איך אני יכול להוריד וידאו מ- YouTube ב הנייד שלי

איך להוריד כל וידאו מאתר YouTube לפלייליסט

קצת אחרי שמלאו לי להבין כי יש שפע של הדרכות תכנות ב- YouTube, חשבתי שזה יכול להיות רעיון טוב כדי להוריד את כולם כדי שאוכל לצפות בהם בדרכים בהתקנים ניידים שלי. מאחר שרוב קטעי וידאו אלה היו מאורגנים חביבים לתוך רשימות השמעה מסודרות, השאלה עכשיו נראית אם יש דרך להוריד כל רשימות השמעה. אני בהחלט לא היה היחיד לשאול את השאלה הזאת. למעשה, הקוראים שלנו גם תהו אותו דבר על קהילת התשובות.

איך אני יכול להוריד וידאו מ- YouTube ב הנייד שלי

היום, נעבור על שתי דרכים שאתה יכול להוריד פלייליסטים שלמים, אחד שאמורה להפוך Firefox משתמש אקסטטי, ועוד תכנית Windows המציגה אפשרויות שימושיות עבור downloaders וידאו המוני.

BYTubeD - Downloader וידאו Youtube גורפת (Addon Firefox)

עדכון: addon זה כבר לא עובד.

Firefox 4 תואם this add-on הוא כלי קטן ופשוט אבל פנטסטי כדי לעזור לך למצוא קישורים להורדת קטעי וידאו מרובים. ברגע שאתה בתוך דף הפלייליסט, אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית ובחר באפשרות BYTubeD.

כפתור יכול גם להיות מופעל מכל דפי YouTube עם סרטונים מרובים, כגון תוצאות חיפוש ממילת מפתח.

לאחר שתלחץ על הקישור BYTubeD, יופיע חלון עם רשימת קישורי וידאו היא מצאה. עכשיו זה חלק שבלבל אותי בהתחלה, כי אני די לא קראתי את ההוראות או במערכת העזרה. אתה צריך לבחור את קטעי הווידאו שברצונך להוריד על ידי לחיצה על Ctrl + A כדי לבחור את כל הסרטונים או להחזיק Ctrl בזמן שאתה לוחץ על הקישורים הספציפיים שאתה רוצה.

ברגע שיש לך כמה קישורים ירוקים ניאון, אתה יכול לבחור את תיקיית היעד, אם אתה רוצה את קטעי הווידאו ב FLV פורמט או (MP4 אם הם זמינים), והאם כדי ליצור קישורים או קטעי וידאו Enqueue להורדה.

אם בחרת Enqueue להורדה ולחצתי התחילו, מנהל הורדות ברירת המחדל של השועל קופץ ולהראות הורדות הנוכחיות.

מאז יש לי DownThemAll, בחרתי ליצור קישורים. כך BYTubeD תיצור קובץ HTML חדש עם קישורים לסרטונים שבחרתי כדי שאוכל להשתמש DownThemAll בדף הנוכחי. קישורים צור אמור לעבוד עבור מנהלי הורדות אחרים גם כן.

איך אני יכול להוריד וידאו מ- YouTube ב הנייד שלי

מצאתי BYTubeD לעבוד ללא רבב. אם אינך משתמש ב- Firefox, אתה עדיין יכול להוריד קטעי וידאו מרובים מתוך פלייליסט עם התוכנית הבאה.

הורד Youtube חינם של DVDVideoSoft [Windows]

DVDVideoSoft יש מגוון של תוכנות ממירות, אך זו שאנו מעוניינים היא הורדת YouTube. כאשר אתה מתקין ה- Build האחרונה, הקפד לבחור בקפידה מה להתקין, כי עבור גרסאות קודמות של קבצים תוכנית אחרת על ידי DVDVideoSoft, יכול להיות שיש הצעות crapware לפעמים.

לאחר התקנת תכנית הורדת YouTube, אתה יכול להדביק כל URL סרטון או פלייליסט ולבחור את איכות וידאו וידאו בפורמט, כגון MP3, FLV ו 3GP.

לקבלת AVI, אתה צריך ללחוץ על ערוך. אשר יביא את העורך הקבוע מראש.

אחד החלקים הטובים ביותר על תוכנית Downloader זה הוא שאתה יכול לצפות בתצוגה מקדימה של גודל של סרטונים בודדים בזה בכללותה בהתאם לפורמט וידאו שתבחר. אתה יכול גם לבחור סרטונים בודדים מרשימת השמעה שאתה רוצה להוריד איזה מהם אתה רוצה לדלג.

ההנחיות לתוכנית זו מציע לך גם יכול להשתמש בתוכנית זו כדי להוריד את כל קטעי וידאו מערוץ גם כן.

עבור משתמשי לינוקס,-dl youtube הוא חזק מאוד, ועם תומך גם הורדת ההשמעה. לצפות בתוכן זה עבור כיצד לבצע. האם מישהו יודע אם יש Downloader רשימת השמעה טובה YouTube עבור Mac?

עכשיו, בואו לשמוע ממך. במה אתה משתמש כדי להוריד רשימות השמעה YouTube? להאיר אותנו על דבריו!

פוסטים קשורים

  • Whats Up עד Whats הורדה ניידת לנייד Whats Up לנייד. להלן הרשימה של קישור להורדה קשורה Whats Up לנייד. להוריד Whats Up לחץ לקבלה ניידת על הקישור ...

  • מאמר הורדת ערכות נושא עבור מוביילים שלך זה מתאר איפה למצוא ערכות נושא עבור מוביילים ואיך להוריד אותם. השימוש בטלפונים ניידים יכול להתבצע יותר מהנה ומעניין על ידי ...

  • כיצד להוריד קטעי וידאו YouTube כדי iPad iPhone: לא מחובר YouTube לצפייה באייפד או iPhone עם אפליקציות חינמיות, קל לשימוש אם אתה רוצה להוריד וידאו של YouTube לצפייה במצב לא מקוון על iPad שלך ...

  • רשימה של אתרי הורדות מוסיקה Mp3 חינם הטוב ביותר - רשימה של 7 למעלה אתרים הנה הרשימה הכי מדהים של אתרי הורדות מוזיקה MP3 חינם הטוב ביותר. כל חובב מוזיקה צריך לבדוק רשימה זו. כולנו אוהבים ...

  • הקליפ ידי וואן דירקשן ביצוע מה שעושה אותך יפה, 3GP - וידאו קליפים 3GP - וידאו קליפים יכול להיות מועבר מהמחשב בטלפון הנייד שלך באמצעות יציאת אינפרא אדומה, נתונים ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-וידאו-מ-youtube-ב-הנייד-שלי.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-וידאו-מ-youtube-ב-הנייד-שלי.php on line 122