איך אני יכול להוריד Badoo לטלפון שלי

כיצד להשתמש Badoo הכרויות App לפגוש אנשים חדשים & להתחבר

Badoo היא אפליקצית היכרויות חינם פופולרית זמינה למשתמשי iOS ו- Android. זוהי דרך מצוינת עבור מפטפטים לפגוש אנשים חדשים ומלהיבים. הנה מדריך על איך להשתמש Badoo למצוא תאריך או להתחבר.

1. הורד הכרויות Badoo App

הראש מעל ל חנות Play Store App ולהוריד את אפליקציית היכרויות Badoo. לאחר פתיחת האפליקציה שהורידה, לפתוח את האפליקציה וליצור חשבון. תתבקש להזין את כתובת הדוא"ל שלך, שם, תאריך הלידה, המין ומה אתה משתמש באפליקציה עבור האם שלה עבור מפטפטים, להכיר חברים חדשים או היכרויות.

2. ליצור את הפרופיל שלך

יצירת פרופיל Badoo תעזור לך לפגוש משתמשי Badoo אחרים. על ידי יצירת פרופיל אתה יכול להעלות תמונות, קטעי וידאו, לערוך הביו שלך, ולהביע את מה שאתה מחפש. אתה יכול לגשת לפרופיל שלך על ידי הקשה על סמל שלוש נקודות בפינה השמאלית העליונה ולאחר מכן הקשה על שמך. על ידי לחיצה על פרופיל, 'אתה יכול לאמת את מספר הטלפון הסלולרי שלך ואת חשבון פייסבוק, ואתה יכול לעדכן את שאר הפרופיל שלך לכלול את האינטרסים שלך, עליי, מצב משפחתי, מראה, וכו' אם אתה משתמש במכשיר נייד , זה עלול לקחת קצת זמן כדי למלא את הפרופיל שלך. Badoo עושה להציע גרסת שולחן עבודה אז אתה יכול לחסוך זמן על ידי עדכון הפרופיל שלך בכתובת Badoo.

3. תמונות עלה & יצירת אלבומי תמונות

אתה יכול בקלות להראות את האישיות שלך על ידי העלאת תמונות וסרטי וידאו. תמונות ניתן לעדכן על ידי קשה על 'הוסף תמונות מכם. "יש לך את היכולת להוסיף תמונות מחשבון הפייסבוק שלך, Instagram, תמונות קיימות, או שאתה יכול לצלם תמונה חדשה. ניתן לאחסן עד 500 תמונות 'התמונות אתה' אלבום. כמו כן יש לך את האפשרות ליצור אלבום.

Badoo מקל לשלוט הערות באלבומים שלך. לשם כך, פשוט ללכת לפרופיל הגדרות, תמונות וקטעי וידאו, ולבחור מי אתה רוצה להגיב על התמונות וסרטי הווידאו. ודא שאתה לוחץ על 'שמור' לאחר שתבצע את השינויים הדרושים.

4. חפשו אנשים קרובים

על ידי מעבר לקטע 'אנשים הקרובים "אתה יכול לראות משתמשי Badoo באזור והערים שלך סמוך. על ידי קשה על מסנן בפינה הימנית העליונה, אתה יכול למצוא אנשים על סמך מין, הגיל, המיקום שלהם. Badoo מציעה גם תכונת חיפוש מתקדמת יכול לחפש קריטריונים ספציפיים כגון מצב יחסים, מיניות, סוג גוף סימן כוכב.

איך אני יכול להוריד Badoo לטלפון שלי

5. והתחילו לשוחח

כדי לנהל צ'אט עם מישהו, תצטרך לוודא את מספר הטלפון הנייד שלך או חשבון פייסבוק מאומת.

כדי להיות מסוגל לשוחח עם מישהו שאתה אוהב, פשוט ללכת לפרופיל שלהם והקש 'צ'אט'. אם אתה רוצה לבדוק את ההודעות שלך, תוכל לעשות זאת על ידי הקשה על שלוש נקודות בפינה השמאלית העליונה וללכת 'הודעות'. יש גם היא תכונה לחסום לחסום מישהו שעלול להטריד אותך.

6. ראה שאהב אתה

כדי לראות מי אהב את הפרופיל שלך, פשוט לחץ על שלוש נקודות בפינה השמאלית העליונה ולבקר 'אהב אותך' תחת הקשרים שלך.

7. תמונות דרג

אם אתה מוצא מישהו שאתה מתעניין, אתה יכול לדרג תמונות שלהם בקלות על ידי הקשה על "דרג את התמונה הזו בפינה הימנית התחתונה של התמונה שלהם.

8. מפגשים

'מפגשים' יעזרו לך לפגוש אנשים חדשים כיף ומרגש. מפגשים יציגו את תמונות של משתמשים יפים מראים להתאים לאינטרסים שלך. כדי לנצל את מלוא היתרונות של מפגשים, פשוט לערוך את קריטריוני החיפוש, החלק דרך התמונות ולראות מי שאתה אוהב.

9. סמכויות לקנות Badoo סופר

בעוד Badoo הוא חופשי להצטרף, אתה יכול לקבל תשומת לב ואנשים במהירות על ידי רכישת Badoo סופר פאוורס. סופר Badoo פאוורס לעשות את זה קל לראות מי רוצה לפגוש אותך, לראות מי אוהב אותך הכי הרבה, לשוחח עם משתמשי Badoo פופולריים, לקדם את ההודעות שלך, ואת מי הוסיף אותך כמועדף. ניתן לרכוש סופר פאוורס עבור אחד, שלוש, שישה חודשים לשנה. Badoo נותן לך את האפשרות לנסות סופר פאוורס לפני הקנייה של החבילות, אבל אתה יכול לקבל אותם רק לתקופה קצרה באמצעות SMS. ניתן לרכוש מעצמות באמצעות כרטיס אשראי, PayPal או SMS.

איך אני יכול להוריד Badoo לטלפון שלי

10. נצל תכונות Premium לקום זרקור

בעוד Badoo ללא תשלום, שירותי ההיכרויות עושים מציעים כמה תכונות פרימיום כמו לקום זרקור זה עושה את זה קל יותר תשומת לב למשוך תשומת לב רבה יותר. עם זרקור, התמונה שלך יכולה להיות ממוקמת על גבי הדף, ואנשים סמוכים יכולים לראות את התמונה שלך. עם להתקומם, הפרופיל שלך יוצג בחלק העליון של תוצאות החיפוש בבריכה של אנשים באזור שלך.

פוסטים קשורים

  • HTC WhatsApp כיום, WhatsApp הוא אחד יישומי הודעות ללא תשלום מיידי הפופולרי ביותר אשר זמין לשימוש ב- iPhone, מכשירי אנדרואיד וכל הטלפונים חכמים האחרים אשר ...

  • 7 Apps להוריד מוסיקה בחינם עבור טלפון אנדרואיד 2016 ישנן מספר אפליקציות להוריד מוסיקה בחינם עבור טלפונים סלולריים אנדרואיד כי הם סמים יעילים ביותר. הורדת מוסיקה באמצעות יישומים אלה נראה ...

  • כיצד להוריד קטעי וידאו פייסבוק על הודעות Pretty אנדרואיד בהתחשב פייסבוק כרשת החברתית הגדולה בפלטפורמת WWW, ו- Android כמו השיגעון האחרון בקרב משתמשי מחשבים ניידים, זה יותר מדי ...

  • כיצד לבצע: כונן Google השתמש להעלות תמונות למערכת הפעלת אנדרואיד, iOS המצלמות החכמות מקבלות כל כך טוב כי אנשים רבים משתמשים בם במקום יורה point-and-ייעודיים. שניהם חומרה ותוכנה ...

  • סקס טלפון (זה מה קורה) רוצה לקחת אותך איתי על השרץ לילה מאוחרת, הבחורה הזאת מה קורה, זה מה מעלה בזמן שאתה כאן ", למחוק את כל הפחדים שלך זה מה קורה, זה מה ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-badoo-לטלפון-שלי.php on line 127

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-badoo-לטלפון-שלי.php on line 127