מה אנחנו היכרויות ביקורת יישום

10 כולים מועדפים פרונטליין אנשי מכירות למנות כמועדפים שלהם

4 בפברואר, 2016

הצטרף אלינו בעיר הקרובה אליך יזם של אץ סדרת אירועי העסק שלך בבעיטת ערים צפו 23. פבואר תאריכים »

תאריכי שהקים Ohlala לסיים אותו: עם האיש לשלם לאשה עבור זמנה.

רגע מה? אתה רוצה להיות נסלח לחשוב כי שירות היכרויות נשמע דומה מדי ליווי, אבל Ohlala מנכ"ל ומייסד פיא Poppenreiter אומר חילופי המוניטרית היא בעצם הכל על יצירת קשר וקבלת גברים ונשים להיפגש פנים אל פנים מהר ככל אפשרי.

מה אנחנו היכרויות ביקורת יישום

“אנשים הפכו מאוים על ידי הזמן והקושי שנדרש כדי להשיג תאריך ממשי באינטרנט,” Poppenreiter אומר. “נמאס לך את החיכוך הנגרם על ידי פלטפורמות שטחיות המתיימר להציע שדרו לחיבורים מיידיים, אנחנו’ve ממוקד Ohlala על יצירת תאריכים מיידיים נכונים, מה שהופך מפגשים מחוברים לקרות מהר.”

Ohlala כרגע רק מאפשר לנשים לאסוף. גברים עדיין צריכים לעשות את רוב העבודה, כפי שהם’מחדש אחראי רישום הפרטים של תאריך מוצע, מה הוא’מחדש מחפש ואת הסכום שהם מוכנים לשלם לשעה.

עם האפשרות להישאר בעילום שם עד מציין עניין, יש נשים 21 דקות להגיב. לאחר יצירת החיבור, את "זוּג" יש ארבע שעות כדי לנהל משא ומתן שכר או פרטים אחרים וללכת במועד.

מייסד השותף אומר כי על ידי להעלות את ההימור, המאפשר למשתמשים לבצע כוונות ברורות והוספת מגבלת זמן, זה הופך את משחק ההיכרויות ברור ומיידי. ישנם כמה כללים מעורבים, מדי. לדוגמא, משתמשים צריכים להיות לפחות 21 ויכולים לקבל בעט את השירות אם הם מקבלים מספר מסוים של תלונות ואזהרות.

הרעיון לא יכול להיות יותר מדי רחוק נמשכו, כמו Ohlala גייס לאחרונה 1.7 מיליון $. האפליקציה כבר מסודרת 25,000 תאריכים שלמו בתוך שישה חודשים בלבד לאחר ההשקה בברלין ובהמשך פרנקפורט, מינכן, המבורג, שטוטגרט, קלן ודיסלדורף. למרות שזה’זה קשה כדי לאשר כמה שיעור שעה עבור התאריכים מאז הם אישרו באופן פרטי, רישומים מציעים בכל מקום בין 200 ל 250 יורו. Ohlala ערך את הופעת הבכורה שלה בארצות הברית עם ההשקה בניו יורק ב -4 בפברואר.

“דרך הרעיון הוא עכשיו זה באמת מתאים הביקוש של סגנון חיים עמוס ואנו מוצאים בניו יורק כדי להיות המקום המושלם לבדוק את המוצר שלנו,” Poppenreiter אומר.

לעת עתה, האפליקציה doesn’תשלומי תמיכת t באינטרנט, ולכן צריכות להתבצע עסקות אדם. עם זאת, Poppenreiter אומר וצוותה עובדת על גרסה שתכלול את היכולת יחד עם תשלום.

עסקות כלולות או לא, Poppenreiter מאמין מה קורה במועד הוא עניין פרטי, וזו סיבת החברה שואפת להגן על היושרה של המשתמשים שלה.

עד כה, Poppenreiter אומר שיש hasn’t עוד תקריות או דיווחים הנוגעים Ohlala בשווקים הקיימים שלה. החברה מקווה לשמור על דברים ככה כמו זה ללא הרף עובד לעדכן ביטחון להוסיף תכונות נוספות, כגון אימות טלפונית ומשתמש, אפשרויות תשלום מקוונות, ותאריך סקירה / משוב ואולי אף תהפוך את השולחנות כדי לאפשר לנשים להציע תאריכים שגבר מייצרים הבחירות.

העניין של Poppenreiter בשוק המסוים הזה נובע סקרנות בתרבות ההיכרויות לאחר האזנת מספר התלונות בדבר חוסר בפועל פעלת דרך מצד daters פוטנציאלים. הפרויקט האחרון שלה, הפלפל, היה אפליקציה נוצרה במיוחד כדי להתחבר למשתמשי בדרנים ארוטיים. בגלל מספר הסוגיות לגבי הממשק, כי המיזם עשה’t לתפוס.

ISN Ohlala’t שירות היכרויות בתשלום רק בארה"ב כמה אפשרויות באינטרנט span מאתרים כמו HiDine (שירות היכרויות עבור בשלנים) ו WhatsYourPrice, אשר מבטיח גברים שהם’ll “לצאת לדייטים יותר עם נשים יפות … פשוט על ידי שימוש הארנק שלך.”

ההבדל הגדול הוא האתרים הללו דון’אכפת לך להיות ייחשב “מאהב זקן” שֵׁרוּת.

אבל שכל ישר מעולם לא היה כוח מניע במשחק של היכרויות ואהבה. אז מי יודע? שוברים אותו עד בדולרים סנט עשוי לעזור אפילו המגרש. לכל הפחות, אתה עשוי לקבל “Ohlalucky.”

לקבלת תדפיסים ושאלות רישוי, לחץ כאן.

פוסטים קשורים

  • חמישה אתרי היכרויות מקוונים הטובים ביותר מחפשים אהבה באינטרנט? יש לך שפע של מקומות כדי לנסות ולמצוא מישהו המושלם עבורך. דיברנו על איך למצוא את האתר הנכון עבורך. אבל השבוע אנחנו ...

  • Top 10 Apps הכרויות הטוב ביותר עבור אנדרואיד iPhone: Apps אלה יסייעו לך למצוא אהבה בחג חג האהבה חג האהבה הוא ממש מעבר לפינה ואם אתה עדיין מחפש האהבה שלך, אתה ...

  • OkCupid לעומת Zoosk: מה הכרויות Best App? כשמדובר אפליקציות היכרויות על Google Play Store ו- App Store, יש המון אפליקציות לבחירה כגון POF. התאמה, ממבה. מטה....

  • 25 Best "כרויות גיי" Apps (הומוסקסואלים, Bi, Trans אפליקציות המובילות בסך הכל 5 סקרן) להלן כמה הפופולרי ביותר במרחב ההיכרויות בכללותו, אבל הם גם נהדרים עבור הומואים ולסביות ...

  • אפליקציות היכרויות הטובות ביותר עבור iPhone: השפע של דגים, קפה נפגש בייגל, חומר דליק, ועוד! צריך תאריך לא אוהב את הסצנה הברה? אלה הם אפליקציות ההיכרויות הטובות ביותר עבור iPhone! חלק מלהיות אנושי ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/מה-אנחנו-היכרויות-ביקורת-יישום.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/מה-אנחנו-היכרויות-ביקורת-יישום.php on line 122