איך מישהו יכול לעקוב אחר הטלפון אנדרואיד שלי

How-To חנון

כיצד מרחוק לעקוב אחר כל Smartphone האבוד, טאבלט או מחשב

אם המכשיר נגנב או פשוט אבד, תוכל לעקוב אחר מרחוק, נעילה, ולנגב אותו. אל תחכו עד איבדת החומרה כדי לחשוב על זה - תכונות אלה צריכים להיות מופעלים מראש.

iPhone, iPad, ו- Mac

במאמר רלוונטי

, ומחשב מעקב הכלים הם הטובים ביותר בעסק הטלפון, הטאבלט של אפל. ניתן לאתר מרחוק את המכשיר, לבטל את זה. [קרא מאמר]

אפל של "מצא את שלי" שירותים משולבים במכשירי iPhone, iPad, ואפילו מחשבי Mac שלהם. האם להפעיל אותו באופציות iCloud של המכשיר שלך ואתה יכול לעקוב אחר את המכשיר מאתר האינטרנט iCloud. אתה יכול גם לסמן אותו כאבוד, לנעול אותו, ולנגב אותו מרחוק.

לא משנה מה אתה חושב על אפל, הפתרון שלהם הוא הטוב ביותר. כשאתה שם iPhone או iPad לתוך "מצב אבוד," iCloud יתחיל לעקוב אחר התנועות שלה לאורך זמן, כך שתוכל לראות את היסטוריה מלאה. זה גם שורד איפוס להגדרות יצרן, כך שתוכל לעקוב לנהל מרחוק iPhone או iPad אפילו אם הגנב מאפס אותו. אפל לא יפעיל iPhone ו- iPad אם הם מסומנים כאבודים.

אתה גם יכול לנעול מרחוק מק - מק מיד יכבה הגנב יצטרך להזין סיסמה הקושחה כדי לאתחל אותו. הם לא יוכלו לבצע אתחול כל מערכת הפעלה ללא הסיסמה שהגדרת מרחוק. אתה גם יכול למחוק מרחוק את כל מכשיר iOS או Mac אם יש לך במיוחד נתונים רגישים השמור בהם.

טלפונים וטאבלטים מבוססי Android

במאמר רלוונטי

בזכות כלי חדש Android מקורי, עכשיו אתה יכול בקלות לאתר את הטלפון שלך (בתוך תרחיש מקרה גרוע ביותר). [קרא מאמר]

המנהל המובנה במכשיר אנדרואיד של אנדרואיד מאפשר לך לעקוב אחר, מנעול, ולנגב טלפונים וטאבלטים אנדרואיד אבודים. עליך להפעיל את התכונה הזו על כל מכשיר אנדרואיד בבעלותך ידי הפעלת יישום גדרות Google, קשת ניהול מכשיר ה- Android, והפעלתה.

לאחר שהוא מופעל, אתה יכול לבקר באתר האינטרנט של Google Play. לחץ על סמל גלגל השיניים, ובחר מנהל התקנים אנדרואיד. אתה תראה את המיקום של המכשיר במפה. בניגוד הפתרון של אפל, ניהול מכשיר ה- Android להימחק לאחר איפוס להגדרות יצרן - גנב יכול לאפס את המכשיר שלך ואתה לא תוכל לעקוב אחריו. מנהל התקנים אנדרואיד גם לא לפקח היסטוריה מלאה של התנועות של מכשיר אבוד - זה רק מביא את המיקום של המכשיר כאשר תיכנס זה יתעלם מנתוני מיקום כשתצא..

איך מישהו יכול לעקוב אחר הטלפון אנדרואיד שלי

אנדרואיד גם מאפשר פתרונות מעקב של צד שלישי. שחלקם הם יותר חזקים. לדוגמה, Avast! 'S היישום Anti-Theft יכול להיות מותקן על מחיצת המערכת אם יש לך גישה השורש, כך שהיא תשרוד איפוס להגדרות היצרן. עם זאת, כתיבת ROM חדש למכשיר - או מחדש להבהב ROM המקורי - ימחק את תוכנת מעקב.

Android Lost מאפשר לך להתחיל לעקוב אחר המכשיר מרחוק. גם אם מעולם לא להגדיר תוכנת מעקב מבעוד מועד. פתרונות מעקב אחרים מציעים תכונות רבות עוצמה יותר כמו היכולת לצלם תמונות עם המצלמה של הטלפון או לצותת הסביבה של הטלפון עם המיקרופון שלה.

מכשירי Windows Phone

Windows Phone של מיקרוסופט כוללת פתרון מעקב בשם איתור הטלפון שלי. הקש על הגדרות gt; איתור הטלפון שלי ב- Windows Phone שלך ​​להגדיר את זה. לאחר מכן תוכל לבקר באתר טלפון Windows ולחץ מצא טלפון שלי בתפריט בפינה הימנית העליונה של המסך כדי לעקוב מרחוק, לנעול ולמחוק אותו.

כמו מנהל ההתקנים אנדרואיד של גוגל, התכונה מצאה הטלפון שלי יכולה להיות נכה אם מישהו עם הטלפון מבצע איפוס להגדרות יצרן.

מחשבי Windows או טבליות

במאמר רלוונטי

אפל מציעה שירות "מצא שלי Mac" כדי לעקוב אחר מחשב Mac נגנב אבד או נגנב. עם זאת, מיקרוסופט אינה מספקת. [קרא מאמר]

איך מישהו יכול לעקוב אחר הטלפון אנדרואיד שלי

מיקרוסופט אינה מציעה דרך משולבת לעקוב מחשבי Windows איבד וטאבלטים. תצטרך פתרון מעקב אחר מחשב של צד שלישי - כמו טרף - לכך. Prey מציע תכנית חינם, כך שאתה לא צריך לשלם כלום אם אתה רק רוצה מעקב בסיסי. תוכנה זו חייבת להיות מותקנת ומוגדרת מראש. אם המכשיר אבד, אתה יכול להיכנס לאתר האינטרנט של השירות כדי לעקוב מרחוק ולנעול אותו.

שירותים כאלה פשוט לא חזקים כמו מה אפלים מציע - אין דרך מרחוק לנעול את המכשיר באמצעות סיסמא הקושחה BIOS או UEFI שימנע ממנה להפעיל שוב, למשל. כל שעליך לעשות הוא להתקין מחדש את Windows או אתחול מערכת הפעלה אחרת על המחשב או הטאבלט יהיה מספיק כדי לחסל את תוכנת המעקב.

אתה לא יכול להשתמש בטריק הזה כדי לעקוב אחר התקן RT Windows כמו RT Surface או Surface 2, כמו Windows RT אינו מאפשר לך להתקין תוכנת שולחן העבודה של צד שלישי. ייתכן שתוכל להתקין יישום מעקב מכשיר כמו Windows מיקום Tracker מחנות Windows. אנחנו לא לבדוק את התפקוד יישום מסוים זה עובד, אבל זה לא יהיה מסוגל לנעול מרחוק או למחוק את תוכן המכשיר בשל המגבלות המוטלות על יישומים של חנות Windows. היישומים הללו צעצועים שיכולים להציע מעקב GPS לכל היותר.

כמו עם מחשבי Windows, תצטרך להשתמש בתוכנה של צד שלישי כדי לעקוב אחר מחשב איבד המריץ לינוקס. טרף גם פועל על לינוקס, כך שתוכל להשתמש באותה תוכנה. באותו מגבלות חלות - זה פשוט תוכנה הפועלת במחשב שלך, כך שאתה לא יכול מרחוק להגדיר סיסמה BIOS כדי לנעול את המחשב כולו למטה. אם מגפיים תוקפים או מתקין מערכת הפעלה אחרת, אתה לא תוכל לעקוב אחר מחשב לינוקס למטה.

מחשבי Chromebook

Chrome OS אינו מספק פתרון משולב אבד-מכשיר מעקב, או. חבילות תוכנה מסוימות מבטיחות לעקוב ולאתר מחשבים Chromebook האבוד, אבל הם בדרך כלל מוצרים מסחריים המשווקים לארגונים גדולים. לדוגמה, GoGuardian מבטיח לסייע לכם מעקב ושחזור מחשבי Chromebook נגנב, אך היא מכוונת ספר מתגלגל החוצה כמויות גדולות של מחשבי Chromebook.

גוגל ומיקרוסופט הבטיחו שהם יהיו הוספת "מתגים להרוג" דמוי iPhone בגירסאות עתידיות של אנדרואיד ו- Windows Phone להרתיע גניבת טלפון. מיקרוסופט גם עובדת על להביא טלפון Windows ו- Windows 8 יחד, אז אולי את הגרסה הבאה של Windows תכלול מובנהית תכונת מעקב.

פוסטים קשורים

  • 4 דרכים להרוויח הפעלת טלפון אנדרואיד המושרשת שלך מהר אתמול ראינו 5 דרכים שימושיות שבה משתמש יכול להאיץ טלפון אנדרואיד הלא נטועה שלו. כפי שכבר הזכרנו כי מושרשת Android ...

  • סמלי אנדרואיד משמעות הטלפון הסלולרי S5 סמסונג גלקסי יש עסקה טובה של תכונות, אפשרויות והגדרות. אין ספק שראית סמל מוזר להופיע בשורה שלך למעלה ותהה מה ...

  • 5 עורכי וידאו הטובים ביותר עבור החדש ביותר אנדרואיד חכמים בימים אלה מגיעים עם היכולת להקליט וידאו ב -1080 p, כלומר רבים מאיתנו מסתובבים עם מצלמות וידאו די הגונים ב שלנו ...

  • המעורר הטוב ביותר App שעון עבור אנדרואיד היכן הוא מצטיין פרסומת איפה זה נופל מעורר קצר עדין הוא נהדר, אבל זה בהחלט לא מושלם. ראשית, הממשק שלה נראה כמו משהו ישר ...

  • AlarmManager android.app.AlarmManager מח' סקירת מח' זו מספקת גישה לשירותי אזעקת המערכת. אלה מאפשרים לך לתזמן את בקשתך שתופעל בשלב כלשהו בעתיד ....


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-מישהו-יכול-לעקוב-אחר-הטלפון-אנדרואיד-שלי.php on line 131

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/איך-מישהו-יכול-לעקוב-אחר-הטלפון-אנדרואיד-שלי.php on line 131