כמה נתונים עושה הצורך החכם שלי

כמה נתונים אתה משתמש בעצם?

אין ויכוח על כך תוכניות נתונים הלכו ממשהו נוכל להתמודד בקלות ללא לאחת ההחלטות החשובות ביותר שאנו עושים בעת בחירת תוכנית הטלפון שלנו. מהצורך ההכרחי של גישת האינטרנט barebones בטלפונים להעיף והודעות לידיעת נתונים זה לפעמים אפילו מהר יותר מאשר חיבור האינטרנט שלנו בבית, וחלקם אף יטען כי כמות הנתונים הוא להירשם עוד יותר חשובה מאשר כמות דקות מוּקצֶה. תוכניות ונושאות מספר לשקף חשיבות, אבל כשזה כל מגיע לו, עד כמה נתונים האם אנחנו באמת להשתמש בטלפונים החכמים שלנו?

ads

כמה נתונים עושה הצורך החכם שלי

תמיד הייתי מעריץ גדול של תוכניות נתונים ללא הגבלה מ ספרינט. אני כבר מפונק עם זה כל כך הרבה זמן כי הייתי די חוששים לוותר עליו על מנת לקבל משהו אחר. גם כאשר כל מה שהיה לי היה מסומם rinky שלי (אבל האמין) קטאנה השנייה, היה לי נתונים ללא הגבלה. בשביל מה? זהו טלפון להעיף. אז, אתה בהחלט לא הולך surprass 1 או 2GB של נתונים. היה לך מזל אם השתמשת מאה מגה בייט. בכל מקרה, אני לא צריך לדאוג אי פעם הולך ואוזל. בכל פעם שאני זקוק נואשות כדי לבדוק את מזג האוויר או פייסבוק, אני אף פעם לא אהיה אמרתי כי לא יכולתי לעשות זאת כי לא הייתה לי שום נתונים נוספים עזב להשתמש באותו חודש. זו הייתה הרגשה מנחמת, אבל כמובן שאני לא באמת צריך את זה הרבה נתונים בזמן.

גם כאשר קיבלתי מכשיר זה היה קצת יותר חזק כמו סמסונג אינסטינקט או מכשיר Windows Mobile אני לא ממש משתמש בזה הרבה נתונים. היה לי דפדפן מהיר יותר, אבל עדיין רק באמצעות אולי 300-500MB בחודש. עשיתי הרבה גלישה, אבל לא למטה הרבה או העלאה.

הנתונים אמת באמצעות מגיע כאשר טלפונים חכמים באים לשחק, כי אלה הם הטלפונים הראשונים שבאמת עושים את כל עבודת הורדה / העלאה גדולה. יישומים, רשתות חברתיות, מצלמות טובות יותר, משחקים ניידים, מהר דואר אלקטרוני ושיתוף קבצים קל, בין יתר, הם חזירי נתונים אמיתיים כמו הטלפונים החכמים שלנו הפכו למעשה מחשבים אישיים כף יד בכיסים שלנו. כשאני היה ראשון שהבנתי מה כל הטלפון החכם שלי יכול לעשות, הייתי בטוח כי הכמות "בלתי מוגבלת" חסרת התועלת של נתונים שאני המוקצב בכל חודש יבוא סוף הסוף בהישג יד. כפי שמתברר, תכונות אחרות סמארטפונים הוכיחו לי שטעו.

אחד המאפיינים מדהימים יותר, עדיין המעריכים של סמארטפון (בעיקר בגלל שזה תכונה סטנדרטית עכשיו) הוא קישוריות WiFi. למרות זאת הוא היה משמש בעיקר עבור אנשים שלא הייתה להם תוכניות נתונים ללא הגבלה, באזורים מסוימים מצאתי כי WiFi הוא בעצם יותר מהר מאשר את הנתונים אני משתמש מן הספק שלי בכל מקרה. לא רק זה, אבל זה אפילו כבר גילה כי באמצעות WiFi נתונים להבדיל מנתונים המוביל באמת יכול להאריך את חיי סוללה, אז זה בונוס נוסף. אני בדרך כלל תמיד סביב נקודות WiFi, למעט במהלך זמן הנסיעה, ואני כבר נמצא כי כי בדרך כלל אני מחובר לרשת WiFi אני בקושי עושה שקע כי נתונים ללא הגבלה, כי אני אוהב כל כך הרבה.

ליתר דיוק, אני כבר רק מחזור החיוב הנוכחי שלי במשך חצי חודש ואני השתמשתי רק 105MB של נתונים. הפעם היחידה שאני באמת יכול לחשוב על שימוש נתונים רבים מן ספרינט היא על ידי הזרמת Spotify או באמצעות GPS כשאני נוהג, או כמה פעמים נאלצתי לחפש דבר אחד או בזמן אחר בחוץ. חוץ מזה, בדרך כלל אני מחובר WiFi ו עושה את כל ההורדה שלי בבית. באמת שאין לי שימוש עבור תוכנית נתונים בלתי מוגבלת.

אבל עדיין יש סיבות יש לו תוכניות גדולות יותר של נתונים, במיוחד אם אין לך חיבור אינטרנט בבית מיועד. למעשה, הרבה אנשים מעדיפים להשתמש בטלפונים שלהם כמו חיבור האינטרנט הראשי שלהם, במיוחד אם הם מקבלים אות 4G טובה. ולמה לא? יחד עם טלפונים חכמים שיש חיבורי WiFi, יש לך גם התוספת של קשירת WiFi, אשר הופכת את הטלפון שלך לתוך נקודה חמה. עבור אנשים שרק צריך חיבור לאינטרנט רק כדי לגלוש באינטרנט או להשלים קצת שיעורי בית, או אפילו סתם התעדכנות מופעים חלקם עם נטפליקס, זה כנראה יהיה אפשרות טובה יותר ללכת עם קשירת WiFi מעל לשלם עבור שני מקורות שונים של אינטרנט עבודה מינימלית כזו. כמה ספקים, כמו Verizon Wireless. לא מחייב אותך להשתמש קשירת WiFi בעזרת הסמארטפון. עם זאת ישנם אחרים, כמו ספרינט, כי לעשות. כך או כך, תלוי באיזה פלטפורמה אתה משתמש יש כנראה דרך לעקוף את זה באמצעות יישומים חלופיים.

למרות יצרנים יוצאים עם כמה תחנות כוח מרכזי עבור טלפונים, המשתמש החכם הממוצע צפוי לא יעלה יותר מכמה GB לחודש עם שימוש מינימלי, גם ללא WiFi. על ידי התבוננות המגמות כמה נתונים אתה באמת להשתמש, אתה עלול גם להיות מסוגל להפחית את החשבון שלך על ידי הערכה רק כמה נתונים אתה משתמש בכל חודש.

פוסטים קשורים

  • קצבאות נתונים באינטרנט כמה זה 500MB של האינטרנט? האם אתה באמת צריך כל כך הרבה? אתה צריך יותר. קראו את המדריך שלנו כדי קצבאות נתונים. השימוש באינטרנט נייד תפח עם המוני ...

  • כמה נתונים השתמשת? ורייזון שלח התראות טקסט עם ורייזון שנטש תוכניות נתונים הטלפון החכם ללא הגבלה שלה היום, החברה הודיעה כי היא תספק התראות ללקוחות כפי שהם ...

  • אמריקאים מוציאים 58 דקות ביום בסמארטפונים שלהם נתונים חדשים מתוך לוח הנייד ודיגיטלי 'שירותי שיווק Experian Simmons® Connect SM שופכים אור על הדרך שבה משתמשים חכמים לבזבז זמן ...

  • כמה נתונים אל אפליקציות מחוברות השתמשו בעת על הכביש? 20 ביולי, 2012 - פורסם ב Apps, בדרכים, עם כובע נתונים על התוכניות החכמות ביותר בימים אלה, רבים לפקח מקרוב על החודשים שלהם ...

  • כמה נתונים האם אתה באמת צריך? סמרטפון הפך חתיכות פופולריות של טכנולוגיה. מכשירי כף יד אלה מאפשרים לאנשים לתקשר עם חברים ובני משפחה בכל רחבי העולם. אבל...