חיי הסוללה iPad 2 כמה זמן

כיצד לשפר את חיי הסוללה iPad ב 5 דקות

חלק ממשתמשי iPad מתלוננים כי הסוללה של מחשב הלוח החדש של אפל לא נמשכת כל עוד הם רוצים את זה. להלן טיפים דרסטי לשפר את חיי הסוללה של האייפד.

רבי סוללת iPad אלה טיפים לחיסכון ידרוש קצת פשרות, תוך ויתור על כמה שימושית הוא אפשרות טובה יותר מאשר להסתובב עם מתי iPad.

חיי הסוללה iPad 2 כמה זמן

האייפד החדש טוען 10 שעות של חיי סוללה ועושה עבודה טובה של מתן, אך זמן רב לחייב משמעות הדבר היא כי חלק מהמשתמשים בסופו של דבר לעזוב את שדה התעופה או במלון ללא תשלום מלא.

מחיסכון השפעה גדולה כדי tweaks כי eek מתוך כל טיפת חיי הסוללה מדריך זה יראה למשתמשים כיצד לשמור על iPad פועל זמן רב לאחר iPads אחרים צריכים מטען.

קַל & חיי סוללה גדולה השפעת iPad תיקונים

הגדרות iPad להלן קלות לשנות ויש להם את ההשפעה הגדולה ביותר על חיי סוללה מבלי להשפיע מה iPad הוא מסוגל.

פרסומת

פרסומת

בהירות המסך

תצוגת הרשתית של האייפד מנקזת יותר מיץ מאשר כל דבר אחר. מסך בהיר נראה נהדר, אבל כשאין כוח סמוך, לכבות את הבהירות היא הדרך הקלה ביותר להשיג את חיי סוללת iPad יותר. גם השבתת בהירות אוטומטית תגדיל את הפוטנציאל של הסוללה, כי הבהירות נשארת ברמה קבועה לעומת התאמת כל זמן בהתאם לתנאי התאורה הסביבתיים.

שנה את בהירות המסך של האייפד כדי להאריך את חיי הסוללה.

בֶּרֶז הגדרות לאחר מכן בְּהִירוּת & טפט  כדי להפחית את בהירות המסך וגם כיבוי Auto-Off הבהירה

בסך הכל לשמור על ידית על בהירות המסך הוא הדרך הטובה ביותר לקיים חיי סוללה ארוכים יותר באייפד.

נעל מסך אוטומטי

הולך יחד עם בהירות מסך הוא אפשרות נעילת המסך האוטומטי. הגדרה זו משמשת כדי לכבות את התצוגה באופן אוטומטי לאחר פרק זמן מסוים. זה חוסך את הסוללה, אז זה לא צריך להיות כל זמן להפעלת המסך. גדר אפשרות זו עד 2 דקות ו / או להשתמש כיסוי חכם אז זה לא באמצעות עד סוללה בעוד iPad יושב על השולחן או הספה שלך.

כדי לאפשר נעל מסך אוטומטי בֶּרֶז הגדרות  לאחר מכן כללי  ו בחר Auto-Lock

חיי הסוללה iPad 2 כמה זמן

סנכרון הגבל

תוכן מסנכרן כגון דואר אלקטרוני גם מציב סכום מכובד של עומס על הסוללה של האייפד. אם ההגדרות משתנות סינכרון ידני ולא בעל תוכן תמיד להיות קרנה כדי אייפד זה יכול להשפיע בכבדות כמה זמן המכשיר נמשך.

כדי להגביל את הסנכרון Tap הגדרות  ואז ללכת דואר, אנשי קשר, לוחות שנה  הפעל להתנדף ולהגדיר תביא באופן ידני

מושג זה גם הולך עם כל תוכנית הודעות מיידיות מותקן באייפד. ידי כיבוי לדחוף הודעות האייפד יכול לקחת מנוחה קצרה במקום recieving תוכן כל הזמן.

פרסומת

לאלף הודעות שלך

עוד אשם עיקרי של חיי סוללה הוא הודעות. אמנם זה נחמד לראות כי ג'יל עודכנה הסטטוס בפייסבוק שלה מספיק של התראות אלה יש השפעה שלילית על חיי סוללה. כבה הודעות במסך הנעילה היא הדרך הקלה ביותר כדי לטפל בבעיה זו, כפי שהיא כבר לא להדליק את המכשיר בזמן נשיאתו בתיק שלך.

כדי לכבות קש הודעות במסך נעילה הגדרות  ואז ללכת התראות,  בחר אפליקציה הפעל צפו במסך נעילה לכבוי

הולך יחד עם הודעות השבתה הוא לכבות הודעות בדחיפה. התראות דחיפה למצוץ סוללה על ידי להיות בקשר עם האפליקציות באייפד וליידע את המשתמשים באופן מיידי.

כדי להשבית הודעות בדחיפה לבחור הגדרות  ואז ללכת סעיף Apps. לאחר בחירת אחד בחר להודעות דחיפה ואת לכבות אותם

לצרוך פחות תוכן

זהו טיפ די בסיסי אבל ידי לא משחק משחקים וצפייה בסרטוני YouTube באיכות גבוהה def האייפד יימשך לאורך זמן. גם אם יש צורך להאזין או לצפות בתקשורת עדיפה על התוכן להיות מאוחסן במכשיר שלך ולא מוזרמים.

חיי הסוללה iPad 2 כמה זמן

בטל נתונים ושירותים אחרים

עוד דרך טובה לשמור על סוללת iPad ריק למחצה מאושר היא לכבות את נתונים סלולריים לחלוטין כשאינו בשימוש או בעת ששהתה בביתו. השבתת נתונים זה דבר אחד פחות עבור iPad לרוץ ברקע במיוחד אם אתה לא משתמש בו. כמו כן, בטל LTE 4G כאשר מהירויות גבוהות אינן נחוצות כדי לחסוך בחשמל.

אם האייפד בשימוש היה הקש חיבור 3G או 4G הגדרות,  בחר מידע סלולרי ו תכבה את זה

גם בהמשך כי הוא אפשר LTE  אם יש צורך להשתמש בנתונים סלולריים אבל לא על המהירות הגבוהה ביותר זה חכם כדי לכבות אפשר LTE

להשבית את שירותי מיקום

שירותי איכון הם מה לאפשר לאפליקציות לאתר שבו אתה נמצא, והשתמש במידע זה כדי לעזור לך למצוא מסעדה או שירות מקומי. בעוד שירותים אלה עשויים להיות מועילים הם נטלו על חשמל מהסוללה יכולים להיות כבוי עבור יישומים מסוימים, כי לא באמת צריכים את זה (שעונים, משחקים, וכו ')

כדי להשבית כל הקש על הגדרות מיקום שירותים  אז בחר שירותי מיקום ואת לכבות אותם

הגבילו את הקשרים שלך

כיבוי WiFi כשאינו בשימוש - (צפייה בסרט במכונית, קריאת ספר, וכו ') הוא רעיון נהדר כדי לעזור ליצור סוללה לאורך זמן רב יותר. עם רדיו ה- WiFi כבוי הוא לא מחפש רשתות להצטרף כל כך ולכן זה אינו משתמש הסוללה. זה גם חכם כדי לכבות בקש להצטרף לרשתות כמו ככה האייפד לא תמיד להיות בחיפוש אחר רשת אם המשתמש שוכח כבה WiFi.

כדי כבה WiFi ללכת הגדרות ולאחר מכן בחר WiFi והחלק אותו למצב כבוי

כבה את Bluetooth כאשר אינו בשימוש, כמו גם להגדיל את חיי הסוללה. בכל פעם אביזר אינו מחובר האייפד באמצעות Bluetooth יהיה זה נבון יש Bluetooth כבוי.

כדי להפעיל את Bluetooth כבוי ללכת הגדרות ולאחר מכן בחרו כלליות, ואז ללכת Bluetooth ולהפוך אותו OFF

במאמץ אחרון

השתמש לאפס את כל ההגדרות כדי לנקות את כל הבאגים שיכולים להיות משפיעי חיי סוללה באופן שלילי.

כדי לאפס את כל ההגדרות ללכת הגדרות -gt; ואז כללי -gt; ולבחור איפוס כל ההגדרות

אם לאחר איפוס כל הגדרות חיי הסוללה הוא עדיין פחות אופטימלי להיות בטוח כי האייפד עודכן לגרסה האחרונה של iOS.

כדי לבדוק בדרכי התוכנה הגדרות ולאחר מכן כללי ולבחור עדכון תוכנה

אם קיימת הורדת עדכון זמינה ולהתקין אותה על iPad.

שני דברים אחרונים לעשות הם ודוחות שימוש שבת התאמת אזור זמן כמו אלה תופסים סוללה לבצע.

כדי להשבית ודוחות שימוש עבור אל הגדרות ולאחר מכן כלליות ולבחור אודות ולאחר מכן בחרו תפירת שימוש, בחרו 'אל תשלחו להשבית את ההגדרה.

כדי להשבית אזור זמן כוונון עבור הגדרות ולאחר מכן כללי ולבחור תאריך ושעה, תורות להגדיר באופן אוטומטי למצב כבוי

להתחיל מחדש

אם כל השאר נכשל, משחזר את iPad להגדרות יצרן מתחיל מאפס היא דרך טובה כדי לנקות את בעיות שגורמות חיי סוללה רעים.

במקרה זה, לא פשוט לשחזר מגיבוי, אבל להגדיר את iPad מאל"ף עד תי"ו. על ידי התחלה חדשה, משתמש בתקווה יכולה לנטוש שחיתות כלשהי כי היא גזירת חיי סוללה קצרה.

חבר את האייפד לתוך iTunes כדי להתחיל את תהליך הגיבוי. אם iTunes לא להתחיל סינכרון וגיבוי אוטומטי, לחץ לחיצה ימנית על iPad ולחץ על לְגַבּוֹת .

שחזור האייפד להארכת חיי הסוללה.

לאחר סיום הגיבוי, לחץ על שמאל באייפד בצד שמאל של המסך, ולאחר מכן לחץ על לשחזר. הפעולה זו תמחק דבר באייפד ולהחזיר אותו באותו המצב בו היה כאשר הוא עזב את החנות האפלה.

מכאן, משתמשים יכולים שחזור מגיבוי על ידי לחיצה ימנית על שם המכשיר בצד שמאל של iTunes, או להתחיל מחדש עם לוח חלק.

להוסיף את חיי הסוללה

בסך הכל טיפים אלו יעזרו לשפר את חיי סוללה עבור iPad ובגדול. אמנם יש כמה חסרונות עם tweaks אלה, כגון שליטת פריטי ויתור הודעות באופן ידני, היתרונות עולים על התשלילים.

להוסיף את חיי הסוללה iPad עם ZAGGSparq.

תרים את ZAGGSparq 3100 או ZAGGSparq 6000 לחייב האייפד בעוד הרחק משקע. ZAGGSparq 3100 הוא 69.99 $ ואת 6000 הוא 99 $ ZAGG.

פוסטים קשורים

  • למה iOS 5 Apps לפעמים אומרים שהם "ניקוי" את עצמם על ידי ג'ון בראונלי • 11:22 am, 22 בדצמבר, 2011 חדשות עם iOS 5, iPhone ו- iPad המשתמשים התחילו לשים לב להתנהגות מוזרה חדשה: אפליקציה ...

  • כיצד iPad החדש של אפל להשוות עד האחרון שבהם? עמוד 1 מתוך 2: אפל היה עסוק בזמן האחרון. שבועות ספורים לאחר חשיפת האייפון 6 ו- iPhone 6 פלוס. זה חשף iPads החדש בצורה ...

  • אנחנו מאוד גאים להודיע ​​המשחק החדש שלנו: דוקטור הו: תגיד מה שאתה רואה! משתתפים מעל 150 תווים דוקטור הו, גאדג'טים, כותרות פרקים ומפלצות, זהו משחק פאזל האולטימטיבי עבור ...

  • סרט HD להורדה iPad / iPhone (סרטים App על פלוס 6/6 iPhone) טלוויזיה סרטים זרם מראה בחינם. האם זו בדיחה? No Man, בכלל לא. יש הגדרת יישום נותנת לך שליטה מלאה על סרטים ...

  • iPad מיני Video Converter האייפד מיני יכול לשחק במגוון של סוגים נפוצים מאוד קובץ הסרט כולל MP4, M4V, ו mov. אם יש לך סרט כזה במחשב שברצונך לצפות באייפד ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/חיי-הסוללה-ipad-2-כמה-זמן.php on line 164

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/חיי-הסוללה-ipad-2-כמה-זמן.php on line 164