באיזו תדירות לעשות טלפונים להתפוצץ

למה Smartphone האם זה להתפוצץ?

על ידי פיט Pachal 2013/03/30 14:17:05 UTC

קירסטן זסטרו כמעט נהרג על ידי הטלפון החכם שלה.

בערבו של 19 במרץ זסטרו התחברו בטלפון S Nexus אותה למשך הלילה והניח אותו על השולחן הקטן שלה, והאזעקה הופעלה, בטרם יעלה על משכבו על הספה. היא עברה אל ספת ממיטתה מפני שזה עתה אמץ שני חתולים, והם החליטו להפוך את חדר השינה לחדר המשחקים הליליים שלהם.

באיזו תדירות לעשות טלפונים להתפוצץ

כשעתיים לאחר מכן, זסטרו נזדעזעה ער על ידי חבטה עזה. היא הריחה משהו נשרף.

היא התיישבה וראתה מדורה קטנה על הרצפה, סנטימטרים ספורים שבו ראשה היה רגעים קודם לכן. הלהבות היו כבר על גבוה ברגל.

בקושי ער, זסטרו אומר חושיה אמרו לה לפוצץ את האש, אשר הוא איכשהו הצליח לעשות בלי לקבוע את שאר החדר באש. עם את האש, היא יכולה להפנות את תשומת לבה אל האשם לכאורה: הטלפון עכשיו הרוס שלה, אשר היה מפוזר בחתיכות סביב החדר.

במרכז שבו הלהבות היו אמור להיות היה הסוללה של הטלפון שלה. אשר חלקים פנימיים היה נפרש עד עכשיו.

"זה סוג של מפחיד לחשוב מה היה יכול לקרות אם לא הייתי בחדר," זסטרו אמר Mashable בדוא"ל, "או אם הסוללה נחתו עלי במקום על הרצפה."

זסטרו לא להשתמש בסוללה היא קבלה כשהיא ראשונה רכשה את טלפון נקסוס S ממש מתחת לפני שנים. הסוללה בטלפון הלילה כי נעשתה על ידי צד שלישי, תנקר. אנקר היא חברה מקליפורניה נוסדה בשנת 2009 שעושה, בין היתר, סוללות במשך כמה טלפונים ומחשבים ניידים שונים. הסוללות של אנקר נוטות לעלות באופן משמעותי פחות מאשר החלפות ישר מהיצרן.

המקרה של סוללה בהרס עצמי

כמו כל חברת אלקטרוניקה מחפשת לצמצם עלויות, תנקר עושה סוללות שלה באסיה. דף הפייסבוק של אנקר אומר לו "מהשורה הראשונה" מומחי תכנון והנדסה (כולל עובדים לשעבר Google) וכי זוגות זה סטנדרטי תכנון עמק הסיליקון עם מומחיות ייצור אסיה ליצור "הטוב ביותר ב- class מוצרים."

תיאור זה כנראה היה לסנכרן עם החברה כמעט בכל טק שבסיסה בעמק הסיליקון שעושה איזשהו חומרה, כולל חברות גדולות כמו אפל ו- Hewlett-Packard. עם זאת, דבר אחד כי חברות גדולות יכולות לעשות את זה קטן לא יכול לשים יותר משאבים לכיוון פיקוח של ייצור offshore.

דובר אנקר אמר Mashable כי החברה עבדה עם זסטרו לחקור את הפיצוץ, ויש כל כך הרבה שום דבר חד-משמעי המציין את הסוללה הייתה אחראית על האש. עם זאת, נזק קטסטרופלי מסוג זה בתחום האלקטרוניקה הוא כמעט תמיד הקשורות הסוללה - כפי שהיה במקרה בשנת 2006 כאשר מספר המחשבים הניידים של Dell באמצעות מודל מסוים של הסוללה Sony עלה באש. אלה סוללות בסופו של דבר היו נזכר.

אחרי שהיא פרסמה תמונה של הסוללה המרוסקת על Reddit. הפוסט של זסטרו קיבל יותר מ -600 תגובות. רבים מן מהמגיבים הגן אנקר, אומר שזה היה "הטוב ביותר" של יצרני סוללות של צד שלישי, כי המותג "הוא לא רע", וכי הסוללות שלה נוטים להיות בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר מאשר המקור. עם זאת, מי שכתב אותה אחד אמר סוללה הסלולר אנקר שקנה ​​התנפחה (למרות שזה לא התפוצץ).

היו מקרים אחרים של משתמשים שדיווחו סוללות אנקר מתפוצץ. כמו בסקירה זו אמזון משנת 2011 פוסט בפורום מפתחים משנת 2008. זה הכל עדויות אנקדוטיות, אבל למקרים קיצוניים כמו פיצוצים, זה בדרך כלל העדות היחידה זמינה. ומאחר הגדולה Dell ההתלקחות של 2006, דיווחים על פיצוצי סוללת יצרנים גדולים הפכו כמעט אפסיים.

"Sony ואחרים השתפרו הליכי הייצור", אומר איזידור בוכמן, מנכ"ל אלקטרוניקה CADEX. יצרנית של מכשור לבדיקת סוללות. "עם סוללות של צד שלישי, את הסבירות כתוצאה ממחדלה סוללה תהיה הרבה יותר גדולה. הייתי רק בסין בחודש שעבר, המדבר הצבאי שלהם, והיה חשש אפילו יש לקנות תאים שנעשים שיוצרו בסין על ידי צד שלישי . זהו נושא איכות. "

האנטומיה של פיצוץ

כדי להבין מה אולי השתבש הסוללה של זסטרו לגרום להתפוצצות, אתה צריך לבחון כיצד סוללות ליתיום בעבודת האלקטרוניקה ביותר. כל סוללה יש צלחות חיוביות ושליליות, עם מפריד ביניהם. הסוללות של היום, עשו לגאדג'טים ומצטמק, מפרידים כי הוא לעתים קרובות מאוד דק. אם משהו מתכתי מקבל שביניהם מפריד, זה יכול לגרום לקצר. אם זה יקר, דברים יכולים לקבל מאוד חמים מאוד מהר.

סוללות ליתיום-יון הם פגיעים במיוחד לבעיה זו, משום ליתיום מתכתי נוטה להיווצר בין הלוחות כשהסוללה מחיר מופקע - כלומר, אם הוא שומר לחייב מעבר ל- 100% (אגב, זה נראה הבעיה הסוללה עם דרימליינר של בואינג ). עם זאת, כל האלקטרוניקה יש נצרות למנוע טעינת יתר, כך שזה אשם סביר.

בוכמן חושד במקרה תנקר דומה פיצוצי סוללת Sony משנת 2006 בכך שהוא כנראה פשוט מסתכם בקרת איכות, וכמה זיהומים וחמקו בעוד כמה יחידות.

"אם משהו התגנב זה מתכתי, קצר יכול להתרחש בין שתי הצלחות. זה יכול להיות כל כך קטן שזה מורגש, אבל בסופו של דבר קצת חום, חום או רטט יכול להרע את מצב. זה כמעט כמו דליפה בסכר מים . זה עובד עצמו פתוח ואז הסכר נפרץ. "

אנקר אמר Mashable בדוא"ל שזה היה לתקן ליקויים בתהליכים שלה - ואף להנפיק זוכר - אם יתברר הסוללה הייתה אחראית לפיצוץ.

"אנחנו לוקחים בטיחות לקוחות מאוד ברצינות, כי זה משפיע על המוניטין שלנו כמותג הסוללה של צד שלישי - ולמען האמת כי זה הדבר הנכון לעשות", כתב קרוליין שטרום מתוך מחלקת השיווק של אנקר.

באשר זסטרו, היא רק מקווה יפוצו על הנזק, ועל מנת להעלות את המודעות בנושא סכנה בטיחותית באמצעות סוללות של צד שלישי. היא כבר עברה את Nexus 4. אז היא לא לקלל את הסמארטפונים, אנדרואיד או גוגל - רק סוללות משובטות.

"זהו הסוללה תנקר הראשונה שרכשתי," היא אומרת. "אני מטפל בה יפה של המכשירים האלקטרוניים. הטלפון לא נחשף לחום או קור קיצוניים, ולעתים רחוקות ירד. לא היה לי מושג שזה משהו שיכול לקרות."

מה דעתך על סוללות של צד שלישי? שתף אותנו במחשבותיך על דבריו.

תמונות באדיבות קירסטן זסטרו

פוסטים קשורים

  • מכשירים חדשים Gear סמסונג עשוי להיות תואם עם טלפונים שאינם גלקסי הבעיה הכי גדולה עם SmartWatch של סמסונג, Galaxy Gear, היה חוסר התאימות שלה. כאשר יצא, זה היה רק ​​...

  • משתמש ממוצע דירוג Facebook הבית הטוב מעמיד בחזית הרשת החברתית במרכז, מציג מערכת מפטפטים זה מייד ממכר ושימושי. קל לצבוט עבור מקסימלי (או ...

  • בית Abbit היה על יד כדי לראות טירוף ולקחת את הסגנון הייחודי שלהם על הבמה הגדולה של טירוף טירוף להקת סקא ארנה הבריטי כבר רוכלות המותג הייחודי שלהם של סקא מלודי ...

  • Minecraft: מהדורת כיס (עבור Android) כרייה מוצקה וניסיון crafting. נראה ומשחק נהדר. מרובה פשוט מלח. פיתוח מתמשך. לא עמוק כמו גרסת ה- PC. חלק מגע ...

  • מה חנויות Carry Virgin Mobile? RadioShack RadioShack הינה רשת חנויות למכירת מוצרי חשמל עם למעלה מ -4,000 סניפים ברחבי ארצות הברית. נכון למאי 2011, הם הציעו שמונה טלפונים סלולריים ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/באיזו-תדירות-לעשות-טלפונים-להתפוצץ.php on line 131

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/באיזו-תדירות-לעשות-טלפונים-להתפוצץ.php on line 131