App מחכה לבדיקה כמה זמן

אתר זה מתאפשר רק על ידי אנשים כמו אתה תורם מח סקירה. אנא לתרום הביקורת האחרונה שלך.

מה זה? אתר זה עוקב אחר פעמי App Store ביקורת הממוצעות הוא עבור iOS ו- Mac app לאחסן באמצעות נתונים מיקור המוני מ- iOS ומפתחי Mac.

מי הוא איסוף נתונים זה? אנחנו Shiny פיתוח. יצרנו את האתר הזה בתקווה שזה יספק מידע שימושי למפתחים ברחבי העולם. אנחנו גם להפעיל iOS Dev שבועי. אימייל שבועי עם קישורים את ההודעות ומאמרי הבלוג הטובים ביותר מהעולם של פיתוח iOS. אם אתם מעוניינים הנתונים כאן אז סביר להניח כי תמצא משהו מעניין iOS Dev השבועי בכל שבוע. אתה צריך להירשם!

ads

App מחכה לבדיקה כמה זמן

מאיפה המידע הזה הגיע? זה לא נתונים אפלים רשמיים. היא מבוססת רק על נתונים איכותיים שנאספו מאנשים שמפרסמים פעמים הביקורת האחרונה שלהם בטוויטר App באמצעות #macreviewtime או #iosreviewtime תגי חשיש. עבור אנשים אשר מעדיפים להישאר אנונימיים בעת הגשת הסקירה שלהם אנחנו גם מאפשרים הגשות ישירות של פעמים לבדיקה.

ניתן להודיע ​​לי המספרים באופן אוטומטי? כן. @appreviewtimes חשבון בטוויטר ואת @appreviewtimes חשבון ב- App יהיה כל לפרסם פעם ביום עם הממוצעים האחרונים.

כיצד אוכל לתרום נתונים? זה פשוט! רק לפרסם בטוויטר או App עם הזמן שנדרש לבדיקת האפליקציה האחרונה שלך ולכלול אחד תגי החשיש (ראה לעיל) יחד עם מספר ימים. רק תג חשיש “X ימים” הוא כל מה שדרוש לכל הפחות אבל כולל / link שם האפליקציה הוא גם טוב. נא לא לפרסם את מספר השעות. ראה למשל ציוץ זה כדי לקבל השראה. אם אתה מעדיף אתה יכול ישירות להגיש בזמן את הביקורת שלך. נא להמשיך לפרסם פעמים שלך, האתר הזה הוא חסר תועלת ללא נתונים קבועים.

האם עלי לכלול את “מחכה לביקורת” זמן וכן “בסקירה” זְמַן? כן. כלול את במשרה מלאה מהעלאת האפליקציה שלך הולך לתוך סקירה ישר דרך אל “מוכן למכירה” סטָטוּס.

App מחכה לבדיקה כמה זמן

האם עלי לכלול סופי שבוע? כן. סקירה האפלה ולאשר אפליקציות במהלך סוף השבוע. יברך אותם!

האם עלי לכלול ביקורות מזורזות? ביקורות מס מזורזות הם מקרה מיוחד והאתר הזה מנסה ללכוד את הזמן לתקן סקירה הממוצעת. הדבר נכון גם כאשר האפליקציה שלך “זקוק לזמן נוסף בסקירה”.

מה אם היישום שלי נדחה כמה פעמים? אל תדאגו! תירגע ולעשות לעצמך כוס תה טובה, זה קורה לכולם. לקבלה) לעניין באתר זה כי ייחשב מספר ביקורות, רק ציוץ או לפרסם את משך הבדיקה המוצלח האחרון.

עד כמה מדויקים הנתונים הזה? הממוצעים באתר זה מבוססים רק על הנתונים שנאספו מהקהילה אשר מהווה תת-קבוצה קטנה מאוד של המספר הכולל של יישומים אשר יישלחו לבדיקה כל יום. עם זאת מניסיוננו זה נותן אינדיקציה סבירה של כמה פעמים ביקורת משתנים עם הזמן.

כיצד מחושב הממוצע? הממוצע עבור כל יום בתרשים מחושבת באמצעות ממוצע ממוצע קטום בהתבסס על נתונים היסטוריים (באמצעות 14 ימים של נתונים עבור לחנות iOS, 30 ימים עבור Mac). המספר הנוכחי של ממוצע ימים הוא פשוט נקודת הנתונים האחרונה מאותו הגרף ומעוגל היום השלם הקרוב.

איך הנוכחי הוא את הנתונים? המערכת אסף 40,261 נקודות נתונים מאז שהופעל, אבל רק לאלה שדווחו לאחרונה שימוש בפועל כדי לחשב את הממוצע מעל.

האם אני יכול חס באתר זה? בטח שאתה יכול! הקישור הממומן בצד הימני של הכותרת העליונה יכול להיות ממומן על חודש על ידי בסיס חודש. אם אתה מעוניין, פשוט ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף על מחיר וזמין.

App מחכה לבדיקה כמה זמן

מעדכן כל 30 דקות. עודכן לאחרונה ב 09 פברואר, 06:00 UTC

אפל, App Store, iOS ו- Mac הם כל הסימנים המסחריים של אפל הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות.

פוסטים קשורים

  • 2013 מעטפת יום זרקור היישומים עבור בוגרים טריים - דרושות / משרות פנויות (19) - Nairaland דון קייסי: @just אמיץ, עשה U לבקש מסחרי? כן, עשיתי sneak3: WOT @justbrave היה mesg ד ...

  • התיאור של מהיר המפרט Publisher מאפל: Control Center, אשר נותן לך גישה מהירה הבקרות אתה רוצה במקום נוח אחד עם רק החלקה אחת מתחתית המסך ....

  • iPhone: עבר קול מזכרים מ iPhone למחשב יכולת תזכירים קולי שיא במהירות על iPhone הוא תכונה מתעלמת לעתים קרובות. יתר על כן, להבין כיצד לייבא אלה ...

  • איך להוריד iOS 7 Beta מבחינה משפטית ולהתקין אותה על האייפון 5, 4S, 4, iPod touch אוקיי, אז מאז אפל פרסמה את גרסת הבטא הראשונה של iOS 7, רבים מכם כבר פנייה אלינו לשאול ...

  • אני מסכים עם סינתיה לורן. זהו זמן די ארוך. עכשיו, זה באמת יכול לקחת יותר משנה לקבל מכתב נחישות, אבל בדרך כלל היית צריך תקשורת שוטפת עם מישהו ...