איך אני יכול להוריד קטעי וידאו מ- YouTube כדי 4s iPhone שלי

סיכום: העלאת סרטונים מ- iPhone שלך ​​לא יכול להיות קל יותר ... ברגע שאתה יודע איך לעשות את זה. אם אתה אוהב אותי, האינסטינקט הראשוני שלך היה לנסות להעלות באמצעות אפליקציית YouTube, רק כדי לגלות שזה לא אפשרי. נראה כי אפל ניסה כל כך קשה כדי להפוך את הוכחת דמה התהליך הם מתעלמים מה שרבים מאיתנו היו רואים בדרך אינטואיטיבית יותר כדי להפוך את התהליך הזה לקרות. בכל מקרה, ברגע שיש לך לקרוא את הפוסט הזה אני מבטיח כי אתה תהיה מכונת YOUTUBING. דלג בסופו של דבר אם אתה מחפש את הגרסה הקצרה.

איך אני יכול להוריד קטעי וידאו מ- YouTube כדי 4s iPhone שלי

*** IOS 7 UPDATE ***  - עזיבה התגובה הזו digibud ללמוד כיצד תהליך זה השתנה לבעלי 5S או 5C החדשים iPhone, כמו גם אלה עם 4, 4S ו -5 ששדרגו ל- iOS 7. אעדכן עם פרטי הפוסט הזה וצילומי מסך בקרוב.

תן לי רק לצאת לדרך הודעה זו באומרו אני מודע לכך לא גיליתי לי משהו חדש כאן. אבל בהתחשב בעובדה שזה לקח לי לחפור קצת כדי להבין איך לפרסם וידאו ישירות מאתמול 4S iPhone שלי, הבנתי שאני לא יכול להיות היחיד שנאבק עם זה על הניסיון הראשון שלי. עם זה בחשבון, חשבתי שאני צריך להוסיף הליכה אחרת דרך לרשימה ההולכת וגדלה כבר ב- Google. אשר לצערי רק גיליתי אחרי להבין את זה לבד. (אני נוטה ללמוד על ידי ניסוי וטעייה, כי זה נראה טוב שיישאר).

בכל אופן, כשחזרתי מארוחת צהריים לפני כמה ימים הלכתי על שניים מפגש גורים של משרדנו / משחק בפעם הראשונה ידעתי שאני צריך לשתף את האירוע עם העולם .... למרבה הצער, כפי שאתם יכולים לראות בתמונה למטה, זה קשה לקבל טוב עדיין נורה של שני גורים נעים במהירות ממושמע (במיוחד תאורה זה):

גם אם הייתי מקבל זריקה ברורה, איך אני הולך להעביר את כיף הכלבים האלה נהלו עם תמונה? זה היה מתחנן להיות שנתפס על וידאו. אז הלכתי קדימה במהירות רשם 12 קליפ שני לפרסם YouTube ומדיה חברתית לפני שהבנתי מעולם לא נטען ל- YouTube מהטלפון שלי. ובכל זאת, חשבתי שזה לא יכול להיות כל כך קשה - אני רק רוצה להיכנס לחשבון שלנו באמצעות אפליקציית YouTube שלי בוודאי לא תהיה אופציה "עלה", בדיוק כמו שיש עם כניסתך במחשב. ימין? לא בסדר. נראה כמו אפליקציית YouTube iPhone (לפחות ב- iOS 6) בנוי לאינטראקצית משתמש קצה קדמית בלבד (צפייה, להעיר, וכו '), לפחות ככל שאני יכול להגיד. ידעתי שיש עדיין היה צריך להיות דרך והייתי נחוש להבין את זה, אבל כדי להיות בטוח הרכבתי התכנית ב 'שלי - החלטתי לשלוח את זה לעצמי כדי שאוכל לפרסם מהמחשב שלי מאוחר יותר, אם יכולתי t להבין את זה על הטלפון שלי.

לאחר לחשוב על גבולות העברת הנתונים שלי על התוכנית של Verizon Wireless שלי החלטתי לבטל הדוא"ל שלי והתחבר לרשת WiFi שלנו בטלפון שלי לפני השליחה. אני אף פעם לא נעלמתי מעל קצבת השימוש בנתונים שלי, אבל אני אוהב לנהוג בזהירות ולא לקבל מכה עם שטר גבוה באופן בלתי צפוי שלא לצורך. אז התחלתי לשלוח בדוא"ל, בוטל, עליתי על WiFi שלנו ולאחר מכן החלתי שוב - אתרתי ובחרתי וידאו רול המצלמה שלי, לוחץ על הכפתור המוכר "לשתף" בפינה השמאלית-הפינה התחתונה ושלחתי את ההודעה:

הדוא"ל עבר במהירות בלי בעיה ואני קיבלתי את זה במחשב השולחני שלי במשרד תוך דקות ... אבל זה היה ועקיפת מקבל ברשת WiFi VDW שבעצם בעקיפין הוביל אותי אל YouTube להעלות אפשרות. כפי שאמרתי, ביטלתי ההודעה המקורית שלי לעלות על WiFi ואז להתרעם. אבל זה היה כשהייתי prepping את המסר בפעם השנייה כי שמתי לב שלא היו פחות "שיתוף" אפשרויות ממה שאני רגיל לראות כשאני משתף תמונה. אני חולק תמונות הרבה יותר קרובות ולכן אלה הם 9 האפשרויות שאני בדרך כלל רואה:

אבל כאשר אתה משתף וידאו, 3 אלה הן אפשרויות שיתוף היחיד צצות:

יש רק 3 אפשרויות, אבל כפי שאתה יכול לראות, והשלישי הוא YouTube. אני בטוח גם אתה יכול לראות איך זה קל להתעלם בהתחשב בעובדה "YouTube" הוא אף פעם לא אופצית שיתוף כאשר אתה משתף תמונות בכוונתי של "שיתוף" דרך לחצן השיתוף במקרה זה היה לדוא"ל מלכתחילה (לאחר לא מציאת דרך אחרת כאשר מחפשים במיוחד), אז אני אפילו לא ביקורת אלה אפשרויות "לשתף". הייתי פשוט ממהר לשלוח את הווידאו קליפ ונחזור להבין איך לפרסם ישירות מהטלפון שלי בתקווה שאני אפילו לא צריך לפנות אל תוכנית ב 'אני אפילו לא נחשב זה כאזור עשוי לאפשר לי לפרסם ישירות ל- YouTube. חשבתי בהחלט היית צריך לעבור "App YouTube" מסוג כלשהו. חוץ מזה, 99% של שיתוף מה שאני עושה זה באמצעות הודעות דואר אלקטרוני או טקסט, אלא אם כן אני משתף ב FB וטוויטר, אבל במקרים האלה אני עושה זאת ישירות באמצעות האפליקציות האלה.

בכל מקרה, אני לא שמתי לב, אבל כשאני הייתי שולח את הדוא"ל, הייתי סוג של הלב למסך אפשרויות שיתוף נראה שונה איכשהו, אני פשוט לא טרחתי לחקור ובאיזה אופן. הסקרנות גברה עלי לאחר שליחת דואר אלקטרוני, כך חזרתי לבדוק את אפשרויות ושם זה היה, בדיוק במקום שבו יוצרי החכם אינטליגנטי (יתירות?) היו שמים את זה על מנת להקל על השימוש. אבל חשוב לדעת כי עדיין תצטרך חשבון, אשר אני ממליץ על הגדרת השימוש במחשב הראשון, במיוחד אם אתה רוצה חשבון YouTube מבלי שיכפו חשבון Gmail

הערה צדדית: The YouTube "שיתוף" סמל זהה את סמל האפליקציה מחדל YouTube עבור אפליקציית כי נהג לבוא מותקנת מראש עם גירסאות קודמות של iOS. כפי שאתה ודאי יודע או לא, עם שחרורו של iOS 6, אפל הפסיקה כולל YouTube מכריח אותך ללכת ל- App Store אם אתה רוצה את זה. הסמל נראה גם עכשיו שונה, אבל מסיבה כלשהי הפיצוץ מהסמל "לשתף" YouTube בעבר מציע קצת נוסטלגית 5 iOS.

כיצד להעלות וידאו ל- YouTube מ- iPhone

אז ללכת לקבל את עצמך חשבון YT עכשיו אם אתה לא כבר יש אחד ואז אני לחדש השיעור של היום ...

קדימה, נחכה ....

… אתה טוב? נהדר, ברוך שובך! עכשיו בואו לקבל תכנית זו על הכביש.

אז, לחזור רול המצלמה שלך ובחר את הסרטון אתה רוצה להעלות ל- YouTube, לחיצה על לחצן שיתוף בצד ימין למטה ואחר כך על סמל YouTube בפינה הימנית התחתונה. עכשיו iPhone שלך ​​ינחה אותך להיכנס אישורי הכניסה לחשבון YouTube שלך:

אם אתה לא יכול לקבל מעבר למסך שאני חושב שהגעתי זמן והייתה לנו שיחה על יצירת סיסמות בלתי נשכחות מאובטחות עדיין, אבל זה נושא ליום אחר ... הבא YouTube יבקש ממך מידע בסיסי על הווידאו שלך. תצטרכו לגלול כדי להשלים את זה, אבל זה באמת רק קומץ של שדות כדי להשלים, כמה (אם בכלל) הם אפילו חובה:

לחץ לפרסם ולצפות סרגל התקדמות להתמלא עד שנוסף לחלוטין הווידאו שלך. וזה כל מה שיש לי להגיד. ובכן, כמעט .... יש עדיין קצת בפיגור לפני הסרטון פעיל ונגיש באינטרנט, אבל זה רק עניין של דקות. אני מעביר את המיקרופון אל דייב טיילור במשך כמה מילות על זה, כמו הדרכת העלאת iPhone / YouTube שלו משנת 2010 מכסה הפיגור במיוחד. למשמע הערות החל מחודש מרץ 2010, דייב היה ברור באמצעות iPhone הרבה יותר מבוגר (3G) ו- iOS (3.x iOS), אבל התהליך כולו על העלאת סרטונים ל- YouTube הוא במידה רבה ללא שינוי.

אגב, אם יש לך הרבה תמונות וקטעי וידאו במצלמה שלך, עד לנקודה שזה קשה למצוא את הסרטון שבו אתה מנסה להעלות, נסה את הטריק הקטן מצאתי רק במסר בפורום זה. מדהים!

בכל מקרה, אם בתחילת 2010 או בסוף 2012, הגרסה המקוצרת של iPhone כדי להעלות YouTube היא כדלקמן:

 1. צור חשבון YouTube (רצוי במחשב)
 2. בחר את הווידאו מתוך המצלמה של האייפון שלך, לחיצה על לחצן השיתוף בפינה השמאלית התחתונה, ואחר כך על הסמל YouTube בפינה הימנית התחתונה
 3. הזן את פרטי הכניסה שלך ב- YouTube
 4. הזן את פרטי הסרטון
 5. העלה ולהמתין מספר דקות כדי שהסרטון שלך מתפרסם!
 6. להפוך את העולם לצפות בקטעי וידאו גור

אגב, אם אתה סקרן לגבי כמה זמן זה נמשך, הייתי אומר כמעט ללא הפרעה במשך כ -4 שעות. אפשר להיות מוסח על ידי בעלים לרגע והשני עומד להתעלף, אבל לא קבל הפסקה במשך יותר מ -5 דקות.

בכל מקרה, אני מקווה שזה מפורט שלא לצורך כיצד לבצע וידאו עזר לך להבין איך להעלות סרטוני iPhone שלך ​​ל- YouTube. בהמשך החודש אני כותב פוסט על איך אתה יכול לכתוב באופן אוטומטי קטעי וידאו חדשים ב- YouTube ישירות לחשבונות המדיה החברתית שלך גם כן. למעשה כי זה הפוסט יצאתי לכתוב היום לפני שהבין כי אני כנראה לא היחיד שלא ידע כיצד לפרסם YouTube מלכתחילה.

פוסטים קשורים

 • סקרנות - מה בתוך הקוביה הוא ניסוי סוציולוגי קצת כמו משחק מחשב נוצר על ידי הגאון הבריטי פיטר מולינה (סינדיקט, Dungeon Keeper, Fable), שבו אלפי ...

 • Syncios - העברת מוסיקה מ iPhone 4S למחשב בחינם iPhone 5S תמונה אבוד מקרה כולם רול מצלמה יודע כמה זה קל להשיג מוסיקה על גבי ה- iPhone 4S בעזרת iTunes, אבל ...

 • ShowBox עבור iPhone | צפו בסרטים ב- iPhone 18 יוני 2015 ShowBox (תיבת סרט) עבור iPhone: אם אתם מחפשים כדי למצוא פוסט על צפייה בסרטים על Showbox אז אתה בבית נכון ...

 • כיצד להוריד מוסיקה מ SoundCloud ועד היום iPhone שלך, רוב האנשים מנויים לשירות מנוי מוסיקה להשיג את ידיהם על הפסים מה שהחדשים שלהם. שירותים ...

 • מדוע הסרטונים ב- YouTube מטושטש Distorted על המחשב של Windows Vista שלי? שינוי רזולוציית אם כל הסרטונים ב- YouTube נראה מטושטש, אבל שולטת תחת הסרטונים נראים תקינים, ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-קטעי-וידאו-מ-youtube-כדי-4s.php on line 133

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-קטעי-וידאו-מ-youtube-כדי-4s.php on line 133