איך אני יכול לכתוב מאמר על ipad שלי

למה אני כותב על האייפד

    7 דצמבר 2012 10:45 לפני הצהריים

כשהגעתי iPad הראשון שלי, אני מיד שינה את חתימת המייל לקרוא, "באהבה בעבודת יד רק בשבילך ידי ג'ייסון סנל." עשיתי את זה כדי להסיר קידום עצמי אפוי-ב של אפל מכל הדוא"ל ששלחתי, אבל בדיעבד אני חושב יש משהו לרעיון שמילים שנובעות אייפד אינן בהכרח זהות המילים שהיו מגיעות ממכשירים אחרים.

כמו כל מי שקרא את כיסוי liveblog שלי של אירועי תקשורת Apple שיכולתם לנחש, אני קלדנית מהר מאוד. על מקלדת פיזית, אני יכול ללכת מהר ככל 120 מילים לדקה. מהירות ההקלדה שלי שום מגבלה על המוח שלי. אם אני יכול לחשוב את זה, אני יכול לקבל את זה למטה במהירות.

אבל אני מתחיל לחשוד כי הכתיבה שלי יכולה להשתנות באופן קיצוני רק על ידי שינוי השיטה אני משתמש כדי לקבל את המילים האלה מהראש.

תמיד היה לי כתב יד נורא, אז פעם יש לי את הידיים שלי על מחשב ומדפסת, כל הכתיבה שלי (חוץ מכמה בחינות מסה בבית הספר) היה כרוך ומקרקשים על המקלדת.

הסמסטר הראשון שלי של ספר גראד, אני בסופו של דבר ההוצאות שבועיים הרחק בזכות מקלדת מחשב שלי כפול חוטף מענג של דלקת גרון מחלת נשיקה. לאחר זמן מה, קיבלתי כל כך משועממת כי החלטתי לכתוב עם עט על נייר. זה כל מה שהיה לי.

המצחיק הוא, אני חושב על החוויה כי עד עצם היום הזה. כתיבה באמצעות עט ונייר הרגישה שונה במידה ניכרת מן להקליד. המוח שלי ינסה להתחרות קדימה, אבל העט שלי יכול ללכת רק כך מהר. בסופו של דבר אני שוקל כל משפט, כל מילה בחירה, בזהירות רבה יותר פשוט כי לא יכולתי להטיח אותה החוצה להתקדם. זה היה חלק מן הכתיבה הטובה ביותר שעשיתי עד לאותו זמן, ובכל זאת, כאשר חזרתי לבית הספר ואני מייד חזרתי המקלדת שלי ואף פעם לא לקחתי את עט שוב. הקלדה היה פשוט מהיר וקל יותר.

הרצה קדימה יותר מעשרים שנה, עד כמה חודשים לפני. הייתי ניגשתי ידי מרקו Arment לכתוב סיפור על המיזם החדש שלו, המגזין. המועד האחרון שלי היה בסוף נסיעת עסקים, אז הבנתי שאמצא זמן לכתוב במטוס או במלון. אבל כשארזתי לקראת הנסיעה, החלטתי לנסוע אור להשאיר את המחשב הנייד שלי בבית.

איך אני יכול לכתוב מאמר על ipad שלי

היה לי רק (בגודל מלא) iPad שלי, אבל אני לא אוהב מועדים חסרים. אז כתבתי את הסיפור הזה על ידי קשה מכתב אחרי מכתב על המקלדת על המסך של האייפד מעורפל הערות, שרטוט ביד באהבה (לגנוב את הניסוח של חתימת המייל שלי) כל משפט. וכפי ישבתי שם על המטוס, הקשה על המקלדת על המסך של האייפד, נזכרתי חוויה של בכתב יד בכתב לפני שנים כה רבות.

עכשיו, אפילו על המסך של האייפד אני קלדנית בהגינות מהר. (מיני אייפד, לא כל כך הרבה, לפחות לא בשלב זה.) אני בהחלט יכול להקליד באייפד הרבה יותר מהר ממה שאני יכול לכתוב עם עט על נייר. אבל זה אפילו לא קרוב למהירות שלי על מקלדת ה- MacBook. שימוש iPad האט אותי וקיבל אותי לחשוב על מה שאני כותב בצורה ששימוש ה- MacBook Air הנאמן שלי לעולם לא.

אני לא אוליבר סאקס. אבל אני מוכן להתערב כי אני פשוט לא לוקח זמן רב יותר כדי לבחור את המילים שלי, אבל אני בעצם שימוש בחלקים שונים של המוח שלי כשאני כותב ככה. ולא רק עושה את המעשה בפועל כתיבה להרגיש שונה, אבל התוצאה הסופית מרגישה לי שונה מדי.

השינויים בסביבת כתיבה מעבר מעשה ההקלדה. האייפד מציע גם חוסר מדהים של הסחות דעת. כשאני כותב על Mac שלי אני מוצא לי בלי סוף אני בודק טוויטר ודוא"ל ודף התנאים הנוכחיים של תחנת מזג האוויר שלי וכל דבר אחר שאני יכול למצוא כדי להסיח את דעתי מן המשימה הקשה של לשים מילה אחת מול אחרת. באייפד, אני יותר ממוקד-וכשאני סוף סוף לעשות לקחת פסק זמן כדי לבדוק את הדואר האלקטרוני שלי, זה מרגיש כמו הפסקה בפועל. לא הסחת דעת.

אני לא יכול להתווכח עם התוצאות. חתיכות אני כבר הבטחתי לעצמי לכתוב במשך שבועות להישאר קבצי טקסט ריק בתיקיית Dropbox של MacBook שלי, בעוד מאמרים 800 מילים צומחים מתוך iPad שלי בתוך זמן קצר.

אני לא בטוח אם אני גר לכתיבת הכל באייפד. אין ספק, אם אני צריך להריץ כתובת דוא"ל בעבודה, המקלדת של ה- MacBook שלי היא הכלי הנכון למשימה. אבל אם אני עומד לכתוב משהו לפרסום, אני עכשיו לשקול ברצינות את iPad בכל פעם.

זה לא ממש אומר שאני רק אכתוב על מכונת כתיבת רויאל או להלחין הסונטות שלי עם קולמוס, אבל ... אולי זה דומה? גם בשנת 2012, לפעמים מילות טובות כשהם בעבודת היד באהבה רק בשבילך ... בדיוק כמו הסיפור הזה היה.

פוסטים קשורים

  • על ידי נילס Technology Group, פתח את iTunes Inc. לקנות הורדת אפליקציות. תיאור מעודכן עם תמיכה ב- iOS 7 - יישום זה נבדק באופן מלא ב- iOS 7. זה עובד באופן מושלם, והוא תואם ...

  • עשרה טיפים Top לכתיבת תוכן דף מסה מכללת התחלה מוקדמת. על אחת כמה זמן יש לך, הלחץ פחות תצטרך. יהיה לך מספיק זמן כדי לתת את המסה המאמץ הכי טוב שלך. לִהיוֹת...

  • פיצוח מסת App החדש הנפוץ המאמר האישי App המשותף הוא הגביע הקדוש של יישום המכללה שלך, אבל עבור רבים, הנושא המושלם הוא יעד חמקמק. לאלו מכם שלא ...

  • סרט HD להורדה iPad / iPhone (סרטים App על פלוס 6/6 iPhone) טלוויזיה סרטים זרם מראה בחינם. האם זו בדיחה? No Man, בכלל לא. יש הגדרת יישום נותנת לך שליטה מלאה על סרטים ...

  • iPad מיני Video Converter האייפד מיני יכול לשחק במגוון של סוגים נפוצים מאוד קובץ הסרט כולל MP4, M4V, ו mov. אם יש לך סרט כזה במחשב שברצונך לצפות באייפד ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לכתוב-מאמר-על-ipad-שלי.php on line 120

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לכתוב-מאמר-על-ipad-שלי.php on line 120