כמה עולה סוללת אייפון 3GS

Mod שבועי: כיצד להחליף את הסוללה על iPhone 3G, 3GS iPhone

אם את iPhone 3G או iPhone 3GS הוא כבר לא מחזיק תשלום, ותמיד מתרוקן, החלפת הסוללה הוא תיקון DIY מתון רמה. אם יש לך את הכלים ואת החלקים הנכונים, זה לא אמור להיות קשה מדי כדי להחליף את הסוללה הישנה כי עבור מותג חדש אחד בעצמך. זה ייקח קצת סבלנות וכ -30 דקות מזמנך.

כתב ויתור: כמו בכל תיקון, iMore לא יכול להיות אחראי לכל נזק אתה יכול לעשות למכשיר שלך. זה גם שווה לשקול כי פתיחת המכשיר לבצע כל תיקון או שינוי יכול ולהסיר את אחריות היצרן האפל שלך. אם אתה לא מרגיש בנוח לפתוח את המכשיר, לא. הקפד על כללי זהירות וזהירות בעת ביצוע תיקון על כל מכשיר.

מה שאתה צריך בשביל להחליף סוללה DIY iPhone 3G / 3GS

אנו ממליצים להשתמש רק איכות חלקים מקוריים מן הספק מכובד כמו חלקי ETECH. יש להם חלקים באיכות, כלים, ועוד הרבה יותר עבור כל הצרכים שלך לתקן.

 • סוללה חלופית - סוללת 3GS לקנות iPhone. קנה סוללה 3G iPhone
 • כלי להסרת SIM או מהדק נייר
 • כוס יניקה - קנה עכשיו
 • # תקן 000 מברג פיליפס - קנה עכשיו
 • כלי Spudger - קנה עכשיו
 • סכין גילוח - קנה עכשיו
 • כלי פתיחת iSesamo (לא הכרחיים אך מדהימים חטטני עד כבלים מקבלים תחת דבק) - קנו עכשיו

כבה iPhone שלך

לפני ביצוע כל תיקון, תמיד לכבות את המכשיר לפני הסרת כל ברגים או חלקי.

הסר את הברגים מחבר המזח

באמצעות מברג # 00 פיליפס, הסר את 2 הברגים ממוקם בכל צד של מחבר המזח.

הסר את digitizer & הרכבת LCD

חלק זה יכול להיות קצת מסובך אז בבקשה לעשות זאת בזהירות רבה כדי שלא לקרוע את כל כבלים תוך כדי התהליך. אני ממליץ בשיטת היניקה אלא אם המסך סדוק מעל כפתור הבית מסיבה כלשהי ואתה לא יכול לקבל חותמת ראויה עם היניקה.

שיטת יניקה (מומלץ):

הדרך הקלה ביותר כדי להסיר את הרכבת digitizer היא באמצעות כוס יניקה.

 1. מקם את הכיפה היניקה על המסך ישירות מעל כפתור הבית.
 2. באמצעות היד השנייה, החזק את המסגרת תוך כדי משיכה למעלה בעדינות על היניקה.
 3. המטרה היא להגיע לתחתית digitizer הרופף. אין למשוך ישירות למעלה. ישנם 3 כבלים מחוברים בפינה הימנית העליונה של ה- iPhone שלך. אתה לא רוצה לקרוע אלה. רק למשוך עד תחתית המכלול קופצת החוצה.
 4. אחרי שיש לך את מלמטה למעלה אתה יכול להסיר את כיפת היניקה.

שיטת להב Spudger / גילוח (רק להשתמש בשיטה זו כשיטה משנית):

רק להשתמש בשיטה זו אם המסך סדוק מעל כפתור הבית. אם זה המקרה, תצטרך להשתמש בסכין גילוח או spudger כדי להסיר אותו. ובעוד שאתה בזה, להחליף כי מסך שבור!

 1. החל בפינה השמאלית התחתונה, הכנס spudger פלסטיק ורם בעדינות. לאחר הצד הראשון מתחיל לצוץ, לעשות את אותו הדבר בצד ימין למטה.
 2. הפעלת כלי הפריצה שלך בחלק התחתון של המכשיר על מנת להקפיץ את התחתית מכלול. קח טיפול מיוחד מסביב לאזור כפתור הבית.

הסר את הכבלים המחברים את מכלול digitizer ללוח ההיגיון:

ברגע שיש לך את החלק התחתון של הרכבת digitizer שלך צץ נוכל להסיר את כבלי הצמדתו לוח ההיגיון.

 1. הרם בעדינות את digitizer שלך מספיק כדי לקבל תצוגה ברורה של 3 הכבלים, בפינה הימנית העליונה של ה- iPhone שלך.
 2. בעזרת כלי הפלסטיק spudger או לחטט שלך, תצטרך לחלץ את שני הכבלים הראשונים כי כדי לצרף את digitizer ו- LCD. הם צריכים להיות מתויגים עם מדבקות כתומות ממוספרי 1 ו -2 כל שעליך לעשות הוא פופ אותם מלוח ההיגיון בעדינות.
 3. מתחת הכבלים האלה תראה אחד שכותרתו אחרת כמו כבל 3. זה אחד הוא קצת יותר מסובך כפי שהוא נחתך למטה. תצטרך צצי האבזם בעדינות מחזיק אותו לתוך האטב. זהו קליפ לבנים זעירים. כל שעליך לעשות הוא פופ אותו כלפי מעלה ואת כבל מספר 3 אמור להחליק החוצה.
 4. הסר את digitizer & הרכבת LCD והנח אותו בצד.
כמה עולה סוללת אייפון 3GS

הסרת כרטיס ה- SIM שלך

באמצעות כלי ה- SIM שלך או מהדק נייר, או עבודות, להסיר את כרטיס ה- SIM שלך ומגש מהמכשיר.

כבלים שחררו מלוח ההיגיון

הוצא את הסוללה הישנה

אין דבר מחזיק את הסוללה כלפי מטה אך דבק. בעדינות להשתמש בכלי הפריצה שלך כדי לשחרר את סוללת מגב המכשיר. הפעל אותו בצדי והרם מטפלת בעדינות שלא לכופף או לגרום נזק לסוללה. הם מובטחים עם לא מעט דבק לכן אולי צריך להשתמש קצת בכוח קטן כדי להסירו. רק לדאוג שלא לכופף את המעטפת או.

הכנס את הסוללה החדשה

רוב הסוללות להחלפה תגענה עם דבק כבר עליהם. כל שעליך לעשות הוא להסיר את המדבקה האחורית מחומר ההדבקה ולמקם את הסוללה נזהר המכשיר שלא מלכודת כל כבלים רופפים מתחתיו. לדחוף כלפי מטה בחוזקה כדי לוודא נשאר דבק במקום.

החזר את הלוח הלוגי

הכנס את כרטיס ה- SIM והמגש שלך

מיקום מחדש ולהצמיד את המצלמה שלך

החלף את הברגים לוח ההיגיון

החזר את שמונת הברגים שלך הוסר קודם לכן שמאבטחים את לוח ההיגיון. רק לוודא שאתה ולהחליף את הקליפ מתכת על המצלמה לפני החלפת הבורג שמחזיק אותו במקומו.

חבר מחדש כבלים ללוח ההיגיון

 • לכיוון צד השמאלי העליון של לוח ההיגיון, חבר מחדש את שני הכבלים שכותרתו 5 ו -6.
 • לקראת החלק התחתון של הלוח הלוגי, בעלי 3G יראו רק כבל אחד המשתמשים 3GS 4. שכותרתו שמאל תראה שני כבלים (אחד בכל צד של מחבר המזח) שכותרתו 4 ו 7. משתמשים 3G יהיה חבר מחדש את כבל מספר 4 ואילו בעלי 3GS יצטרכו להתחבר מחדש הוא את המספר 4 ו -7 כבלים.

  הרכב את digitizer

  1. להתחיל עם כבל מספר 3 כי קליפים למטה. איך זה יושב יכול להיות קצת מסובך. השתמש spudger פלסטיק להנחות אותו בפתיחת במידת הצורך. ואז לדחוף במורד קליפ שמחזיק אותה במקום.
  2. בואו לדחוף את המספר 1 ו -2 כבלים על לוח ההיגיון.
  3. כדי להצמיד את מכלול digitizer למקומו, להתחיל בחלק העליון ולוודא שזה הוא בשורה. ברגע העליון נדחף למטה סומק, צמד התחתון למקום בכל צד של כפתור הבית.
  4. החזר את שני ברגים מחבר המזח.

  ו. בוצע!

  אם ביצעת את כל השלבים הנ"ל נכון אתה אמור להיות מסוגל לשלטון בטלפון ולהיות בדרכך! אני ממליץ לך לרוקן את הסוללה לגמרי ולעשות אחד תשלום מלא. אתה גם עשוי להבחין תצטרך לאפס את השעה והתאריך על המכשיר. הסוללה מושכת נוטה לאפס את השעון.

  עשית את זה לתקן את עצמך? תנו לנו לדעת איך זה הלך! רוצה לדעת איך לבצע סוג אחר של תיקון או שינוי iPhone? שלח לי הצעות ally.kazmucha@tipb~~V או להשאיר תגובת המותג שלנו Mod החדש פורום תיקון DIY!

  לשאלות או כדי לברר תיקוני דואר דרך PXLFIX, עקבו אחרינו בטוויטר. אוהבים אותנו בפייסבוק או דואר אלקטרוני אלינו ישירות! כמובן, אתה יכול לסמן לנו ופעלת אותנו רק בגלל שאתה חושב שאנחנו להוטים!

  פוסטים קשורים

  • 4. לסגור את Switcher App iOS 9 Apps שלך לאחר כל יום או יומיים, זה רעיון טוב כדי לסגור את היישומים שלך. בעולם מושלם, אתה לא צריך לעשות את זה ואת רוב העובדים אפל לעולם לא ...

  • ה- iPhone 4S סוללת קפיצות אחוז סביב קפיצות אחוז סוללת iPhone 4s סביב מיקום: תפוח - תאריך: 12 בפברואר 2012 הבחינו בוקר הטלפון שלי כבה עם 6% סוללת שמאל ....

  • iPhone 4S מקבל נהרס, מגלה סוללה מעט גדולה חיישן מצלמת Sony ידעת שזה היה רק ​​עניין של זמן עד iFixit שישים את ידיו על 4S החדש iPhone ובמיומנות וקרע אותו ...

  • אפל מכריזה על ה- iPhone 4S 4 Oct, 2011 לא היתה מידה רבה של ספקולציות סביב היום הגדול ההכרזה של אפל. הם החזיקו במקרה iPhone הדיבורים של Let בקופרטינו, קליפורניה, וכולם ...

  • Apple iPhone הורג אדם לאחר חימום יתר מוביל סרן אש 5 בפברואר, 2016 חולת סרטן פולנית איבד את חייו לאחר iPhone Apple שלו בלהבות כתוצאה של התחממות יתר, ...


  Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-סוללת-אייפון-3gs.php on line 173

  Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-סוללת-אייפון-3gs.php on line 173