כמה עולה שווה זהב אייפון 5S

הזהב iPhone 5S

יש חבורה של שמועות וספקולציות שהסתובבו על אפל הוספת זהב לאפשרויות הצבע עבור אייפון 5S הקרוב. שמעתי את אותו דבר, אבל כנראה ממקורות שונים. התבדחתי על זה אתמול, אומר נוכל בקרוב יש "תריפיו זהב להוסיף הרכב טרופר הלבן ויידר השחור סטורם הקיים. אבל מעבר שמועות, ספקולציות, ובדיחות - ואפילו סקר זהב iPhone 5S רצנו - אני מוצא את עצמי חושב על הרעיון היום הרבה.

כמה עולה שווה זהב אייפון 5S

במשך שנים, כשזה הגיע הסוף הגבוה, אפל כבר חברה שחורה ולבן, ולפעמים אפילו בשחור לבן / אלומיניום היה גם אחד אפשרויות רבות עבורם. בטח, iMac תחת סטיב ג'ובס היו כמה גרסאות צבע פסיכדלי חיובי, ופחות מוצרים יקרים כמו האייפוד כבר כרומטית לדורות, לאחרונה כולל אייפוד טאצ. אבל זהב iPhone?

לדברי אלי Kazmucha משלנו, אשר לא זר לתהליך, זהב הוא בין הצבעים הכי קל אנודייז על iPhone. היא כרוכה תגובה כימית פשוטה, בתוספת האפשרית של צבע בהתאם לצבע המדויק שהם רוצים לייצר. (שחור אמיתי, לעומת זאת, הוא הכי קשה, ולוקח את הזמן הרב ביותר, אשר צפוי מדוע עלינו כרגע "צפחה" במקום.)

אז, מבחינה טכנולוגית, זה לא יהיה קשה עבור אפל לבצע iPhone זהב. אבל באופן מסחרי, מה תהיה המוטיבציה?

בהתחשב כיצד זהב הפופולרי הוא כאופצית aftermarket עבור טיפולי צבע, וכמה מקרי זהב יש - כולל אך בהחלט לא מוגבל בשוקי אסיה - זה פשוט יכול להיות ההחלטה להציע אספקה ​​שבו יש דרישה.

זה גם יכול להיות בעית iPhone 5S. שבו אפל עומדת בפני שנה נוספת שבה המחזור הנוכחי שלהם אומר פנימיים ולא שינויים חיצוניים, בעולם שבו לחצים תחרותיים מעולם לא היה גבוה. בהתחשב התגובות המשעממות בורי Apple נאלץ לסבול לאחר ההצגה בשנה שעברה בנתה מחדש iPhone 5 לחלוטין, זהב ייתן בשוק כל מראית העין של שינוי נראה שהם משתוקקים.

באור, מציגה אפשרות צבע שלישי, אחד זה קל מאוד לייצר, כלפי חוץ ג'אז למעלה מה אחרת מדהים אבל לחלוטין תחת למכסה המנוע שיפורים לפחות עושה כמות מסוימת של היגיון אסטרטגי. אבל זהב iPhone?

כמה עולה שווה זהב אייפון 5S

סטיב ג'ובס טוען, שתחת לצפות הדלמטי הכחול iMacs כוח הפרח היו שחררו, לעולם לא היה מרשה עבור זהב iPhone מגוחך בבירור, כפי שקשר אותו לשום זרם של חוסר היגיון המקשר אותו Apple נידונה עיתונאות.

עם זאת לך לנתח את זה, אם אפל אכן מתכונן לשחרר אייפון 5S זהב, זה יהיה שינוי באסטרטגיה וזה יהיה שונה ממה שהם עשו לפני. ואז שוב, אז יהיה שחרור אייפון 5C פחות יקר.

לא הייתי בטוח מה הייתי חושב של האייפון 4, ולא שחור / הצפחה מרוכבים הלבנה / כסף iPhone 5 כשהם דלפו ראשונים. אני לא בטוח מה הייתי חושב על הזהב iPhone כעת. אבל אני בהחלט חושב שאני מתחיל להבין מדוע זה עשוי להתקיים, ומדוע יש עשן מספיק כדי לירות את כל השמועות האלה.

עדכון 1: יש דימוי במחזור מה מקבל מכוסה כמו דליפת מעטפת iPhone זהב. זה נראה רע, ולפי Ally Kazmucha משלנו, אשר שוב יודע אלגון iPhone אותה פנימה והחוצה, זה לא נתקל כחלק אפל לגיטימי. יכול להיות מבחן כלשהו במקרה הטוב, זיוף או לדפוק במקרה הרע.

עדכון 2: תמונה מעודכנת להיות פחות אינטנסיבי, שהוא מדויק יותר.

עדכון 3: הנה iPhone 5 מחדש אנודייז בזהב (אחרי השוק) לשם השוואה.

עדכון 4: MG סיגלר של TechCrunch. מארק גורמן של 9to5Mac. וג'ון Paczowski של AllThingsD דיווח גם עכשיו כי אפל יהיה שחרור אייפון 5S זהב. בן בחארין של Tech.pinions גם כבר מסתכל יותר לשוק הסיני הרעיון של טלפונים כמו תכשיטים.

פוסטים קשורים

  • כמה עולה עלות iPhone ב ספרינט Verizon iPhone 4 ו- AT T iPhone 4: 16GB 199.99 $, 32GB 299.99 $ עם 2yr לתכנן את Apple iPhone זמין 3GS עם זיכרון 8GB עבור 49 $. ה iPhone ...

  • iPhone 4S מקבל נהרס, מגלה סוללה מעט גדולה חיישן מצלמת Sony ידעת שזה היה רק ​​עניין של זמן עד iFixit שישים את ידיו על 4S החדש iPhone ובמיומנות וקרע אותו ...

  • ספרינט כדי להביא את חוויית נתונים בלתי מוגבלת 5S iPhone ו -5 ג iPhone ביום שישי, אוברלנד פארק 20 בספטמבר קאן (BUSINESS WIRE), 13 בספטמבר, 2013 - ספרינט (סימול: S). היום הודיעה זה יהיה ...

  • תיקון סן אנטוניו iPhone Cellairis היא בחירה מצוינת עבור תיקון אנטוניו iPhone סן מהיר וזול. אם אתה פגום המסך ב- iPhone או ירד טלפון Cellairis מים יכול ...

  • מחיר iPhone ללא חוזה חלק החנות בסינגפור מציע iPhone ללא חוזה. מחיר עבור 16GB מתומחר ב SGD1390. עכשיו O2 הודיעה החבילה שלהם וללכת מחיר. 8GB 3G iPhone ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-שווה-זהב-אייפון-5s.php on line 118

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-שווה-זהב-אייפון-5s.php on line 118