כמה זמן iOS להורדה 7 ערוך

איך להוריד iOS 7 Beta מבחינה משפטית ולהתקין אותה על 5 iPhone שלך, 4S, 4, אייפוד טאצ

אוקיי, אז מאז אפל פרסמה את גרסת הבטא הראשונה של iOS 7, רבים מכם כבר פנייה אלינו לשאול איך אתה יכול לקבל על המעשה. הנה, אנחנו הולכים להראות לכם את הצעדים ללכת אם אתה רוצה לבדוק את התוכנה בטא ב- iPhone או iPod Touch.

כמה זמן iOS להורדה 7 ערוך

זה מתקבל על הדעת כי, כאשר אוהדי טק, שאולי תרצה לנסות את הבטא העדכנית ביותר, שזמין כרגע רק למפתחים. מאז הוא בשלב בטא ולכן לא גמור, זה ראוי להזכיר לפני שנתחיל כי תצטרך לוותר על ההחלקות כרגיל תוכל התרגלו. זוהי לבנות מוקדם של הדבר האמיתי, ולכן קצת בוסרית, אז לפני הלחיצה קדימה עם הצעדים, אנחנו ממליצים בחום להפעיל את זה על מכשיר חילוף לך לדפוק על, להבדיל הנהג היומי שלך.

betas אלה נוטים לצוץ באמצעות מדיומים נודעים שונים, אבל זה כשלעצמו יכול להיות בעייתי, עם אפל היה צורך ידוע מהדק על סוג כזה של התנהגות. לכן, ללא ספק הדרך הטובה ביותר להשיג כל בטא iOS שמותקן במכשיר הוא לקחת את המסלול המשפטי, כדי לבדוק את השלבים הבאים ותוך זמן קצר, אתה תהיה פועל iOS 7 בטא 1 ב- iPhone או iPod Touch.

קראו בעיון:

שימו לב, iOS 7 בטא 1 למיני iPad ו- iPad אינו זמין עדיין; תצטרך iPhone 4, 4S, iPhone 5 או iPod touch-gen 5 אם ברצונכם להמשיך. אתה יכול גם לבדוק את iOS שלנו 7 עבור iPhone, iPad, iPod תרשים תאימות המגע כדי לדעת אילו תכונות יפעלו במכשיר.

אתה תצטרך את הגרסה העדכנית ביותר של iTunes כדי להיות מותקנת על המחשב שלך או Mac. ניתן להוריד 11.0.4 iTunes עבור Windows ו- Mac מכאן. אל תשכח גיבוי המכשיר בעזרת iCloud או במחשב / Mac באמצעות iTunes כדי למנוע אובדן נתונים שלך במהלך כל התהליך.

שלב 1: נרשם ב iOS Dev Center ידי הדבקת כתובת האתר בדפדפן הבא: developer.apple/programs/ios/

אתה חייב להיות בעל זהות אפלה על התהליך ללכת קדימה. זה עולה 99 / $ בשנה אם יש לך בארצות הברית, או £ 60 / שנה עבור אלה בבריטניה. התהליך הוא די פשוט, אתה מתחיל עם הזנת פרטי החשבון שלך, ולאחר מכן בחר סוג התוכנית, ביקורת ולהגיש את התוכנית, להסכים לתנאים, לרכוש את סוג התוכנית אשר שבחרת ולבסוף להפעיל את התוכנית.

כמה זמן iOS להורדה 7 ערוך

שלב 2: לאחר שתסיים את התהליך נעשה, והפנה את הדפדפן לכתובת: developer.apple/devcenter/ios/index.action והיכנס לחשבון שלך באמצעות ה- Apple ID שלך כמוצג המסך למטה:

שלב 3: לאחר הכניסה, תצטרך למצוא ולרשום UDID של המכשיר בפורטל של היזם. אתה יכול למצוא UDID של המכשיר על ידי חיבור המכשיר ל- iTunes, הבחירה אותו, ולאחר מכן לחיצה על המספר הסידורי כדי לחשוף את UDID. אתה יכול להעתיק את זה על ידי CTRL + C על Windows, או Command + C ב- Mac.

ברגע שיש לך את UDID, נווט אל developer.apple/account/ios/device/deviceList.action בדפדפן האינטרנט שלך, לתת כל שם למכשיר שלך, הכנס את UDID ופגע המשך לרשום את המכשיר.

שלב 4: כדי להוריד בטא iOS 7, iOS בחר 7 בטא SDK בפורטל של היזם ואת לחץ על הורדות. הורד את הקובץ IPSW המותאם המכשיר.

שלב 5: אתה תבחין כי הקובץ שהורד יהיה בפורמט .dmg. אם אתה מפעיל במקינטוש, לחלץ את .IPSW מקובץ .dmg מקורי, ואם אתה ב Windows, תצטרך תוכנית כמו 7-Zip כדי לעשות את אותה עבודה.

שלב 6: לאחר .IPSW שלך חילוץ ומוכן ללכת, תצטרך לשחזר את המכשיר אליו דרך iTunes. ודא שגיבית את הנתונים האישיים שלך (כדי להימנע מאיבוד אותו באמצעות תהליך השחזור, כאמור בתחילת מדריך זה).

כמה זמן iOS להורדה 7 ערוך

שלב 7: חבר את המכשיר ל- Mac או במחשב האישי שלך, ועל OS X, החזק את מקש Alt (ב- Windows, זה יהיה על מקש Shift), ולחץ על שחזר. iTunes ואז יאפשר לך לבחור את .IPSW חילצת בשלבים הקודמים. בחרו באפשרות זו.

שלב 8: תנו iTunes לעשות את שלו וזהו, אחרי כמה דקות, המכשיר צריך להיות מוכן ללכת על iOS 7.

ייתכן גם רוצה לבדוק:

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר. להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או כמו לדף שלנו בפייסבוק כדי לשמור על עצמך מעודכן על כל מה שהכי חדש מיקרוסופט, גוגל, אפל ובאינטרנט.

פוסטים קשורים

  • כוחה של שיתוף וידאו ההורדה פייסבוק כל מה שצריך זה רק קליק אחד לשתף סרטון שיצרת עם העולם. זה הוא או מרגש או מושג מפחיד; זה תלוי...

  • משחק נייד הורדה X3 02 שיחת וידאו חינם Iphone, Samsung, אנדרואיד, Windows, LG, הורדה נייד משחק חינם X3 02 31,223 (36,339 votos) + - אני משתמש 02 X3 הורדה חינם למשחקים ניידים, בן ...

  • Whatsapp BlackBerry בעולם הטכנולוגי המתקדם הזה, שפע של יישומים ניידים החדשים משחקים תפקיד יוצא דופן בכל חי האנשים. ברחבי העולם, אף אחד לא יכול ללכת פשוט עם ...

  • הורד WhatsApp עבור Nokia E5 WhatsApp עבור נוקיה E5 הוא היישום שאי אפשר לפספס בטלפון נייד כמו נוקיה E5 מיועד לאנשים הזקוקים תמיד לשמור על קשר עם חברים, ...

  • Tekken 3 שיחת וידאו חינם 8GB N95 נייד משחק Java ב Iphone, Samsung, אנדרואיד, Windows, LG, Tekken 3 Java Mobile Game N95 8GB 31,223 (36,339 votos) + - אני משתמש Tekken 3 Java Mobile Game N95 ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-זמן-ios-להורדה-7-ערוך.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-זמן-ios-להורדה-7-ערוך.php on line 122