איך אני יכול לבדוק את מהירות האינטרנט על ipad

חומרה ותוכנה אתה צריך לשפר את הציון המהיר אינטרנט שלך

עמוד 1 מתוך 2:

רק למקרה תוצאות בדיקת מהירות האינטרנט שלך לא עמדו חסרות הסבלנות שלך, תמיד-שלא לצורך-לחיצה כפולה על ציפיות, עדכנו ברשימה שלנו של כלי העזר הטובים ביותר להגביר את הניקוד שלך. בדוק את הצעות חומרה ותוכנה בעמוד הבא.

איך אני יכול לבדוק את מהירות האינטרנט על ipad

מבחן מהירות האינטרנט יכול לתת לך את מטה-נמוך על מהירויות הורדה והעלאה שלך, המפרט אם ספק שירותי האינטרנט שלך הוא חי עד סופו של חוזה פס רחב.

כמובן, יש הרבה אפשרויות שם בחוץ כדי לבדוק רוחב פס האינטרנט שלך, וכמה אתרים ואפליקציות להציע יותר סטטיסטיקה יותר מאחרים.

כדי לסייע לצמצם את הטווח הרחב של שירותי בדיקות פס רחבים בחוץ, יש לנו להרכיב רשימה של יעדי בדיקות החמישה אינטרנט כדי לנסות בדפדפנים ויישומים ניידים.

Speakeasy / Megapath בדיקת מהירות פלוס

אחד היעדים הפופולריים ביותר עבור בדיקת מהירות האינטרנט כבר Speakeasy, אשר החל לנתח 56K ו חיבורי פס רחב בשנת 1990. כיום, האתר פשוט מפנה מחדש אל Megapath בדיקת מהירות. אשר מספק פונקציה דומה, אבל Megapath עדיין שומר על המותג הפופולרי והרבה-קריר שנשמע Speakeasy סביב.

אבל Megapath עכשיו נותן מיליוני אנשים לבדוק הסיבה החדשה חיבור הפס הרחב שלהם לקפוץ על פני לאתר החדש: הפלוס מבחן מהירות Megapath. גרסה משופרת זו כוללת אובדן מנות, חביון בדיקות להתעצבן בנוסף להוריד וחישובים מהירויות ההעלאה.

בטח, Megapath בדיקת מהירות פלוס לוקח כמה דקות יותר מפחיד משתמשים עם כמה "צריך לגשת למחשב שלך" הודעות אזהרה. אבל זה יכול לקבוע אם יש משהו לא בסדר עם קו האינטרנט שלך מלבד מירויות הורדה והעלאה הממוצעות.

speedtest

זה תמיד טוב כדי לקבל חוות דעת נוספות, וזו הסיבה speedtest צריך להיות האתר מאוד הבא שתבקר לבדוק את מהירות האינטרנט שלך. יותר מ -50 מיליון בני אדם לעשות בדיוק את זה על המעריך הביצוע פס הרחב flashier למראה הזה, אשר קורה להיות בבעלות Ookla, אותה החברה מאוד כי רישיונות המנוע הבסיסי של Megapath.

עם זאת, speedtest של Ookla עושה קצת יותר עבור בודקים תכופים - היא מאפשרת למשתמשים ליצור חשבון, להציל את תוצאותיהם לדרג ISP שלהם. זה אז אפשר להעיף לדף אחר ולהשוות את תוצאות בדיקת מהירות לבעלי פס רחבים אחרים באזור שלך.

בדיקות מהירות ISP רשמיים

Ookla משמש גם כמנוע הבסיסי לבדיקות מהירות ISP ממותגים, אבל זה עדיין רעיון חכם להשתמש בם כדי לדגום והורדת ואיכות העלאה. אחרי הכל, ספקיות אינטרנט לא יכול להתווכח כאשר אתה משתמש בדיקות משלהם לקביעת האיכות הירודה של חיבור האינטרנט שלך.

צ 'רטר תקשורת. Comcast. קוקס קומיוניקיישנס. טיים וורנר כייבל ו- Verizon FiOS כמה ספקיות האינטרנט כי לבדוק מהירויות הורדה והעלאה שלך. בְּ&T היה לי מבחן מהיר ללקוחות סיבים האופטיים DSL ו- U-Verse שלה, אבל מושלם AT&אופנת T, זה למטה ופשוט מצביעה לכולם להשתמש speedtest.

SpeedOf.Me, בדיקת מהירות האינטרנט HTML5

על החזית של בדיקות מהירות האינטרנט הוא SpeedOf.Me. אשר מדלג על פלאש ואת Java נדרש על ידי כל שירותי בדיקות פס רחב הנ"ל. השימוש בטכנולוגית HTML5 אומר שזה עובד עם iPhone, iPad, אנדרואיד ו- Windows Phone 8 מכשירים ניידים.

בעוד טענו את הקרן בהיותה "החכמה והמדויקת ביותר בדיקת רוחב פס באינטרנט," נשאר מעלה לדיון, זה יכול להיחשב במבחן מהירות האינטרנט flashiest ללא פלאש. קווים גליים ביג המשתרעים לרוחב של מסך המחשב שלך להפוך את האתר המיוחד הזה.

אפליקציות בדיקת מהירות עבור iPhone, Android, iPad

ניתן למצוא Apps המוקדש בדיקות מהירות של המכשיר הנייד שלך ב- App Store של אפל, כמו גם ב- Google Play. Ookla לפינה בשוק על iPhone ויש לו קהל מעריצים גדול בקרב מכשירי אנדרואיד עם יישום מבחן מהירות נייד speedtest שלה.

עם זאת, זה אינו זמין כיישום ילידים באייפד. בעלים של מחשב הלוח הפופולרי של אפל יכול להוריד speedtest X HD בחינם במקום. חברה נוספת מחפשת לעלות על שיגעון בדיקות מהירות אינטרנט הניידים היא מהירות A.I. המציעה אלטרנטיבה האפליקציה אנדרואיד של Ookla עם האפליקציה-ly בשם בדיקת מהירות האינטרנט.

דף נוכחי: בדיקות מהירות האינטרנט הטובות ביותר

פוסטים קשורים

  • כיצד לצפות בסרטים ב- iPad מקודם על ידי הרשמה כמנויה נטפליקס שירות סטרימינג, Hulu Plus וקטעי וידאו מיידי אמזון כולם מציעים את אותו סוג של שירות הזרמת פרמיה. הורידו את האפליקציה ...

  • השאיפה שלי לתקן כיתוב מדיה שבור 16 iPad בפברואר 2014 לאחר שבירת מסך האייפד 2 שלה, של לחץ LJ ריץ החליט ללמוד כיצד לתקן את זה בעצמה. בהתחשב ההסתמכות שלנו על טלפונים חכמים ...

  • Best Apps ניהול פרויקטי iPad לניהול פרויקטים על ניהול פרויקט Go חיוני הוא עבור צוותות קטנים וחברות גדולות. זהו אחד הגורמים החיוניים ביותר להחליט ...

  • מהו App המשרד הטוב ביותר עבור iPhone או iPod Touch שלי? על ידי מתיו Guay מ- 17 בנובמבר 2010 רוצים לראות מה כל יישומי משרד מרכז הצעת iPhone ו- iPod Touch מבלי לבזבז ...

  • סרט HD להורדה iPad / iPhone (סרטים App על פלוס 6/6 iPhone) טלוויזיה סרטים זרם מראה בחינם. האם זו בדיחה? No Man, בכלל לא. יש הגדרת יישום נותנת לך שליטה מלאה על סרטים ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לבדוק-את-מהירות-האינטרנט-על-ipad.php on line 126

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לבדוק-את-מהירות-האינטרנט-על-ipad.php on line 126