איך אני יכול לצפות בסרטים חינם בטלפון החכם שלי

להזרים סרטים לטלוויזיה מן הטלפון החכם אנדרואיד שלך

שכן, כאשר מסך הטלפון החכם שלך פשוט לא מספיק גדול בשביל סרט אפים

רבים מאיתנו עכשיו לקרוע ולאחסן קטעי וידאו וסרטים המועדפים עלינו אחסון במחשב ולא רק קונים תקליטורי DVD או יותר Blu-ray דיסקים.

אם אנחנו אחסונם במחשב שולחני או אחסון מחובר לרשת (NAS) התקן, אנחנו יותר ויותר יצירת ספריות וידאו המכריע כי הם יושבים מחוברים לרשתות Wi-Fi בבית שלנו.

הדרך המקובלת להגיע ספריית וידאו על גבי מסך טלוויזיה גדול שלך, בדרך כלל, נגן מדיה ברשת, אשר יכול לחפש ברחבי הרשת, לאתר האחסון שלך, למצוא את ספריית סרטים ובמקרים מסוימים, אפילו לקטלג הכל בשבילך.

לדוגמה, ההגדרה שלי כולל נגן חי בטלוויזיה WD ווסטרן דיגיטל מכור עד הטלוויזיה שלי עם פלאג המחבר אותו לרשת Wi-Fi שלי.

השחקן טלוויזיה WD מוצא סרטים במחשב שלי הוא מסוגל להזרים אותם לטלוויזיה שלי. אני בוחר את הסרטים שאני רוצה להזרים באמצעות השלט הרחוק שמגיע עם טלביזית WD.

אבל יש דרך קלה יותר כדי להזרים סרטים לטלוויזיה באמצעות הסמארטפון: להתקין את האפליקציה Skifta בחינם על אנדרואיד הטלפון שלך, ואתה יכול להזרים סרטים המאוחסנים על הטלפון עצמו.

Skifta הוא יישום נגן המדיה רשת שתומך ברית רשת Living הדיגיטלית (DLNA) רגילה, דבר המאפשר להתקנים נפרדים המחוברים לרשת Wi-Fi כדי לזהות תוכן זרם בין אחד לשנייה.

אתה יכול להזרים מ לטלפון באמצעות Wi-Fi כדי טלוויזיה אם הוא מופעל DLNA (טלוויזיות HD מודל מאוחר רובם כאלה).

אז אם אתם רוצים לצפות כי וידאו מדהים שצילמתם בעת שהיה על האוטובוס בטלוויזיה שלך, להתקין Skifta בטלפון ובאפליקציית אז יהיה לזהות טלוויזיה DLNA מאופשר שלך להתחבר לרשת ה- Wi-Fi שלך.

תגיד את היישום על מנת להפוך את הטלפון השרת טלוויזיה השחקן, ובוב של דודך — וידאו שלך יהיה להזרים מהטלפון לטלוויזיה.

אם הטלוויזיה לא DLNA מופעלת, אתה עדיין יכול להזרים אליו מהטלפון באמצעות נגן מדיה כמו טלוויזיה חיים WD.

קל WD TV Live יושב על רשת ה- Wi-Fi כדי לקבל את הזרמת תוכן מהטלפון ומקבל אותו לטלוויזיה דרך קישור כבל ישיר.

איך אני יכול לצפות בסרטים חינם בטלפון החכם שלי

זה אומר הטלוויזיה לא צריך להיות מחוברים לאותה רשת Wi-Fi או להיות מופעלת DLNA לקבל זרם.

אתה יכול גם להשתמש החכם שלך כשלט רחוק להזרים סרטים מ נגן מדיה DLNA מאופשר שלך או המחשב לטלוויזיה הלא DLNA שלך.

במקרה שלי, באמצעות Skifta אני יכול להגיד המחשב השולחני שלי להתחיל הזרמת סרטים מהכונן הקשיח שלו לנגן חי WDTV שלי, הכל מהטלפון אנדרואיד שלי.

במקום להשתמש מרחוק חי WDTV האיטי, אני יכול לדפדף ברשימת הסרטים שלי הרבה יותר מהר ויותר נוח על הטלפון החכם שלי.

אבל זה לא רק רשת נגני מדיה התומכים ב- DLNA — אם יש לך PS3. Xbox 360 או טלביזיה חכמה, יש לך גם נגן מדיה DLNA-מוכנה אתה יכול להזרים תוכן, שוב בשליטה החכמה ובאפליקציית Skifta.

איזה טלפון אנדרואיד אני יכול להשתמש?

בדוגמה זו שאתה לא באמת משחק וידאו עם הטלפון שלך, כך שאתה יכול להשתמש בכל סמארטפון אנדרואיד עם מובנית לעבודה ברשת Wi-Fi (לפחות 2.2 Android) ואת זה צריך לעבוד.

זה לא משנה אם אתה משתמש Wildfire ישן HTC או הערת Samsung Galaxy האחרונה השני — מאז Skifta מביים שחקן DLNA-מוכן הטלביזיה או המדיה שלך לנגן הקבצים שלך, הסמארטפון הופך קצת יותר שליטה מרחוק מהוללת, אם כי אחד עם מסך מגע.

זה עושה את זה הרבה יותר קל לחפש דרך הספרייה שלך על הסרט שאתה רוצה.

פוסטים קשורים

  • איך לצפות בסרטים באייפד שלך בחינם: איפה למצוא סרטים באורך מלא באינטרנט עבור מכשירי iOS מגלים כיצד לצפות בסרטים באורך מלא על iPad שלך בחינם. מדריך צפייה בסרטים שלנו ...

  • היישומים iPad ביותר לצפות בסרטים, וידאו ותוכניות טלוויזיה מלבד גלישה באינטרנט, האייפד הוא הכי שימושיים עבור צפייה בסרטים, תוכניות טלוויזיה וקטעי וידאו אחרים. נאמן את מטרתה, iPad התברר ...

  • ShowBox עבור iPhone | צפו בסרטים ב- iPhone 18 יוני 2015 ShowBox (תיבת סרט) עבור iPhone: אם אתם מחפשים כדי למצוא פוסט על צפייה בסרטים על Showbox אז אתה בבית נכון ...

  • איך להוריד סרטים ל iPad ללא iTunes: כיצד להוסיף פורמטי סרט נתמכים על iPad האייפד שלך הפכה לוויה נסיעות גדולה עם משחקים לשחק ותצוגה יפה לראות ...

  • Pitch Perfect כותרת: שנה מושלמת המגרש: 2012 ז'אנר: קומדיה; מוּסִיקָה; שחקנים רומנטיקה: אנה קנדריק, סקיילר אסטין, בן פלאט, בריטני סנואו, אנה קמפ, רבל וילסון, אלקסיס קנאפ, אסתר דין, ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לצפות-בסרטים-חינם-בטלפון-החכם-שלי.php on line 126

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לצפות-בסרטים-חינם-בטלפון-החכם-שלי.php on line 126