7 אפליקצית אימון דקה כמה קלוריות נשרפו

אימון 7 דקות: עובדה לעומת בדיוני

על ידי בכר Gholipour, צוות סופר

תאריך: 22 מאי -2013, ספר Time: 05:53 אחה"צ

ה "אימון שבע דקות" הוא מקבל הרבה תשומת לב בימים אלה, וזה בטוח נשמע מפתה. אבל מומחים אומרים כי הפעילות הגופנית השיגרתי המפורשת אינו יעיל באותה מידה — או קצר — כמו שזה נשמע.

7 אפליקצית אימון דקה כמה קלוריות נשרפו

האימון מורכב מ -12 תרגילים בעצימות גבוהה המשתמשות משקל הגוף רק כהתנגדות. זוהי דרך יעילה לרדת במשקל ולשפר את לב וכלי דם כושר שרירי, כך עולה ממחקר על האימון שפורסם בגיליון מאי-יוני של ה- American College of הבריאות לרפואת הספורט & כתב עת כושר.

המאמר היה מכוסה על ידי התקשורת הלאומית, בדוא"ל בין חברים ונדונו הבלוגוספירה. יש כבר יישומים זמינים כדי לסייע לשמור על תחושת הזמן ואת סדר התרגילים.

עם זאת, לאחר לקיחת מבט מקרוב על האימון, מומחים הבהירו כמה מהשאלות סביב שגרת הפעילות הגופנית.

האם זה באמת 7 דקות?

מבט מקרוב על המאמר המקורי מגלה כי המחברים מציעים לחזור על שתיים או שלוש פעמים שגרו ברציפות, כדי להשיג לפחות 20 דקות של פעילות גופנית בעצימות גבוהות. כפי שהומלץ על ידי ה- American College of הנחיות לרפואת ספורט.

שבע דקות הוא כמות קטנה מאוד של פעילות גופנית, אמר קריס Slentz, פיסיולוג ספורט באוניברסיטת דיוק. "חוקרים הראו בעקביות כי פעילות גופנית כמה הוא יותר טוב מכלום, אבל זה יותר עדיף," הוא אמר. [Infographic: איך לעשות את אימון 7 דקות]

Slentz אמר שהוא מצפה תועלת רפואית מינימלית מאימון שבע דקות, אבל אולי יתרון פיזי-פונקציה צנוע. "מישהו שעושה האימון הזה לא ישרוף מספיק קלוריות כדי באמת לקבל הטבות מטבולית," הוא אמר.

מי צריך לעשות את האימון?

המחברים אינם ממליצים תכנית זו אנשים הסובלים מעודף משקל, נפגע בעבר או קשישים. חלק מהתרגילים אינם מומלצים לאנשים הסובלים מיתר לחץ דם או מחלות לב.

האימון יכול להיות מסוכן עבור אנשים שגופם לא מוכנים, אמר Elsbeth Vaino, מומחה אוטווה מבוססת כוח והמיזוג. "זוהי אפשרות טובה, מהירה עבור ביחיד שהוא כבר ממש בכושר, ויש לו פעילות גופנית אחרת המתוכננת," היא אמרה.

7 אפליקצית אימון דקה כמה קלוריות נשרפו

האימון’ערעורו הרחב כנראה מבוסס על כמה מהר זה; על פי המחברים, זה תוכנן עבור אנשים מודעי זמן, כגון אנשי מקצוע עסוקים.

אבל Vaino ציין כי רבים של אנשי מקצוע אלה להשקיע הרבה מזמנם יושב. "משמעות הדבר היא שהם יצטרכו קבוצה שונה של תרגילים" ממה מספק את אימון שבע דקות, אמר, והוסיף כי תשומת לב רבה יותר צריכה להיות משולם על שרירי glutes הגב העליונים.

האם זה נבדק מדעי?

האימון מבוסס על מדע, אבל זה לא נבדק על קבוצה של אנשים כדי למדוד את היתרונות שלה. המחברים סקרו מחקרים משווים תרגיל בעצמה גבוהה עם פעילות גופנית פחות אינטנסיבית, ומשתמשים ממצאים לעצב שגרת אימון כי זקוק לציוד בזמן מינימאלי.

אבל יש הבדלים בין הפרוטוקולים המשמשים במחקר הקודם שגורם חוקרים’ טענות על היתרונות של אימון שבע דקות נשמעות מופרכות קצת.

אדם בורנשטיין, סופר כושר ותזונה, כתב בבלוג שלו כי "המחקרים הרגילים 'להוכיח' את המושגים אינם משקפים את האימון כי הוא שבח את תיקון שבע דקות עבור הגוף שלך."

לדוגמה, במחקרים הקודמים, אנשים השתמשו משקולות נוספות בזמן פעילות גופנית. ויותר מכך, את התרגילים לא נעשו בתוך שבע דקות; למעשה, הם לקחו שלוש פעמים כי זמן כדי להשלים.

7 אפליקצית אימון דקה כמה קלוריות נשרפו

זה קשה?

התיקון בשר שבע דקות הוא לא אמור להיות חוויה נעימה. המחברים כותבים כי "ביצוע נאה של תכנית זו מחייבת משתתף מוכן ומסוגל מי יכול להתמודד עם מידה רבה של אי נוחות."

זה אולי נשמע מעודד. אבל למי להפוך את האימון להרגל, את אי הנוחות עשויה להיות פחות מורגשת, אמר וונדי ווד, פרופסור לפסיכולוגיה ועסקים באונ' הדרום קליפורניה.

"הטריק עם זה — או כל תוכנית פעילות גופנית אחרת — הוא להפוך את זה להרגל … חלק חסרת-המחשבה שגרת היומיום שלך," היא אמרה.

למרות האימון אולי נראה קשה בהתחלה, הזמן הקצר שלה עשוי להקל קצת כאב.

"לאחר הרגלי יוצרים, אז אי הנוחות הופכת שולית יחסית," ווד אמר.

עקוב בכר Gholipour @alterwired. עקוב MyHealthNewsDaily @MyHealth_MHND, פייסבוק & Google+. פורסם במקור על LiveScience.

פוסטים קשורים

  • מצריכת קלוריות יומיות שרפו את צריכת קלוריות USDA 2000 היא בגדר המלצה בלבד - להשתמש בכלי זה כדי לקבוע כמה קלוריות אתם באמת צריכים יומיים. כל שעליך לעשות הוא למלא את השדות ופגע "חשב ...

  • תכונות נגישות נגישות שמיעה: התראות ברטט, חזון תואם neckloop BT: התראות ברטט, מיומנויות פיזיות פקודות קוליות: פקודות קוליות, רמקול, חיוג מהיר מה ...

  • "נהיגה ברכב שנבנה עבור Offroad הוא חוויה מיוחדת במינה על משטח האספלט. ברמה זו, אתה עשוי לקבל הרבה ומהר, אבל בנזין הוא משאב מוגבל." הכביש הוא שלב לטפס היל ...

  • תיאור מידע Developer חייזרי פלישה היא כיף שאין משחק יריות ממכר. יתעורר מהחלום המתוק שלך. החייזרים פלשו בכל מקום ברחבי העולם. בְּתוֹר...

  • משתמשי טלפונים חכמים iPhone של Apple מספר ארה"ב 2012-2015 של משתמשי iPhone בארצות הברית בין השנים 2012 2015 (במיליוני) * נתון זה ממחיש את מספר משתמשי סמארטפונים iPhone ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/7-אפליקצית-אימון-דקה-כמה-קלוריות-נשרפו.php on line 131

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/7-אפליקצית-אימון-דקה-כמה-קלוריות-נשרפו.php on line 131