איך אני יכול להשתמש בשירים שלי כרינגטונים ב- iPhone שלי 5

הפעל שיר iTunes לתוך רינגטון לאייפון?

ישנן כמה דרכים שונות כדי להשיג את מטרתך, כולל המון אפליקציות רינגטונים iTunes אתה יכול לשחק עם, אבל מאז אני רוצה לשים את הידיים שלי מלוכלכות, אני הבנתי איך להפוך כמעט כל מוסיקה או שיר יש לך ב שלך iTunes ספרייה לתוך צלצול. זה מסובך וכרוך הרבה שלבים, אבל ברגע שאני אראה לך, תוכל לעבור את התהליך רצוי, מה שהופך כמה - או אפילו עשרות - של רינגטונים.

איך אני יכול להשתמש בשירים שלי כרינגטונים ב- iPhone שלי 5

יתר על כן, אני הולך להתמקד בצד של דברים Mac, אבל אם אתה משתמש PC / Windows, התהליך הוא כמעט בדיוק את אותו הדבר עם וריאציה אחת קטנה כי אציין. בכל המקרים, אני הולך להניח שכבר יש לך אודיו במסלול ברשימת ההשמעה שלכם שברצונך להשתמש כצלצול החדש שלך.

עם אלה והסתייגויות ועם תזכורת שנייה שזהו המעצבן הזה די מסובך. בואו נתחיל!

החלק הקשה ביותר של התהליך הוא לבודד קטע שני 10-30 של שיר אהוב. אני הולך להשתמש במסלול מתוך פסקול סדרת BBC הטלביזיה המבריקה שרלוק. מסלול שנקרא "המשחק הוא על" ...

משמצא המסלול ועצר את השחקן על 0:26 למסלול, אני עכשיו יהיה לחץ על סמל החץ הקטן כדי להעלות את תפריט ההקשר:

בחר "יש להקליק על" ואת מספר הרצועה, כך שתוכל לראות את התוכן של אותו תקליטור או אוסף מסוימים, עם הרצועה הרצויה הדגישה. כעת לחצו Cmd-I או לבחור "Get Info ..." מתפריט "קובץ". בכרטיסיה אפשרויות, תראה פעמים להתחיל ולהפסיק:

עבור 99.999% מהשירים שלך, את שעת ההתחלה תהיה 00:00 ושעת סיום תהיה האורך המדויק של מסלול המסוים. רינגטון, לעומת זאת, אלה צריכים לציין את מדויק (עד שבריר שני) להתחיל ולהפסיק פעמים של הקטע אתה רוצה להשתמש. שלי בסופו של דבר נראה כמו זה:

תהליך זה ייקח הרבה זמן. ציין להתחיל ולהפסיק, ואז לעבור למסלול אחר, ואז חזרה למסלול שאתה tweaking כדי שתוכל לשמוע את ההתחלה המדויקת ולהפסיק בקלות. שימו לב, כמוני לעיל, שאם שניות תמימות ארוכות מדי כדי לקבל רק את הזכות מדוכדכת בשיר, ניתן להזין שברים של שלח אל ממש למסמר דברים.

איך אני יכול להשתמש בשירים שלי כרינגטונים ב- iPhone שלי 5

אני לא צוחק, זה לקח לי בערך עשר דקות של tweaking את התזמונים כדי לקבל את הקטע בדיוק כפי שרציתי.

ברגע שאתה מרוצה מגזר שלך, Cmd-לחץ או קליק ימני על זה ב- iTunes כדי להעלות את תפריט הקשרי מוקפץ:

בחר "צור גרסת AAC" ואל תדאגו, זה לא לקלקל את המסלול המקורי! אם אינך רואה "AAC" כאופציה, לבדוק העדפות iTunes שלך כדי להבטיח את פורמט AAC באיכות הגבוהה מופעל.

ברגע שזה נעשה, תצטרך כעת שני עותקים של המסלול, אחד זה באורך מלא ונכון, ואחד זה 00:30 או קצר יותר. מכרה רק 20 שניות ארוכות, כפי שאתם יכולים לראות:

עכשיו זה אחד הצעדים המסובכים: אתה צריך למצוא את הקובץ בפועל ב- Finder (או, אם אתה על מערכת Windows, ב- Windows OS) ולשנות את הסיומת של שם הקובץ. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא כדי CMD קליק או לחץ לחיצה ימנית על הגרסה המקוצרת של המסלול שוב להעלות את תפריט ההקשר:

"הצג ב- Finder" ואתה תהיה מסתכל על התיקייה המכילה את כל המסלולים עבור CD או אוסף שכולל מסלול הצלצול שלך:

שימו לב להגיש גדלים, בחר התקופה הקצרה - רינגטון - המסלול, ולאחר מכן בחר "קובץ" "שמור בשם ..." או תשתמש ב "Get Info" על המסלול או השתמש במקשי Finder של לחיצה בודדת על שם הקובץ, ואז אחרי כמה שניות עוד לחיצה בודדת על שם הקובץ. עם זאת אתה עושה את זה, לשנות את סיומת הקובץ מ "m4a" ל "M4R":

גדול. אתה יותר ממחצית הדרך!

עכשיו אתה כבר שמו של הקובץ בפועל, אתם יכולים לעקוף את תלונות iTunes מאוחר יותר על מסלולים זה לא יכול למצוא על ידי מחיקת גרסת הצלצול הקצר של השיר מהתקליטור עם אחר Cmd-לחץ או קליק ימני:

מחק את המסלול, אבל את קובץ M4R החדש שנוצר הוא עדיין יושב שם. עכשיו אתה צריך לקבל iTunes לדעת שזה שם, וזה נעשה על ידי הוספתו לספריית מתפריט "קובץ":

כל שעליך לעשות הוא לנווט למיקום של הקובץ "M4R" החדש ולחץ על "פתח":

אתה סיימת. מזל טוב!

ובכן, בואו נשמור עובר את השלבים האחרונים. דבר ראשון, אתה יכול לבדוק שכל זה עבד על ידי הולך "צלילים" בתפריט הספרייה (ב iTunes 11):

אם עשית את כל השלבים הנ"ל נכון, יהיה רינגטון חדש בעיר!

מאוד מגניב. 20 שניות ארוכה, וכל המידע האחר הוא מדויק, בונוס שימושי.

כדי להבטיח כי רינגטון חדש מועתק בפעם הבאה iPhone שלך ​​אתה לסנכרן, לחבר את הטלפון למטען, לחץ על הכרטיסייה "צלילים" ולהבטיח לך את זה מוגדר סנכרון:

סנכרון iPhone שלך ​​עם המחשב שלך עכשיו, ואת הרינגטון החדש יועתק למכשיר. עכשיו תסיים רשמית ואתה יכול להקצות צלצול ספציפי לחבר, בן משפחה או מישהו אחר על ידי עריכת רשומת איש קשר שלהם ובחירת גוון חדש כצלצול שהוקצו להם. ככה:

זהו זה. מתחילתו ועד סופו. מסובך, אבל באמת, החלק הקשה ביותר של התהליך כולו הוא פשוט להבטיח לעצמי את להתחיל ולהפסיק פעמים במסלול בתחילת הכול. ברגע שזה נעשה, זה רק צעד-אחר-צעד פשוט. או, כפי שאמרתי בהתחלה, אתה יכול גם פשוט לבחור לרכוש אפליקצית iPhone או iPad כדי לסייע להפוך את זה יותר קל.

פוסטים קשורים

  • איך להעביר רינגטונים מ- iTunes ל- iPhone אני תמיד הצליח באופן ידני מוזיקה וסרטוני וידאו על ידי גרירתם ושחרורם אל iPhone באמצעות iTunes. ואני עשיתי את זה עבור רינגטונים כמו גם ...

  • למה אני רואה את הדף הזה? 404 אומר שהקובץ לא נמצא. אם כבר העלה את הקובץ ואז השם ניתן שגוי או שהוא נמצא בתיקייה אחרת. אחרים סיבות אפשריות אפשר ...

  • הפוך רינגטונים עבור iPhone 5S / 5 ג / 5 / 4S / 4 / 3GS / 3G ב- Mac / PC - מכונת רינגטונים iPhone 20 ספ 2012 ליצור פונים אישית עבור iPhone שלך ​​- זה כל כך קל! תיאור כן, זה נכון וקל. עם...

  • כיצד ליצור רינגטונים עבור iPhone ב iTunes לפני כמה ימים החלטתי שאני צריך כמה צלצולים שונים על 3G iPhone שלי. יש לציין, רציתי אחד נפרד עבור אשתי, וכמה ...

  • כיצד להפוך פונה אישית iPhone שימוש iTunes 12 יש משהו מכשירי אנדרואיד שאינו זמין בדיוק עם מכשירי iPhone החברים שלי שיש להם טלפון אנדרואיד עושה כיף: ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להשתמש-בשירים-שלי-כרינגטונים-ב-iphone.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-להשתמש-בשירים-שלי-כרינגטונים-ב-iphone.php on line 129