גבעת Android לטפס מירוץ כמה רמות

היל לטפס רמות מרוצות

Jan 13 2015

היל לטפס רמות מרוצות מתחת עם מידע על מה צריך לדעת לפני שאתה קונה ומה עובד הכי הטוב על כל אחד. מדריך רמה זו ניתן לעדכן מדי יום כדי לבדוק שוב.

היזם עשה עבודה טובה של הוספת שלבים חדשים וכלי רכב לאורך זמן. כל שלב נראה נועד נסיעה ספציפית. מצא את הנקודה המתוקה יכולה לעזור buld הבנק הרבה יותר מהר.

גבעת Android לטפס מירוץ כמה רמות

היל לטפס רמות מרוצות

G = רכב טוב

B = רכב Bad

כפר - בסיס שלב ראשון עם קטן בשיפוע גדול וגשרים. חלקים מאוחר יותר יאתגרו את המחזה עם קשה תלול לטפס על גבעות אשר מעיף לך קל צריך כוח לטפס. הגשרים יכולים גם לקחת את האגרה על ידי ספינינג שלך לכל הכיוונים כאשר נפגעו במהירות גבוהה או בכיוון הלא הנכון.

G - משאית, טנק

B - בגלל גדול שיפועים מתרסקים סביר מאוד עבור רוב הכל.

חַג הַמוֹלָד - פחות או יותר אותו הדבר כמו בכפר רק תבואו יחד עצי אורן שלפעמים צריך להיות הפילו. גרירה יכולה להיות בעייתית, שכן של הקרקע החלקלקה.

G - משאית, טנק, אז אופנוע שלג.

מִדבָּר - די שטוח עד הרמה 8 שבו גבעות כל כך תלולות תיפול סביר של הצד האחורי יורדת ולהתרסק.

G - משאית, טנק

אַרקטִי - קשה שלג אחיזה, גבעות בינוניות, וגשרים.

כביש מהיר 125,000 - כביש שיפוע בינוני ארוך עם משטח מרתק. רכבות לפעוטות הוא כנראה הבחירה מס '1 כפי שהוא אינו להעיף טוב ויש לו שדרוג דלק. ברגע שאתה מגיע לרמה 10 וביום תוכל להשלים אחד על כל 300 מטרים בערך, בדרך כלל על כביש ישר ומאפשר לך לצבור מטבעות כמו משוגע.

מְעָרָה - הולך לצום על דבשות דרך במערה בעוד תוצאה בך מצלמת הצוואר. איטי ויציב הוא שם המשחק.

ירח - אחת מרמות חקלאות # 1 עם כמעט כל מה שאתה יכול לנהוג להיות רווחי. נהדר עבור maxing סטטיסטיקות וביטול נעילה בכל השלבים. התחלת זמן אוויר גדול הולך על מנת למקסם את הרווחים שלך.

מַאְדִים 250,000 - כמו הירח, אבל יש למערה שבה אתה יכול להתרסק על התקרה. כובד נמוך מעל ראש הניזק הוא שילוב רע. דברים שנשארים קרוב לקרקע יאפשר לך לקבל את הקליעה.

גבעת Android לטפס מירוץ כמה רמות

כוכב לכת זר 750,000 - יש שכבה חלקלקה שיכול להקשות לטפס על גבעות. המוות הוא הסיכוי הטוב ביותר להתרחש על ידי להיתקע בעמקים מסוגל לצבור מספיק כוח משיכה המומנטום כדי לטפס על הגבעה מול או לקשור אותך.

הארקטי מערה - תוכל צמצם מתיחה ויש במערות גושיות קרח תלוי כי תהיה להעיף, חנית, ולנפץ שהפסקת הריצה.

יַעַר - של דוכן העץ ביג בדרכך וללא נסיעה כבדה אתה לא יהיה והופך אותו כל כך רחוק. הצמיגים שלך יכול להיתקע בין 2 גדמי עץ שבורה כאשר הולכים אחורה אשר יכול להיות משחק על, כונן מעל גדמי כדי להסיר אותם עם מספיק כוח. אם הרכב שלך בקלות יש להעיף כניסה לאחור בזמן נהיגה עד בשיפוע תלול שזה כנראה לא בחירה טובה. בונוסי מטבעים רבים נמצאים משהו הנהיגה של העץ שיכול לעבור אותם מומלצים. היער על תמונת הטרקטור מטעה כפי שהוא תמיד רוצה להתהפך מה שהופך אותו כמעט חסר תועלת.

G - משאית, טנק, אז רחפת.

B - כל דבר קטן וכאלה כי סלטות קל.

הַר - טיפוס תלול מאוד עולה ברציפות, כמו הר! עד כה אין הרבה שיכול להרחיב את היריעה מעבר הטנק.

Mudpool - המשטח מכוסה בוץ חלקלק ובורות של נוזל בוצי כי יהיה להאט אותך באופן דרמטי וגניבת גז שלך. יש Hoverscraft קושי מתקדם דרך השטח. בשלב זה נבנה ככל הנראה כדי שתוכל להשתעשע עם hoverride שלך ​​ולא לתת לו לשבת על אש קטנה.

גבעת Android לטפס מירוץ כמה רמות

הַר גַעַשׁ - כמו ההר רק עם הרבה יותר קל לטפס על גבעות. הבעיה היחידה הם הבריכות הגדולות של לבה בכל מקום שיכול להשמיד את מאגר הגז שלך.

החוף - יש בריכות מים קטנות בכל מקום כי תאט הכל אבל רחפת.

רכבת הרים - המון עליות תלולות באמת עם הכביש הופך 360 חוגים לתואר. יש להשתמש עם החוצה רוכב ממש buffed.

לַיְלָה - כהה עם גבעות. מראה את הפנסים שלך.

פוסטים קשורים

  • תיאור מידע Developer חייזרי פלישה היא כיף שאין משחק יריות ממכר. יתעורר מהחלום המתוק שלך. החייזרים פלשו בכל מקום ברחבי העולם. בְּתוֹר...

  • תיאור מעכשיו היישום הזה הוא בחינם! ללא פרסומות! - Req. בועה קפואה 1.4 צור, לשחק וליהנות עם רמות משלך -ב מסך ציור -40 רמות חדשות אתה יכול לשחק מייד (התחלת תפריט ...

  • "נהיגה ברכב שנבנה עבור Offroad הוא חוויה מיוחדת במינה על משטח האספלט. ברמה זו, אתה עשוי לקבל הרבה ומהר, אבל בנזין הוא משאב מוגבל." הכביש הוא שלב לטפס היל ...

  • ביצי זהב בסדרת Angry Birds, ביצי זהב הן פריטים מיוחדים מוסתרים במשחק, אשר לפתוח רמות נוספות בעת איסוף אותם. ברוב המקרים, זו מושגת על ידי פשוט ...

  • EReader ביותר עבור אלקטרונים קריאים אנדרואיד על אנדרואיד היה אמור להיות רק בסדר. עכשיו זה מדהים. אמנם יש שפע של יישומים מתוקים עבור קריאת ספרים על הטלפון או הטאבלט, לשחק יש ספרים ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/גבעת-android-לטפס-מירוץ-כמה-רמות.php on line 133

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/גבעת-android-לטפס-מירוץ-כמה-רמות.php on line 133