כמה מצלמות עושה את Lumia Nokia 920 יש

קפיצה אל סעיף:

נוקיה Lumia 920 נושאת על ההיסטוריה של החברה הפינית של שישן חזק בשוק הטלפונים החכמים, עם עדשה 8MP, Carl Zeiss על החלק האחורי של המכשיר.

יש גם מצלמת 1.6MP קדמית לעזור לך כשמדובר ביצוע שיחות וידאו או ביצוע בדיקות יהירות.

המצלמה האחורית כוללת נוקיה טכנולוגיה של PureView אשר הוצגה לראשונה על 41MP המגוחך סחב 808 PureView. ובעוד Lumia 920 אולי לא מתגאה מכיש כזה חזק, זה עדיין מציע את הצעה טעימה.

הודות כפתור הצמצם הפיזי בצד ימין של Lumia 920 אתה יכול בקלות ובמהירות לקבל לאפליקציית המצלמה מכל מקום בטלפון, אפילו להפעיל אותו ממסך הנעילה אם תרצה.

• כפתור הצילום הפיזי מספק דרך טבעית יותר תמונות שמתעדות, שהוא קל יותר מאשר לנסות להקיש על כפתור על מסך, במיוחד אם אתה מנסה לצלם תמונה של עצמך ואת חבריך.

עם Windows Phone 8 אפליקציית המצלמה קיבלה קצת שדרוג מ טלפון Windows 7.5. עם כמה תכונות חדשות, כולל את אפשרות העדשות, אשר נכסנו בעוד דקה.

אפליקציית המצלמה עצמה היא די בסיסית, עם ארבע האפשרויות המוצגות על המסך ולא מפתח תריס דיגיטלי באופק.

תכונה מעצבנת אשר רצינו יכולנו לכבות אך לא הצלחנו הייתה המגע ללכוד תכונה, מה שהופך את העינית השלמה כפתור צמצם.

זה נהדר אם אתה נוף של המסך הוא מוסתר, אבל כאב ממש האחורי אם אתה מנסה לפגוע באחד הסמלים בתפריט הזעירים או בטעות להבריש אותו עם אצבע תועה.

למותר לציין, יש הרבה תמונות של רגלינו בגלריה,

הכה את השלוש נקודות בפינה התחתונה ותוכל להרחיב את אזור התפריט כדי להציג שתי אפשרויות נוספות; גדרות תמונת הגדרות וידאו, יחד עם ארבעת הסמלים - עדשות, פלאש, קדמי ווידאו.

שלושת האחרונים הם זקוק להסברים נוספים, עם אפשרות פלאש נותן לך שליטה של ​​dual-LED סביב האחורי של Lumia 920, האפשרות בחזית הפונה מאפשר לך לעבור בין שתי המצלמות ואת וידאו, טוב, משגר אותך לתוך רשם וידיאו.

עדשות הן היחיד אשר יכול לגרום קצת בלבול, כמסורתי במצלמות זו תתייחס מצורפת שונה אתה יכול לתקוע על החלק הקדמי של המכשיר, אבל על Lumia 920, ו- Windows Phone 8 בכלל, שהיא מציעה משהו שונה במקצת.

מתברר עדשות היא מחית למעלה בין מצבי צילום ואפקטי מצלמה, המאפשר לך לקבל קצת כיף עם מצלמת 8MP על סיפון Nokia Lumia 920.

כאשר ירינו את זה נתנו לנו ארבע אפשרויות. האפשרות הראשונה היא משהו שנקרא בינג חזון, אשר פועלת בצורה דומה Google Goggles על אנדרואיד – לצלם ברקוד, קוד QR, כריכת ספר, אריזת תקליטור או DVD ו- Bing יחפש באינטרנט עבור מוצרים דומים.

מצאנו בינג חזון עבד היטב כאשר אנחנו מעלים את זה נגד אוסף ה- DVD שלנו וקופסא שוקולדים, אבל יותר מוצרים מעורפלים כגון אקמול עצם-המותג של האסדה עזבו Lumia שלנו 920 מבולבלים.

העדשה השנייה של מבצע פנורמה, אשר כפי שהיית המצפה מאפשרת לך לקחת זריקה נופית גורפת או קו חוף יפה או תחנת רכבת תחתית, אבל איך הוא מתאמץ במקומות מקורים מוגבלים, מסרב לקחת מטאטא של הסלון שלנו.

מצב הבא הוא לירות חכם, אשר לוקח חמש תמונות באחד ולאחר מכן מאפשר לך לבחור את הזריקה הטובה לאחר מכן.

Lumia 920 גם יאספו את פרצופים מחייכים מכל יריות שונות, כדי לוודא שאתה מקבל תמונה מושלמת של כל החברים הקורנים שלך. זוהי תכונה נחמדה, אבל קצת טרחה במיוחד אם אתה בתוך הבלאגן, אז אנחנו לא בטוחים עד כמה זה יהיה בשימוש.

כמה מצלמות עושה את Lumia Nokia 920 יש

לבסוף יש Cinemagraph, משהו שהוא ייחודי מכשירי Phone 8 Nokia Windows.

בקיצור Cinemargraph מאפשר לך לעשות אנימציה GIF בקלות (זה צילום אנימציה), על ידי מצלם תנועה פשוטה, כמו חבר מנופף ביד שלהם.

זה בהחלט יותר של תכונת גימיק מכל דבר אחר, עם רזולוציית תמונה עלובה למדי למסקנה הסופית, אבל זה מושלם עבור להשוויץ כדי החברים שלך בפאב.

Cinemargraph הצידה, תוצאות תמונה מתוך 920 Nokia Lumia מרהיבים, עם אילן המצלמה החכמה של החברה הפינית זורח דרך על מכשיר Windows Phone 8 זה.

זה באמת מצטיין אור עני, איתנו מסוגל לתפוס כמה תמונות טובות בפרק חשוך רק לפני זיקוקין עם לא יותר מאשר מדורה כמקור אור.

ביום בהיר את המצלמה גם מתפקדת היטב, שכפול צבע הוא טוב וצבעים חזקים, מה שהופך את Lumia 920 אחד טלפוני המצלמה הטובים ביותר כיום בשוק.

Lumia 920 מרים את בגוונים השונים של ירוק ואתה יכול לראות בבירור את ספסל המרחק.

פרט בולט בקדמת הבמה, בעוד הרקע אינו סובל.

סגור את Lumia 920 הוא עדיין מסוגל לייצר תמונה באיכות גבוהה.

המבזק עוזר בתחנת מחתרת חשוכה.

תאורה משתנה גם מנוהלת היטב על ידי Lumia 920.

המבזק הכפול LED נדלק בסצנות חשוכות, אבל עיניים אדומות היא סוגיה.

Lumia 920 מצטיין בחושך, הפקת תמונת מדורה דרמטית

מצב הפנורמה עושה עבודה טובה של דבק תמונות יחד סוויפ תחנה.

פוסטים קשורים

  • תכונות נגישות נגישות שמיעה: התראות ברטט, חזון תואם neckloop BT: התראות ברטט, מיומנויות פיזיות פקודות קוליות: פקודות קוליות, רמקול, חיוג מהיר מה ...

  • האפליקציות הטובות ביותר של Nokia Lumia 520 עשו לך לקבל טלפון Windows חדש בגרב שלך מעל האח או בקופסא מתחת לעץ חג המולד? אם כן, רוב הסיכויים הם שזה היה יכול להיות Nokia Lumia ...

  • Nokia Lumia 800 ו -710: מה שאתה צריך לדעת נוקיה חשפה באופן רשמי ביום רביעי מה החברה מנכ"ל סטיבן אלאופ שנקרא "טלפון Windows האמיתי הראשון," נוקיה Lumia 800 והתחתון-סופו ...

  • קטנה חנות אפליקציות מאשר יריביו, בצד החסון Lumia 920 הוא טלפון נוקיה הראשון לרוץ על מערכת ההפעלה Phone 8 החדשה Windows - וזה קורה רק כדי להיות הגיבור האחרון "הפינים ...

  • תיקונים סמארטפון נוקיה תיקון נוקיה תחליפים האם מכשיר נוקיה שלך פגומים וצריך של תיקון? כאן ב הכיתה חנונה, אנחנו מורשים לבצע תיקוני נוקיה כדי שנוכל לקבל שלך ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-מצלמות-עושה-את-lumia-nokia-920-יש.php on line 137

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-מצלמות-עושה-את-lumia-nokia-920-יש.php on line 137