כמה עולה iPad Mini 3

סקירה מיני iPad 3: iPad חדש מקבל מזהה מגע אבל לא הרבה יותר

סקירה מינית 3 אפל iPad

עדכון מינורי ללא ספק, אבל אין התוספת של זיהוי מגע להפוך את הקנייה השווה iPad התינוק החדש? גלו בסקירת 3 מיני iPad שלנו.

מחיר כאשר ביקורת

מ 319 £ מע"מ inc

סקירה מינית 3 אפל iPad

אח קטן בעולם’ים הפופולריים ביותר למשפחה Tablet, מיני החדש iPad הוכרז באפל’זה אירוע באוקטובר ה -16. עכשיו Mk 3 סקירתנו של guise.Here של מיני iPad 3. ראה גם. מיני iPad 3 vs השוואת מיני iPad 2.

אפל קדיש כמות ניכרת של זמן במה להשיק את iPad אוויר 2 אבל שניות בלבד עבור מיני iPad 3. אני t קל לראות מדוע: כמעט לא היה מה להגיד. אפל עשה רק שלושה שינויים, שאחד מהם הוא התוספת של זהב כאופציה צבע, ועוד היא הסרה של 32GB כאפשרות אחסון.

השינוי השלישי הוא יותר משמעותי: התוספת של חיישן טביעת אצבע מזהה מגע, שבה אתה יכול לפתוח את המכשיר, ולקנות אפליקציות מדיה מאפל’זה חנות iTunes.

זוהי הסיבה האמיתית עבור מיני iPad מעודכן, להביא את התכונה המבוקשת מספר אחת הוא 2 מיזוג iPad המיני. זה ללא ספק יש בעיקר עבור עסקים אשר רוצים לפרוס אייפדים, אבל כל מי שיש לו iPhone עם מזהה מגע ידעו כמה זה מתסכל להיות נאלץ להקיש קוד PIN או סיסמא במקום פשוט לחיצת האצבע או האגודל על כפתור הבית.

סימן פחות פופולרי 'שדרוג' עשוי להיות שינוי אפשרויות אחסון. כפי שאנו’ראה עם iPhone 6 ו- iPad אוויר 2, אפשרות 32GB-שביל זהב הוסרה, מדיניות שעלולה להוביל למשתמשי מודלי 64GB, או אחר לאתר את המכשיר שלו יש מחסור חמור של שטח אחסון שמיש.

כמובן, זה הוא גישה פסימית, מאז מיני 64GB iPad 3 עולה כמו גרסת 32GB עשתה בשנה שעברה, כך אתה למעשה מקבל כפול האחסון (וחיישן מזהה מגע) באותו המחיר.

מיני iPad 3: עיצוב

למרות שזה לא שונה מאשר מיני iPad 2 - או אפילו מיני iPad מקוריים - אנחנו עדיין אוהבים גורמים בטופס זה. הגודל הוא אידיאלי עבור רוב הדברים, אם גלישה באינטרנט, קריאת ספר או לשחק משחקים.

כמה עולה iPad Mini 3

זה גם קל מספיק כדי לעשות חלק מהדברים האלה ביד אחת, אלא אם כן אתה וין דיזל, אתה צפוי להיות מסוגל לקיים האוויר iPad ביד אחת לאורך זמן.

עוד בונוס של מיני iPad 3 הוא כי יש מסך בעל צפיפות חד, גבוה יותר מאשר 2. אוויר iPad זה רק בגלל שהם חולקים את אותה הרזולוציה של 2048x1536, כך שלהיות קטן, iPad Mini 3 (ומיני 2) בעלים יכולים לשמוח לאיד יש כי טאבלט צפיפות פיקסלים של 326ppi, בעוד האוויר ואוויר 2 יש צפיפות נמוכה של 264ppi.

בדומה לכך, 3 מיני iPad מקבל כדי לשמור מתג אילם, אשר יכול לשמש גם כדי לנעול סיבוב מסך. אפל הסירה זה על האוויר iPad 2 כדי מטרד של כמה.

למרבה הצער, המיני 3 עדיין יש את אותו ירי תחתון, קרובים מדי רמקולי סטריאו כמו קודם - אנחנו עדיין מחכים ליום שבו אפל סדר עדיפויות איכות צליל על עיצוב מינימליסטי.

מיני iPad 3: חומרה וביצועים

אחת הסיבות להניח כי מיני iPad 3 לא לקבל שדרוג מעבד הוא להבטיח כי קיים פער ביצועים הגון בינה לבין בשנה שעברה 2. אוויר iPad מיני 2 ו אייר היה באותו השבב A7, כך היחיד הסיבה לקנות את האוויר הייתה אם אתה רוצה מסך גדול יותר.

למרות מעבד A8X אוויר 2 הוא אפילו יותר חזק, יש טרם היה רגע שבו חשבנו, "אם רק מיני iPad 2 היו מהירים יותר.". מעבד A7 שלה הוא עדיין מעצמה, ואדריכלות 64 סיביות אמצעי זה אמור להיות מסוגל להפעיל את כל היישומים של 64 סיביות שוחרר בעתיד, כך זה עדיין רכישה בעתיד הוכחה.

העובדה המינית 3 אין 802.11ac Wi-Fi היא לא פה ולא שם עבור רוב האנשים. זה עדיין יש הסדר MIMO כפול אנטנות מה שאומר שזה יכול באופן תיאורטי להתמודד כפול את התפוקה (300Mbps לעומת 150Mbps) של טבליות 802.11n עם אנטנה אחת.

בבדיקות שלנו, מצאנו כי - כצפוי - המיני 3 באופן זהה מיני 2. Geekbench 3, פועל תחת iOS 8.1 אשר ספינות על הלוח - ראינו עשרות 1374 ו 2484 עבור מרובי ליבות יחידות ו בהתאמה .

בשנת SunSpider 1.0.2, מיני 3 השלימה את הבדיקה 448ms, כמעט זהה 440ms של מיני 2. מעניין לציין, כי זו היא איטית יותר מאשר כשאנחנו במקור בדקה את מיני 2 (כשזה רץ iOS 7) והוא הבקיע 397ms. אף אחד לא יגיד את ההבדל כאשר browing באינטרנט בעולם האמיתי אף: הן דפי אינטרנט לטעון iPads מהר מאוד.

לא היו לנו עדיין זמן כדי לבדוק את חיי הסוללה של מיני iPad 3, אבל נעדכן במאמר זה ברגע שהצלחנו להפעיל אמות המידה שלנו. עם זאת, מאז הסוללה באותה היחידה 23.8Wh כמו מיני iPad 2, שזה די בטוח לומר כי חיי הסוללה תואמים הטענות של אפל של עד 10 שעות של צפייה בוידאו או גלישה באינטרנט.

מיני iPad 3: מצלמות

בהתחשב בכך המצלמות מלפנים ומאחור הם זהים מיני iPad 2 של זה לא מפתיע כי אין בדל תמונה באיכות וידאו. iOS 8 מביא את מצב וידאו זמן לשגות חדשים פנורמה, כך מלבד וידאו בהילוך איטי אשר מוגבל ל Air 2 iPad, מיני 3 היא מצלמה צדדי למדי.

איכות תמונה היא הגונה מספיק - אם לא עד לרמה של המיזוג 2 או (אפילו עדיף) iPhone 6 ו -6 פלוס. כיוונים טובים בדרך כלל, צבעים מדויקים ופרטים חדים. יתרונות וידאו מהמיקרופון האחורי רכוב, יחד עם החומר מצולם החדה הרגילה שהתרגלו לצפות ממכשירי iOS.

המסך הגדול - לעומת iPhone - גם עושה עינית מפוארת, אבל זה קשה יותר כדי לשמור על מיני iPad 3 עדיין כשהשתתף קטעי וידאו זמן לשגות. אלא אם יש לך איזשהו מהדק או לעמוד, או יכול לתמוך האייפד בזווית הנכונה, קשה לקבל קטעי וידאו זמן לשגות מקובל.

הנה תמונה שצולמה על המיני החדש iPad 3:

והנה יבול 100 אחוזים מראה את הפרט שנלכד:

מיני iPad 3 vs מיני iPad 2: שורה תחתונה

עם ההבדל העיקרי בין המיני 2 ו -3 להיות החיישן מזהה מגע, העובדה כי אפל היא שמירה על המיני 2 בטווח שלה iPad ומכירתו עבור £239 (להבדיל £319) עבור דגם ה- Wi-Fi 16GB עושה את המראה מיני 3 במחיר מופקע.

מבחינה הגיונית, אם כי, זה לא כמו שאתה מקבל יותר עבור הכסף שלך מאשר קודם. אבל, במחיר הנמוך יותר, המיני iPad 16GB או 32GB 2 היא העסקה הטובה יותר בבירור - כל עוד אתה יכול לחיות בלי מגע מזהה.

אם אתה צריך יותר מ 32GB, אתה יכול לקנות מיני iPad שיפוץ או יד שנייה 2 (הם היו זמינים עם 64GB ו 128GB של אחסון) או כדי להכשיל את המזומנים המיותרים ללכת על מיני 3.

Mini 3 אפל iPad: מפרט

 • מעבד A7 אפל (ARMv8-A, ליבה כפולה) עם ארכיטקטורת 64 סיביות ו coprocessor תנועה M7
 • גרפיקת G6430 PowerVR
 • 7.9in (2048 x 1536 פיקסלים) LED-backlit Multi-Touch IPS התצוגה, 326ppi
 • iOS 8.1
 • 16/64/128 אחסון פלאש GB
 • 802.11a הלהקה כפול / b / g / n Wi-Fi עם MIMO 2x2
 • Bluetooth 4.0
 • מודם אופציונלי 4G LTE ו- חריץ כרטיס Nano-SIM, עם A-GPS
 • 1.2 מגה פיקסל FaceTime HD מצלמה קדמית, וידאו 720p
 • f 5MP / 2.4 מצלמה אחורית iSight, וידאו 1080p
 • מיקרופונים כפולים
 • רמקולי סטריאו
 • מחבר המזח ברק
 • שלושה צירים gyro, תאוצה, חיישן אור הסביבה, מצפן דיגיטלי
 • 23.8Wh סוללת ליתיום-פולימר קבוע
 • מתאם מתח USB
 • 200 x 135 x 7.5 מ"מ
 • 331g (מודל ה- Wi-Fi בלבד) או 341g (Wi-Fi בתוספת מודל הסלולר)

פוסטים קשורים

 • למה אתה לא צריך לקנות את המיני 16GB iPad עם המותג של אפל חדש iPad Mini 3 ההצטרפות מיני iPad 2 ומקורי iPad מיני על המדפים, לצרכנים יש מספר אפשרויות שונות לבחירה ...

 • גודל רקעי iPad וממדים במשך זמן רב, היו בלבולים חזקים בקרב משתמשי iPad על מידות הטפט וממדים. עם שדרוג של דגמים שונים ...

 • משרד iPad הוא בחינם, אבל זה יעלה לך השיקה מיקרוסופט Office עבור iPad אתמול ואת החדשות הטובות היא כי את אפליקציות חדשות חופשיות, אבל החדשות הרעות הן שהם runtimes לקריאה בלבד ...

 • יישומים שנטענו מראש מ תנאים משפטיים ATT / Offer מבצעים לזמן מוגבל פרטי 1. צורך בהסכם חיבור אלחוטי 2-שנה חדשה עם תכנית מוסמכת כולל קול ונתונים. בכפוף הלקוחות אלחוטיים ...

 • חדש iPad של אפל הוא מפלגת 3.1 מגה פיקסל הלוח החדש של בקופרטינו לא נראה שונה בהרבה, אבל מגיע עם 4G LTE ומסך סופר ברזולוציה גבוהה. התוצאה: אנחנו חושבים אפל רוצה ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-ipad-mini-3.php on line 159

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-ipad-mini-3.php on line 159