טלפון אורז כמה זמן

הנה הדרך הנכונה כדי להציל Smartphone רטוב

הרקטה נפלה בשירותים. המלצרית המגושמת דפק כוס מים על גבי זה. שכחת שהיה בכיס כשאתה קפץ לתוך הבריכה. זה רק כמה מאות דרכים הטלפון שלך יכול לבוא במגע סכנת חיים עם נוזל. כאשר זה קורה לך (וזה מה שיקרה), ברגע שסיימת מתחרפן, אתה בטח להתחיל הקשה בטירוף את כל הכפתורים, נושף עליו, או פיצוץ אותו בעזרת מייבש שיער להיפטר במהירות של כל זה מַיִם.

בעוד אלה הם כל בעלי כוונות טובות פעולות, נחשו מה? לחלוטין את הגישה הלא נכונה. הנה מה שאתה צריך לעשות.

ראשית, להחזיר אותו כמה שיותר מהר. אם הטלפון שלך הוא עדיין בתחתית בג'קוזי או בשירותים, להוציא את זה בהקדם האפשרי. ככל שהוא הנוזל, כך גדל הנזק הסבירות יהיה.

לאחר שהמכשיר כבר לא שקוע, אם אתה יכול, לקחת סוללה החוצה. אפילו לא טורח להפעלה אותו, לא ללחוץ על כל כפתורים אחרים, פשוט לפתוח את הטלפון ולשלוף את הסוללה. אם אתה לא יכול לעשות את זה אם כי - אם אתה בעלים של iPhone או מכשיר אחר, כי אי אפשר לחטט בנפרד במהירות - תצטרך להסתפק רק בזהירות כיבוי המכשיר. אתה רוצה לחתוך כבוי, המכשיר מהר ככל האפשר כדי למנוע את האפשרות לקצר.

עכשיו - אין לייבש אותו או לתקוע אותו בתנור. החום עלול לגרום נזק האלקטרוניקה עדין בפנים. מה שאתה צריך לעשות זה לתת לו מהיר לנגב עם מגבת נקיה, מוודא לא יחדרו אליו בטעות בסופו מתנקז לתוך נמליה או פתחים אחרים. אם יש עקבות של מים הלכודים בתוך סדקים או חריצים במקרה, לנסות בזהירות שמרנית באמצעות אוויר דחוס כדי לפוצץ אותו. רק להיזהר לא לתקוע את המים הרחק בתוך הטלפון.

הבא יש לנו כמה אפשרויות שונות. אנשים רבים נשבעו על ידי מלית הטלפון בתוך שקית של אורז יבש, ולתת לו לשבת במשך 24 עד 36 שעות או יותר. זה זול, קל, והוא יכול להיעשות בעת צרה. אבל שיטה זו יכולה לקבל קצת שלילית: אם האורז סופג את המים היטב, אתה עלול להישאר עם בלגן אורז רגשני תקוע הקמטים שלה יציאות קלט / פלט. אלה עם עור במשחק (כפי שתראה להלן) גם אומרים כי העמילן מפני השטח של האורז יכול לקבל בתוך הטלפון שלך יהרוס אותו, אבל אני לא הצלחתי למצוא ראיות אמפיריות מוצקות של זה. כדי להיות בטוח, לעטוף את הטלפון רופף במגבת נייר והשליך באורז.

טלפון אורז כמה זמן

האפשרות החכמה היא לשמור desiccants הסינטטי על-יד. הם הרבה פחות מבולגנים, והם עובדים בצורה מהירה ויעילה יותר מאשר אורז.

20 $ Bheestie התיק הוא אפשרות אחת אתה יכול להזמין ולשמור על המדף בבית. אתם יכולים להוריד את הטלפון בכיס פלסטיק אטום מעת לעת (כמו לאחר ג'ינס שלך להירטב, בגשם סוחף) כדי לוודא שאין לחות מתמשכת מתחיל לעשות נזק בתוך המכשיר שלך, או פשוט להשתמש בו אם הטלפון שלך פוגש מלא על LIQUI-מקרה חירום .

יבש-כל הוא עוד מוצר אתה יכול לקנות ולשמור איתך למקרה. עסקה זהה תיק Bheestie: אתה פשוט לאטום את הטלפון בתוך כיס, אשר מלא עם יבוש, ולאחר מכן לחכות את פרק הזמן המצוין (24 עד 48 שעות) כדי לאפשר לטלפון להתייבש. אתה יכול לתפוס שקיק עבור זול כמו 6 $ באמזון.

Drybox אפשרות נוספת. אתה יכול להשתמש באתר שלו כדי למצוא קמעונאים בעירך שיש להם Drybox אתה יכול להשתמש באתר. לאחר כבוי שלאחר לצלול הטלפון שלך, אתה רק הראש באחד המיקומים Drybox אלה ותוך דקות, הגאדג'ט שלך צריך להיות יבש לשחזר העצם. בעוד סן פרנסיסקו הייתה רבה לבחירה, בערים אחרות כמו יוסטון, טקסס, וסנטתי ברברה, קליפורניה לא היו Dryboxes סמוכים, אז לעשות את המחקר שלך.

טלפון אורז כמה זמן

כמובן, הדבר הכי חכם שאתה יכול לעשות הוא להתחיל לאגור מנות יבוש אתה כבר מקבל בחינם. התחל עכשיו: בכל פעם שאתה רואה חפיסה תבוש רופפת בתוך קופסא עם זוג נעליים חדש, כונן קשיח, משלוח של תבלינים, או מה שלא יהיה, לשלוף אותו ולשמור אותו. Dump את כולם לתוך מיכל פלסטיק או זכוכית שאתה בטוח יש חותם אוויר חזק. לאחר שאספת חבורה של אותם, יש לך תרמיל חירום טלפון-הצלה מוכן ללכת. פשוט לזרוק את הטלפון טבל לתוך המיכל, לאטום אותו, ותקבל את אותן תוצאות כמו כל אלה אפשרויות מסחריות אחרות.

הטריק לכל אחת מהשיטות הללו הוא שעבור יבושו לעשות את הקסם שלה, היא צריכה להיות במכל אטום, כך שהוא יכול לספוג מים רק מטלפון, ולא מהאוויר בחוץ. כמו כן, אתה צריך להיות מספיק של ההווה יבוש לקלוט את כל המים.

הטיפים הבאים, יש סיכוי טוב הטלפון שלך יוכל לשרוד לשפוך בטרם עת שלה. אבל אם זה לוקח לצלול גדול במיוחד, אתה יכול להיות SOL. במקרה כזה, זה הזמן לקנות מכשיר חדש.

פוסטים קשורים

  • כיצד לחסוך iPhone שלך ​​מפני נזקי מים אם ירד iPhone שלך ​​בטעות בכיור או בשירותים, אין צורך להיכנס לפאניקה ענק מיד. הנה איך לשחזר iPhone שלך ​​ולשמור ...

  • Whatsapp BlackBerry בעולם הטכנולוגי המתקדם הזה, שפע של יישומים ניידים החדשים משחקים תפקיד יוצא דופן בכל חי האנשים. ברחבי העולם, אף אחד לא יכול ללכת פשוט עם ...

  • יסודות טכנולוגיית Bluetooth ברוכים הבאים ל- Bluetooth 101. הנה הדברים החשובים ביותר שעליך לדעת על טכנולוגיית Bluetooth. Bluetooth הוא תקן תקשורת אלחוטי גלובלי מקשר ...

  • שימוש dictinary צרפתית בטלפון הנייד שלך המידע בדף זה מיועד בעיקר עבור טלפונים ניידים בסגנון "מבוגרים". אם יש לך אייפון או טלפון חכם מודרני. אתה יכול להיות יותר ...

  • פרסי נייד uSwitch 2012 2012 של uSwitch הפרסים הניידים התקיימו במלון סירקוס בקובנט גרדן בלונדון ב 14 לנובמבר, והוכיחו ערב בלתי נשכח חוגגים למיטב ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/טלפון-אורז-כמה-זמן.php on line 117

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/טלפון-אורז-כמה-זמן.php on line 117