E1 כמה קווי טלפון

wiseGEEK: מהו קו T1?

קו T1 מתייחס לסוג מסוים של קו טלפון אופטי נחושת או סיבים שיכולים לשאת יותר נתונים מאשר קווי טלפון מסורתיים. שורת T-הספק. כפי שהיא מכונה לפעמים, פותחה על ידי ATT Bell Labs עבור צפון אמריקה ויפן.

קווי טלפון מנחושת Twisted להיות הסטנדרט במשך עשרות שנים, העברת קול ונתונים באמצעות אותות אנלוגיים. היום כי ההתקן משודרג לאט קווי סיב אופטיים, (קווים מסיבי זכוכית ארוזים), אבל רוב קווי T1 הם עדיין עשויים נחושת שזורה. שורת T1 יוצרת "צינור" מסוגל נושבת datastreams הגדול.

בעוד קווי טלפון רגילים יכולים להעביר נתונים וקול בשיעור של כ -30,000 סיביות לשנייה (30 kbps) באמצעות מודם חיוג, קו T1 יכול לשדר 1.544 מגה לשנייה, או שניתן להשתמש בהם כדי להעביר 24 ערוצי קול דיגיטציה. מכאן זה יכול לשמש עבור שירות טלפון בבניין מסחרי, למשל, או להעברת נתונים ברשת, מתן שירות עד 60 פעמים מהר יותר מאשר מודם מסורתי. עסקים עם יותר מ -8 קווי טלפון עשויים לחסוך כסף על ידי מקבל קו T1 מוקדש לולאת מקום העסקים ממשרד חברת הטלפון המקומי. זה עשוי לצמצם את התשלומים טלקום ולספק גישה לאינטרנט במהירות גבוהה בעת ובעונה אחת. העסק הוא מחויב עבור קו T1 אחד, ולא שמונה (או יותר) להפריד קווי טלפון. תמחור עבור קו T1 יהיה תלוי במרחק של הלולאה, או קילומטראז בין טלקום ואת מקום עסקים.

עלות קו T1 יכול להיות יקר, אבל המחירים יורדים ככל שהביקוש גדל. ספקי שירותי אינטרנט (ISP) ישכרו קווי T1 לספק שירות לרשת של לקוחותיהם. קווי סיב אופטי מרובב אחרים כוללים T2 ו- T3 קווים, אשר יכול להעביר עד 44.736 מגה לשנייה. קו T3 שווה שיש 28 קווי T1, והוא בשימוש על ידי עסקים גדולים עם דרישות קול ונתונים גבוהות. עוד גם T-בסטנדרטים מתקדמים קיימים, אם כי הם לא בשימוש גבוה.

האיחוד האירופי משתמש מסוג אחר, לא תואם של קו מוביל, נקרא E1 ו- E3. שורת E2 זמינה גם אבל פחות נפוצה.

E1 כמה קווי טלפון

באופן כללי, קו T1 אינו חסכוני לשימוש אישי או מגורים. בשנת שירות DSL או כבלים במקרה זה היא בחירה טובה יותר. עסקים קטנים וגופים ממשלתיים — במיוחד אלה באמצעות PBX — יפיק את מרב תועלת קו T1 ייעודי.

דיון סעיף

- anon333057

32) T1 הוא אמין, אבל זה לא זול. 1.544 Mbps בשני הכיוונים לעומת 12Mbps או אי פעם 112Mbps אתה יכול לקבל מ כבל, גם אם הוא סינכרוני. בדרך כלל כאשר אני מוריד קובץ מהאינטרנט אני יכול להשיג mp3 4 MB על כבל 8Mbps בארבע שניות. זה ייקח 24 שניות על T1, בהנחה שאני יכול להשתמש זרם הנתונים כולו. על תקן 768kbps לחייג את אשר הרבה T1s מפולחים זה יהיה 576 שניות בשביל להוריד 4MB. מחכה 10 דקות עבור MP3? אין סיכוי!

T1 הוא נהדר עבור נתונים קריטיים למשימה רוחב פס נמוך עבור העסק, אבל עבור גלישה באינטרנט, או קטעי וידאו או כל דבר אחר, זה לא באמת אופציה.

- anon272864

- bill2810mt

28) 'T1 מיושן. " זה מעניין, שכן שירות DSL ביותר פועל על T1s הארוז או T3s לפני שהוא פוגע לולאות השכונה. בכל מקרה, T1s הופך פחות אטרקטיבי באזורים המציעים פתרונות אתרנט ישירים. עם זאת, Ethernet מוגבל יותר על ידי מרחק מ T1 ובכך לא כמו נפוצה. (DSL גם מוגבל יותר על ידי מרחק מאשר T1 - אבל הטענה שלי היא כי כבל DSL / היא לא עבור אותו יישום ועבור med לארגון ברמה אף אוזן גרון, אף פעם לא צריך להיחשב יותר אולי תרחיש כשל). T1 ו- DSL או כבלים לא באמת להתחרות. משתמש ביתי לא יצטרך לעשות הרבה יותר קו T1, למרות שהם התבגרו הרבה יותר זול הם לא בדרך כלל יש מספיק ערך עבור משתמש ביתי, אבל הם עושים עבור עסקים, במיוחד חברות בגודל בינוני ומעלה.

E1 כמה קווי טלפון

ראשית, אם לחברה יש קווי דיבור מרובות (יותר מחמש) ולא עשה את המהלך כדי VOIP, אז T1 הוא הרבה יותר זול מאשר SBLs ויעשה תחושה הרבה יותר עבור משדלת את PBX. גם עם T1 הדינמי או PRI, אתה יכול לקבל את הקו לשמש הן קול ונתונים, אז יש לך 1.5 MBS / 1.5 MBS של נתונים ואם מישהו בארגון עושה שיחת טלפון, אתה מאבד חלק קטן כי עבור טיפול התנועה הקולית. (או כמו במקרה שלי שם הארגון שלנו יש חיבור Ethernet, יש לנו T1 דינמי PBX שלנו כי הוא קשור גם את חומת האש עבור כשל אם Ethernet ירד.) הערה: יש לנו עד 10 שורות של קול על דיגיטלי מערכת PBX, ו T1 היא הדרך הזולה ביותר לנסוע אלא אם נעבור VOIP וכי יש הרבה עלות החומרה, כך שיש את T1 בתור כשל נתונים הוא כמעט בחינם. האם DSL בחינם?

כמו כן, גם אם מסתכלים אך ורק על השימוש בנתונים, המהירות למטה / למעלה אינה מדידה או השיקול היחיד, שהוא לא פחות חשוב עבור רשתות תמיכה במשתמשים רבים הוא בתגובה פינג מהירות להתעצבן, מנות הפסד, את הזמן, עקביות של מהירות מה שאני מכנה א 'דביקה'. חברות הטלקום מנדט פדרלי לתקן שירות T1 לפני תיקון טלפון או DSL, ו שלהם את הזמן, זמן תגובה וערבויות הן הרבה יותר טובים על שירות T1 (בהשוואה ל DSL, ושירות כבל הוא אפילו יותר גרוע). בארגונים, אתה צריך לעתים קרובות מספר משתמשים (מאות עבור חלק) שיתוף חיבורי WAN שלך, את החיבור הראשוני (מהירות התגובה שאתה רואה על מבחן פינג) שאינו תלוי מהירות הקו הכללי, והוא איטי על קווי DSL וכבלים מאשר T1.

להתעצבן היא כמה את מהירות התגובה הראשונית משתנה, אשר גורם גם להאט את התקשורת בין מיקומים, נתבים, מתגים, NICs, וכו 'כל אשר כמו עקביות כאשר' מדבר '. שיעור הכישלון אשר יכול להיות גבוה ככל 2-3 אחוזים על קו DSL (לפעמים לעשות כדי להתעצבן) ואפילו גבוה יותר על כבל הוא גם בעיה - כאשר מנה נכשל את כל החפיסה יש להתרעם.

יש של T1 פחות מ -1 שיעורי כישלון אחוז על כל מנה. ואז יש "דביקות". זהו מונח שאני משתמש כדי לתאר כיצד DSL או כבל קו נוטה להקצות ולהיאחז רוחב פס גדול יותר ממה שהוא צריך - כך שאם משתמש X מתחיל להוריד קובץ רשאי הוא כיתה כל 5 mbs של רוחב פס DSL שלך עבור ההורדה אפילו אם הקובץ אפילו לא יורד מהר, ובינתיים המשתמשים Y מבקש משהו מהאינטרנט וכי חיבור DSL נראה כאילו זה כמעט למטה או זוחל בשבילו.

כמו כן, לאחר שהמשתמש X מקבל בתיקו קו DSL / כבלים עשויים להחזיק רוחב פס זה לרגע או שניים לפני שתחליט כדי לאפשר לו יוקצו במקום אחר. T1s הוא הרבה יותר טוב channelizing זרם הנתונים ושיתוף אותו בין פגישות מרובות אפילו באמצע הנחל. עכשיו זה אולי לא נשמע כמו הרבה אם אתה (או אפילו שניים או שלושה אנשים) הם היחידים באמצעות החיבור, אבל בארגון עם 10, 20, 50, 100, וכו 'משתמשים, הדברים האלה מתחילים יש הרבה יותר השפעה גבוהה ממהירות החיבור, במיוחד לשימוש העסקי הטיפוסי של האינטרנט, שבו במקום משתמש אחד מנסה להוריד קובץ וידאו, יש לך הרבה משתמשים רק מעקב אחר קישורים או עובדת על מסד נתונים מאוחסנים או שליחת דוא"ל וכו ' זה עובד בשני הכיוונים מדי. אם אתה מארח בשרת אינטרנט או דוא"ל, או יש משתמשים מרוחקים גישה לרשת שלך, וכו 'שיש התפשטות ההעלאה העקבית channelization של T1 יהיה לעתים קרובות החוצה לבצע קו DSL' מהר 'הרבה. (הדבר דומה מהירות ההדפסה של מעתיק לעומת מהירויות ההדפסה הראשונות שלה אם המעתיק שלך יכול לרוץ 100 עותקים לדקים פעם זה נהיה הולך אבל לוקח 15 שניות עבור ההדפסה הראשונה -. שעשוי להיות נהדר עבור האדם / הארגון שמנהל אלא מקומות עבודה גדולים, אבל עבור הארגון כי יש הרבה משתמשים רק צורך עותקים אחד או שתיים כל לאורך כל היום - מעתיק זה מבאס). רק שלי .02 $, אבל לא להפיל את T1 אלא אם אתה באמת יודע את היישום אותו הוא מקבל מיושמת. אחרת אתה עלול להישמע קצת בורה.

פוסטים קשורים

  • Whatsapp BlackBerry בעולם הטכנולוגי המתקדם הזה, שפע של יישומים ניידים החדשים משחקים תפקיד יוצא דופן בכל חי האנשים. ברחבי העולם, אף אחד לא יכול ללכת פשוט עם ...

  • יסודות טכנולוגיית Bluetooth ברוכים הבאים ל- Bluetooth 101. הנה הדברים החשובים ביותר שעליך לדעת על טכנולוגיית Bluetooth. Bluetooth הוא תקן תקשורת אלחוטי גלובלי מקשר ...

  • שימוש dictinary צרפתית בטלפון הנייד שלך המידע בדף זה מיועד בעיקר עבור טלפונים ניידים בסגנון "מבוגרים". אם יש לך אייפון או טלפון חכם מודרני. אתה יכול להיות יותר ...

  • פרסי נייד uSwitch 2012 2012 של uSwitch הפרסים הניידים התקיימו במלון סירקוס בקובנט גרדן בלונדון ב 14 לנובמבר, והוכיחו ערב בלתי נשכח חוגגים למיטב ...

  • מה לומר במהלך sexting מהו כמה דברים פלרטטנית אני יכול לומר במהלך sexting? תשובת פאטי: אתה יכול לשאול או תמסור פרטים על מה אתה לובש או ממ. מחפש 10 סקסטינג מלוכלכים ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/e1-כמה-קווי-טלפון.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/אֵיך/e1-כמה-קווי-טלפון.php on line 122