כמה GB להוריד סרט על ipad

האם 16GB מספיק אחסון עבור iPad הבא שלך?

אחסון מצב מוצק הוא מדהים. מלבד המהירות שלו, אשר כה outpaces כוננים מכניים, מצב מוצק מציע יתרונות האריזה. הכוננים הם קטנים ניתן להרכיב בתצורות שונות כדי להתאים מכשירים שונים. טאבלטים וסמארטפונים כפי שאנו מכירים אותם כיום הם פשוט לא יכולים להתקיים אם כוננים מכאניים היו הבחירה היחידה.

כמה GB להוריד סרט על ipad

יש גם חיסרון, עם זאת. אחסון מצב מוצק הוא יקר, כך מכשירים בדרך כלל לא מציעים הרבה. האוויר iPad הזול, במחיר אם כי 499 $, עדיין מספק רק שש עשרה ג 'יגה בייט של שטח, מה שמשאיר כמה קונים תוהה אם זה באמת מספיק.

בוא נראה איזה iPad 16GB יכול להתמודד.

כמה חפצים האם אתה בעצם לְקַבֵּל?

אייפד, כמו כל מכשיר עם מערכת הפעלה, חייב להקדיש חלק האחסון שלה כדי OS שלה. במקרה של מיזוג 16GB iPad זה פועל יוצא סביב 4GB, עוזב 12GB שלך לשחק איתו.

זהו לא סחירים. שלא כמו Windows PC שבו יש טונה של אפשרויות ותכונות כדי לכבות או לבטל את ההתקנה, iPad יש חבילה קטנה של יישומים ואף אחד מהם לא ניתן להסיר. אתה הולך צריך להתמודד עם העובדה תצטרך כ -75% המשטח המפורסם הזמין.

למען ההגינות אל iPad, אם כי, זה טיפוסי. כמה טבליות 64GB Windows יש חֲצִי הכונן הקשיח שלהם נצרך כאשר הם עוזבים את המפעל.

כמה מוסיקה אני יכול לאחסן?

כמות המוזיקה שאתה יכול לאחסן על iPad 16GB שלך תלוי הפורמט bitrate, אבל בהנחת קצב סיבי 128kbps משותף, אתה הולך להיות מסתכל קצת פחות מגהבייט אחד לדקה. עיגול כי off to a מגה לדקה לשם פשטות, אתה בסופו של דבר עם מקסימום של 12,000 דקות של מוסיקה, או כ -200 שעות. לא רע, באמת; כי היה לאחסן בקלות 200 אלבומים.

אולם, תקן ה- iTunes הוא 256kbps, ולא כל אחד רוצה להמיר את המוזיקה שלהם על bitrate נמוך למטרות אחסון. זה יהיה לשים אותך ילדון פחות משני מגה בייט לדקה של אודיו, שמחלק אחסון לכ 6,000 דקות, או 100 שעות. זה עדיין מספיק עבור אוסף מוסיקה מתון, אבל מי שלא יכול ללכת רגע בלי גישת השירים האהובים שלהם עשוי במהירות למלא את המכשיר שלהם.

כמה GB להוריד סרט על ipad

ניתן למתן את הבעיה עם התאמה iTunes, שירות iCloud המאפשר לך לאחסן את המוסיקה שלך בענן, כולל מוזיקה אתה לא קונה ב- iTunes. השירות ניתן 24.99 $ לשנה עד 25,000 שירים מאוחסנים (ושירים שרכשת מ- iTunes לא נספרים לצורך המגבלה כי).

עם זאת, שביעות רצון של משתמש עם התאמת iTunes נראה מפוקפק, כמו שיש הרבה תלונות על שירים לא העלאה נכונה והכרת שיר פסולה. אל תשכחו שמדובר שירות הזרמת ענן, כך שאתה יכול רק לגשת המוזיקה שלך כל עוד יש לך חיבור נתונים.

כמה וידאו אני יכול לאחסן?

אייפד, עם תצוגת הרשתית היפה שלה, הוא נגן וידאו רב. אבל שטח אחסון מוגבל יכול להרוס את החוויה שלך.

אני אעשה את זה קל; אם אתה רוצה לצפות בסרטון ברזולוציה גבוהה, ואתה לא יכול או לא רוצה להזרים את זה, iPad 16GB הוא לא בשבילך. סרטי HD הם מאוד אינטנסיביים אחסון, בהתאם דחיסה, תוכנית טלוויזיה אחת עם זמן ריצה של 45 עד 60 דקות יכול לצרוך כמה גיגהבייט. סרט עלילתי של שעות יצרוך בסביבות ארבעה או חמישה גיגהבייט.

גם תוכן SD דורש שטח משמעותי, כסרט שעות יצטרך סביב 1.5GB. משמעות הדבר היא iPad 16GB, עם 12GB של שטח אמיתי, יכול להחזיק רק שלושה סרטי HD או שמונה סרטים SD.

זה בסדר אם אתה רק רוצה סרט או שניים לטיול קרוס קאנטרי, אבל זה בהחלט לא הולך לעבוד אם אתה רוצה לאחסן ספרייה קטנה. צורכים שלא יכול ללכת ללא-IV הטלביזיה שלהם צריכים לקפוץ ישר מודל 64GB.

כמה משחקים אני יכול לאחסן?

כמה אנשים משתמשים iPad שלהם בעיקר למשחקים, ואם זה נשמע לך, יש לך הרבה לשקול. משחקים להשתנות מאוד בגודל, ולכן נעשה לצרכי הערכה שלך יכול להיות קשים.

באופן כללי, טקסטורות הן מה באמת בלון גודל הקובץ של משחק. HD Angry Birds, עם נכסי האמנות הפשוטים שלה, צריך רק 44 MB. Eclipse: שחר חדש עבור גלקסי, תואר אסטרטגיה מבוסס על הנחה משחק לוח, דורש 158MB. אבל משחק לחימת 3D Infinity Blade III דורש 1.8 GB כי הוא כולל מספר רב של נכסי אמנות מפורטים.

אם אתה רק לשחק במשחקי 2D אתה בטח לא צריך לדאוג לאחסון אפילו על iPad 16GB. בהנחה 100MB למשחק, יהיה לך מקום 120 כותרות, וזה הרבה יותר ממה שמישהו צריך מותקן בבת אחת. גיימרים ניידים שאוהבים חוויות 3D עשירות צריכים לבחור מודל 32GB.

מה עובר על כל השאר?

כל דבר אחר? אתה מתכוון תמונות, ספרים, רשימות אנשי קשר, וכן הלאה? דברים זה לא ממש משנה.

בסדר, בסדר, זה הָיָה יָכוֹל חוֹמֶר. אבל רואים את זה; יש לי 1,000 תמונות ב- iPhone שלי, וזה לוקח רק כ -1.5 GB. אלף תמונות! יכולתי פשוט למחוק הרבה מהם, אבל אין צורך אמיתי כאשר הם תופסים כל כך מעט מקום. אתה חייב להיות ברצינות לתוך צילום iPad לעשות אחסון בעיה.

במילים אחרות, יש בהחלט מצבים מיוחדים. ייתכן הבחור שרוצה לאחסן אלף .PDFs, או גל מי שרוצה לקחת פנורמה של ממש הכול. או אדם שחושב טאבלט צריך להכפיל כמו כונן הבזק. אבל הצרכים הללו הם נישה. רוב האנשים פשוט צריכים לדאוג מוסיקה, סרטים ומשחקים.

סיכום

התשובה לשאלה של מאמר זה היא "זה תלוי." המידע לעיל יסייע לך לבצע ניחוש מושכל לגבי כמה אחסון תצטרך, אבל זה עדיין ניחוש. זכור שזה טוב להשאיר קצת חיץ, כך שאם אתה חושב שאתה תהיה קרוב לגבול, יהיה זה נבון כדי לבחור את דגם 32GB.

כמה אחסון יש לך דרך הסמארטפון או הטאבלט שלך, וכמה ממנו כבר עשית שימוש בפועל? תן לנו לדעת על דבריו.

פוסטים קשורים

  • כיצד להוריד קטעי וידאו YouTube כדי iPad iPhone: לא מחובר YouTube לצפייה באייפד או iPhone עם אפליקציות חינמיות, קל לשימוש אם אתה רוצה להוריד וידאו של YouTube לצפייה במצב לא מקוון על iPad שלך ...

  • איך להוריד סרטים ל iPad ללא iTunes: כיצד להוסיף פורמטי סרט נתמכים על iPad האייפד שלך הפכה לוויה נסיעות גדולה עם משחקים לשחק ותצוגה יפה לראות ...

  • כמה מגה פיקסל של האם iPad 2 יש המפרטים עבור המצלמה האחורית הפונה של האייפד רק מפרט מספר אחד: 720p. שאמורים להיות בעלי משמעות 1280 x 720 פיקסלים, אשר נותן דמות מגה פיקסל של 0.92, ...

  • איך לצפות בסרטים באייפד שלך בחינם: איפה למצוא סרטים באורך מלא באינטרנט עבור מכשירי iOS מגלים כיצד לצפות בסרטים באורך מלא על iPad שלך בחינם. מדריך צפייה בסרטים שלנו ...

  • סרט HD להורדה iPad / iPhone (סרטים App על פלוס 6/6 iPhone) טלוויזיה סרטים זרם מראה בחינם. האם זו בדיחה? No Man, בכלל לא. יש הגדרת יישום נותנת לך שליטה מלאה על סרטים ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-gb-להוריד-סרט-על-ipad.php on line 131

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-gb-להוריד-סרט-על-ipad.php on line 131