איך אני יכול לתקן מסך לאייפון 4 ניפץ שלי

מסך iPhone שבור? הנה אפשרויות השירות שלך

טיול קל, מצמד סתם באוויר לבין "פופ" מחליא. פיסות זכוכית ליפול אל הקרקע כפי שאתה טיפה את הברכיים ולשחזר את מה שאתה יכול. בורג יחיד של ברק מאיר את השמים ואת הגשם מתחיל לרדת מסכות דמעותייך וגאווה התנפצה. שברת מסך, אתה אידיוט.

איך אני יכול לתקן מסך לאייפון 4 ניפץ שלי

זו תאונה פשוטה, ואחד שרבים אחרים עושים על בסיס יומי. כמו כן, יש את הפוטנציאל להיות די תאונה יקר, במיוחד אם אתה הבעלים של iPhone 5. אם זה עתה שבור המסך, או לקרות לעשות זאת גם בעתיד אז כדאי לדעת מה האפשרויות שיש לך לפתוח לך.

הנה הם כולם, מונח חשוף.

אפשרות 1: Apple טיפול

הידד! קניית Apple טיפול! זה התוצאה הטובה ביותר האפשרית, כי הפרמיה לאחר מכירת חבילת התמיכה זה יהיה להגדיר אותך בחזרה סביב 100 $ מגיעה עם 2 שנים נוספות של אחריות ועוד כיסוי עבור נזק מקרי. משתמשים רבים מדווחים כי זו לא ניתן לרכוש והופעלה ללא הטלפון נבדק ראשון, אשר הגיונית מנקודת המבט של אפל.

זה לא הכל פרפרים חינניים אם כי, כפי שאתה תצטרך לשלם עבור הזכות. אפל גובה פרמיה 49 $ עבור נזק מקרי כולל החלפת מסך. הם גם להגביל את השירות הזה פעמים לכל אורך החיים של המכשיר, כך שאם אתה שובר את מסך פעמים כדאי מקווה שאתה לא הולך לשבור כל דבר אחר.

אם אפל למעשה תיקוני המסך או לא זו כבר שאלה אחרת, כי אתה לא תוכל לענות עד שאתה נכנסת לתוך קופסא קסמי הזכוכית שלהם. מאמר על CNET עולה כי אפל יכול ויחליף את המסך של האייפון 5 בחנות, בעוד רבים חוו את ההפך - Apple החלפת הטלפונים שלהם החוצה עבור שיפוץ (אך עדיין מושלם תפקודי) מודלים.

התקשרתי לחנות אפלה מקומית ונאמרתי כי אין להם תחליף מסך נעשה על iPhone 5 וכי יחידות הוחלפו במקום. סוג של פעילות זה נפוץ מאוד בתחילת מחזור חיי המוצר, במיוחד עבור iPhone 5 אשר השתמשה מסך חדש ושלדה. אנחנו כמעט ועוברים למחזור הבא ואפל עדיין להחליף טלפונים כאן באוסטרליה, אף.

עֲלוּת: 99 $ עבור Apple טיפול, 49 $ עבור כל החלפה

אפשרות 2: קבל אפל כדי "לתקן" זה

אז אתה לא קונה Apple טיפול, ולכן אתה כבר לא צריך שום כיסוי נזק תאונתי. אם רכשת לאחרונה המכשיר ועדיין זמן נותר על תקופת האחריות שלך, אפל הם כנראה האנשים המתאימים ביותר לתפקיד. הם גם כנראה את האנשים היקרים ביותר לתפקיד, מדי.

עשיתי שיחה לחנות אפלה מקומית כאן במלבורן ושאל מה זה יעלה להחליף מסך iPhone 5 כי לא היה מכוסה על ידי Apple טיפול. נאמר לי זה יעלה "מקום עד" AU 280 $ (זה אנחנו 276 $) כדי להחליף רַק המסך. זה בהנחה שאר הטלפון לחלוטין תפקודי, אלא גם לקחת על לוח שאף מסך יהיה למעשה להיות מוחלף על המודל שלך - במקום אפל יספק לך דגם משופץ.

זה עולה בקנה אחד עם ציטוטים רבים ראיתי באינטרנט עבור משתמשים חסרי מזל מספיק כדי לשבור 5S iPhone שלהם, עם מקום בין 220 $ ל -300 $ ציטוטים כמו השיעור הולך על החלפה אפלה של ארצות הברית. לדברי אפל אוסטרליה, בעלי iPhone 4 ישלמו פחות במהירות של עד AU $ 180 (ארה"ב 177 $) עבור החלפת ה- iPhone 4S יפעל לך סביב AU 230 $ (ארה"ב 227 $). זה עשוי להיות זול, אבל אם יש לך iPhone 4 או 4S המכשיר אולי אפילו לא חל אחריות יותר.

במקרה זה ייתכן שתרצה לשקול את האפשרות הבאה, זולה.

עֲלוּת: עד 300 $ עבור iPhone 5, 230 $ עבור ה- iPhone 4S ו 180 $ עבור 4 iPhone (אומדן).

אפשרות 3: לשלם למישהו אחר לעשות את זה

אם אתה בעלים של iPhone 4 מבוגרים, 4S או שאתה כבר אחר בטל אחריות על ה- iPhone 5 שלך (בעת כתיבת שורות אלה לא היה בחוץ זמן רב יותר מאשר האחריות נמשכת) אז הפתרון המהיר וקל אחרים שלך כרוך צד שלישי שירות תיקונים.

דבר אחד שיש לשים לב הם חלפים של צד שלישי. כאשר החברה שלי נשברה מסך 4S אותה בנובמבר אשתקד טכנאי התיקון השתמשתי הציעו לי חלקים רשמיים או חלקי של צד שלישי. בעוד מחליפי הצד השלישי היו כמעט חצי המחיר נאמר לי שלא היה הבדל בולט בתגובה. אם אתה כבר בילית כמה מאה דולרים על מה היא במהותו יוקרה, אתה לא רוצה ללכת לשים חלקים נחותים על זה - אז אני תמיד ממליץ לך לבחור מחליפים אפלים רשמיים.

למרבה הצער, בשל iPhone 5 חלקים עדיין להיות נדירים ויקרים, שירותים אלה צפויים להיות מסוגלות להציע לך הרבה של חיסכון על עסקה אפלה רשמית. למעשה ראיתי כמה ציטוט יותר מ -300 $, וזה יותר ממה אפל עצמם נראים רוצים. עבור iPhone 4 או 4S זה עניין אחר לגמרי, עם זאת.

שילמתי סביב AU 130 $ עבור מסך ה- iPhone 4S מחליפו של חברה שלי שהיה מוכן תוך שעה ו נבדל iPhone החדש. המחיר שתשלם תלוי לחלוטין על העסקי אתה מתקרב, אבל הייתי ממליץ סביב קניות את העסקה הטובה ביותר. אתה צריך גם לבחור מקום מקומי, כך שתוכל לבחור את הטלפון את עצמך אז אתה לא בלי המכשיר תוך הדוור מאבד אותה.

עֲלוּת: כנראה לא שווה את זה עבור iPhone 5 עקב עלות החלקים, סביב 100 $ 150 $ עבור iPhone 4 / 4S תלוי באיכות של חלקים.

אפשרות 4: עשה זאת בעצמך

ניתן לטעון את האפשרות הבעייתית פה אחד כי נכון רק למי שמח לפתוח את המכשיר האהוב שלהם לביטול אחריות נותר. בהתאם לדגם שלך, זה גם יכול להיות קל להפליא או קצת שעמום אחד גדול. האייפון 5 עשה את זה הרבה יותר קל להחליף את מכלול התצוגה אבל חלפים עדיין מאוד יקרים ביותר מ 200 $ לפחות לבניית החזית. זוכר אותך לא יכול להחליף את הזכוכית רק אבל אתה חייב להחליף את כל המבנה: זכוכית, digitiser ו- LCD כלול. חלק-אמני הונאה ב- eBay ינסו למכור לך רק אחד הפריטים הללו, אבל היא בסופו של דבר חֲסַר תוֹעֶלֶת כמו החלקים יש התמזגו יחד.

אם היית קונה מסך האייפון 5 החלפה זה בסביבות 220 $, אתה יכול לחסוך בסביבות 80 $ על העלות האפלה ידי תיקון אייפון 5 עצמך בהנחה שזמנך בחינם. אתה יכול למצוא הוראות מפורטות כאן על iFixit. צעדים אלה נראים מאוד קלים לעומת עושה את אותו הדבר על 4S.

אם אתה יד DAB עם Torx ואינו מפחדים אתגר, אתה אמור להיות מסוגל למצוא מסך אפל תחליף 4S שלך בסביבות 100 $, ודא שאתה הרכישה "מכלול תצוגה" אמיתי המתייחס לערכה כולה ולא חתיכת זכוכית או רק LCD. הוראות iPhone 4 נמצא כאן והוראות 4S iPhone כאן. וכל אחת מקבלת בסביבות שעה דורג "קשה" על ידי המחברים בהתאמה.

עֲלוּת:  לפחות 200 $ עבור מסך ה- iPhone 5, $ 100 $ 150 עבור חלקים מקוריים iPhone 4 / 4S, בתוספת זמן וידע.

אפשרות 5: קבל הביטוח שלך כדי לכסות את זה

בהתאם הביטוח שלך - בין אם מדובר תכולת הבית, ביטוח הנייד המוביל בורג על או אפילו לנסוע, זה כנראה שווה לבדוק אם המדיניות שלך מכסה נזק תאונתי של מכשירים אישיים קטנים. מנסיוני האישי, חברות ביטוח יעשה את זה קשה כמו שרק אפשר לעזור לך כאן אז אתה תהיה בעיקר בעצמך. בנוסף, יהיה עליך לשלם פרמיה גם כן, אבל זה יכול להיות שווה להחליף את הטלפון לאבזר-אאוט ביטוח לשלם אם זה מסתדר זול יותר מאשר מה אפל שואל.

התקשר אליי תשוש, אבל זה ללא ספק הולך להיות הקורס הארוך ביותר של פעולה כמגזר הביטוח אינו חגג בדיוק טיבו הדייקן, ולא שזה טפסים פשוטים מדי או תהליכים. לפני בחירת האפשרות הזו בחשבון ניסיון העבר עם המבטח שלך, הפרמיה שלך וכמה זמן אתה יכול ללכת בלי הטלפון.

עֲלוּת:  פרמיה של מה המבטח שלך קורה להיות ואפשרות שבועות של המתנה.

זהו זה - אשר בחרת? איך שברת האהובה שלך? יש לך את הכדורים לעשות תיקון מסך iPhone DIY? תן לנו לדעת על דבריו, להלן.

פוסטים קשורים

  • מסך iPhone Shattered: מה היית עושה? לפני כמה ימים הייתי בעבודה ופתאום קיבלתי הטקסט מאשתי כי iPhone שלה "סדוק". אשתי כבר ידועה אומרת לאנשים ...

  • לקבל הצעת מחיר תיקון בתוך דקות להזין את המיקום שלך בוחר גיליון Device Talk To iTech המקומי שלך כל ההתקנים. כל הבעיות. אנשים אוהבים אותנו! הלחץ אחרון כולל אהבה מעולם פיטר ...

  • רמאי Minecraft זינקו לתוך מארק -5 הטובים ביותר App Store אותו ... פצוע iPhone אחר. מאז היום הראשון של השקתו האייפון כבר פיצוח. מסך הזכוכית של האייפון אולי ...

  • החלפת iPhone סדוק להתגונן הוא זול אך מאתגר אז אתה מפוצץ מסך האייפון שלך. חיפוש מהיר באינטרנט יכול להופיע שורה של עשה זאת בעצמך ערכות להחליף אותו, במחיר הכי ...

  • כיצד להחליף מסך שבור בלוח הקדמי iPhone קראק שלך ב- iPhone שלך ​​ויש לך שלוש אפשרויות: לחיות עם זה, לקנות אחד חדש, או לקבל את זה קבוע. אם יש Apple טיפול + או אחר ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לתקן-מסך-לאייפון-4-ניפץ-שלי.php on line 135

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אני-יכול-לתקן-מסך-לאייפון-4-ניפץ-שלי.php on line 135