כמה MP המצלמה iPhone 5

סיפור הבהרה

    5S iPhone החדש כולל מצלמה משופרת ב- למצלמת חיישן אור גדול תכונה מצב פרץ בצילומי אקשן גם זה יורה וידאו בהילוך איטי זה לא הטלפון הראשון יש תכונות אלה, ואחרים עשויים להיות טובים יותר

בקרוב מאוד, אתה תהיה חולה סרטונים בהילוך איטי. הם ימלאו הזנות פייסבוק, Instagram ו Vine שלך. קליפים חובבי יראת חיות מחמד לקפוץ ולשחק, חפצים נופלים ושביר, ואנשים רוקדים על בהילוך איטי מפואר, באיכות גבוהה.

אנו יכולים להאשים את iPhone.

וידאו בהילוך איטי הוא התכונה הכי הממכרת של 5S iPhone החדש (מתברר סריקות טביעות אצבע שימושיות אבל לא ממש "כיף"). המצלמה יכולה לצלם 120 פריימים לשנייה (וידאו רגיל הוא בדרך כלל 30 מסגרות לשנייה) ולאחר מכן להאט את כל או חלק של וידאו להצגת פרטים שבדרך כלל יש חולפים על.

טכניקה זו היא כל כך מגניבה כי ערוץ דיסקברי הייתה סדרה שלמה מוקדשת לכך. "עיוות הזמן" מועסק מאוד מצלמות מהירות גבוהה, ולאחר מכן מאיטות מדה הדרך למטה לבחון עקרונות הפיסיקה. ככל הנראה, זה גם חמוד לחתונות.

המצלמה היא תמיד אחת הסיבות העיקריות שאנשים בוחרים לשדרג את ה- iPhone חדש, זכות שם למעלה עם מהירות כוללת. עם כל דור של טלפון, אפל עשתה שדרוגים מצטברים החומרה והתוכנה של המצלמה, כגון היכולת לצלם וידאו, להשתמש בזק או לצלם תמונות פנורמיות.

הנה מבט מקרוב על התכונות העיקריות של מצלמת 5S iPhone:

מנהל השיווק של אפל, פיל שילר דן צמצם גדול חיישן אור משופר על מצלמת 5S iPhone.

נמוך לאור הביצועים

עבור iPhone 5S, אפל שפר את איכות תמונה הכוללת באמצעות הרחבה ב -15% את כמות שטח חיישן המצלמה משתמשת כדי ללכוד תמונות. אפל שמרה את המצלמה 8 מגה פיקסל אבל עשה את הפיקסלים הקיימים גדול, וכתוצאה מכך נמוך לאור הביצועים טובים יותר.

ירי התמונות בהגדרות תאורה נמוכה הוא אזור שבו כל הטלפונים החכמים יכולים להשתמש שיפור קטן. תמונות לילה הן בדרך כלל גרגריים או עכורות בגלל מירויות תריס איטיות, חיישנים קטנים והבזקים זולים.

5S השתפר באופן ניכר את הביצועים שלו נמוכים לאור עם הפיקסלים הגדול יותר ועל ידי הוספת ייצוב אוטומטי דימוי, מתקנת ידות רועדות. הוא גם מחליף את הפלאש היחיד הישן של האייפון 5 עם מערכת דו-אור חדשה בשם Flash-Tone נכון.

במקום לשטוף החוצה סצנה עם מבול יחיד של אור, המערכת החדשה לוקחת-פלאש מראש להחליט מה את טמפרטורת הצבע צריכה להיות ואז בוחרת את ההגדרות המתאימות עבור אור קר וחם. ישנם 1,000 שילובי תאורה פוטנציאל, וכן כל זמן שהיא עדיין רחוקה מאוד מלהיות בזק מקצועי, זה שיפור גדול.

בדיוק כמו כל מצלמה היא קצת יותר טובה, כל אייפון הוא קצת יותר מהר. סבב זה, יש שבב A7 חזק בפנים. המצלמה מרגישה מהר וכתוצאה מכך, במיוחד כאשר אתה עובר לידי תכונה חדשה בשם מגדרתו מצב. לחיצה והחזקה של כפתור הצמצם עכשיו לוקח סדרה מהירה של יריות - 10 פריימים לשניה, עד ל -999 תמונות בקטגוריה כולה.

אם אתה לוקח תמונה של מהיר נושא או רוצה להיות בטוח שאתה לא לפספס רגע חולף, פרץ מצב מכסה את כל הבסיסים. זה אפילו עוזר לך לבחור את התמונות הטובות ביותר מתוך החבורה ידי מחפש דברים כגון חדות, חיוכים והאם לעיני מצולמים פתוחות.

יש קצת תקופת הסתגלות עם תכונה חדשה זו. על iPhones הישן, היית החזק את כפתור הצילום עד שהיית מוכן ללכוד תמונה, ולאחר מכן הרם את האצבע כדי ללכוד אותו. עכשיו אתה יכול בסופו של דבר בטעות עם 45 תמונות של שקיעה.

כמה MP המצלמה iPhone 5

תכונות אחרות

המצלמה החדשה כוללת גם כמה שיפורים קטנים, כולל תכונה יבולי תמונות לריבועים ומוסיפה מסננים, א 'לה Instagram. בתוך מגע סופי, תכונת הפנורמה - הזמינה מאז iPhone 5 - יכולה עכשיו בעדינות לשנות את החשיפה כאשר אתה מסייר ברחבי סצנה.

נוקיה Lumia 1020 חבילות עצומים 41 מגה פיקסל לתוך המצלמה שלה.

בהילוך איטי עדיין התכונה החדשה הכי כיף, אבל זה גם מתסכל ביותר כשמדובר שיתוף. הקבצים הם גדולים, ולכן יש כמה משוכות עליך לקפוץ להעלות את הסרטונים ישירות Instagram או כמה פלטפורמות אחרות. לדוגמה, אתה צריך קודם כל להפעיל את התמונה דרך אחת האופציות למניות מסך של הטלפון, הכוללים Facebook, YouTube, Vimeo אנד מייל.

קרב המצלמה-טלפון

ה iPhone 5S אינו הסמארטפון הראשון כדי לקבל תכונות אלה. למעשה, S4 גלקסי של סמסונג יש בהילוך איטי, מצב לפעולת ירי ותוספות מצלמה רבות אחרות כלל לא על האייפון, כולל היכולת להאיץ קטעי וידאו ולעשות קבצי GIF מונפשים. בעלים של 5S iPhone יכול להוסיף כמה תכונות חסרות אלה באמצעות יישומי צד שלישי, עם זאת.

ה iPhone 5S אפילו לא צריך את חומרת המצלמה החזקה ביותר. זה הכבוד הולך Nokia Lumia 1020, אשר ערכות מצלמת הרבה- hyped, עצמת 41 מגה פיקסל, נהדר עבור התקרבות על תמונות שצולמו ממרחק.

מה אפל האם יש אלטרנטיבה מצוינת לירות ו-טעם מערכת הפעלה פופולרית על חומרה נחשקת.

בשלב זה, זה פחות או יותר מובן מאליו כי טלפונים חכמים קשות שפצעו בשוק עבור מצלמות ו-לירות נקודה. במחצית הראשונה של 2013, משלוחי מכירות Point-and- לירות ירדו 42% לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה, על פי המצלמה והדמית מוצרים האגודה. נפילה העוקבת שנים של ירידה במכירות מצלמה כמו יצרני טלפונים חכמים מתחרות זו בזו על תכונות המצלמה החדשות הטובות ביותר.

עבור הצרכן הממוצע, קרב המצלמה האמיתית ימשיך להיות בין ליצרני סמארטפונים בעודם נאבקים כדי לשפר תכונה בהגבלת שטח וטכנולוגיה.

ואפל ימשיך בביצוע שיפורי מצלמה קטנים. אולי האייפון 6 יכלול אפשרות Frontback. אבל לעת עתה, את התכונה בהילוך איטי זוכה בסיבוב הזה של שדרוגים iPhone.

פוסטים קשורים

  • קפיצה אל סעיף: מצלמת iPhone 5 אולי לא נראית שונה אסתטי לזה שנמצא ב- iPhone 4S. ולמען האמת זה דומה מאוד. אבל מצד שני, כשאתה הזוכה לשבחים ברחבי ...

  • iPhone 6 יכול לעקוף פלאש Tone נכון עם ארבע נוריות ידי באסטר היין • 9:43 am, 11 באוגוסט, 2014 מאמרי החדשות המובילים כבר ראינו שני חלק iPhone החדש דולף החוצה יוצא של סין זה ...

  • שלח הודעות (SMS / MMS): Apple iPhone 6 פלוס שלח הודעה לקבוצה כדי לכתוב ולשלוח הודעות לקבוצה, בצע את הפעולות הבאות: ממסך הבית, הקש על הודעות. קש על סמל ההודעה החדש ב ...

  • BookBook עבור iPhone 5 יהיה לך חור מצלמה, זמין בחודש נובמבר על ידי אלכס הית • 1:10 pm, 19 באוקטובר, 2012 חדשות אין יותר מחזיק iPhone שלך ​​BookBook שלה ככה כדי לצלם תמונה. אנחנו ...

  • מציג האפל-5C ה iPhone iPhone הצבעוני ביותר עד כה כל-עיצוב חדש, ארוז עם תכונות לא תיאמנה בחמישה צבעים מדהימים בקופרטינו, קליפורניה 10 בספטמבר היום אפל 2013 הציג ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-mp-המצלמה-iphone-5.php on line 132

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/כמה-mp-המצלמה-iphone-5.php on line 132