איפה ניתן לרכוש טלפונים חכמים זולים ללא חוזה

קנייה חדשה Smartphone מבלי להאריך את החוזה שלך

מבחר לחם וייז

קניית טלפון חדש היא גדולה, במיוחד מכיוון שרוב הספקים ינתנו לך הנחה משמעותית (199 $ לעומת 529 $ עבור הקמעונאי) תמורת הארכת החוזה שלך במשך שנים.

למה שמישהו יהסס לסחור שנים להנחה 329 $? יש המון סיבות:

 • הם שונאים שירותם אבל אוהבים את הטלפון שלהם (מישהו iPhone?)
איפה ניתן לרכוש טלפונים חכמים זולים ללא חוזה
 • הם מחכים לטלפון שהם רוצים להיות זמינים על "טוב יותר" ספק (Verizon-שיעול-שיעול)
 • הם לא אוהבים להיות כבול
 • נאלצתי לאחרונה ללכת בדרך זו כי אני על תכנית מתוקה כי כך היא בהנחות גדולות, הייתי צריך לשלם הקמעונאי.

  שידרגתי חדש יותר, טוב יותר, הטלפון במהירות גבוהה ללא הארכת החוזה שלי ורק שילם 215 $. אם כוללים את המסים ודמי ההפעלה שמגיעים עם הארכת החוזה שלך במשך שנתיים, שילמתי למעשה פחות מאשר רוב האנשים היו!

  להלן ארבעה טיפים עקבתי לקנות טלפון חדש בלי לתת ספקים רעים אלה מה הם רוצים:

  הכל מתחיל עם מחקר. הנושאים יהיו לספסר את הטלפונים החדשים ביותר עם התכונות החדשות, אבל הם לא בהכרח הרבה יותר טובים. כאשר ספק אומר דברים כאלה "הטלפון הזה יהיה לך להישאר מחובר לחברים שלך באמצעות פייסבוק," אתה יודע שהם מדברים שטויות. רוב הטלפונים חכמים יכולים לעשות את רוב המשימות, כך לא נופלים עבור ספין השיווק של המפעילים.

  אתה חייב לסמוך על עצמך לדעת את העובדות. קרא את כל הביקורות באתרים כמו Engadget ו- Gizmodo. ראה מה לצרכן הדוח שיש לו לומר. תשאל בין חברים שלך מה התכונות שהם משתמשים ואוהבים. תשאל את האנשים שעוקבים אחריך בטוויטר.

  רק לא להיכנס לחנות כלוב או לשאול את האדם מאחורי הדלפק מה הטלפון הטוב ביותר הוא. זה לא לטובתך.

  החזק את הטלפון

  אחרי שעשית את המחקר שלך מצמצם את אפשרויות שניים או שלושה טלפונים, זה חיוני כי אתה בעצם להחזיק אותם ביד ולבדוק אותם.

  אתה מנסה לענות על שאלות מכריעות כמו:

  • איך זה מרגיש ביד שלך?
  • האם אתה צריך מקלדת?
  • איך היא התגובה של המסך?
  • כיצד פועל הממשק בשבילך?
  • האם אנשים אחרים חושבים שאתה מגניב אם יש לך את הטלפון הזה?
  איפה ניתן לרכוש טלפונים חכמים זולים ללא חוזה

  הלכתי לשתי חנויות שונות T-Mobile כמה פעמים לשחק עם שני טלפונים שונים: סמסונג Vibrant ואת G2 HTC. המסך על Vibrant היה מדהים, אבל G2 היה מקלדת. הם היו שני טלפונים שונים לחלוטין עם יתרונות וחסרונות משלהם.

  ביקורות לעזור, אבל הדרך הטובה ביותר לדעת אם טלפון עובד בשבילך הוא על ידי החזקה ובוחן אותה.

  קונה את זה: השתמש קרייגסליסט ו- eBay

  Craigslist ו- eBay הוא דרך מצוין למצוא טלפונים כי הם במצב מצוין בהנחות כבדות.

  באופן אידיאלי, אתה תמצא את טלפון כי כבר טיפול טוב. כלומר, ייתכן שיהיה צורך לקנות טלפון כי כבר בחוץ במשך כמה חודשים כבר. אף אחד לא אמר שזה הולך להיות נסיעה חינם.

  כמו כן, הקפד לשאול בחנות של הספק המקומי שלך אם יש להם טלפוני שיפוץ או חזרו. אלה הם כמעט חדשים אבל צריכים להימכר עבור פחות, כי הם כבר פתחו ומשומשים.

  הייתי בר מזל מספיק כדי למצוא בחור באינטרנט מוכר נקסוס אחד עבור 365 $ כי נראו חדש. הוא לבש מגן מסך והגוף כפף על זה מהיום הראשון אז זה היה כמעט כאילו אני קונה טלפון חדש במחיר בשימוש.

  למכור את הטלפון הישן

  מכירת הטלפון הישן שלך תעזור לך לקזז את המחיר של הטלפון אתה פשוט קונה. הרבה אנשים למכור הטלפונים הישנים שלהם ב- eBay ו Craigslist, ולכן ביצוע שלך להתבלט חשוב אם אתה רוצה לקבל את הדולר למעלה. יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להפוך את הרישום שלך להתבלט:

  • הקפד לכלול את כל מטענים מיותרים, מטענים לרכב, תחנות עגינה, או סוללות יש לך
  • כלול את התיבה וידנית המקוריות אם יש לך אותם
  • המון תקריב, תמונות באיכות
  • שדרג את התוכנה בעצמך
  • השתמש בדיקת איות אז אתה לא יורד כמו פסיכו
  איפה ניתן לרכוש טלפונים חכמים זולים ללא חוזה

  ראה מה אנשים אחרים מוכרים את הטלפון, ואם אתה יכול לעשות את הרישום שלך להתבלט, אתה עלול לקבל מחיר גבוה כדי לקזז את רכישת הטלפון החדש שלך.

  מכרתי שניים וחצי בן G1 שלי עבור 150 $ כי כללתי כל אבזר שהיה לי, לקחתי זמן לעצב את רישום טוב, לשדרג אותו לגרסת אנדרואיד האחרונה. יתרון הטלפון שלי להתבלט, מניתי אותו במחיר גבוה יחסית.

  ליהנות מהטלפון שלכם!

  עכשיו יש לך טלפון חדש (איש) ואתה לא צריך להתחייב לשנתיים נוספות עם הספק שלך. לכן, כאשר Verizon ולבסוף יוצא עם iPhone, אתה תהיה מוכן לקפוץ ספינה וליהנות iPhone האחרון בעזה מבלי להיות ברשת הגרועה, על פי דוחות לצרכן.

  גילוי נאות: פוסט זה מכיל קישורי שותפים, ואני להרוויח עמלה עבור כל רכישה עשתה דרך הקישורים הללו.

  פוסטים קשורים

  • טלפונים ניידים: הזולים ביותר סינגפור (2733 פריטים נמצאו) יורידו את הידות על חלק סמרטפון Best אנשים זמינים להשתמש בכל מיני אלקטרוניקה להישאר מחוברים לעולם. נייד...

  • תשובה מלאה קשורות שאלות מהם החסרונות של שימוש בטלפון נייד? בין החסרונות של שימוש בטלפון נייד הם המכשלה הן עלולות לגרום לאינטראקציה אנושית, סכנה ...

  • Apple iPhone 4S (וירג'ין מובייל) ה- iPhone 4S הזול הזמינים כיום, אם לוקחים בחשבון גם את מחיר התכנית. אין 4G. הרבה יותר יקר מאשר טלפונים חכמים וירג'ין מובייל אחרים. 4S iPhone של הבתולה הקדושה ...

  • 5 דרכים סמרטפון הפכו לנו חכמים על אנושיים לקבל ראפ רע לפעמים. כן, הם מגיעים על חיי ההערות שלנו מבול חסר רחמים של הודעות, בקשות והודעות, יורדים ב משלנו ...

  • מחיר iPhone ללא חוזה חלק החנות בסינגפור מציע iPhone ללא חוזה. מחיר עבור 16GB מתומחר ב SGD1390. עכשיו O2 הודיעה החבילה שלהם וללכת מחיר. 8GB 3G iPhone ...


  Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/איפה-ניתן-לרכוש-טלפונים-חכמים-זולים-ללא-חוזה.php on line 153

  Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/איפה-ניתן-לרכוש-טלפונים-חכמים-זולים-ללא-חוזה.php on line 153