כמה עולה שווה 16gb שחור iPhone 4s

iPhone 4 vs 4S

על ידי אנדרו וויליאמס 31 Jul 2013

iPhone 4 vs 4S

ה iPhone 4S ו -4 iPhone הם עתיק במונחים חכמים, אבל אתה עדיין יכול לקנות אותם ישירות מאפל, ומרוב של הרשתות הגדולות.

האם iPhone 4S באמת כל כך הרבה יותר טוב מקודמו. בואו נסתכל על אם זה שווה לחפור קצת יותר לעומק את הכיסים.

iPhone 4 vs 4S - מחיר והיסטוריה

אייפון 4 - £ 319 SIM-free, 2010 שנחשף השבוע

אייפון 4S - £ 449 SIM-free, שוחרר 2011

זה עדות לשליטה של ​​אפל על תמחור שהוא עדיין יכול למכור טלפון בן שלוש במשך 300 £ - מחיר מתקדם יפה. האייפון 4 עדיין מוכרים עבור 319 £ ישיר מאפל, במחיר זה בטוח לקבל כמה לסתות צנחו על הרצפה.

את 2011 מחירו של ה- iPhone 4S הוא די מפחיד מדי - £ 449. שמקבל את מהדורת 16GB, המהווה את הגרסה היחידה שאתה יכול להשיג מאפל בימים אלה. 4 iPhone יש רק 8GB של זיכרון פנימי.

כמו מחירי ה- SIM-free שלהם הם עדיין כל כך גבוהים, אנו ממליצים מחפשים עסקת יד שנייה או חוזה. עבור iPhone 4S, אתה מסתכל על חוזה של כ -25 £ בחודש או יותר אם אתה לא רוצה לשלם תוספת עבור ה- IP.

4 iPhone נגישים חוזים מכ 21 £ בחודש. שוב, אלה הם לא מבצעים סופר זול.

מוסר ההשכל של הסיפור - מקבל אייפון בזול עדיין לא קל.

iPhone 4 vs 4S - עיצוב

אייפון 4 - זכוכית מלפנים ומאחור, צדדי פלדה

אייפון 4S - זכוכית מלפנים ומאחור, צדדי פלדה

העיצובים של 4 4S iPhone ו- iPhone הם כמעט זהים. זה היה עם iPhone 5 כי אפל נתן את הטלפון לעצב מחדש יסודי.

יש שני מכשירי חזית זכוכית ולוחות אחוריים, ודפנות פלדה. זהו עיצוב חזק, אבל את חלקי הזכוכית קלים מפורסם כדי לרסק אתה צריך להחזיר את הטלפון.

יש שינוי עיצוב מפתח אחד - האנטנה עוצבה מחדש עבור iPhone 4S אחרי התבוסה 'antennagate'.

בעקבות ההשקה של iPhone 4 בשנת 2010, שם היה הרבה מחלוקת כי את אות טלפון הירד באופן משמעותי אם הטלפון נערך באופן שגוי. הצדדים המתכת של הטלפון ביעילות קצר חשמלי האנטנה, גרימת ניתוקי שיחות, אות לקויה - היו שמועות האירוע כי אפל היה צריך לזכור את הטלפון.

כמה עולה שווה 16gb שחור iPhone 4s

עם iPhone 4S, אפל הכפיל את האנטנה כך האות תישאר חזקה אולם הטלפון התקיים.

זה לא בהכרח שיקול גדול, אם כי, כפי שיש דרך קלה לפתור את הבעיה - מקרה.

שני הטלפונים שוקלים בערך 140 גרם, ולהישאר די סוויש למראה.

iPhone 4 vs 4S - מסך

אייפון 4 - 3.5 אינץ ', 960 x 640 פיקסלים ברזולוציה

אייפון 4S - 3.5 אינץ ', 960 x 640 פיקסלים ברזולוציה

מפרט חכם, המסך של ה- iPhone 4S ו- iPhone 4 זהה. יש להם מסכי 3.5 אינץ 'עם 960 x 640 פיקסלים חתיכה. זה היה האייפון 4 כי ראה את המבוא של המונח "הרשתית" תצוגה, אשר היא מונח אפל הנגזרות כי פירושו צפיפות פיקסלים גבוהה מספיק שאתה לא יכול לראות פיקסלים יחידים.

למרות iPhone 5 יש רזולוציית מסך גבוהה יותר, מספר הפיקסלים לאינץ 'הוא אחת - מאז גודל מסך גם גדל עם דוגמנית הצמרת הנוכחית. עם זאת, ה- iPhone 5 גם שיפור משמעותי חדות רוויה בצבע.

יש רק הבדל קטן באיכות התמונה בין 4 iPhone ו 4S. לשים אותם בצד-by-side, ה- iPhone 4S הוא מעט בהיר. עם זאת, זו עשויה להיות שונה במקצת בין קבוצות.

iPhone 4 vs 4S - אחסון

אייפון 4 - 8GB, שלא ניתן להרחבה

אייפון 4S -16GB, שלא ניתן להרחבה

כמו עם כל אייפון, אי פעם, האייפון 4 ו 4S אין זיכרון הניתן להרחבה. הם גם אינם זמינים בכל גרסאות אחסון הם באו פעם - אפל עברה חזרה ליסודות.

האייפון 4 ו 4S נמצא כעת את האפשרויות 'תקציב' בטווח iPhone, למרות שלא באמת להיות כל כך זול.

4 iPhone יש 8GB של זיכרון, ו- iPhone 4S 16GB יש. 8GB בפרט הוא בעייתי - זה באמת לא ילך נתון כה כיצד נתונים כבדים כמה מהמשחקים האחרונים הם.

iPhone 4 vs 4S - מעבד, זיכרון RAM

אייפון 4 - ליבה אחת 1GHz Cortex-A8, 512MB RAM

אייפון 4S - Dual-core 1 GHz Cortex-A9, 512MB RAM

לעומת הטלפונים החדשים, ה- iPhone 4 נשמע ברצינות חלשה. יש לו מעבד 1GHz בעל ליבה אחת באמצעות ארכיטקטורת Cortex-A8 המיושן. חזרה בשנת 2010 זה היה מהיר למדי, אבל זה שטח טלפון תקציב האמיתי בימים אלה.

עם iOS 6.1, הטלפון מרגיש קצת איטי בזמנים מדי, מעד מדי פעם. זה לא אסון, אבל אתה יכול לספר כי מדובר בטלפון אפל מעט מבוגר.

ה iPhone 4S עדיין מרגיש די זריז, ויש לו שבב 1GHz כפול ליבה Cortex-A9. יש שני מכשירים של 512MB RAM, אשר הוא די נמוך בהשוואה לסטנדרטים מודרניים. ה- iPhone 5 יש 1GB של זיכרון RAM, אבל אנדרואידים העליון עבר עד 2GB של זיכרון RAM.

iPhone 4 vs 4S - תוכנה

אייפון 4 - 6.1 iOS, נכנס iOS 7

אייפון 4S - 6.1 iOS, נכנס iOS 7

למרות ששניהם מקבלים על קצת, אפל אינה שומטת תמיכה עבור iPhone 4 או 4S עדיין. שני הטלפונים כרגע לרוץ iOS 6.1, ושניהם יקבלו את הבליטה עד iOS 7 כאשר הוא שוחרר מאוחר יותר השנה (בספטמבר).

iOS 7 נותן המערכת מראה חדש, חדה שעיצב ג'ונתן אייב - האיש מאחורי העיצוב של ה- iPod ו- iPhone.

אין הרבה הבדל בתוכנה אבל, כפי שאמרנו כבר, ה- iPhone 4S הוא מהיר יותר באופן ניכר במבצע מאשר ה- iPhone 4.

4S iPhone - מצלמה

אייפון 4 - מצלמת 5 מגה-פיקסל, פלאש LED

אייפון 4S - מצלמת 8 מגה פיקסל, פלאש LED

ה iPhone 4S יש עדשה טובה יותר וחיישן מצלמה טוב יותר מאשר ה- iPhone 4. המאבק שניהם בתנאי תאורה נמוכים, כמו שהם משתמשים בחיישן הטלפון הזעיר הסטנדרטי, אך שתיהן מת וקל לשימוש.

בתאורה טובה, ה- iPhone 4S הופך משמעותי יותר בפירוט יותר מקודמו. מגה פיקסל אינו חזות הכול, אבל הם מד סביר של פירוט כמה מצלמת טלפון יכול לצאת בתנאי תאורה מושלמים.

עם זאת, הם די דומים לשימוש, נדנדו אותה תוכנת המצלמה.

מסכן, כי הן עלולות להיות התמודדות פלאש-פחות עם סצנות כהות, 4S יש נמוכים לאור ביצועים טוב יותר שכן יש בה צמצם רחב - f / 2.4 במקום f / 2.8.

הם עשויים להיראות אותו הדבר, אבל יש הבדלים רבים בין 4 iPhone ו 4S. הודות הזדקנות חומרה, ה- iPhone 4 מרגישים יותר איטיים מאשר היורשת שלה - זה הבדל החשוב ביותר בין שתי שימושיות-החכם. ישנם כמה משחקים זה לא יעבוד עם iPhone 4 מדי.

עם זאת, הוא נשאר טלפון טוב, ואם אתה יכול לחיות עם קצת בפיגור ההבדלים שלה הם אחרים למדי קטין.

פוסטים קשורים

  • iPhone 4S מקבל נהרס, מגלה סוללה מעט גדולה חיישן מצלמת Sony ידעת שזה היה רק ​​עניין של זמן עד iFixit שישים את ידיו על 4S החדש iPhone ובמיומנות וקרע אותו ...

  • אפל מכריזה על ה- iPhone 4S 4 Oct, 2011 לא היתה מידה רבה של ספקולציות סביב היום הגדול ההכרזה של אפל. הם החזיקו במקרה iPhone הדיבורים של Let בקופרטינו, קליפורניה, וכולם ...

  • תיקון סן אנטוניו iPhone Cellairis היא בחירה מצוינת עבור תיקון אנטוניו iPhone סן מהיר וזול. אם אתה פגום המסך ב- iPhone או ירד טלפון Cellairis מים יכול ...

  • מחיר iPhone ללא חוזה חלק החנות בסינגפור מציע iPhone ללא חוזה. מחיר עבור 16GB מתומחר ב SGD1390. עכשיו O2 הודיעה החבילה שלהם וללכת מחיר. 8GB 3G iPhone ...

  • כיצד לקבל iPhone 6 עבור פחות אם לא הזמין מראש כבר את ה- iPhone החדש 6 או iPhone 6 פלוס, ייתכן שאתה עושה לעצמך טוב על ידי לקיחה קצת זמן נוסף כדי להשוות את כל ההצעות ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-שווה-16gb-שחור-iphone-4s.php on line 159

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-שווה-16gb-שחור-iphone-4s.php on line 159