איך אתה מזכיר לי iPhone צלצול

תצוגה מקדימה iOS 6: Do Not Disturb ואת הזכר לי מאוחר יותר

בעוד אפל שיפרה מערכת ההתראה שלהם עם מרכז ההתראות ב- iOS 5, הם סוף סוף מביאים כמה שפיות ושלווה אליו עם iOS 6. יותר מדי ההודעה הופך הפרעה, במיוחד אם האפשרויות היחידות שלך הם לענות או לנתק, לעזוב הכל או לכבות את כל התקנים. זה עושה לנו את הנקודות כשל יחידה בשרשרת הזיכרון שלנו, ובואו נודה על האמת, למה לטרוח שברשותם מכשירים כלים יקרים אם אנחנו אלה שיש להם לזכור להתקשר שוב, או לזכור להפעיל ולבטל התראות כל בוקר ולילה . מה שמביא אותנו אל הזכר לי מאוחר יותר ו נא לא להפריע.

איך אתה מזכיר לי iPhone צלצול

הנה איך אפל מתארת ​​אותם:

iOS 6 מוסיפים תכונות חיוג חדשות ל- iPhone שלך. עכשיו כשאתה לרדת שיחה נכנסת, אתה יכול להגיב מיד עם הודעת טקסט או להגדיר תזכורת התקשרות. וכאשר הדברים הם פשוט יותר מדי קדחתניים, להדליק נא לא להפריע ואתה לא להיות מוטרד על ידי כל אדם - למעט קשר לא יכול, מיס כמו הבוס שלך או החצי השני שלך.

והנה מה שראינו ממנה עד כה:

 • כאשר שיחת טלפון נכנסת, בנוסף השקופיות הנערצות to Answer ממשק, יש סמל טלפון חדש לנעול מסך, תפסן בסגנון בצד הימין של זה.
 • בדומה סמל המצלמה ממסך הנעילה iOS 5.1, אתה יכול להשתמש סמל הטלפון כדי להחליק את את המסך ולחשוף אפשרויות חדשות: הגב עם הודעה הזכר לי מאוחר יותר.
 • אם אתה לא יכול לדבר עכשיו ורוצה ליידע את המתקשר, גב עם הודעה מאפשר לך מהר לשלוח iMessage או SMS עם תגובות צלחת דוד כמו "אני אתקשר אליך מאוחר יותר", "אני בדרך", "מה קורה?", או אם התגובות המשומרות לא מתאימות לך, ליצור מנהג אחד כל משלך.
 • אם אתה מעדיף לחזור אז, הזכר לי מאוחר יותר מאפשר לך להגדיר במהירות תזכורת מבוססת-זמן להתקשר שוב בעוד 1 שעה, או תזכורת מבוססת מיקום או גיאו-מגודרת למקום שבו אתה לא, או להגדיר עבור כשתגיע הביתה, או להגיע לעבודה.
 • נא לא להפריע יותר מנע. זה מאפשר לך למנוע שיחות והתראות נכנסות להדליק את המסך או להשמיע צליל כלשהו או רטט בעת iPhone שלך ​​נעול (הם עדיין מופיעים ברשימה, כרגיל, במרכז הודעות כשאתה לעקוף לבדיקה).
 • איך אתה מזכיר לי iPhone צלצול

כאשר נא לא להפריע פעיל, אתה תראה סמל בצורת חצי ירח מיוחד על שורת המצב שלך בצד השמאל של הזמן.

יש לך שליטה פרטנית על הגדרות להפריע לא. אתה יכול להפוך אותו לסירוגין באופן ידני, למשל, כאשר נכנס לפגישה. אתה יכול גם לקבוע טווח זמן אוטומטית, למשל, כל לילה בשעות השינה הקבועה שלך.

אתה יכול לאפשר חריגים נאים לא להפריע, כדי לאפשר שיחות מאנשי קשר מסוים, כולל כולם ברשימת המועדפים שלך, או קבוצת קשר מסוימת.

ניתן גם להפעיל חריג עבור קריאות חוזרות ונשנות, למקרה חירום. כלומר, אם מישהו חושב שזה מספיק דחוף להתקשר אליך בחזרה בפעם השנייה בתוך 3 דקות, הטלפון השני יבוא דרך.

בסך הכל, אלה הם תוספות נהדרות התקשורת וטיפול הודעה 'iOS. זה לא ללכת רחוק ככל פרופילים נכונים, למשל, מבוסס מיקום פרופילים באופן אוטומטי לשנות מגוון של הגדרות כולל הודעה, רשת, אבטחה, וכו 'כאשר אתה נמצא בבית מול הבית בעבודה, או מצב מיטה מעוגל יותר . אבל זאת התחלה.

iOS 6 מתוכננת לשחרור בסתיו הקרוב, אולי כבר בספטמבר 19. למידע נוסף על iOS 6, לבדוק:

פוסטים קשורים

 • 5 האתרים המובילים כדי להוריד רינגטונים חינם iPhone (כולל iPhone 6 Plus 6S iPhone) אם יש לך קנה iPhone החדש (iPhone 6S), עליך רוצה רינגטון ייחודי ויפה עבור iPhone שלך ​​....

 • Apps Maker רינגטונים Cydia עבור חינם ללא הגבלה פרסומות רינגטונים iPhone עם 3 tweaks יצרנית רינגטון Cydia אלה העליון מ- App Store Cydia, עכשיו אתה יכול לעשות רינגטון לאייפון בחינם מכל ...

 • מה היית שם משפחה עם 10 ילדים עם כינויים? + 3 שאלות בונוס? לוסיל מרי (15, תאומים) ניקול אליסה (15, תאומים) ברדלי מייסון (14) דניאל קרטר (12) קנדל בריג'יד (11) ...

 • שיחת iPhone 5 תכונות ניהול בכל פעם אפלה מגיעה עם דגם חדש של iPhone או iOS חדש. אנו רואים שינויים בולטים הרבה תכונות אבל משהו בו היה להתעלם עבור ...

 • כיצד להפוך את צלצול לאייפון באמצעות OS X צלילים משלך, שום תוכנה נוספת דרושה כולם אוהב כדי להתאים אישית iPhones שלהם עם צלצולים מותאמים אישית, אבל אפל לא עושה את זה ברור איך ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אתה-מזכיר-לי-iphone-צלצול.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-אתה-מזכיר-לי-iphone-צלצול.php on line 129