איך אני יכול להאזין למוסיקת iPhone שלי במכונית

איך להגיע iPhone שלך ​​לעבוד עם סטריאו לרכב שלך

האם יש לך סטריאו לרכב ישן כי אין יציאת AUX להשמעת המוזיקה מהאייפון שלכם? הנה כמה דרכים אתה יכול לנגן את המוסיקה מהאייפון שלכם במכונית שלך.

דמיין את זה: יש לך את כל המוזיקה שלך העמיסה על iPhone שלך ​​עבור נסיעה בכביש, אתה קופץ במכונית שלך ואז להבין אין לך כל אמצעי לשחק אותה דרך מערכת הסטריאו ברכב שלך. מה אתה יכול לעשות אם אתה לא’לא צריך רדיו ברכב עם USB או יציאת AUX?

איך אני יכול להאזין למוסיקת iPhone שלי במכונית

אז מה כדאי לעשות אם Banger הישן שלך לא עובד עם האייפון? יש לנו את התשובה.

תקן CarPlay במכונית שלך

מוקדם יותר השנה השיקה אפל CarPlay, במערכת קשורה iOS המספקת גישה ישירה ל- iPhone שלך ​​ומאפשרת לך להשתמש ביישומים מסוימים, להגיב להודעות טקסט ולהשמיע. עד עכשיו CarPlay כבר זמין רק כמערכת תצוגה המשולבת כאמור תוספת אופציונלית כאשר אתה קונה מכונית חדשה. יצרני רכב שונים כבר שילוב מערכת זו במכוניות החדשות שלהם, אבל אנחנו לא צריכים את כל מכוניות חדשות גם אנחנו. קרא: מהו אפל CarPlay

אם אתה לא עומד לקנות מרצדס חדש אז מערכת פיוניר CarPlay עשויה להיות פתרון בשבילכם. אנחנו מסתכלים על מערכת Play רכב פיוניר החדשה כי ייתכן שתוכל להוסיף למכונית משלך בסרטון הבא.

6.2in, מסך מגע 800x480 יחליף את הרדיו הקיים או נגן CD במכונית שלך. הוא מציג מידע ומשתמש Siri כך שתשומת הלב שלך מתמקדת נהיגה. אתה פשוט אומר "היי Siri" להשתמש בדיבורית עוזר.

ישנם מספר מצומצם של יישומים זמינים CarPlay כרגע, אבל יחד עם טלפון, הודעות ואפלות מפות אתה גם מקבל מוסיקה ופודקאסטים - אז אתה תהיה מסוגל לנגן את המוזיקה ב- iPhone yout דרך מערכת הסטריאו ברכב שלך.

קרא עוד על פיוניר SPH-DA120 במאמרנו על מקבל CarPlay במכונית שלך.

עלויות SPH-DA120 £349, אך ייתכן גם צריך תקציב עבור כבלים ממירים אם המכונית שלך אין מחברי תקן ISO (רובם לא עושים) וגם כבל או מתאם מיוחד אם המכונית שלך יש יציאת USB קיימת, מאז זה לא סביר להתחבר ישירות לחלק האחורי של יחידת הראש.

איך אני יכול להאזין למוסיקת iPhone שלי במכונית

מה אם המכונית שלך אין למחברים ההכרחיים?

זה’קשה שלא למצוא רדיו מכונית מודרנית שלא איכפת לו’t מגיעים עם יציאת USB לחיבור פיזית ל- iPhone שלך, או, אפילו טוב יותר עבור חלק, חיבור Bluetooth, כך שתוכל לעשות את אותו הדבר באופן אלחוטי (אם כי זה מסיר את יתרון נוסף של היכולת כדי לטעון את הטלפון בעת ​​ובעונה אחת, ואת Bluetooth עושה לרוקן את הסוללה באופן ניכר).

עם זאת, מה אתה עושה אם אתה לא’לא צריך מערכת סטריאו חדשה מפוארת במכונית הישנה והמכובדת שלך? האם אתה תקוע האזנה לרדיו, התקליטורים, או חליל, קלטות, בנסיעות הארוכות שלך? למרבה המזל, לא. יש כמה מפתחי יוזמה קומץ של אפשרויות קלות לך להתחבר הגאדג'ט מתקדם על גבי רדיו מכונית ישן ולהאזין לשירים האהובים עליכם מתוך iTunes בלי לשבור הרבה של זיעה.

מתאמי קלטת עבור מכשירי iPhone

לתת’אתחיל עם הבכור של החבורה. חלק מאיתנו undoubtably עדיין להשתמש ברדיו וכולל נגני קלטות. למרות קלטות לא מיוצרות יותר, החומרה שלהם היא עדיין בסביבה, אז מה אנחנו יכולים לעשות איתם? ובכן, מתברר כי מכשיר גאוני שנועד להמיר את הצליל מגיע מתוך מיני-שקע סטריאו קלטת שונה כבר קיים במשך שנים. אני אישית זוכר באמצעות אחד מאותם להתחבר נגן CD הנייד שלי במכונית לרדיו כדי להקשיב לאלה מסלולים מעל לפני חמש עשר שנים.

למרבה הפלא, אתה עדיין יכול לרכוש אותם מחברות שונות ומשונות. מבט מהיר דרך אמזון עבור “קלטת מתאם” יגלה דף אחרי דף התקנים או דומה החל במחיר של £1.99 כלפי מעלה של £20. אני מתאר לעצמי מודל אמצע טווח כנראה יהיה אידיאלי. הדרך שבה זה עובד היא פשוטה כמו יכול להיות: ומשחיל את הקלטת לטייפ, חבר את-שקע מיני ל- iPhone שלך, לבחור את השיר שלך, לוחץ לשחק בשני האייפון סטריאו לרכב שלך, והכול יבוא על המוזיקה. האיכות זכתה’t להיות וטהור כמובן, אבל זה’הרבה יותר טוב מאשר האלטרנטיבה, אשר יהיה להאזין דרך רמקול iPhone הזעיר שלך - כמעט חווית immersive!

איך אני יכול להאזין למוסיקת iPhone שלי במכונית

הגיל של הקלטת עשוי חלף, אבל אתה עדיין יכול לשחק אותם במכונית שלך באמצעות iPhone שלך

טעינת iPhone שלך ​​במכונית שלך

דוֹן’לא לשכוח אף התנגנה המוסיקה יהיה לנקז את הסוללה כך מכניס את עצמך מטען 12V עבור iPhone שלך ​​יהיה תוספת שימושית המכונית שלך. שוב, אתה’ll למצוא רשימה ארוכה של אפשרויות זמינות דרך אמזון, אבל לשקול בחירה אחד שיכול לטפל מספיק כוח כדי לחייב את האייפד. גם אם אתה לא’t עדיין הבעלים של הלוח, יותר כוח פירושו iPhone שלך ​​יגבה מהר יותר. כמו כן, אתה צריך אי פעם לקבל את עצמך אייפד, זכית’לא צריך מטען נוסף על זה - אתה’תוכל להחליף בין שני המכשירים.

שימוש iPhone שלך ​​עם נגן התקליטורים שלך

אם מערכת הסטריאו ברכב שלך הוא יותר אחרונה ולכן החליף את הטייפ על-נגן CD, הפתרון לעיל יהיה חסר תועלת לך, אתה יכול’לא לשים תקליטור מזויף מחובר כבל סטריאו נגן התקליטורים שלך: מאז דיסקי הספין, התוצאות תהיינה פוטנציאל מבולגנת. מה שמסביר מדוע כגון מוצרים דון’t למעשה קיים!

משדרי FM iPhone

במקום זאת, אתה צריך לחפש אלטרנטיבה חכמה, אחד אשר גם תעבוד על נגני סטריאו ישנים האלה: משדר FM. אלה הם לא מפתיעים יותר יקרים, אבל הם יכולים לעבוד היטב. הרעיון הוא פשוט: האייפון מחובר (או כל מכשיר iOS תואם אחר) אליו, והוא מתחיל לשדר את האייפון שלך’שמע s בתדר רדיו מסוים. Tune הרדיו ברכב לזה תדירות אה פרסטו, אתה יכול לשמוע את המוסיקה שלך באופן אלחוטי.

פלוס יוניברסל האוטומטית iTrip גריפין מאפשרת לך לחבר iPad או iPhone למכונית שלך ללא קשר לסוג החיבור.

זה נשמע נהדר, אבל זה’זה לא פתרון מושלם. ישנן תחנות רדיו רבות בחוץ אז אתה יכול להכות הפרעה כלשהי גם אם המכשיר בדרך כלל משדר בתדרים בשימוש מעט. ניתן כמובן לשנות את התדר באופן ידני, אבל אתה עלול בסופו של דבר לוקח קצת זמן למצוא את האדם המושלם, רק כדי לעבור אחר מיקום גיאוגרפי בנסיעות שלך ויש לי לעשות את כל התהליך מחדש.

איזה מחבר iPhone יש לך?

סוגיה נוספת היא כי פוטנציאל אתה צריך לוודא כי המכשיר יעבוד עבור iPhone בבעלותך. וזה’זה לא רק סוג של מחבר זה יש - או מקורי אחד או למחבר הברק החדש, אבל הקרביים השתנו מדור לדור מה שאומר שזה’אפשרי כי מכשיר שעובד עבור 3G iPhone לא יכול לעבוד עבור ה- iPhone 4S למרות המחבר שלהם הוא בדיוק אותו הדבר, אז קצת מחקר יהיה צורך. טכנולוגית גריפין עקפה את הבעיה הזו עם פלוס iTrip Auto האוניברסלי שלהם, אשר מתחבר ל- iPhone שלך’הים minijack סטריאו, מה שהופך כי מכשיר תואם עם מגוון רחב של טלפונים וטאבלטים.

לקבל ‘Made for iPhone’ סטריאו לרכב

אבל אם להיות כנה, אלא אם יש’זה סיבה מסוימת למה אתה לא’t רוצה להיפרד עם המכונית שלך’ים סטריאו ישן, האפשרות הטובה ביותר המוחלטת תהיה להתאים אחד חדש. הלפורדס למשל מציע דגמים רבים, שהיו עם יציאות USB ותכונות מודרניות מפוארות. אתה צריך להיות זהיר בכל זאת: בדיוק, כי יש לו יציאת USB doesn’לא אומר שזה בהכרח יעבוד עם האייפון; ייתכן שתוכל לשמוע את המוזיקה שלך, אבל האייפון לא יכול לחייב, למשל.

זה’שעות ולכן חשוב לוודא שאתה מקבל אחד עם ‘עשה עבור iPhone’ מַדבֵּקָה. לחלופין, אם אתה יכול ללכת לתוך אולם תצוגה עם האייפון והכבל שלה, הדרך הטובה ביותר להיות בטוח לחלוטין סטריאו לרכב החדש הפוטנציאל שלך יעבוד כצפוי הוא לחבר אותו לסכינים מוצגים ולנסות אותם בעצמך.

פיליפס CE139dr הוא סטריאו ברכב זה יעבוד ישירות עם האייפון

כמובן, זה יהיה הפתרון הכי יקר, אבל מה אתה’תקבל היא הרבה קול ברור יותר (מכה בידי סטריאו הקלטת למטה), ללא הפרעות מתחנות רדיו (לקחת את זה, משדרי FM), בתוספת הטלפון יהיה לחייב תוך כדי משחק, וכך חוסך לך את הצורך לקנות מטען 12V. כן, מערכות סטריאו לרכב יכולה לעלות כלפי מעלה של £300, אבל כמה דגמים iPhone תואמים יקבעו לך רק חזרה על ידי ככל £45, במחיר זה, היא עשויה בהחלט להיות שווה לעזוב את העבר מאחור מחבק בעתיד מאופשר iPhone-מוסיקה.

פוסטים קשורים

  • Syncios - העברת מוסיקה מ iPhone 4S למחשב בחינם iPhone 5S תמונה אבוד מקרה כולם רול מצלמה יודע כמה זה קל להשיג מוסיקה על גבי ה- iPhone 4S בעזרת iTunes, אבל ...

  • כיצד להוריד מוסיקה מ SoundCloud ועד היום iPhone שלך, רוב האנשים מנויים לשירות מנוי מוסיקה להשיג את ידיהם על הפסים מה שהחדשים שלהם. שירותים ...

  • ביי ביי Spotify, הלו חינם Nokia Music בשבוע שעבר נוקיה השיקה את Nokia Music עבור מכשירי Lumia 710 ו Lumia 900 כאן בארה"ב. Nokia Music היה שירות בלעדי Lumia שוחרר עם ...

  • כיצד להוריד מוסיקה מ- iCloud למחשב ו- iPhone / iPad / iPod אם יש לך מכשיר אפל רכשת מוסיקה מ- iTunes, אז זה ניתן להוריד בקלות על כל מכשיר iOS ...

  • איך למצוא באינטרנט מוסיקה בחינם: אנו חושפים המקורות האהובים 5 שלנו בקיע מנגינות חינם זה נעשה קשה יותר למצוא, אבל אנחנו נראה לך איפה ניתן לקבל מוסיקה ללא תשלום, מבלי להעלות את השערות הקצרות ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להאזין-למוסיקת-iphone-שלי-במכונית.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להאזין-למוסיקת-iphone-שלי-במכונית.php on line 136