כמה עולה iPhone 6 עם חוזה

כיצד לקבל iPhone 6 עבור פחות

אם לא כבר הזמנת מראש את iPhone 6 החדש או iPhone 6 פלוס, ייתכן שאתה עושה לעצמך טוב על ידי לקיחה קצת זמן נוסף כדי להשוות את כל ההצעות נגישות החכם האחרון של אפל.

להיות מוכנים לחכות, אם כי, באמת לקבל את הידיים על iPhone 6 או iPhone 6 פלוס. אפל הודיעה כי ביקוש עבור הטלפונים החדשים גבר על היצע preorder הראשוני. הטלפונים היו אמורים להימסר preorder ללקוחות שישי, אבל רבים לא יגיעו עד אוקטובר, על פי אפל. עם זאת, ה- iPhone 6 ו- iPhone 6 פלוס צריך להיות זמין בחנויות - לאנשים שמוכנים לחכות בתורים ארוכים, כי הוא.

אז לפני שאתם מבצעים הזמנה או לתפוס מקום בתור, הנה מה שאתם צריכים לדעת על מקבל עסקה על האייפון החדש.

וול-מארט מציעה iPhone 6 עם 16GB של אחסון (המינימום הזמין) עבור 179 $ עם חוזה לשנים דרך AT&T, ספרינט או ורייזון. זה 20 $ פחות מהמחיר של אפל. וול-מארט גם יהיה למכור את iPhone 6 Plus בחנויות שישי 279 $ (מעל 20 $) עם חוזה לשנתיים.

מועדון של סם, אשר נמצאת בבעלות וול-מארט, יהיה למכור את iPhone 6 (16GB) בחנויות שישי 177 $ (22 $ פחות מ Apple) עם חוזה לשנתיים עם AT&T, ספרינט או ורייזון, ואת פלוס 6 iPhone עם חוזה 277 $ (22 $ פחות).

אם כבר יש לך iPhone, אתה יכול לסחור את זה כדי לקבל אשראי כדי להוריד את המחיר של טלפון חדש. יש וול מארט מחשבון אתה יכול להשתמש בו כדי להעריך כמה תקבל עבור טרייד שלך. לדוגמה, 5s 16GB iPhone עובד עם AT&תכנית שירות T יכולה נקיה לך 250 $ מ וול מארט, על פי המחשבון.

בְּ&T, ספרינט, T-Mobile ו- Verizon מציעים עד זיכוי 300 $ למסחר בתוך אייפון 5S במצב טוב - אשר מבחינה טכנית היה לבצע את הרכישה של ה- iPhone החדש 6 ב 199 $ או iPhone 6 פלוס ב 299 $ חינם ללא עלות החוזה. ערך טרייד אין עבור מכשירי iPhone מבוגרים נמוך. (ספרינט, לעומת זאת, הוא הבטחת זיכוי טרייד אין מינימום של 200 $).

כמה עולה iPhone 6 עם חוזה

ארבעת ספקיות הסלולר הגדולות יש אפשרויות הפרק שמאפשרים לך לשלם כלום מראש עבור הטלפון כאשר תירשם הסכם שירות. העלות ללא ההסכם המלאה של המכשיר בפריסה על פני מספר חודשים. בתמורה הסכים לשלם מחיר מלא לאורך זמן עבור הטלפון החדש שלך - 649 $, במקרה של 6 16GB iPhone - דמי השירות החודשיים נמוכים יותר הם יהיו עם הסכם שירות של שנתיים סטנדרטי.

בְּ&T: משלם כלום למטה, אז 27.09 $ לחודש עבור 24 חודשים (32.50 $ עבור 20 חודשים) עבור iPhone 6 ו 31.25 $ לחודש עבור 24 חודשים (37.50 $ עבור 20 חודשים) עבור iPhone 6 Plus. תוכניות שירות מתחילות ב 60 $ לחודש, אבל אתה יכול לחסוך 15 $ ל 25 $ לחודש בהתאם לתכנית הנתונים תבחר עם AT&שתף הנייד של T מתכנן. התקנים שהוזמנו מראש 6 iPhone ישלחו ב -21 ל -35 ימי עסקים, ו- iPhone 6 פלוס ישלח בין נוב 9 ו -27 נוב.

T-Mobile: משלם כלום למטה, אז 27.08 $ לחודש עבור 24 חודשים. תוכניות שירות מתחילות ב 45 $. T-Mobile ישלם עד 350 $ כדי לכסות את דמי סיום מוקדם אם תעברו נישאים. התקנים שהוזמנו מראש 6 iPhone ישלחו בשבועות אחד לארבעה, ו- iPhone 6 פלוס ישלח בתוך שבוע עד שישה שבועות.

ורייזון: משלם כלום למטה, אז 32.49 $ לחודש עבור 20 חודשים עבור iPhone 6 ו 37.49 $ לחודש עבור iPhone 6 Plus. תוכניות שירות מתחילות ב 55 $ לחודש, אבל אתה יכול לקבל הנחה חודשית של 10 $ ל 25 $ בהתאם לנתוני תכנית שתבחר עם תכנית אדג Verizon. התקנים שהוזמנו מראש 6 iPhone יימסרו ב -7 אוק; iPhone 6 פלוס התקנים יימסרו ב -28 אוק.

ריצה מהירה: בנוסף לתוכניות פרק דומות לחברות תקשורת אחרת, ספרינט חשף תכנית ליסינג חדשה "iPhone לחיים" כי לא דורשת כסף למטה. עלות הליסינג עבור 6 בסיס מודל iPhone הוא 20 $ לחודש עבור 24 חודשים, בתוספת 50 $ לחודש עבור השירות. עלות הליסינג עבור פלוס בסיס מודל iPhone 6 היא 25 $ לחודש עבור 24 חודשים בתוספת דמי שירות חודשיים. לאחר שנתיים, אלה על תוכנית הליסינג יכול לשדרג על חוזה שכירות חדש על iPhone החדש, לרכוש את iPhone מושכר 6 או להמשיך הליסינג החודש 6 iPhone לחודש. אם הסכם השכירות מתבטל מוקדם, תשלומי החכירה הנותרים יחויבו מיד והטלפון יש להחזיר. (יש גם אופציה לרכוש את השכירות.) ספרינט גם ישלם עד 350 $ אם אתה עובר מ מוביל אחר. התקנים שהוזמנו מראש 6 iPhone יימסרו עד שלושה שבועות. שהוזמנו מראש מכשירי iPhone 6 פלוס יישלחו עד ארבעה עד שישה שבועות.

פוסטים קשורים

  • כמה עולה עלות iPhone ב ספרינט Verizon iPhone 4 ו- AT T iPhone 4: 16GB 199.99 $, 32GB 299.99 $ עם 2yr לתכנן את Apple iPhone זמין 3GS עם זיכרון 8GB עבור 49 $. ה iPhone ...

  • iPhone 4S מקבל נהרס, מגלה סוללה מעט גדולה חיישן מצלמת Sony ידעת שזה היה רק ​​עניין של זמן עד iFixit שישים את ידיו על 4S החדש iPhone ובמיומנות וקרע אותו ...

  • קבל את כסף הרב ביותר עבור iPhone שלך ​​לפני ערכי טרייד לצנוח לקראת עדכון אירוע 10 בספטמבר: Gazelle הודיעה חלון מנעול המחיר מורחב של 50 ימים. זה ייתן לך עד אוקטובר ...

  • ספרינט כדי להביא את חוויית נתונים בלתי מוגבלת 5S iPhone ו -5 ג iPhone ביום שישי, אוברלנד פארק 20 בספטמבר קאן (BUSINESS WIRE), 13 בספטמבר, 2013 - ספרינט (סימול: S). היום הודיעה זה יהיה ...

  • תיקון סן אנטוניו iPhone Cellairis היא בחירה מצוינת עבור תיקון אנטוניו iPhone סן מהיר וזול. אם אתה פגום המסך ב- iPhone או ירד טלפון Cellairis מים יכול ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-iphone-6-עם-חוזה.php on line 115

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-עולה-iphone-6-עם-חוזה.php on line 115