אתר שבו אני יכול לשלוח רינגטונים לטלפון שלי בחינם

10 אתרים לקבלת רינגטונים טלפון נייד חינם הורדות ניידות אחרות

האם המוזיקה לבטא סוג של אנשים אנחנו? אני לא בטוח, אבל זה ברומטר ישיר של האהבות והשנאות שלנו. אני מניח הולך לפי זעם הצלצול הנייד ומספר האתרים להאכיל את הכמיהה, את הרעיון לומר "~who אנחנו 'דרך מוסיקה נכנסו לתאיות מדי. אני בושה אחד מהם - מסע בין כוכבים עקשנים, הנייד שלי הוא pimped עם צלילים מתוך הסדרה מסע בין כוכבים.

אתר שבו אני יכול לשלוח רינגטונים לטלפון שלי בחינם

האם יש דרך טובה יותר של אמירה מגניבה מאשר עם מכשיר זה עכשיו חלק האנטומיה שלנו? אני מניח שלא.

אז בלי עיכובים נוספים, בואו נסתכל עשרה אתרים שמאפשרים לנו לגלוש, לבחור ולהוריד רינגטוני הטלפון הסלולריים חינם המשובחים - בלי לצבוט אגורה.

להזכיר האתרים הללו בחינם, הלכתי במשך העשרה אשר מאפשרים לנו להוריד צלצולים סלולריים בחינם למחשב במקום לשלוח אותו דרך מוביל הנתונים (ברוב המדינות לשם הורדת נתונים, חיוב ספק חלים). אז אתה יכול להוריד את הרינגטון למחשב שלך ולאחר מכן להעביר אותו לטלפון הנייד שלך - 100% חינם.

חלק מהאתרים האלה הם כולל דברים נחמדים אחרים (ערכות נושא, טפטים, משחקים, וכו ') גם עבור המוביילים שלך.

14 מיליון משתמשים שיתוף הדברים שלהם באמצעות ממשק חלקלק. האתר מופעל על ידי קהילת המשתמשים שעושים ולהעלות את הרינגטונים. אוסף הצלצול, 300,000 חזק ניתן להוריד למחשב או לטלפון ללא הרשמה בחינם. בדקו את מפרט הטלפון של האתר Zedge תוכן תאימות מדד (זה רשימה ענקית) אם אתה לא בטוח לגבי ההורדות לא עובדות עם הנייד שלך. האתר תומך גם רינגטונים iPhone. פלוס הוסיף הם הכלים המקוונים לעשות צלצולים, ערכות נושא, טפטים ושומרי מסך.

2. Mobile9

עוד אתר עם הקהילה מאחוריו. קבל את כל הממתקים - הורדות חינם של ערכות נושא, טפטים, רינגטונים, שומרי מסך, תוכנות, משחקים, קטעי וידאו וסמלים. עם 100,000 רינגטוני MP3, זה אוסף רחב. דרושת הרשמה חינם כרוכה לך להוריד ללא 10 מתנה שנייה. כמו בכל קהילה באינטרנט, חברים יכולים להיות דפי הפרופיל שלהם, יכול להגיב ולשתף. אתה יכול לבדוק את התאימות של המודל שלך בקטע הטלפון של האתר כי חתך של גורם נתמך כולל iPhone.

3. TonesAll

TonesAll היא קהילה ידידותית שיתוף רינגטון MP3 שבו כל התוכן מורשה עם רישיון נחלת כלל Creative Commons. האתר מזכיר המותגים הנתמכים הבאים - נוקיה, מוטורולה, סוני אריקסון, סמסונג, LG, BlackBerry ו- iPhone. הרינגטונים הם מקוטלגים לקטגוריות; יש מי שאוהב חיות מחמד & בעלי חיים. פתגמים או חדשות & פוליטיקה אתה לא יכול למצוא בשום מקום אחר. ההרשמה חינם גורמת לך חבר קהילה והוא נותן לך להורדה מיידית ללא 20 השניות של מתנה. חברים יכולים גם ליצור קבוצות אשר הוא מבחר של רינגטונים.

4. MadRingtones

שירות אינטרנט זה הוא מוטה בתור יוצר מקוון רינגטונים. אתה יכול ליצור רינגטון אישית מתוך שיר MP3 האהוב עליכם או סרטון YouTube רק 3 קליקים. אבל כדי להימנע אפילו עבודה כי, אתה יכול להוריד רינגטון מן מעל 300,000 כבר זמין. רינגטונים לעבוד עם כמעט כל הטלפונים והוא נותן לך את האפשרות של ארבעה פורמטים - MP3, AMR, OGG ו- M4R (לאייפון). שבץ ולשתף בבלוג שלך או ברשתות חברתיות כמו פייסבוק.

5. Mobango

קהילת שיתוף ניידת עם הטעם זהה האתרים שהוזכרו קודם לכן. זהו יעד לחיצה ראוי לכל סוגי תוכן סלולרי במיוחד יישומים ומשחקים. ההיבט החברתי הייחודי האחר הוא שאתה יכול לחפש משתמשים לפי גיל, מין, מדינה ודגם של טלפון. להתחבר אליהם דרך האתר לשתף את המדיה שלך. Mobango גם מציע 2GB של אחסון חינם עבור התוכן הסלולרי שלך. אתה יכול גם לסמן שטענת קבצים כמו ציבורי או פרטי.

אתר שבו אני יכול לשלוח רינגטונים לטלפון שלי בחינם

6. CellMind

אתר חברתי נייד מתוכנן היטב על המסלול של הצמיחה. למרות זאת יש אוסף רינגטון זעיר, זה בהחלט מובנה שווה לראות נראה. אתה צריך להירשם (בחינם) כדי להוריד טפטים, ערכות נושא וצלצולים. האתר כולל גם טפט באינטרנט, צלצול וקובעי מסך. היתרון השני הוא האחסון המקוון הניתן על ידי האתר עבור הקבצים הועלו / הנוצר שלך.

7. MyTinyPhone

עם מעל 125,000 רינגטונים במסד הנתונים שלה, האתר אינו זעיר. כל הרינגטונים הם להורדה בחינם על נייד או למחשב. תכונה היא יצרנית רינגטון מבוסס פלאש אשר מאפשר לך להעלות קובץ MP3 (גודל מרבי של 8MB) כדי ליצור צלילים משלך. עם הרשמה חינם, אתה יכול לאחסן את השירים ולשתף אותו עם החברים שלך. הגורם המגרה היחיד הוא המודעה הקופצת אשר שומרת נפתחו בחלון.

8. MobileToones

לא מאוד שונה מקהילות הרשת החברתית הניידות האחרות מלבד הממשק שלה. זה בא עם פורום נייד דיון, קטע סקירה נייד בלוג. כדי להוריד את MP3, פולי או AMR רינגטונים אחד צריך לעבור רישום חופשי קצר. האוסף מוגבל (כ 400 +).

9. Brinked

קהילת שיתוף מקוונת רינגטונים חינם אשר דומה מאוד MadRingtones, אם כי עם ממשק מפוכח. אתה יכול ליצור רינגטון משיר או וידאו ב- YouTube. למרות האוסף הוא לא עצום כמו, מדובר באתר מסודר על עקומת הצמיחה. חפש רינגטונים בין Reggaeton, Raggae, טכנו, רוק, ראפ, R&ב, פופ, מקורי, מדינה וטלוויזיה & ז'אנרי סרטים. הורד בפורמט MP3 / WAV / OGG / M4R או לשתף אותו ברשתות החברתיות.

10. [כבר לא עובד] Tonzr

אם עדיין אין לי את הצלצול שאתה רוצה אז למה לא לעשות חיפוש פשוט. השתמש ב- Google, Yahoo או מנוע חיפוש רינגטון מיוחד כמו Tonzr. לאחר זמן קצר הוא הוסיף לאינדקס כמעט 10,000,000 רינגטונים. חפש עם מילות מפתח בדף התוצאות אתה יכול לבחור את מצב הורדה. מעדן קטן ונחמד הם הציעו כמו צלילים ממש מתחת הבחירה שלך.

נושאי הנתמכים הם - ספרינט, נקסטל, AT&T, T-Mobile, Verizon, Alltel, נייד בארה"ב, נייד דרום, וקריקט. תכונות SMS ו- MMS הן גם אלה שנבחרו בארה"ב נישא בלבד. Tonzr בוחנת כיום עבור תאימות עם מכשירי iPhone.

נכון הורדות סלולריות הוא עולם בתוך עולם הרשת. עבור כל אתר בתשלום, יש מצמד של אפשרויות בחינם. 10 אתרי האינטרנט עבור רינגטונים חינם יש לי הניחו כאן רק להוסיף מהקודמים הבאנו עבורכם MakeUseOf. אתה יכול לבדוק כמה אוהב MyxterTones . ToneShared ואת באמת ייחודי Ultrasonic-פונה .  או אם אתה מרגיש כמו לעשות צלצולים משלך, מארק מראה לך איך לעשות את זה עם Audacity.

סעיף הצלצול שלנו כולל הרבה כלים מקוונים ויישומים אם אתה רוצה לעשות צלצולים משלך.

איזה אתר או רשת חברתית ניידת שלך לפקוד ביותר? האם אתה אוהב לעשות מוזיקה משלך או שאתה שמח עם ההורדה? תודיע לנו!

פוסטים קשורים

  • איך לשלוח רינגטונים חינם על גישה ניידת באתר Myxer. לחץ על העליונה "צרה משלך" קישור. לחץ על כפתור "בחר קובץ". חפש את הקבצים שלך ולאתר את השיר שאתה רוצה ...

  • כיצד לקבל צלצולים בטלפון אנדרואיד שלך - צעד אחר צעד מדריך עם תמונות רק וידאו הרים את מוטורולה Android מופעל דרואיד בשבוע שעבר. היו הרבה אנשים לבקש יותר לעומק ...

  • רוב האנשים רוצים להיות צלצול הסלולרי שלהם, כך שהם נעים המתקשר לכאן. ישנם מספר דברים שאתה צריך לשקול כאשר אתה הולך לקנות את הצלצול ....

  • רינגטונים Samsung חינם על ידי אריק Bernatchez. מומחה סמרטפון Updated 24 בנובמבר 2014 כדי להשיג רינגטונים חינם Samsung חדש בטלפון הסלולרי Samsung שלך, פשוט בצע את השלבים 3 הבאות: שלב # 1: בחר ...

  • מה הטלפון הסלולרי היפוך הטוב שירות Directory? 10 טיפים חיפוש מספר מדויק טלפון ו Side-by-Side השוואת טלפון סלולרי מדריכים באינטרנט חפש מדורג ראשון פורסם. העבר חדשות ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/אתר-שבו-אני-יכול-לשלוח-רינגטונים-לטלפון-שלי-בחינם.php on line 132

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/אתר-שבו-אני-יכול-לשלוח-רינגטונים-לטלפון-שלי-בחינם.php on line 132