איך אני יכול לקרוא ספרים שהורדו על ipad שלי

סיור מודרך של האפשרויות שיש לך על קריאת ספרים על iOS

עמוד 1 מתוך 3:

iPhone, iPad או iPod Touch שלך יכול לתת לך שיחת וידאו עם מישהו בצד השני של העולם, לזהות ולאחר מכן לספר לכם על כל דקירת סיכה של אור בשמי הלילה, וליצור יצירות מדהימות של אמנות; ולכן אנחנו שוכחים לפעמים כי אתה יכול להשתמש בו כדי לקרוא ספרים.

איך אני יכול לקרוא ספרים שהורדו על ipad שלי

וזה חבל, כי מכשיר iOS הוא דבר נפלא לקרוא על, אם אתה חוטף כמה פסקאות של טרנר עמודים זול ברכבת התחתית (ששש;! אף אחד לא צריך לדעת), ולבסוף מקבל סיבוב כדי קריאה כמה דיקנס קלסי או שהתיישב עם תחושה של ציפייה מלאה שמחה לטרוף הנובלה האחרונה של הסופר האהוב עליך.

הנה, ניקח אתכם לסיור מודרך האפשרויות שיש לך על קריאת ספרים על iOS, מוודא שאתה מוציא את כספך בתבונה, ולעזור לכם לגלות מקומות נהדרים שממנו ניתן להצטייד המדפים הווירטואליים שלך. אנו נוודא שאתה מבין את בפורמטים השונים, כיצד לנצל את האלקטרונים קריאים, ולתת לך טיפים על הפקת התועלת המרבית מן הקריאה שלך, בכל מקום שאתה נמצא.

נצטרך להתרכז בעיקר על אפליקציות החנויות הגדולות: iBooks מאפל, קינדל של אמזון ואת בארנס & אפליקצית Nook נובל. אבל יש כמה דברים שווים באפליקציות קטנות מדי, אז אנחנו לא הולכים להתעלם מהם.

בחר את החנות הטובה ביותר

אז נניח שאתה רוצה לקרוא הנערה עם קעקוע הדרקון; אתה יכול לקנות את זה על iBookstore, על amazon.co.uk או על barnesandnoble. אז מי אתה בוחר?

מצד אחד, זה באמת לא משנה בכל רמה מעשית; יש כל שלוש חנויות אפליקציות הפועלות על iPhone. iPad ו- iPod touch, ולכן זה קל משלמים לירה / דולר מעטים לקרוא כעבור כמה שניות.

ישנם, לעומת זאת, דברים שאתה צריך לחשוב על בבחירת החנות שלך; ההחלטה היא צעד אחד חשוב, שכן אתה קונה לתוך המערכת האקולוגית כולה; במיוחד במקרה של פלטפורמות קינדל ו- Nook, אשר יש דואר קוראים הייעודיים משלהם; לא סתם קריאת החג.

בטח, אתה יכול לערבב ומתאים, אין בזה כל רע בכך iBooks, קינדל ו- Nook מותקן בכל המכשירים שלך כדי שתוכלו לקפוץ בין כמו שאתה קורא, אבל לדעת מה אנחנו עומדים לספר לך אעזור לך לקבל החלטות טובות עבור חברה ובעתיד.

איך אני יכול לקרוא ספרים שהורדו על ipad שלי

החלטה אפשר להיעשות בשבילך; אלא אם כן אתה בארה"ב, אין שום דרך מעשית כרגע לקנות ספרים עבור בארנס & Noble Nook. אתה יכול להתבטל עם פרוקסי או שוברים או בובה מוכנה בארצות הברית, אבל אנחנו לא באמת חושבים שזה שווה את הטרחה. בפינה צפויה לבוא לבריטניה השנה, אבל עד אז, אלה מאתנו מחוץ לארה"ב צריכים לקנות מאפל ואמזון.

מאבחן ברור הוא מחיר. גם אם, עד סוף הדף זה, שהחלטת לקנות את רוב הספרים שלך עבור אמזון קינדל, למשל, אתה צריך עדיין יש חנות סביב כדי לראות היכן ספר שאתה רוצה הוא זול ביותר.

בסך הכל, זה היה הניסיון שלנו כי אפל הוא היקר ביותר מבין שלוש חנויות הגדולות ואמזון הזול ביותר, אבל ההבדל הוא בדרך כלל זניח; בזמן כתיבה, מבחר של 10 ספרים מרשימה רבי המכר של ניו יורק טיימס ב עלות הכוללת 13.23 $ יותר על iBooks מאשר על קינדל, הבדל של 15% בלבד.

עם זאת, ראינו הרבה, הרבה הבדלים גדולים במחיר עם כמה תארים, אז אל לקחת רגע כדי לראות אם קונים מחנות אחרת יחסכו לכם נתח הגון של שינוי.

אמזון גם דיל השימושי של היום, שבו יש כמה פנינים, אבל לרוב זה לא נמכר ביותר.

הדרך האפלה

אפל של iBookstore שני יתרונות על פני יריביו. אחת מהן היא שזה קצת יותר פשוט לקנות.

איך אני יכול לקרוא ספרים שהורדו על ipad שלי

כי אפל מתעקש לקחת חתך 30% מכל מה נמכר בתוך אפליקציות (ואפילו לא מאפשר, למשל, קינדל אפליקציה כפתור שאומר "קנו ספרים" המפעיל את החנות המקוונת שלה ב- Safari), על ויישומי הקריאה ביותר על iOS אתה צריך לקנות ספרים דרך דפדפן אינטרנט; זו פותחת אותם לחשבון שלך ואז אתה להוריד ולקרוא אותם באמצעות אפליקציה.

אפל, כמובן, יכול לעשות את הדברים קצת אחרת, ויש זכות לחצן חנות בראש מדף הספרים שלך. זה עושה את זה קצת יותר פשוט לקנות, אתה עושה את זה הכל מתוך יישום אחד; אבל זה יהיה חסר מעוף לבחור iBooks כפלטפורמה רק בגלל שזה לקח כמה ברזים פחות לקנות ספר חדש.

תוכן Richer

היתרון השני 'iBooks הוא שבעלי האתרים יכולים ליצור הרבה ספרים עשירים, עם קטעי וידאו, אינטראקטיביות ועוד, באמצעות אפליקצית מחבר iBooks החינמית של אפל, ואתה יכול רק לקרוא אלה ביישום iBooks; קיימים מעט מאוד ספרים כאלה מסביב, אבל הם עלולים להיות נפוצים יותר.

תחשוב על המכשירים הנתמכים מדי. בטח, מאחר שאתה קורא קש. אתה כנראה אכפת ביותר על תאימות עם ה- iPhone, iPad ו- iPod touch, ולכולם יש שלוש חנויות האפליקציות יוניברסל שפועלים על כל המכשירים, אבל בגלל כל חנות עוטפת את ספריהם עיסה ניהול זכויות דיגיטלי זה אומר שאתה יכול לקרוא אותם רק במכשירי גושפנקה רשמית , זה חכם כדי להשמין עבור חנות כי יש מגוון רחב ככל האפשר של אפליקציות ושירותים ככל האפשר.

המפסיד הגדול כאן הוא iBooks. יש רק יישומים עבור iOS; אתה אפילו לא יכול לקרוא את הספרים שלך במקינטוש. באמצע הוא בארנס & נובל, מה שהופך יישומים עבור אנדרואיד, Mac ו- PC, כמו גם iOS וקוראים חומרה משלה. אמזון קולעת בול ביותר. כמו גם תמיכה כל מה בארנס & נובל עושה, יש לה גם יישומים עבור Blackberry ו- Windows Phone, ואתה יכול גם ללכת read.amazon לגשת לספרייה שלך באמצעות דפדפן אינטרנט.

יש להודות, ברשימת הדפדפנים הנתמכים הוא יחסית קטן: Firefox 6+, Chrome 11 +, Safari 5+ ב- Mac / PC, ו- iPad; אבל בעוד היתר עלול להפריע, אנחנו אוהבים את הרעיון של רכישת ספר עבור iPad שלנו, למשל, ולאחר מכן להיות מסוגל לחטוף כמה פרקים על המחשב המשרדי שלך בארוחת הצהריים גם אם שכחת להביא לכם iPad ב איתך.

היינו ממליצים קינדל או Nook גם כי לכל פלטפורמה יש בקורא RSS משלה, אלה העושים שימוש E-Ink. עכשיו, אתה יודע שאנחנו אוהבים iPad ו- iPhone, אבל יש פעמים כאשר מכשיר E-Ink כגון £קינדל 89 או 99 $ Nook Simple Touch הוא פשוט טוב יותר לקריאה. הם קלים, חזקים, יש סוללות שנמשכות מספר ימים או שבועות תלוי כמה אתה משתמש בם, ואת החשוב מכל הם קלים לקריאה באור שמש.

למעשה, בגלל מסך E-Ink שלהם נראה (באופן מביך בהתחלה!) כמו דף מודפס, האור חזק יותר, ברור בו נראה. מכשירי iOS הם הרבה יותר גמיש, עשיר מכשירים מסוגלים הכוללים, אבל אם אתה נוסע לחוף לחופשה, זריקת קינדל מלא טעונה בתיק שלך יהיה מהלך טוב; זה נהדר, כי אתה יכול לקנות ספר פעם, וקראת אותו ב- iPhone שלך, המחשב שלך, קינדל שלך ועוד.

בסופו של דבר, אם כן, ההמלצה שלנו היא ללכת עם אמזון. הבחירה היא מעולה, מחירים תחרותיים, ויש בקושי מכשיר סביב שבו אינך יכול לקרוא ספרים שלו. כן, באופן אידיאלי, ספרים יהיו חופשיים לגמרי של DRM והסיבות האחרונות היה לא להבין בכל החלטות, אבל זה לא המצב שאנחנו נמצאים בו עכשיו!

הדף הנוכחי: כיצד לקנות ספרים עבור iPhone ו- iPad

פוסטים קשורים

  • השאיפה שלי לתקן כיתוב מדיה שבור 16 iPad בפברואר 2014 לאחר שבירת מסך האייפד 2 שלה, של לחץ LJ ריץ החליט ללמוד כיצד לתקן את זה בעצמה. בהתחשב ההסתמכות שלנו על טלפונים חכמים ...

  • Best Apps ניהול פרויקטי iPad לניהול פרויקטים על ניהול פרויקט Go חיוני הוא עבור צוותות קטנים וחברות גדולות. זהו אחד הגורמים החיוניים ביותר להחליט ...

  • מהו App המשרד הטוב ביותר עבור iPhone או iPod Touch שלי? על ידי מתיו Guay מ- 17 בנובמבר 2010 רוצים לראות מה כל יישומי משרד מרכז הצעת iPhone ו- iPod Touch מבלי לבזבז ...

  • סרט HD להורדה iPad / iPhone (סרטים App על פלוס 6/6 iPhone) טלוויזיה סרטים זרם מראה בחינם. האם זו בדיחה? No Man, בכלל לא. יש הגדרת יישום נותנת לך שליטה מלאה על סרטים ...

  • iPad מיני Video Converter האייפד מיני יכול לשחק במגוון של סוגים נפוצים מאוד קובץ הסרט כולל MP4, M4V, ו mov. אם יש לך סרט כזה במחשב שברצונך לצפות באייפד ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לקרוא-ספרים-שהורדו-על-ipad-שלי.php on line 132

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לקרוא-ספרים-שהורדו-על-ipad-שלי.php on line 132