כמה GB אתה צריך עבור iOS 7

כיצד להוריד ולהתקין iOS 7 ב- iPhone, iPad או iPod touch

אנופאם Saxena | עודכן: 18 ספ, 2013 22:32 IST

ההמתנה נגמרה. הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה הניידת של אפל, 7 iOS, זמינה כעת. במילים של אפל זה הוא "העדכון iOS המשמעותי ביותר מאז האייפון המקורי." לא רק איטרציה הבאה של מערכת ההפעלה להביא עיצוב ממשק המשתמש שפץ לחלוטין, זה גם מוסיף הרבה תכונות חסרות מוצעות על ידי פלטפורמות ניידות יריבות.

אתה תהיה מסוגל לקבל את זה ללא תשלום אם ה- iPhone, iPad או iPod שלך תומך בכך ולקבל מכשיר חדש כמעט, מבחינת תוכנה.

אז איך אתה הולך על עדכונו? מה הם הדברים שאתה צריך לזכור לפני העדכון? אנחנו מנסים לענות על זה בפוסט שלנו.

1. האם 7 iOS תמיכה המכשיר?

iOS 7 נתמך על ידי iPhone 4, iPhone 4S ו- iPhone 5; iPad 2, iPad השלישי והרביעי-הדור, מיני iPad; ואת אייפוד טאצ הדור החמישי. כמו כן, תכונות מסוימות של iOS לא תהיינה זמינות בכל המכשירים. למשל, ה- iPhone 4S אינו תומך בתכונות כמו הצנחה ומסננים חיים באפליקציית המצלמה. 3 iPad גם אינו תומך ההצנחה.

2. גיבוי מכשיר

אם לא באופן קבוע לגבות את הנתונים ב- iPhone או iPad, עכשיו זה זמן טוב. אתה רוצה היישומים וההגדרות האהובים עליך לעבור ל- iOS 7 ולשם כך תצטרך לקחת גיבוי.

אתה יכול לקחת גיבוי המכשיר בשתי דרכים, גיבוי ל- iCloud (השרתים של אפל) או על ידי גיבוי נתונים ל- Mac או במחשב האישי שלך באמצעות iTunes.

אם הפעיל את אפשרות נתוני גיבוי iCloud, המכשיר בדרך כלל לוקח גיבוי אוטומטי כאשר היא לחייב, נעולה ומחוברת לרשת Wi-Fi. כדי לבדוק מתי הגיבוי האחרון בוצע (אם הוא הופעל) ללכת הגדרות האפליקציה והקש על iCloud. תצטרך לגלול מטה עד לתחתית של תפריט שבו תראה אִחסוּן & גיבוי אפשרות במסגרתו תהיה לציין אם הגיבוי של iCloud כבוי או על. אם זה על, תראה גם את התאריך והשעה כאשר הגיבוי האחרון נעשה. שים לב ההתקן להיות מחובר לרשת Wi-Fi.

כמה GB אתה צריך עבור iOS 7

אם הגיבוי של iCloud האפשרות הייתה כבויה אז תצטרך להפעיל אותו ולקחת גיבוי. אם לא אכפת לך, iCloud מציע רק 5GB של מקום פנוי. אם אתה לא רוצה לשלם תוספת עבור שטח אחסון ענן ויש הרבה נתונים בטלפון שלך, אז אתה רוצה להיות עשיר יותר מגבה דרך iTunes.

כדי גיבוי iCloud, חבר תחילה את מכשיר ה- iOS שלך ל- Wi-Fi. כעת עבור אל הסעיף הגדרות האפליקציה והקש על iCloud. תצטרך לגלול מטה עד לתחתית של תפריט שבו תראה את אִחסוּן & גיבוי אפשרות במסגרתו תהיה לציין כי הגיבוי של iCloud כבויה. הקש על אִחסוּן & גיבוי. לחפש את הגיבוי של iCloud לעבור ולהדליק אותו. כעת הקש על גיבוי עכשיו. הטלפון יתחיל לקחת גיבוי, אבל זה עלול לקחת קצת זמן כדי שתוכל להשאיר את ההתקן מעצמו קצת. הייתי ממליץ אפליקציות מחיקות כי אינך משתמש ותמונות, ובעיקר קטעי וידאו, כי אין צורך לפני המגבה.

הדרך השנייה הגיבוי באמצעות אחסון כל הנתונים שלך במחשב או Mac דרך iTunes. כדי לקחת גיבוי, לחבר את מכשיר ה- iOS למחשב (PC / Mac) באמצעות כבל USB. ודא שהמחשב אתה מוסמך עם חשבון iTunes שלך. אם זה לא אתה פשוט יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על חֲנוּת תפריט ובחירה באפשרות 'תן הרשאה זה מחשב 'והזנת Apple ID שלך. ייתכן שיהיה עליך לפתוח את המכשיר אם הגדרת סיסמה לפני iTunes ניתן לסנכרן או לקחת גיבוי.

המכשיר יופיע תחת התקנים ב- iTunes בסרגל הצידי מצד שמאל אם אתה משתמש בגרסה ישנה יותר של iTunes. אם אתה משתמש 11 iTunes, שם המכשיר יופיע בפינה הימנית העליונה.

או שאתה יכול ללחוץ על שם המכשיר ולחץ על גיבוי עכשיו מהמכשיר סיכום דף או פשוט קליק ימני / שליטה לחץ על שם המכשיר ובחר לְגַבּוֹת .

אם אתה רוצה לוודא כי הגיבוי הצליח או רק רוצה לבדוק כאשר הגיבוי האחרון בוצע, אתה יכול ללכת העדפות (דרך iTunes התפריט ב- Mac או לַעֲרוֹך תפריט ב- Windows) ולחץ על התקנים כרטיסייה שבו הגיבויים המכשירים וזמנם יהיו רשומים.

לאחר שווידאת כי המכשיר כבר מגובים, אתה יכול להמשיך הלאה להתקנת iOS 7.

3. אתה יכול גם להתקין iOS 7 ישירות למכשיר iOS שלך באמצעות עדכון Over-the-Air תוכנה באמצעות Wi-Fi או לחבר אותו למחשב שלך ולהתקין את העדכון דרך iTunes.

כדי לשדרג דרך הרשת הסלולרית, עבור אל הגדרות האפליקציה, הקש על כללי ולאחר מכן על עדכון תוכנה. המתן עד שההודעה שהעדכון יופיע והקש על הורד והתקן .

אם ברצונך להתקין את העדכון דרך PC או Mac שלך במקום, לחבר את המכשיר למחשב ולחכות iTunes לפתוח או לפטר אותו באופן ידני. אתה בדרך כלל סביר לקבל הנחיה עדכון תוכנה, אבל אם אתה לא פשוט ללכת המכשיר סיכום דף על ידי לחיצה על השם של מכשיר ה- iOS שלך, ולחץ על 'בדוק עדכונים "כפתור, ולחץ על הורד עדכון .

iPhone שלך ​​תופעל מחדש ולהציג לוגו אפל עם סרגל התקדמות בעוד הוא מעדכן ו- iTunes גם יציג את מעמדו של ההתקנה.

4. לאחר עדכון iPhone שלך ​​ל -7 iOS, תראה במסך הפתיחה, פוסט כי תתבקש כדי להפעיל שירותי מיקום, שבעקבותיה תקבל לדף שבו אתה יכול לבחור אם אתה רוצה להגדיר את ה- iPhone שלך ​​כמו טלפון חדש. לשחזר מגיבוי iCloud אוֹ לשחזר מגיבוי iTunes. אתה תצטרך להזין אישורי iCloud שלך ולהישאר מחובר לרשת Wi-Fi אם תבחר באפשרות גיבוי iCloud או ail צורך לחבר את הטלפון למחשב אם תבחר באפשרות iTunes. אחרי עוד כמה הודעות המבקשות אישורים iCloud ו- iTunes שלך ודפי מוצגות תנאי השימוש, תוכל סוף סוף לראות את מסך הבית שלך עם מערכת ההפעלה החדשה של המותג.

הורד את גאדג'טים 360 אפליקציה עבור אנדרואיד ו- iOS כדי להישאר מעודכן עם חדשות טק האחרונות, סקירות, ומבצעים בלעדיים על המוביילים הפופולריים.

פוסטים קשורים

  • "נהיגה ברכב שנבנה עבור Offroad הוא חוויה מיוחדת במינה על משטח האספלט. ברמה זו, אתה עשוי לקבל הרבה ומהר, אבל בנזין הוא משאב מוגבל." הכביש הוא שלב לטפס היל ...

  • מאפייני המוצר דירוגים לעומק כאשר מדובר על הטלפון החכם המודרני, ישנם שני יצרנים שמצליחים לעמוד בראש הכתפיים מעל השאר. גם אפל וסמסונג הצליחו ...

  • כמה מגה פיקסל של האם iPad 2 יש המפרטים עבור המצלמה האחורית הפונה של האייפד רק מפרט מספר אחד: 720p. שאמורים להיות בעלי משמעות 1280 x 720 פיקסלים, אשר נותן דמות מגה פיקסל של 0.92, ...

  • תכונות נגישות נגישות שמיעה: התראות ברטט, חזון תואם neckloop BT: התראות ברטט, מיומנויות פיזיות פקודות קוליות: פקודות קוליות, רמקול, חיוג מהיר מה ...

  • כמה נתונים אתה משתמש בעצם? אין ויכוח על כך תוכניות נתונים הלכו ממשהו נוכל להתמודד בקלות ללא לאחת ההחלטות החשובות ביותר שאנו עושים בעת הבחירה שלנו ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-gb-אתה-צריך-עבור-ios-7.php on line 127

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-gb-אתה-צריך-עבור-ios-7.php on line 127