כמה סיכות iPad 3

מיני iPad כבר שמועות במשך כמעט כל עוד האייפד המקורי קיים, אבל זה לא היה ברור בשלב מוקדם כמה שמועות אלה התבססו על עובדה וכמה התבססו על תקווה. מקווה, כי היה, עבור מחשב לוח קטן ונייד, יותר שיביא גישה לכל המערכת האקולוגית של אפל היה להציע, בחבילה אתה יכול להחזיק בקלות ביד אחת. באופן ספציפי, חבילה יותר זולה מאשר 10-רוטור.

כמה סיכות iPad 3

מיני iPad נראה הרבה יותר כמו מגע מוגדל iPod מאשר iPad מדור רביעי מצומק למטה.

אפל רוצה להיות ברור מאוד באירוע ההשקה מיני iPad מוצר וגדוש שלה כי זה לא רק iPad מצומק למטה. ואכן, שמתחיל עם עיצוב מקרה שונה מאוד. בעוד הדור השני, השלישי והרביעי של אייפדים כולם פחות או יותר נבדל, גב אלומיניום של האייפד מיני נראה אחרת לגמרי. למעשה, כל העניין נראה הרבה יותר כמו אייפוד טאצ נפוחה הדור החמישי מאשר iPad מהדור הרביעי מצומק למטה.

הפרופיל עצמו הוא יותר מעוגל יותר מהאייפד בגודל מלא, חסר להתחדד חדה בקצוות. זה, אנו מניחים, נותן מקום רב יותר עבור הסוללה בפנים, אבל זה גם עושה את זה צפחה נוחה יותר לנשיאה. הקצוות באייפד 10 אינץ 'יכול לחתוך לתוך היד אם אתם מסוג שנושא שלך לכל מקום שאתה הולך. לא כך עם המיני.

כמובן, זה עזר מאוד על ידי הירידה במשקל כאן. המיני WiFi בלבד iPad שוקל רק 0.68 ק"ג (308 גרם), אשר נמצא במרחק של פחות ממחצית המשקל של האייפד מהדור הרביעי. זה הרבה יותר רזה, גם בבית 7.2mm (לעומת 9.4) ומודד 7.87 x 5.3 אינץ '(200 x 135mm) על מימדים אחרים. בתוך המטוס הוא LCD IPS 7.9 אינץ ', 1,024 x 768 אשר יש לוחות קטנים משמעותית מאלו שנמצאו iPads אחרים. זהו תודה רבה לוחות אלה תצוגה בגודל זה יכול להיות שוכן צפחה בסדר גודל כזה, אבל עדיין כי תוחלת אופקית 5.3 אינץ 'עשויה להיות קצת בעיה עבור חלק.

השמחה של טאבלט בגודל 7 אינץ 'היא הליכה ברחבי המשרד או בשדה התעופה, החזקת הצפחה ביד אחת תוך קשה משם על זה עם אחרים.

כמה סיכות iPad 3

לגבינו, את השמחה של טאבלט בגודל 7 אינץ 'היא הליכה ברחבי המשרד או בשדה התעופה, החזקת הצפחה ביד אחת תוך קשה משם על זה עם אחרים. נקסוס 7. עם שלו 16: 9 יחס ממדים, הוא צר יחסית וקל לשאת בבטחה ביד אחת - אפילו על ידי אלה כפפות אשר הם בגודל ס עם מיני iPad, החזקת הצפחה באותה הדרך יכולה להיות קצת של יד. עורך זה, שלובש כפפות XL, לא היתה שום בעיה palming לקטנה iPad, אבל כשאנחנו והושיטו אחרים, אנשים מעודנים אצבעות הם לפעמים נאבק להחזיק אותה במקומה.

במסגרות הכחושה משני הצדים למעשה להחמיר בעיה זו במידה מסוימת, כמו אלה שחייבים לולאת אגודל סביב החלק הקדמי של המכשיר כאשר מחזיק אותו נאלצים לשים אצבע זה נכון בתצוגה. למרבה המזל, כל אפליקציה ניסינו לטפל במצב זה בלי בעיה, קינדל iBooks דיפדוף מתנהג כרגיל גם אצל אותו חבר מנוגדים תועה ליצור קשר מרובע על digitizer.

בסך הכל, הלוח הוא מאוד נוח להחזיק; הרזון והקלילות שלה הן תכונות חייבים להיתפס ממקור ראשון. זה עומק 7.2mm הוא בדיוק אותו הדבר כמו אייפוד טאצ הדור הרביעי. שגם היום הוא מכשיר תמיר מרשים. סקרנו את הדוגמנית השחורה, אילו תכונות לוח כהה anodized בחזרה לאותיות. זה מגניב מט למגע, אשר אנו מוצאים מאוד מושך, אבל ימים יגידו עד כמה עמיד הגרסה השחורה זה יוכיח. מי הם שונאי שריטה אולי כדאי לחשוב על מגוון לבן וכסף, אשר סביר להניח כי להסתיר הסימונים האלה קצת יותר טוב.

כמה סיכות iPad 3

פריסת הכפתורים היא מוכרת, אבל שונה. המתגים מנעולי נדנדה וכיוון נפח הם על החלק העליון של הצד הימני, אבל כאן למעלה ולמטה הם כפתורים ברורים, לא אוהב את הנדנדה המשולבת בחלקו בגודל המלא iPad. זה גם לא אוהב את הנדנדה המשולשת המופיעה על גבי ה- iPod Nano האחרונה. אילו תכונות כפתור Play / Pause משולבת. זה קצת מצער, כפי שהיינו רוצים לראות כי תמצא את דרכה מעבר לקו המוצר, אבל אולי זה יהיה ב תיקונים בעתיד. (כן, אנחנו מצפים יותר.)

על לחצן ההפעלה הוא למעלה, להסתכל ולהרגיש ממש כמו אלה על אייפדים מבוגרים. יש חתך קטן עבור מיקרופון שם למעלה, וגם בצד השני, שקע אוזניות 3.5 מ"מ, אשר דולרי המגמה של מיקום תחתון נמצאה כמעט בכל מכשיר נייד אפל אחר. בצד שמאל של דבר המכשיר, ועל התחתונה היא שם המחבר ברק חי. כמו ה- iPhone 5, המחבר כי מעוטר בשני סטים של שתי שורות של חורים, קדח לתת את הצליל של המכשיר החוצה. זה סביר רם, שכן היא על התחתונה ולא גב, הצליל הוא קרוב יותר נסיעה בכיוון הנכון להיפגש האוזניים, אבל זה עדיין פחות מ חווית האזנה אידיאלית. אתה רוצה סט של אוזניות - אשר, כפי עם iPads אחר, אינם כלולים.

לחצן היחידה האחר הוא בחזית, גרסה קטנה יותר של אותו כפתור הבית נמצא באייפד. מוזר, זה אפילו יותר קטן על כפתור ה- iPhone, מה שהופך אותו מאוד קטן מאוד. בצדו האחורי יש רק פרט אחד כדי להדאיג את עצמך עם: את מכלול העדשה עבור מצלמת iSight 5 מגה-פיקסל ממולאים ב-השמאלית העליונה. זה זיווג עם מרכז לחתוך 1.2 מגה פיקסל FaceTime HD שבלוח גבי LCD.

בעלי המיני ייתכן שיהיו צורך להסתפק כמה קנאת רזולוציה, אבל הם לפחות לא יהיו חסרים כל התחשבות אחרת.

לא, זה לא רשתית, אבל שמירה על אותה הרזולוציה כתצוגת 10 אינץ המצומק עד 7.9 פירושו דחיפה הכרחית צפיפות פיקסלים: 163ppi. זה גידול יפה מעל 132ppi של 2 iPad, אבל זה עדיין נופל קצר של 264ppi של האייפד מהדור הרביעי - שלא לדבר על כך 326dpi של האייפון 5. מטבע הדברים, משמעות הדבר היא כי הטקסט הוא לא להתקרב חדות כמו על אייפדים חדשות יותר, אבל עדיין מדובר התצוגה מאוד נחמד למראה.

למעשה, גילינו את בהירות צבע שעתוק כדי להשתפר מעל 2 iPad, להשוות מציג הרשתית האחרון. צבעים מאוד נעים זוויות העין וצפייה, כתמיד עם תצוגה אפלה, לא לאכזב. אתה יכול להסתדר בשורה כמו חברים רבים ככל שתרצה ולשבת להם כתף אל כתף, יהיה להם כל תמונה בהירה, ברורה. כן, בעלי המיני ייתכן שיהיו צורך להסתפק כמה קנאת רזולוציה, אבל הם לפחות לא יהיו חסרים כל התחשבות אחרת.

חי ביצועים וסוללה

המיני iPad פועל מעבד 1GHz כפול ליבה עם 512MB של RAM, זהה לזו של האייפד 2 וככזה הוא זורק את אותו עשרות ביצועים ודמויות הביצועים הכוללים. ממוצעי Geekbench החוצה 751 ו GLBench תערוכות 24fps על 2.5 בסמן HD מצרים. אמת מידת JavaScript SunSpider משלימה 1,426ms.

פוסטים קשורים

  • קפיצה אל סעיף: אחד השדרוגים העיקריים באייפד החדש 4 היא המצלמה אנחנו מדברים על מעבר 0.7MP (וזה כשלעצמו היה מהלך מאף מצלמה בכלל) כדי הנפקת 5MP. זה...

  • האם 16GB מספיק אחסון עבור iPad הבא שלך? אחסון מצב מוצק הוא מדהים. מלבד המהירות שלו, אשר כה outpaces כוננים מכניים, מצב מוצק מציע יתרונות האריזה. הכוננים הם קטנים ...

  • קפיצה אל סעיף: אחד השדרוגים העיקריים באייפד 3 היא המצלמה אנחנו מדברים על מעבר 0.7MP (וזה כשלעצמו היה מהלך מאף מצלמה בכלל) כדי הנפקת 5MP. זהו יחסית ...

  • חדש iPad של אפל הוא מפלגת 3.1 מגה פיקסל הלוח החדש של בקופרטינו לא נראה שונה בהרבה, אבל מגיע עם 4G LTE ומסך סופר ברזולוציה גבוהה. התוצאה: אנחנו חושבים אפל רוצה ...

  • כיצד iPad החדש של אפל להשוות עד האחרון שבהם? עמוד 1 מתוך 2: אפל היה עסוק בזמן האחרון. שבועות ספורים לאחר חשיפת האייפון 6 ו- iPhone 6 פלוס. זה חשף iPads החדש בצורה ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-סיכות-ipad-3.php on line 120

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-סיכות-ipad-3.php on line 120