כמה אפליקציות אייפון הן בחוץ

אחת מיליארדים אפליקציות אייפון שהורידו. אבל כמה הם שווים את זה?

ככל שהשוק עבור יישומי iPhone גדל יותר צפוף, צעיר ומפתחי תוכנה חדשניים להיאבק כדי להפוך את היישומים שלהם להתבלט.

סן פרנסיסקו

אפל היא על הסף והורדת יישומי iPhone מיליארדים שלה. כלומר המון משתמשי iPhone פונים טלפונים חכמים היקרים שלהם בשקיקה אל חכות וירטואליות, גיליונות נייר פצפצים ורעשני גימיק.

כמה אפליקציות אייפון הן בחוץ

יישומים כגון דייג פליק, פלסטיק בועות (כן, אתה יכול בועות פופ למעשה עם האצבעות בטלפון), ומשחקים גזים סייעו לדחוף App Store של אפל אל סף של סימן מיליארד תוך תשעה חודשים בלבד.

בעוד משתמשים רבים iPhone נוטים להוריד את ילדותי, אפילו זול, iPhone ו- App Store של אפל אכן חולל מהפכה טכנולוגית - שינוי האופן שבו הצרכנים לאינטראקציה עם מחשבים ומכניסים בפיתוח כלי תוכנה בידי טירונים - כי הוא דרבון הכלכלה החדשה בנוי סביב חתיכת פלסטיק וזכוכית 4.7 אונקיה.

הם גם עוזרים לשמור רווחים של אפל גבוה מהצפוי. החברה דיווחה היום כי הרווח קפץ 15 אחוזים ברבעון השני שלה 1.21 מיליארד $ בעיקר בשל מכירת 3.79 מיליון מכשירי אייפון - בליטה 123 אחוז ממכירות בתקופה המקבילה אשתקד.

פתאום כולם מהתאגיד הגדול לפירמה הזעירה ביותר, מן מהנדסי תוכנה מנוסים אנשים שמעולם לא מקודדים תוכנת מחשב בחייהם, מקובע בטלפון. אולי הם רוצים נץ מוצר, לקדם את עצמם, או פשוט לעצב משהו מגניב. בעוד מטרותיהם יכולות להיות שונות בהרבה, הם חותרים לאותה מטרה: ביצוע היישום שלהם להתבלט בין יישומי 25,000 פלוס זמינים כעת עבור iPhone.

"במהלך השנה האחרונה, חלו הרבה מפתחים, הרבה אפליקציות, ולמען האמת, הרבה זבל", אומר Dom Sagolla. מפתח תוכנה שסייע להתחיל iPhoneDevCamp, בכינוס של מפתחי iPhone שהחל זמן קצר לאחר האייפון הראשון הושק בשנת 2007.

כמה אפליקציות אייפון הן בחוץ

זה היה הרבה לפני פתיחת App Store, אשר מארחת תוכנה של צד שלישי עבור iPhone, ולפני אפל הציעה ערכות פיתוח תוכנה למתכנתים לבנות יישומים לטלפונים שלה. מאז אפל פתחה את החנות iTunes באמצעות ביולי 2008, זה היה עומס מטורף לקבל אפליקציות על החנות.

"המספרים סוג של מכה בראשי," אומר מר Sagolla, אשר מתכנן את iPhoneDevCamp השלישי באוגוסט בסן פרנסיסקו.

יישומי iPhone הפופולריים ביותר הורדו לפעמים בקצב של 10,000 פעמים ביום. ו בשיעור ממוצע של 99 סנט לכל הורדה, אפל היא לייצר כסף רציני. זה לוקח חתך 30 אחוז ממה App מרוויח ואת השאר מתחלק בין היזם.

בהלה לזהב ההייטק

חלקם מפתחים פגעו אותו עשיר. מיטב-ידוע מהם הוא כנראה איתן ניקולס. שפיתח את משחק שנקרא iShoot בזמנו הפנוי, וביצע יותר מ -800,000 $.

אבל שלו הוא מקרה נדיר. בעוד שחרור גרסה חדשה של מערכת ההפעלה של האייפון בקיץ הזה ייתן מפתחים יותר תכונות לעבוד איתו, וכנראה לדרבן יותר התרגשות, מתכנתי iPhone רבים מזהירים כל מי שחושב פיתוח אפליקציה הוא כסף קל.

"תצטרך יותר מזל בווגאס", אומר הווארד כהן. מהנדס תוכנה עצמאי יועץ שיש לו את יישום אחד ואחת העבודות. "רוב האנשים לא עושים הרבה כסף, או אפילו [לקבל] העלויות שלהם בחזרה, בעת מכירת האפליקציות שלהם עבור iPhone."

האפליקציה הראשונה של מר כהן נקרא iHomePage ו, כפי שהשם מרמז, עבור 99 סנט זה מאפשר למשתמשים ליצור דף בית מותאם אישית בטלפון - בדומה לדף הבית בדפדפן האינטרנט. האפליקציה הבאה שלו, שהוא לא הגיש אפל עדיין, היא תכנית צילום הרבה יותר מסובכת שנקראת photosphere (זה ילך עבור 4.99 $) המאפשרת למשתמשים לסובב תמונות על כדור כדי ליצור מצגת תלת ממדי.

האתגר עבור מפתחים שיפרצו ב- App Store הוא לא רק התחרות הגוברת מצד מפתחי אפליקציות אחרים אלא משום תאגידים גדולים הם גם להוטים לייצר אפליקציות - ולעתים קרובות בחינם.

"[T] הוא App Store הוא הזדמנות מצוינת עבור חברות גדולות כמפתח זה מאוד מושך", אומר כהן. לכן כל כך הרבה מהנדסי תוכנה מכינים עצמם מפתחים iPhone.

עבור חלק מהאנשים, הצלחה

בנוסף לארגון iPhoneDevCamp, Sagolla נכתב DollarApp לעזור לאחרים שאולי יש את החזון אבל לא בהכרח את האמצעים לייצר אפליקציות ולקבל אותם על iTunes. הוא מחפש יישומים שהם חכמים, ניתן לבנות במהירות, יהיה מועיל למשתמש הקצה.

הוא היה קצת הצלחה, מדי. כרטיסי מתמטיקה, תוכנית שנועדה לשפר את כישורי המתמטיקה הבסיסיים, ואת המילים הגדולות, המציג מילים כמו גדול ככל האפשר עבור "תופס את תשומת הלב," היו שני למועדפים הצוות ב- App Store.

למרות שסרב לדבר על מספר ההורדות או הכנסה מאותו שתי התוכניות שלו, הוא אומר, "שני אלה שלמו עבור עצמם כמה פעמים."

כמו מפתחי iPhone רבים, Sagolla מדבר על הפוטנציאל של הטלפון עם התלהבות ילדותית כמעט. כהתקן הופך זול יותר ומתוחכם, הוא אומר, היא עלולה להפוך ניידת מחשוב הנורמה. "אני לא באמת חושב שיש גבול זה."

ההתרגשות משותפת מו DeJong. מי הוא על סף שחרור האפליקציה הראשונה שלו. זוהי סדרת אנימציה של שיעורים עבור נגני גיטרה.

"זה לא soundmaker צעצוע קטן. יש טונות של אלה ", הוא אומר, יושב עם MacBook. אייפון, וספל קפה בבית קפה סן פרנסיסקו שנבנו לכאורה למפתחי טכנאי עובדים על יצירת האייפון הבאה שלהם.

כאשר הוא מדגים כיצד היישום יעבוד - שילוב מוסיקת רקע עם קשקשים זזים - הוא מסביר כי תכנות הפלטפורמה כל כך קטנה הוא דבר אבל קל. הוא בילה שישה חודשים בין 20,000 $ ל -30,000 $ לעבוד על האפליקציה, והוא עדיין לחדד אותה.

בסופו של הדבר, האפליקציה תימכר עבור 2 $.

האם זה מוכר? "מי יודע?" אומר מר DeJong. "זה סוג של לירות שטויות."

פוסטים קשורים

  • חמישה מקרים iPhone הטוב ביותר אם יש לך iPhone, ישנם מאות, אם לא אלפים, של מקרים לבחירה. חלקם רזים להגן על הטלפון מבלי להוסיף משקל או בתפזורת, אחרים יוצקים ...

  • כיצד: תקן יישומי iPhone לסגור מייד לאחר פתיחתם iPhone של אשתי סבל עוד בעיה בשבוע האחרון - היא נראית לחוות הרבה יותר בעיות מאשר את עצמי ואני לא יכול ...

  • משתמשי טלפונים חכמים iPhone של Apple מספר ארה"ב 2012-2015 של משתמשי iPhone בארצות הברית בין השנים 2012 2015 (במיליוני) * נתון זה ממחיש את מספר משתמשי סמארטפונים iPhone ...

  • זה מה שאתה צריך השקת iTunes במחשב על ידי בחירת כניסתה ברשימת התוכנות המותקנות. חבר את האייפון למחשב באמצעות כבל ה- USB שלו. ITunes באופן אוטומטי ...

  • מה לעשות כאשר האייפון קופא 1. הפעל מחדש את הטלפון שלך זה אחד זה לא brainer, אך עשוי להניב תוצאות. כבה את הטלפון על ידי החזקה על כפתור Sleep / Wake (משמאל למעלה). אם שום דבר לא קורה, נסה ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-אפליקציות-אייפון-הן-בחוץ.php on line 132

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-אפליקציות-אייפון-הן-בחוץ.php on line 132