איך אני יכול להוריד פנס לטלפון שלי

הדליקו את הטלפון שלי עם Windows Live

כשתיכנס לטלפון עם Windows Live ID, אתה פותח שורה שלמה של דרכים לשמור על המידע שלכם כך שיהיה נגיש, לא משנה היכן אתה נמצא, באמצעות משהו שנקרא ענן. הענן הוא כמו המקום המיועד משלך באינטרנט שבו אתה יכול לשמור כל דבר שאתה רוצה להיות מסוגל לראות, לשתף או לעשות מכל מחשב או הטלפון הנייד של Windows. אתה יכול לסנכרן את אנשי הקשר שלך, לוח שנה, הערות OneNote, תמונות, מסמכים, וכמובן הדוא"ל שלך.

איך אני יכול להוריד פנס לטלפון שלי

ברגע שנכנסת בטלפון, תוכל ללכוד דברים מהר בזמן שאתה נמצא ליד המחשב (תמונות, הרהורים, פגישות, אנשי קשר חדשים, רשימות מכולת, רעיונות לסיפורים, משהו שאתה שומע.), ולאחר מכן לשתף, לארגן , לערוך, או לאחסן אותם בארכיון כשאתה מתיישב ליד מול מחשב.

ads

הנה סקירה של כמה דברים שאתה יכול לעשות כאשר אתה נכנסת באמצעות מזהה Windows Live שלך. כדי ללמוד עוד, עבור אל הטלפון שלי על WindowsPhone.

שמרו את אנשי הקשר שלך הצילו שימושי

Windows Live הוא דרך קלה כדי לשמור את כל אנשי הקשר שלך נשמר בהיכון מהטלפון או ממחשב. ניתן לייבא אנשי קשר קיימים מחשבונות דוא"ל אחרים (גוגל, יאהו, Exchange, ואחרים), וכל פעם שאתה מוסיף איש קשר חדש בטלפון שלך אתה יכול לשמור אותו ל- Windows Live.

לאחר מכן, בכל פעם שאתה מקבל טלפון חדש, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להוסיף חשבון Windows Live שלך, ואת הקשר שלך יסונכרן עם הטלפון שלך באופן אוטומטי.

אם יש לך את אנשי הקשר שלך המאוחסנים ב- Outlook במחשב שלך, ראה ייבוא ​​אנשי קשר מהמחשב שלי כדי ללמוד כיצד לקבל אותם מהמחשב ל- Windows Live.

לאחסן קבצים, תמונות, וקטעי וידאו שלך על onedrive

זה יכול להיות נוחות רבה כדי להיות מסוגל להגיע למסמכים שלך לא משנה איפה אתה נמצא, ועם Office Mobile תוכל לערוך Word, PowerPoint שלך ומסמכי Excel ממש על הטלפון. אתה גם יכול לשתף פעולה על אותו המסמכים עם אנשים אחרים אשר עשוי אפילו לא את Office מותקן במחשבים שלהם.

אתה יכול גם לשתף תמונות וסרטי וידאו על onedrive (לשעבר SkyDrive). אתה לא יכול לכתוב רק את אלו שאתה רוצה להעלות, או באופן אוטומטי להעלות כל תמונה שאתה לוקח בטלפון. לאחר מכן תוכל לערוך ולארגן אותם באמצעות גלריית התמונות של Windows Live. כדי ללמוד עוד, ראה שיתוף תמונות וסרטי וידאו.

איך אני יכול להוריד פנס לטלפון שלי

עקוב אחר הטלפון עם איתור הטלפון שלי

ברגע שתיכנס אל הטלפון שלך, אתה תהיה נרשם מצא My Phone. אם אי פעם לא במקום הטלפון שלך, אתה יכול ללכת הטלפון שלי על WindowsPhone במחשב והיכנס באמצעות מזהה Windows Live שלך ​​לצלצל עליו, תנעל אותו ולהראות הודעה, למחוק אותו, או למצוא אותו על המפה. כדי ללמוד עוד, ראה איתור טלפון שאבד.

השתמש OneNote כדי לרשום את הרוחות

אם אתה כבר משתמש OneNote, אתה עבור לטפל: אתה יכול לסנכרן מחברותיך לטלפון שלך ולערוך אותם בדרכים, ואז לראות את השינויים על כל מחשב עם חיבור אינטרנט מהטלפון שלי על WindowsPhone.

אם אתה חדש ל- OneNote, אתה יכול להשתמש בו כדי לרשום הערות מהירות בדרכים, לעקוב אחר דברים כמו רשימות מכולת, או אפילו לתפוס והגיגים יותר (כמו שיר ספונטני). אתה יכול להוסיף תמונות הערות קוליות, מדי. כדי ללמוד עוד, ראה השתמש ב- Microsoft OneNote Mobile.

ארגן את הזמן שלך עם לוח השנה של Windows Live

כשתיכנס לטלפון שלך, אתה יכול להוסיף פעילויות, פגישות, משימות, תמרים, או תוכניות ללוח השנה של Windows Live שלך, ולאחר מכן לראות אותם מכל מחשב הטלפון שלי על WindowsPhone.

אם אתה משתמש בלוח השנה של Outlook ללא Microsoft Exchange, עיין מגעים Outlook Sync & יומני הדרכת Windows Phone 7 של מיקרוסופט תמיכה לברר כיצד להעביר הפגישות ביומן שלך מהמחשב שלך ל- Windows Live.

פוסטים קשורים

  • HTC WhatsApp כיום, WhatsApp הוא אחד יישומי הודעות ללא תשלום מיידי הפופולרי ביותר אשר זמין לשימוש ב- iPhone, מכשירי אנדרואיד וכל הטלפונים חכמים האחרים אשר ...

  • 7 Apps להוריד מוסיקה בחינם עבור טלפון אנדרואיד 2016 ישנן מספר אפליקציות להוריד מוסיקה בחינם עבור טלפונים סלולריים אנדרואיד כי הם סמים יעילים ביותר. הורדת מוסיקה באמצעות יישומים אלה נראה ...

  • כיצד לבצע: כונן Google השתמש להעלות תמונות למערכת הפעלת אנדרואיד, iOS המצלמות החכמות מקבלות כל כך טוב כי אנשים רבים משתמשים בם במקום יורה point-and-ייעודיים. שניהם חומרה ותוכנה ...

  • IPhone. מסך ריק לחלוטין - טלפון טבעות אבל המסך השחור iPhone 5S. 8.1.1 / מסך IOS שחור לגמרי, אבל מסך המגע עדיין עובד 10 דצ, 2014 קיבלתי אייפון 5S מה המסך הוא ...

  • סקס טלפון (זה מה קורה) רוצה לקחת אותך איתי על השרץ לילה מאוחרת, הבחורה הזאת מה קורה, זה מה מעלה בזמן שאתה כאן ", למחוק את כל הפחדים שלך זה מה קורה, זה מה ...