איך אני יכול לעקוב אחר iphone הבעלים שלי בלי שהוא ידע בחינם

כיצד לרגל שבעלי בלי שהוא ידע

רוצה לרגל בעלך בלי שהוא ידע? הנה, אני אחלוק את הדרך הטובה ביותר לשלוט זוגך. עם יישום הריגול שלנו, אתה יכול מרגל שנשלח של בעלך וקיבל, שיחות טלפון, תמונות וקטעי וידאו שצולמה באמצעות המצלמה, הודעות בפייסבוק, היסטוריית הצ'אט WhatsApp, היסטוריית גלישה ומקומות GPS בזמן אמת.

לאחר קריאת סדרת הסגה של J K רולינג, הרבה אנשים רוצים שיש להם גלימה הקסומה של הארי הפוטר שגורמת לו בלתי נראה. הם רוצים לשמור על סימון על בני זוגם אם הם חושדים בכל רומן מחוץ לנישואים.

הטכנולוגיה המדהימה יש פתרון מושלם בעולם האנושי - לגילוי לחלוטין ריגול Android בואו לך לעקוב אחר הבעל, הילד והעובדים שלך ברור. ברכה אחת כזו בתחפושת הוא מרגל Smartphone ביותר - יישום חזק תואם את כל הטלפונים החכמים מבוססי אנדרואיד / אפל.

Unfaithful Hunband?

אם אתם חושדים בעלך של בגידה אתה צריך ראיות לעימות בטון. מרגלים App עבור הטלפון הסלולרי הוא ברכה בתחפושת כפי שהוא נותן לך גישה לכל תמונות, אודיו & קבצי וידאו שנשמרו בטלפון הפיקוח. אז גם אם הם נמחקים מטלפון, הם עדיין יכולים לצפות באופן מקוון ב שרת בהתאמה!

כבשה שחורה במקום עבודה?

תהה למה שיש מספר מרבי כך מועסק עדיין לא מניב את התוצאות הצפויות? רב בזמנים, העובדים זוכים דה מוטיבציה ולהעביר זמן על ידי אחד נמרח או באמצעות מכירות שעות כתירוץ להסתובב. עד עכשיו לא היתה שום דרך לעקוב אחר המיקום הפיזי שלהם, אלא אם כן אחד מתאים להם עם ה- CIA מכשיר מעקב!

ילדים מעורבים פלילי?

ילדים בימים אלה להשקיע יותר זמן על טלפונים חכמים שלהם מאשר טרקלין טלוויזיה עם המשפחה. התמכרות כזו מעבירה אותם על סיכון שבסקסטינג, בריונות סייבר וגניבת זהות. הורים צריכים להיות ערניים לגבי פעילויות לילדים שלהם בעולם הקיברנטי.

Stealthgenie היא התשובה לכל חששותיהם. יישום נפלא זה מאפשר להורים המודאגים כדי לשמור על מסלול של שיחות טלפון, קבעו למי, הודעות מוחלפות האתרים לפקוד על. היישום הקסום שומר את כל הנתונים על שיא אפילו אם הוא נמחק מהמכשיר.

איך אני יכול לעקוב אחר iphone הבעלים שלי בלי שהוא ידע בחינם

תוכנות ריגול טלפון נייד היא יישום מדהים כי לא רק מאפשר לך לעקוב אחר שיחות והודעות טלפוניות חיות; התכונה גשש GPA נותן לך מיקום בזמן אמת של הטלפון החכם מכשירי ציתות. בדרך זו, אתה יכול לדעת אם יש דליפה כלשהי של מידע סודי או שבו האנשים מבלים את זמנם.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתקין הג'יני הזה ואת הכבשה השחורה תהיה ברורה עצמו.

מרגל בעל טלפון סלולארי, בעל בוגד המרגל לתפוס, ביקורת בעל לתפוס רמאות, בעל ערמומי, דרכים לרגל בעל, צריך לרגל בעלי, מרגל במחשב בעלים, מרגל על ​​תוכנת בעל

איך תוכנות ריגול בעל זה עובד?

אתה צריך גישה פיזית לטלפון כדי להיות במעקב כדי להתקין תוכנה זו. משם ואילך כל הפעילויות יועלו בשרת בזמן אמת. אתה יכול להיכנס לחשבון שלך מכל מכשיר ממוקם בכל מקום בעולם.

תכונת ההדגשה היא העובדה שהוא מאפשר לך לעקוב אחר כמעט "כל" הפעילויות של הטלפון החכם הציק מבלי לחשוף את זהותכם!

אז תוריד את הידיים שלך על לתוכנה הכרחית זו שנותנת לך תוכנית חסינת תקלות לדעת את האמת! אם אתה מוצא את כל זה קשה להאמין ולאחר מכן לבדוק את הדגמת החיה ולחוות את עולם הפלא של מעקב עצמך.

ואם אתה עדיין לא משוכנע לאחר הרכישה, תמיד יש לך את האפשרות להחזיר את המוצר בתוך 30 ימים ולקבל החזר מלא. הזמן שלך עכשיו לפני המחירים לירות!

איך אני יכול לעקוב אחר iphone הבעלים שלי בלי שהוא ידע בחינם

טיפים על controling בעלך

שליטת בעלך תלויה באישיות שיש לך, כמו גם שותפו של שלך. רוב הזכרים דומיננטיים לא ייאפשרו לנשים להשתלט. למעשה, הם עשויים לקבל כועס אם אתה מנסה להשתלט, ולכן צריך להיזהר! לפעמים, אם כי, בעלים שמחים לנשים לקחת אחריות ביחסי מאמר זה מתמקד איך אפשר לדעת אם הגבר שלך יקבל או להתנזר לשליטתך.

1. הכר את שגרת היומיום שלו. גדר תזכורות בשבילו; הפגישות, הפגישות ולוחות הזמנים שלו.

2. תעשה את זה אישית. תמיד להכין את חפציו, את ארוחותיו, בגדיו עניינים אישיים.

3. כדאי להתחיל עם הבסיס. ברגע שאתה יודע שזה די בסדר בשבילו כי אתה לוקח על מערכת היחסים, לקחת את הצעדים הראשונים של השתלטות עליו.

4. לגרום לו להרגיש שהוא צריך אותך. זהו הם המפתח להשתלט עליו. לגרום לו להרגיש שאתם חיים חשובים בחייו שהוא לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.

5. למדו על החיים החברתיים שלו. לדעת יותר על מעגל חבריו, עמיתיו בעבודה והעם הוא יוצא עם.

6. לזהות את המאפיינים של בן זוגך. חשוב כי אתה יודע איך הוא מטפל בנשים דומיננטיות. ייתכן להכיר זה של מבקש ממנו מידע על איך הוא עובד עם בוס נקבה.

זה כל מה, אתה יכול לשלוט לרגל בעלך בחינם עכשיו.

האפליקציה המרגלת היא עוקבת אחר כל צעד שלך - וכך גם בן הזוג שלך. כמו מערכות מיקום הגלובליות לשפר, כך גם לעשות את היישומים העוקבים אחר התנועות שלך, וזה מה שהופך אותו קשה יותר מתמיד לשמור על פרופיל נמוך.

פוסטים קשורים

  • איך אני יכול לרגל טלפון נייד מישהו בלי לגעת בתאו. בחינם אני באמת יכול לעזור לך בזה אם אדם שיש לו טלפון חכם פועל על אנדרואיד, iOS, בלקברי, סימביאן. זה מאוד ...

  • ShowBox עבור iPhone | צפו בסרטים ב- iPhone 18 יוני 2015 ShowBox (תיבת סרט) עבור iPhone: אם אתם מחפשים כדי למצוא פוסט על צפייה בסרטים על Showbox אז אתה בבית נכון ...

  • איך למצוא באינטרנט מוסיקה בחינם: אנו חושפים המקורות האהובים 5 שלנו בקיע מנגינות חינם זה נעשה קשה יותר למצוא, אבל אנחנו נראה לך איפה ניתן לקבל מוסיקה ללא תשלום, מבלי להעלות את השערות הקצרות ...

  • איך אני יכול לעקוב אחר הטלפון הסלולרי הבעלים שלי בלי לדעת שזה? בחינם כדי לעקוב אחר הטלפון הנייד של בעלך אתה צריך להשקיע קצת כסף, כן אתה צריך להשקיע דולר כמה אבל היה סמוך ובטוח שאם ...

  • Syncios - העברת מוסיקה מ iPhone 4S למחשב בחינם iPhone 5S תמונה אבוד מקרה כולם רול מצלמה יודע כמה זה קל להשיג מוסיקה על גבי ה- iPhone 4S בעזרת iTunes, אבל ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לעקוב-אחר-iphone-הבעלים-שלי-בלי-שהוא.php on line 132

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לעקוב-אחר-iphone-הבעלים-שלי-בלי-שהוא.php on line 132