איפה אני יכול להשיג לתיקון מסך S4 סמסונג גלקסי שלי

כיבוש החלפת מסך S4 סמסונג גלקסי

S4 סמסונג גלקסי, את הדגם העדכני ביותר של טלפונים חכמים סמסונג, מתגאה הרבה "מתחת למכסת המנוע" באופן של דוברים. אז זה לא כל כך מפתיע כי מסך LCD גם חבילות אגרוף. המעבד המהיר שלה משתווה רק המסך העז שלה, מה שהופך את התמונות שצולמו על ידי המצלמה כי הרבה יותר מרשימה. מתוך Samsung Galaxy S3 אל S4, גודל המסך הורחב 5 אינץ 'ברזולוציה של HD מלא. מסך HD AMOLED Super עקף את המתמודדים בשנת 2013 ועדיין מרשה משתמשים היום.

איפה אני יכול להשיג לתיקון מסך S4 סמסונג גלקסי שלי

עבור טלפון כי הוא עכשיו בת שנה, זה גם שומר על עיצוב קומפקטי מוצק בקרב הדגמים האחרונים הפופולריים ביותר. אבל זה לא אומר שזה ללא דופי או נזק לבידוד. לסחוב את האצבע אגרסיבית אחת בשילוב עם אחיזה רופפת על המכשיר יכול להיגמר בטלפון שוכב התנפץ על הבטון. אם זה קורה לך ואתה מרגיש את הדמעות נקוות בעיניים שלך, זכור כי יש לך אפשרויות עבור סמסונג החלפת מסך גלקסי S4 !

חלפי גלקסי S4 מסך סמסונג

בהתאם לנסיבות ואיך נרחב הנזק היא S4 שלך נסדק המסך (ומעבר), המכשיר ידרוש חלפים שונים. הזכוכית עצמה עשויה להיות מפוצץ, אבל הוא צג ה- LCD פגום? מה לגבי מצלמת 2MP שבו אתה משתמש עבור שיחות וידאו או החיישנים הקדמיים האחרים? רוב הסיכויים הם טובים כי מה תאונה שפקד המכשיר יגרום לך צריך יותר מסתם מסך תיקון.

ייתכן שתוכל לקבוע מה החלפת החלקים יהיה צורך, וזה הצעד הראשון אם אתה רוצה DIY (ראה להלן). אבל אלטרנטיבה מצוינת היא לחפש הערכה ואומדן ללא תיקון טלפון נייד. תנו למומחים להבין בדיוק אשר תיקונים Samsung Galaxy S4 נדרשים, ולאחר מכן להחליט איזו אפשרות תיקון לקחת משם.

אפשרויות תיקון מסך סמסונג גלקסי S4:

שירות תיקוני כיתה חנונה

בהתאם לסוג והיקף הנזק, החלפת מסך Active S4 גלקסי עלול לעלות לך עד 200 $. חנון Squad שואפת במשך זמן אספקה ​​48 שעות בחנות. אבל Carphone Warehouse וחברות מסונפות אחרות יכול להימשך עד שבועיים.

שירות תיקוני טלפון נייד החייאה

תיקון טלפון נייד החייאה יכול לתקן או להחליף המסך שלך ללא טרחה ומציע aftward אחריות מוגבלים לכל חיים (להכפיל את האחריות של כיתה חנונה ושירותים אחרים). כל חנות החייאה שומרת חלקים משותפים על יד, על מנת להבטיח את התפנית המהירה ביותר האפשרית (בדרך כלל בתוך יום אחד). אם אין חנות קרובה אליך, החייאה מציעה גם אפשרות דואר ב.

עלות החלפת מסך LCD גלקסי S4 בחנויות החייאה תשתנה גם לפי הסוג של תקלה או ניזק. עם זאת, הערכה חינם ובולטת תקבע את הדעה בנוח.

עכשיו, איך להחליף סמסונג גלקסי S4 מסך עצמך?

בתחילה, המחיר עשוי להיות הגורם הגדול ביותר בעת קביעת להחלפת מסך S4 סמסונג גלקסי. לכן משתמשים רבים בוחרים DIY. אבל לפני שאתם לצאת heatgun שלך, שים לב שכל האחריות לפני שיעובד הריק כאשר אתה עושה כך. ואת ההיבטים הטכניים של התיקון עלולים לגרום ניזק נוסף אם אתה לא לגמרי מבין מה אתה עושה.

עם זה בחשבון, אם אתה מחליט DIY, הנה איך להחליף זכוכית גלקסי S4 סמסונג:

 1. כבה את הטלפון.
 2. הסר את הצלחת באמצעות הציפורן (או spudger אם יהיה בכך צורך).
 3. פופ הסוללה החוצה באותו אופן, באמצעות ציפורן או spudger.
 4. אם המכשיר שלך כולל כרטיס SIM, לחץ עליו פנימה ולאחר מכן שחרר להוציא.
 5. באמצעות heatgun על ההגדרה הנמוכה ביותר או במייבש שיער, לחמם את הפנים הקדמיים (צד הזכוכית). להניף את heatgun או מייבש בתנועות מעגליות כמה סנטימטרים מהטלפון כדי להמיס את הדבק שמחזיק את הכוס על. היזהר שלא לחמם את הטלפון יותר מדי או שאתה יכול לגרום נזק digitizer. אם אתה מתחיל לראות שינוי צבע, להפסיק את החום מיד. שלושה עד חמש דקות צריכות להספיק.
 6. החל בראש ועבודת מבוקשך, להפריד את הזכוכית מהטלפון עם spudger פלסטיק. הוספת חום במידת הצורך.
 7. מניח תמונות פלסטיק בקצוות המופרדים. לך לאט כמו שאתה לחטט או שאתה יכול לנפץ את הזכוכית נוספת. כדי להגן על עצמך, לחבוש משקפי מגן בטיחות שכבה כמה חתיכות של נייר אריזה על המסך כדי לשמור את זה ביחד.
 8. היזהר ליד שני כפתורי מגע בתחתית הטלפון. הם צריכים להסיר לפני הרמת הכוס.
 9. לאחר הזכוכית תיוסר, תוכל להישאר עם השאריות הדבקות על digitizer. נקה עם לניקוי עדשות, מטלית נטולת מוך או לנגב, וסבלנות.
 10. מניח את הדבק החדש מסביב לקצוות של דבק Loca מכשיר או שימוש. מניח את הכוס החדשה על הדבק.
 11. החזר את כרטיס ה- SIM והסוללה.
 12. הפעל את ההתקן לאחור על וזהו!
איפה אני יכול להשיג לתיקון מסך S4 סמסונג גלקסי שלי

S4 סמסונג גלקסי סווג "חבר לחיים," של משתמש אחד כי הייתה לפשט את המטלות היומיומיות של החיים - החל ניטור בריאות ואיכות חיים בארגון לוח הזמנים שלך. אבל גם בן לוויה החיים יכולים להפיל מתוך מהמורה בכביש. וכאשר החכם שלך אין להפיל ואתה צריך תיקון מסך סמסונג גלקסי S4, תיקון טלפון נייד יכול לעזור. שירותי התיקון המקצועיים בכל אחד ממאה מקומות החייאה הוא זולים יותר מאשר בחנויות תיקון מקצועי אחרות מהר יותר ובטוח יותר מאשר אם DIY. שלא לדבר כי העבודה ועלות החלפים מגיעים עם אחריות מוגבלת לכל החיים.

למה אתה מחכה? צור החייאה היום!

פוסטים קשורים

 • טלפון קוריאני 4.2.1 Mobile Android ליבה כפולה I9500 S4 גלקסי סמסונג Mobiles קוריאנית בפקיסטן פרטים מפרט טכני: משלוח חינם / משלוח פרטי המוצר: I9500 S4 סמסונג גלקסי כפול ...

 • פעל על פי ההוראות שלהלן כדי לגשת למנהל המשימות: מכל מסך, הקש והחזק את מקש הבית. הקש על סמל מנהל המשימות. האפשרויות הבאות זמינות: יישומים פעילים. מציג ...

 • שלושה גורמים לציין לפני שאני עושה Ahaa קניות באינטרנט, הדיון הטוב שלה בנוגע במאמר זה במקום הזה ב דף האינטרנט הזה, שקרא את כל זה, אז בשלב זה לי גם להעיר על ...

 • כיצד לפתור בעיה הבהוב מסך סמסונג LN46C630 הצג את כל הפריטים הטלוויזיה סמסונג LN46C630 יש בעיה ידועה עם הבהוב המסך לאחר האחריות פגה. במקום לשלם 150 $ ב שלך ...

 • טלפון אנדרואיד על סמסונג גלקסי S1 סמסונג גלקסי S הוא החכם מופעל אנדרואיד פותח ועוצב על ידי סמסונג אלקטרוניקס המכשיר הנייד הופק 2 תריסר ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/איפה-אני-יכול-להשיג-לתיקון-מסך-s4-סמסונג-גלקסי-שלי.php on line 134

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/איפה-אני-יכול-להשיג-לתיקון-מסך-s4-סמסונג-גלקסי-שלי.php on line 134