איך אני יכול להוריד facebook בטלפון הנייד שלי

עדכון סטטוס פייסבוק מנקודת Dumbphone באמצעות פייסבוק טקסטים

במהלך השנים, פייסבוק השתנה ללא הרף את הדרך שבה אתה יכול לעדכן את הפרופיל שלך מהטלפון. חזרה בימים, אתה יכול לחבר את הטלפון הנייד שלך לחשבון שלך ולהעלות תמונות על ידי שליחת הודעת דוא"ל facebook @ הניידת.

בשלב מסוים, זה השתנה והם יצרו פוסט בדוא"ל כתובת, שהייתה ייחודי עבור כל חשבון. באמצעות דוא"ל זו, אתה יכול לעדכן את הסטטוס שלך, לפרסם תמונות מהטלפון שלך, וכו 'עם זאת, ככל שמשתמש יותר ויותר עבר יישום Facebook על אנדרואיד, iOS, Windows Phone, וכו', הצורך יש מצב חלופי זו של פרסום לאט דעך.

איך אני יכול להוריד facebook בטלפון הנייד שלי

עכשיו פייסבוק יש משהו שנקרא פייסבוק טקסטים, אשר מאפשר לך לעדכן את הסטטוס שלך ולעשות כמה דברים אחרים באמצעות הודעות טקסט. הם הסירו לחלוטין את הכתובת שלאחר בדוא"ל, מה שאומר שאתה לא יכול לשלוח תמונות מהטלפון הנייד שלך יותר באמצעות דואר אלקטרוני או טקסט.

לדעתי, זה לא היה צעד הכרחי. ייתכן שבארה"ב רוב האנשים יכולים להיות באמצעות טלפונים חכמים עם תוכניות נתונים, אבל יש מיליוני אנשים במדינות אחרות עדיין להשתמש dumbphones. נכון לעכשיו, למעט עדכון הסטטוס שלך באמצעות SMS, אתה יכול להוסיף חבר, לתקוע מישהו, כמו דף, לקבל טקסט כאשר מפרסמים משהו חבר, ולקבל סיסמא חד פעמית. הנה הרשימה המלאה למטה.

כיצד טקסטים פייסבוק Setup

להגדרת טקסטים פייסבוק, להיכנס לחשבון שלך בפייסבוק, לחץ על החץ למטה הקטן בקצה הימני העליון ולאחר מכן לחץ על הגדרות .

בצד שמאל, לחץ על נייד ואתה צריך לראות את מספר הטלפון הנוכחי שלך מופיע אם שהוספת אחד.

אם אינך אפשרו הודעות טקסט, אתה צריך לראות גדול הפעל הודעות טקסט כפתור למטה את המספר שלך. לחצו על זה וחלון קופץ שבו אתה צריך לבחור את המדינה שלך הראשונה הספק הסלולרי.

שים לב פייסבוק הטקסטים יעבדו רק במדינות ואזורים מסוימים על ספקים נתמכים. עם זאת, הם תומכים ברוב המקומות בעולם, אז אלא אם כן אתם גרים באמצע שום מקום, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש טקסטים פייסבוק. נְקִישָׁה הַבָּא ואתה תתבקש לשלוח את האות F למספר מסוים. לאחר מכן תוכל להזין את קוד האימות שנשלח לטלפון שלך באמצעות SMS.

איך אני יכול להוריד facebook בטלפון הנייד שלי

כמו כן תוכל לקבל את האפשרות לשתף את מספר הטלפון שלך עם חברים ובני לאפשר לחברים לטקסט ממך פייסבוק. בשלב זה, אתה צריך להיות טוב ללכת.

עכשיו תראה טקסט שהופעל ליד המספר שלך ותראה כמה אפשרויות חדשות למטה בתחתית כמו הודעות Facebook. הגבל טקסט יומי ו זמן ביום .

כברירת מחדל, תקבל טקסט בכל פעם שמישהו שולח לך הודעה בפייסבוק. תקבל טקסטים רק 8 לפני הצהריים כדי -11 בלילה, אבל אתה יכול לערוך כל אחת מההגדרות רצונכם.

כדי לפרסם עדכון סטטוס באמצעות הודעת טקסט, הקלד את ההודעה שלך בדרך כלל ולשלוח אותו לאותו המספר שניתן על ידי פייסבוק בעת הפעלת פייסבוק טקסטים לעיל.

לא תקבל כל סוג של הודעת אישור בחזרה, אז אתה פשוט תצטרך לבדוק פרופיל פייסבוק שלך כדי לראות אם המצב שלך יש מעודכן.

נחמד, זה עבד! אתה יכול לקרוא כמה הודעות אחרות באינטרנט על היכולת לפרסם תמונות באמצעות טקסט על ידי הפעלת שורת הנושא, דבר שהעלה את המילה תמונות כנושא והוספת התמונה בגוף, אבל זה כבר לא עובד. ניסיתי את זה בעצמי ללא הצלחה.

הסיבה שבגללה אני אוהב פייסבוק טקסטים על השימוש בפועל את היישום ב- iPhone שלי היא שיש את היכולת להוסיף חבר במהירות על ידי מספר. בדרך כלל כשאני פוגש מישהו חדש, הדבר הראשון שאני מקבל הוא את מספר הטלפון שלו או שלה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשלוח הודעת טקסט עם המילה לְהוֹסִיף מול מספרם להוסיף אותו כחבר.

איך אני יכול להוריד facebook בטלפון הנייד שלי

ADD 123-456-7890

זה סופר קל ולמעשה הרבה יותר מהר מאשר ללכת האפליקציה מחפשת את האדם. מאחר שיש כל כך הרבה אנשים בפייסבוק, החיפוש יהיה בדרך כלל להחזיר מאה תוצאות, וזה מעצבן. כאשר יש לך מספר טלפון, אתה יודע שאתה מוסיף את האדם הנכון, לא משנה מה.

כמו כן, אם אתה מטרידן פייסבוק, אז פייסבוק טקסטים יאפשר לך לעקוב מישהו בזמן אמת. אתה יכול להירשם באמצעות טקסט על ידי שליחת תַת ואחריו מספר טלפון, דואר אלקטרוני, או שמו של האדם. בכל פעם שאדם מעדכן את הסטטוס שלו, אתה תקבל הודעת טקסט מיידית.

למרות פייסבוק הסיר את היכולת לפרסם את התמונות באמצעות טקסט ודואר אלקטרוני, הם עשויים להוסיף אותו בחזרה בשלב מאוחר יותר אם מספיק אנשים מתלוננים. אם הם עושים, אני אדאג לעדכן את הפוסט הזה ולהגיד לך איך לעשות את זה. אם יש לך שאלות אחרות, אל תהססו לפרסם תגובה. להנות!

פוסטים קשורים

  • Whatsapp BlackBerry בעולם הטכנולוגי המתקדם הזה, שפע של יישומים ניידים החדשים משחקים תפקיד יוצא דופן בכל חי האנשים. ברחבי העולם, אף אחד לא יכול ללכת פשוט עם ...

  • פרסי נייד uSwitch 2012 2012 של uSwitch הפרסים הניידים התקיימו במלון סירקוס בקובנט גרדן בלונדון ב 14 לנובמבר, והוכיחו ערב בלתי נשכח חוגגים למיטב ...

  • Whats Up עד Whats הורדה ניידת לנייד Whats Up לנייד. להלן הרשימה של קישור להורדה קשורה Whats Up לנייד. להוריד Whats Up לחץ לקבלה ניידת על הקישור ...

  • כוחה של שיתוף וידאו ההורדה פייסבוק כל מה שצריך זה רק קליק אחד לשתף סרטון שיצרת עם העולם. זה הוא או מרגש או מושג מפחיד; זה תלוי...

  • WhatsApp עבור נוקיה X2, הורד והתקן WhatsApp עבור X2 נוקיה הוא יישום המשלב ממש טוב עם X2 Nokia. ככל, כמו שכולם יודעים, הוא מכשיר מאוד ממוקד ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-facebook-בטלפון-הנייד-שלי.php on line 123

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להוריד-facebook-בטלפון-הנייד-שלי.php on line 123