איך אני יכול לעשות צלצולים עבור iPhone שלי

10 Gorgeous iPhone Apps עבור ביצוע רינגטונים משלך

קטגוריות מסוימות ב- App Store עומדים לא רק על הפונקציונליות שלהם אבל עבור מגמות עיצוב יפה כי אתם נוטים לראות בתוכם. אפליקציות רינגטונים מותאמים אישית הם בהחלט רק קטגוריה וכמה יישומים אלה יש ממשקים מדהימים לחלוטין.

אמנם יש טונות של מקבלי רינגטון זמינים, היום אנחנו מתמקדים רק על הרובד העליון של יישומים מעוצבים בצורה מושכת. לכל אחת מהאפליקציות הללו מגיע ב פחות מ דולר וכל להציע ספין משלהם על נותן לך את היכולת לבנות צלצולים מותאמים אישית מהמוסיקה בטלפון או אפילו שמע שאתה להקליט את עצמכם.

איך הם עובדים?

למרות שהם מציעים שיטות יצירה שונות, כל אחת מהאפליקציות הללו נאלצת לעקוב אחרי אותה המערכת להתקנת הרינגטונים. מאז מפתחים אין גישה ישירה לספריית רינגטון iPhone רינגטוני המקום השמורים אפליקציות האלו בכרטיסיית שיתוף קבצי iTunes שמופיע כאשר הטלפון מחובר באמצעות USB.

מכאן אתה פשוט לשמור את קובץ הצלצול למקום במחשב, ולאחר מכן גרור אותו בחזרה לתוך קטע הרינגטונים של iTunes. אחרי זה אתה יכול לסנכרן את הטלפון שלך כדי לראות את הרינגטונים להופיע.

תהליך רב שלבי זה בהחלט מטרד, וחלקם מפתחים מנסים לעשות את זה פשוט יותר עם הדוא"ל ואינטגרציה Dropbox, אבל באמת אין דרך כרגע ליצור אפליקציה שיכולה לעשות את זה כל אחד צעד.

אם אתם מעדיפים עושים רינגטונים ב- Mac שלך, החברים שלנו בכתובת Mac.AppStorm פרסמו לאחרונה מאמר השוואת 4 אפליקציות רינגטונים נהדרות עבור Mac.

Pro Maker רינגטונים

"אתה יכול לשנות את מהירות ההשמעה וסאונד מגרש לעשות צלצולים מצחיקים! המרת הצליל של אמן זכר לתוך נקבה או להפך! הפעל מוסיקת קאנטרי לתוך ריקוד מועדון על ידי האצת המהירות! "

כפי שאתה יכול לראות, Pro Maker רינגטונים נותן לך טונה של חופש באמת פונה אישי שלך בכמה דרכים ייחודיות. הממשק הוא מרקם כהה נחמד עם פסים כחולים זוהרים מחוונים מציאותיים.

Pro Maker רינגטונים

Pro מעצב רינגטונים

איך אני יכול לעשות צלצולים עבור iPhone שלי

Pro Maker רינגטונים (על ידי Mobile17)

"בהתבסס על טכנולוגיית מהשירות עטור פרסי האינטרנט שלנו, תוכל לבחור משתי העריכות הפופולריות שנוצרו על ידי גולשים ואופציות ושחרור שכללו פקדי עריכה להכנת רינגטונים משלך בתוך שניות בלבד!"

אם אתה לא אוהד של כחול ושחור האפל של שני יישומים הקודמים, זה אחד משובר את המגמה עם ממשק הרבה יותר קל. זה פשוט כמו גרירת המחוון כדי להגדיר את שעת ההתחלה ואת בחירת משך שלך. התכונה המדהימה וייחודית כאן היא היכולת לראות מה זמני התחלה ואחרים בחרו עבור אותו השיר!

Pro Maker רינגטונים (על ידי Mobile17)

ליצור פונים!

HD רינגטונים

פונה DIY

"יצרנית הרינגטון המסורה והמקצועית ביותר. שמירה על האיכות המקורית של המוסיקה במהלך ההמרה, ללא דחיסה כלשהי או הנחתה. "

פונה DIY

יצירת רינגטון יפה

"Dring מציעה ממשק בעבודת יד מדהימה להתאים אישית וליצור רינגטונים משלך ישירות על iPhone שלך. ניתן כמובן לבחור את השיר על פי בחירתך או להשתמש בתכונת המיקרופון ליצור הקלטות משלך. אבל מה לגבי הוספת כמה כיף נוסף כדי התהליך? ובכן, הודות Dring, אתה יכול כעת ליהנות תכונת Remix הבלעדית שלנו, פשוטו כמשמעו, לערבב את שניהם צלצול יחיד! "

יצירת רינגטון יפה

אשף Pro רינגטונים

רינגטונים מגה

Pro Remix הרינגטון (עם תמיכת Dropbox)

"יש לך את הטלפון הכי טוב - למה להסתפק באותה רינגטונים משעמם? עכשיו אתה יכול להשתמש את המוזיקה האהובה עליך מסלולים לעשות רינגטונים חינם וצלילים התראו בלוח השנה בשניות - רינגטוני Remix עושה יצירת רינגטון אישי יותר כיף, עם תמיכת Dropbox הייחודית שלנו, קל יותר מאשר אי פעם בעבר "!

למרות צורת הגל חשוכה ניגודיות גבוהה, שאר UI הוא נחמד וקליל עם מילויים עדינים וצללים מציאותיים. תכונת תמיכת Dropbox המדהימה מאפשרת לך להעביר צלצולים מוגמרים באופן אלחוטי למחשב.

Pro Remix הרינגטון (עם תמיכת Dropbox)

איזה הוא האהוב עליך?

פוסטים קשורים

  • למה אני רואה את הדף הזה? 404 אומר שהקובץ לא נמצא. אם כבר העלה את הקובץ ואז השם ניתן שגוי או שהוא נמצא בתיקייה אחרת. אחרים סיבות אפשריות אפשר ...

  • כיצד להשתמש במדריך: Verizon צלילים עם הגוונים ורייזון (לשעבר V שחקני רינגטונים) אתה יכול להוריד, לנהל, תצוגה מקדימה לקנות רינגטונים צלילים מתנה מהקטלוג הנרחב שלנו של מעל 100,000 ...

  • הפוך רינגטונים עבור iPhone 5S / 5 ג / 5 / 4S / 4 / 3GS / 3G ב- Mac / PC - מכונת רינגטונים iPhone 20 ספ 2012 ליצור פונים אישית עבור iPhone שלך ​​- זה כל כך קל! תיאור כן, זה נכון וקל. עם...

  • כמה דרכים כדי להפוך את עוצמת הקול של ההתראה iPhone Louder רבים מאיתנו להשתמש בשם iPhone שעונים מעוררים העיקרי שלנו, אבל אם אתה ישן שינה עמוקה אז היקף האזעקה עלול שלא להספיק כדי למשוך ...

  • כיצד להפוך פונה אישית iPhone שימוש iTunes 12 יש משהו מכשירי אנדרואיד שאינו זמין בדיוק עם מכשירי iPhone החברים שלי שיש להם טלפון אנדרואיד עושה כיף: ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לעשות-צלצולים-עבור-iphone-שלי.php on line 134

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לעשות-צלצולים-עבור-iphone-שלי.php on line 134