איפה לעשות אפליקציות שהועברו אל כרטיס SD ללכת

כיצד להעביר לכרטיס SD - העברת קבצים, אפליקציות, תמונות מדיה מטלפון אנדרואיד, אנדרואיד Tablet לכרטיס microSD: קבל יותר אחסון בטלפון או בטאבלט Android שלך

כיצד להעביר לכרטיס SD - העברה של קבצים, יישומים תמונות microSD

אנחנו מסבירים כיצד להעביר אפליקציות microSD, וכיצד לאחסן קבצים ותמונות על כרטיס microSD טלפון אנדרואיד או מחשב לוח אנדרואיד.

איפה לעשות אפליקציות שהועברו אל כרטיס SD ללכת

כיצד לקבל יותר שטח אחסון בטלפון או טאבלט של Android עם כרטיס microSD

איך להעביר קבצים, יישומים מדיה מטלפון אנדרואיד, אנדרואיד Tablet לכרטיס microSD: קבל יותר אחסון בטלפון או בטאבלט Android שלך

מכשירי אנדרואיד זולים רבים מגיעים עם פעוט 4 או 8 ג'יגה-בתים של אחסון, בעוד אפילו 16GB לא מספיק עבור משתמשים רבים ברגע שהם מתחילים להוריד אפליקציות, לצלם תמונות וסרטונים ברזולוציה גבוהה, ומוסיקת sideloading. למרבה המזל, הרוב המכריע של מכשירי אנדרואיד מגיע עם חריץ לכרטיס microSD, אשר מאפשר לך בולט על אחסון נוסף.

לפני שאתם קונים כרטיס microSD, לבדוק מה כרטיס קיבולת יתמוך הטלפון שלך - בעוד טלפוני דגל נוטים להיות יותר שמח להכיל 128GB, אנדרואידים זול רב מקבל רק 32GB. למען ההגינות, 32GB יהיה מספיק עבור רוב האנשים, ואתה יכול להרים את אחד הכרטיסים האלה מתחת ל עשיריה מאיפשהו כמו אֲמָזוֹנָה .

ברגע שיש לך את כרטיס ה- microSD, זה קל להגדיר את דברים כך שהוא יהפוך את כונן כתיבת ברירת מחדל עבור יישומים חדשים, תמונות, וידאו, מוסיקה ועוד. תוכל להחליף את מיקום החנות בתוך גדרות המצלמה שלך או הגדרות Google Play Music, למשל. אבל מה לגבי הדברים שכבר וסותם האחסון הפנימי של הטלפון שלך? נסביר כיצד להעביר אפליקציות, מדיה ועוד microSD בטלפון Android או טאבלט ה- Android.

כיצד להעביר אפליקציות microSD בטלפון אנדרואיד או מחשב לוח

ראשית, יש להבהיר כי משהו חשוב: לא כל היישומים ניתן להעביר microSD. משמעות הדבר טלפונים עם רק 4 או 8 ג'יגה-בתים של אחסון פנימי עדיין יכול נתקל בבעיות אפילו עם כרטיס microSD מוכנס אם להוריד ולהשתמש הרבה אפליקציות. בין אם לאו אפליקציה ניתן להעביר microSD הוא עד מפתח האפליקציה, לפעמים, יצרנית הטלפונים. ראה גם: איך לתקן "אין מספיק שטח אחסון זמין" של אנדרואיד ההודעה.

אם אפליקציה היא מסוגלת להתרגש לכרטיס microSD, אתה תמצא את האפשרות לעשות זאת בתוך ההגדרות, תפריט Apps. בכרטיסייה הראשונה של מסך זה תוכל לראות את כל האפליקציות שהורדו לטלפון. חלק מצד ימין כדי לראות אילו מאוחסנים על כרטיס SD שלך - עכשיו במסך זה צריך להיות ריק.

כדי להעביר יישום שיבת microSD אל הכרטיסייה הורידה והקש על אפליקציה כדי לבחור בו. כאן אנו שבחרנו האפליקציה בנצ'מרק AnTuTu, אשר לא הותקן מראש בטלפון (אפליקציות מותקנות מראש בדרך כלל לא ניתן להעביר). תראה אופציה "העבר אל כרטיס SD ': ללחוץ על כפתור זה. הלחצן יהיה המופע הראשון "Moving", ולאחר מכן, כאשר הפעולה היא להשלים זה יעבור 'העבר לטלפון'. כעת תוכל למצוא את האפליקציה הרשומה בכרטיסיית כרטיס SD ביום.

לפעמים את האפשרות העבר אל כרטיס SD יהיה באפור, כפי שקורה עם היישום Music אמזון כי מותקנת מראש על מיני זרון EE אנו משתמשים כאן כדי לקחת צילומי מסך. יישומים אלה לא ניתן להעביר microSD.

ראוי לציין כי אפליקציות חינמיות רבות זמינות המציע כדי להפוך את התהליך הזה בשבילך. אם אתה מודאג לגבי אחסון ולאחר מכן הוספת עדיין אפליקציה אחרת כנראה לא הרעיון הכי טוב, אבל אתה תמיד יכול להסיר את זה פעם אחת היא עשתה את העבודה שלה. ראו גם: מבחן קבוצה: מה הטלפון החכם הטוב ביותר?

כיצד להעביר תמונות, וידאו, מוזיקה וקבצי מדיה אחרים כדי microSD בטלפון אנדרואיד או מחשב לוח

הדבר הראשון שיש לעשות הוא לגלוש על הגדרות אחסון בטלפון או בטאבלט Android שלך, ואז לחפש אופציה "העברת נתונים אל כרטיס SD '. לא כל מכשירי אנדרואיד יש אפשרות זו, ואם שלך לא תצטרך להעביר את הקבצים באופן ידני.

איפה לעשות אפליקציות שהועברו אל כרטיס SD ללכת

הדרך הקלה השני לנוע במהירות תמונות, וידאו, מוסיקה וקבצים אחרים microSD היא לעשות זאת באמצעות מחשב או Mac. לחבר את הטלפון למחשב באמצעות כבל USB, ולאחר מכן פתח חלון חדש ועבור התוכן שלה. אתה אמור להיות מסוגל לראות את כרטיס אחסון SD הפנימי של הטלפון כמו שני מדיומים אחסון נפרדים. אנו משתמשים העברת קבצים ב- Android במקינטוש, אשר מציג את כרטיס אחסון SD הפנימי בכרטיסיות נפרדות. כדי להעביר קבצים מהאחסון הפנימי לכרטיס SD פשוט גרור ושחרר קבצים להעתיק אותם מהאחסון הפנימי אל שולחן העבודה Mac ובחזרה לכרטיס ה- SD של הטלפון, ולאחר מכן למחוק אותם מהאחסון הפנימי של הטלפון. רק אל תנסו להעביר את כל הקבצים במערכת אנדרואיד.

אפשרות נוספת אם אתה לא צריך מחשב שעליו להעביר את הקבצים היא לעשות זאת באמצעות יישום מנהל קבצים. מכשירי אנדרואיד רבים מגיעים עם אפליקציה כזו מותקנת מראש, אבל זה לא חלק סטנדרטי של אנדרואיד. זרון EE זה מיני אין אחד, כך שהורדנו את האפליקציה מנהל הקבצים ללא Topnet999.

הקש על הכרטיסייה אחסון בראש האפליקציה לראות את האחסון השונים זמין בטלפון. הנה sdcard0 היה האחסון הפנימי של הטלפון שלנו, תוך sdcard1 היה כרטיס microSD. בואו נתחיל עם תמונות.

sdcard0 הפתוח הראשון ולעיין כדי DCIM, מצלמה. כאן תוכלו למצוא כל יריות שצולמו במצלמה שלך. הקש על שלוש הנקודות בפינה הימנית התחתונה של המסך ולבחור בחירה מרובה. הקש על כל פריט שברצונך להעביר ל SD; כאשר נבחרו הטקסט הלבן הופך צהוב. עכשיו לבחור העבר, לגלוש לכרטיס microSD ובחר העבר כאן.

חזור על התהליך עבור כל מוסיקה וקבצים אחרים המאוחסנים במכשיר שלך.

עקוב מארי Brewis על טוויטר .

פוסטים קשורים

  • מזומנים עם ecard, הציע לשימוש Android Market לקנות כרטיס מתנה אנדרואיד מרקט באינטרנט. זה כמו כסף עם הצעה להוציא אותו ב Android Market. בדקו כיצד זה עובד כדי ללמוד ...

  • אנדרואיד: סמלים נעלמים מבית או המשגר ​​ישן בעיה נפוצה עבור משתמשי אנדרואיד שבו סמלי הקיצור להיעלם ממסכי הבית או Apps Launcher. ישנן כמה סיבות זה ...

  • Veedeo App תכונות מדהימות האפליקציה Veedeo. קל, מהיר, עריכת וידאו אינטואיטיבי ביצוע קטעי וידאו עם אפליקצית Veedeo קלה, מהירה ומהנה. מרגיש עצלן? טען סרטונים ישנים ולערוך אותם. צור מדהים ...

  • Apps הם העתיד של מציאת-ידידות ג'ן Aprahamian, שמאל, ואוליביה יוני פול מ היי! Vina. ברוכים הבאים לעתיד של מציאת ידידות, או כך אומרים מקבלי האפליקציה תקווה. יש Squad, ...

  • Chromecast Chromecast לראשונה ביולי 2013, והוא הפך לאחד המוצרים הפיסיים Google המצליחים ביותר אי פעם. קל לשימוש, זולים, תואם את כל מכשירי אנדרואיד ו- iOS, ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/איפה-לעשות-אפליקציות-שהועברו-אל-כרטיס-sd-ללכת.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/איפה-לעשות-אפליקציות-שהועברו-אל-כרטיס-sd-ללכת.php on line 125