כמה GB הוא סמסונג גלקסי צעיר

תכונות מוצר

דירוג לעומק

כאשר מדובר על הטלפון החכם המודרני, ישנם שני יצרנים שמצליחים לעמוד בראש הכתפיים מעל השאר. גם אפל וסמסונג הצליחו לקחת את השוק הסלולרי בסערה עם משלהם לוקח על מה צריך להיות בכיס שלך.

באופן לא מפתיע סמסונג היא יצרנית הטלפונים החכמים הגדולה בעולם עם טלפונים חכמים אנדרואיד שלה מכסה את קצה גבוה עם S5 גלקסי ו- Galaxy הערה 3. אלא גם בקצה הנמוך עם התהילה גלקסי ואת המכשירים צעירים גלקסי.

ads

כמה GB הוא סמסונג גלקסי צעיר

עם לשלם כפי שאתה הולך (PAYG) מחיר קטן כמו £69.99 (סביב 115 $, AU 130 $) ומחירי חוזה רק £7.25 לחודש בבריטניה, הצעירים גלקסי הוא השליך בסוף הנמוך ביותר מתחרים עם גורמים כמו של Nokia Asha 503. כמו גם את Lumia 520 ו- Huawei Ascend Y300.

תג מחיר נמוך זה אומר שזה לא להיזרק רק לקהל צעיר (היה מושג בשם), היא מופיעה גם לבצע טלפון שני אידיאלי למקרי חירום או אפילו בתור טלפון פסטיבל.

אז מה אתה מקבל עבור הכסף שלך?

בהתחשב בכך סמסונג קושר חלק גדול של שוק התקציב, זה מתקבל על דעת כי ייתכן שלא יהיה הרבה הבדל בין צעירי גלקסי ואת התהילה גלקסי. כלומר מאוד במקרה.

אחד התחומים העיקריים הוא להסתכל המסך. ברור האוהב של מסך HD נשכח, במקום מסך 3.3 אינץ '320 x 480 נותן סביב 176ppi זה מה שאתה מקבל על הצעירים.

משמעות דבר היא כי הצעיר גלקסי הוא מעט קטן יותר מאשר תהילת גלקסי אבל עם ppi מעט גבוה.

במקומות אחרים יש הרבה יותר דמיון. בשעה מדידות של 109.4 x 58.6 x 12.5mm ומשקלו 112g, הצעירים גלקסי יושב בערך באותו גודל כמו תהילה.

מצאתי כי הצעיר יושב מאוד בנוחות ביד אחת, ואני הייתי מסוגל להכות את המסך כולו ואת כפתורי סמסונג המסורתיים בלי בעיה.

יש מעט הפתעה במה סמסונג בחרה לבנות המכשיר הזול שלה מתוך - המבנה הפלסטי כי זכה לביקורת על מספינות הדגל של סמסונג, אבל זה מאוד הולם עבור מכשיר זול כזה.

כמה GB הוא סמסונג גלקסי צעיר

אחסון חכם התהילה גלקסי מגיע יחד עם די עלובה 4GB מתוכם פחות מ 1.5GB זמין בפועל כדי שתוכל להשתמש.

למרות שאתה לא סביר להתקין כל אפליקציות מסיביות על צעירי גלקסי, אני עדיין מרגיש שזהו עלוב למדי. למרבה המזל תוספת של תמיכה microSD של עד 64GB עושה להקל על הכאב.

Dropbox גם מותקן מראש כלומר, אתה יכול לאחסן את כל התמונות והקבצים שלך לענן נוסף להפחית את הלחץ על הזיכרון הפנימי.

מעבד בעל ליבה אחת 1GHz סופק מתחת למכסה המנוע, המוטל עם מערכת הפעלה Android בעזרת 768MB של RAM.

זה מעט יותר מאשר 512MB של זיכרון RAM של תהילת גלקסי, אבל RAM הגדול מגיע עם trade-off עבור מצלמת 3.2MP קטנה ולא 5MP של התהילה. מצלמה קדמית גם חסרה כאן.

בכל יאנג גלקסי הוא הצעה מעניינת, עם תג המחיר הנמוך נותן תמריץ לקחת מבט נוסף מופעל מכשיר נמוך זה, עדיין המשקפים לא מכים אותך.

הודות O2 למתן צעיר Gaalxy לבדיקה

דף נוכחי: מבוא ועיצוב

פוסטים קשורים

  • טלפון קוריאני 4.2.1 Mobile Android ליבה כפולה I9500 S4 גלקסי סמסונג Mobiles קוריאנית בפקיסטן פרטים מפרט טכני: משלוח חינם / משלוח פרטי המוצר: I9500 S4 סמסונג גלקסי כפול ...

  • פעל על פי ההוראות שלהלן כדי לגשת למנהל המשימות: מכל מסך, הקש והחזק את מקש הבית. הקש על סמל מנהל המשימות. האפשרויות הבאות זמינות: יישומים פעילים. מציג ...

  • שלושה גורמים לציין לפני שאני עושה Ahaa קניות באינטרנט, הדיון הטוב שלה בנוגע במאמר זה במקום הזה ב דף האינטרנט הזה, שקרא את כל זה, אז בשלב זה לי גם להעיר על ...

  • כיצד לפתור בעיה הבהוב מסך סמסונג LN46C630 הצג את כל הפריטים הטלוויזיה סמסונג LN46C630 יש בעיה ידועה עם הבהוב המסך לאחר האחריות פגה. במקום לשלם 150 $ ב שלך ...

  • טלפון אנדרואיד על סמסונג גלקסי S1 סמסונג גלקסי S הוא החכם מופעל אנדרואיד פותח ועוצב על ידי סמסונג אלקטרוניקס המכשיר הנייד הופק 2 תריסר ...