מאיפה elf עצמך לשמור על ipad

שאלות נפוצות

 1. האם מוצרי GPS שדון רע לעבוד עם נגיעות Wi-Fi בלבד iPad או iPod Touch או אם שלי iPad / iPhone / iPod אינו מחובר לאינטרנט?

כן. אף אחד GPS שדון הרע דורשים חיבור לאינטרנט (Wi-Fi או 3G) כדי לעבוד. עם זאת, יישומים רבים המשתמשים במיקום שלך עשויים עצמם דורשים גישה לאינטרנט. אפליקציית המפות מחדל, למשל, מנסה להביא אריחי מפה מהאינטרנט כאשר אתה מזיז מהמפה. זו הסיבה שאנו לשמור רשימה של חלק מהיישומים אחרים שפועלים נהדר ללא צורך בגישה לאינטרנט כאן.

 • יש לי iPhone iPad / עם הסלולר שכבר יש שבב GPS בתוכו. למה הייתי צריך מוצר GPS שדון רע?

  כל iPhones וכמה אייפדים לבוא מצוידים עם גישה לאינטרנט באמצעות רשת נתונים הטלפון הסלולרי. יחידות אלה כוללות גם "A-GPS. את הציון "מייצג" סייע, כמו נעזר האנטנות הסלולריות. אז אם iPhone / iPad (עם הסלולר) יש קשר האנטנות הסלולריות, ה- GPS סייע בתוך iPhone / iPad יעבוד טוב מספיק עבור רוב הפעילויות. אבל הרחק האנטנות הסלולריות, למעלה בשמיים, ביער, או בים, ה- GPS יכול לקחת 20 דקות או יותר לאתר אותך. הואיל ומוצרי GPS שדון הרע להסתמך רק על הלוויינים המקיפים את כדור הארץ ולא על אנטנות סלולריות, הם יכולים לאתר אותך במהירות ובאופן מדויק בכל מקום על פני כדור הארץ.

 • האם מוצרי GPS שדון רע לעבוד עם מכשירי אנדרואיד או מחשבים ניידים?

  עם שחרורו 2.0.60 הקושחה, Pro GPS שדון הרע יכול להאכיל נתוני מיקום למכשירים שאינם אפלים באמצעות Bluetooth. אתה עדיין תצטרך מגע iPhone / iPad / iPod כדי להיות מסוגל להגדיר GPS שדון הרע שלך Pro, אבל ברגע מוגדר, הוא יכול להאכיל נתוני מיקום של אפל ושל מכשירים שאינם אפלים. כמו כן תוכל עדיין צריך iPhone / iPad / iPod כדי להיות מסוגל להוריד טיולי מ- GPS שדון הרע שלך Pro.

 • האם מוצרי GPS Bad שדון לספק גישה לאינטרנט?
 • האם מוצרי GPS שדון הרע לעבוד במדינה שלי?

  כן, מוצרי GPS שדון הרע הוכחו ברחבי העולם!

 • איך מדויק Bad מוצרי GPS שדון?

  מוצרי GPS שדון רעים הם מדויקים כמו 2.5m (8ft), אבל כמו עם כל מקלט GPS, זה תלוי בסביבה הספציפית שלך (הפרעות, הנראות בשמים, מיגון, וכו ').

  מאיפה elf עצמך לשמור על ipad
 • האם מוצרי GPS שדון רע לעבוד אם / iPad שלי iPhone / iPod touch נמצא במצב טיסה?

  כן! מצב טיסה לא ישפיע על פעולת ה- GPS שדון הרע. אנו ממליצים במצב טיסה בכל פעם שאתה לא צריך לבצע שיחות טלפון, לשלוח ולקבל הודעות טקסט, או לגשת לאינטרנט. זה חוסך כוח עם מינימום הסחות דעת. אפליקציית מפות מחדל לא תעבוד "מצב טיסה", אבל רוב האפליקציות מחוברות לעבוד בסדר גמורות "מצב טיסה". אם אתה משתמש Pro GPS שדון רע, לעומת זאת, תצטרך להפעיל ידנית Bluetooth לאחר המעבר ל- "מצב טיסה" כי "מצב טיסה מכבה Bluetooth.

 • האם אני יכול לצרף אנטנה חיצונית לכל מוצרי GPS שדון רע?

  לא, אבל אם אתה מנסה לאתר התוספת שלך Bad שדון GPS קרוב יותר תצוגה ברורה של השמים, אתה יכול להשתמש בכבל מאריך. בעלי שדון Bad רבים להשתמש בכבל.

 • איזה סוג של אחריות מגיע עם מוצר GPS שדון רע, ומה מדיניות ההחזרה של שדון רע?

  אתה יכול לקרוא האחריות שלנו ולחזור מדיניות כאן.

 • מה עושה LED על התוספת Bad שדון GPS מוצרי מצביעים?

  OFF: לא BLINK SLOW שימוש: מחפש לווין לנעול מוצק על: מנעול רכשה זוכר כי אם ה- GPS שדון הרע מחובר מכשיר ה- iOS שלך, אבל אתה לא מפעיל אפליקציה דורשת שירותי מיקום, הנורית לא תהיה דלוק, GPS שדון הרע לא לצרוך כל כוח.

 • האם מוצרי GPS שדון הרע לעבוד עם אפליקציית המפות מחדל או אפליקציית המפות של גוגל? מאיפה elf עצמך לשמור על ipad

  סוג של. שתי האפליקציות האלה צריכים חיבור לאינטרנט כדי להוריד את נתוני המפה חדשות כל פעם אתה מעביר או להגדיל את המפה. יישומים אלה לעשות למטמון המסך הנוכחי, זאת כל עוד עמדתך לא זז מהמסך, זה יעבוד. אפליקציית המפות של גוגל מאפשרת לך מטמון מפות לפני שאתה עוזב כיסוי אינטרנט. אנו ממליצים לך לשמור את עצמך לצרות ולהשתמש אחד יישומי מיפוי הרבים עם תמיכה מקוונת.

 • האם Waze לעבוד היטב עם מוצרי GPS Bad שדון?

  Waze בהחלט יכול לקבל את נתוני המיקום של Bad שדון GPS, אך למרבה הצער, Waze דורש חיבור לאינטרנט עבור רוב התכונות שלו. אז אם יש לך חיבור אינטרנט סלולרי הגון, איננו ממליצים Waze לשימוש לא מקוון.

 • איך אני יכול לדעת אם את האפליקציה שאני רוצה להשתמש אעבוד עם מוצרי GPS שדון הרע?

  אנו שומרים על רשימה של יישומים שלמיטב ידיעתנו, עובדות היטב עם Bad שדון מוצרי GPS. אבל זה עניין הרשימה היא רק קצה הקרחון. רוב האפליקציות המבוסס על המיקום ב- App Store פשוט תעבודנה עם Bad שדון מוצרי GPS ללא כל מאמץ או בתצורה הנדרשת. אל תהסס לפנות לצוות התמיכה שדון הרע בתמיכה @ גמדון הרע אם יש לך שאלות הקשורות אפליקציה. הם יכולים לדעת בדיוק מה שהופך את האפליקציה אתה שוקל אינו מופיע ברשימה. או אולי הם לא שמעו על זה עדיין. יש אפליקציה שאתה יודע עובדת היטב עם מוצרי GPS Bad שדון? צור קשר ולהודיע ​​לנו כדי שנוכל מוסיפים אותו למשתמשי Bad שדון אחרים.

 • איך אני יכול להשתמש / iPad שלי iPhone / iPod touch לניווט במטוס / סירה / המכונית שלי?

  זה קל. כל מה שאתה צריך זה את היישום הנכון. יש להסתכל על הרשימה שלנו של יישומים מומלצים.

 • האם אני צריך "כדי jailbreak / iPad שלי iPhone / iPod Touch להשתמש במוצרי GPS שדון הרע?

  בהחלט לא. הכל מוצרים שדון רע מאושרים על ידי אפל ולא דורשים jailbreaking.

 • האם אני צריך לחייב מוצר GPS שדון הרע שלי?

  Plug-in מוצרי GPS Bad שדון אינו דורש טעינה. הם שואבים את כוחם מן iPhone / iPad / iPod touch. המקצוענים GPS שדון הרע יש סוללה פנימית לטווח ארוך, נטענת ומגיעים עם כבל USB לטעינה.

 • האם אני יכול לחייב / iPad שלי iPhone / iPod touch בעוד GPS שדון הרע מחובר לתוכו?

  Plug-in מוצרי GPS Bad שדון כל הספינה עם USB טעינה בכבלים כדי שתוכל לגבות / iPhone שלך ​​מגע iPad / iPod עם GPS שדון הרע לחשמל.

 • איך מוצרי Bad שדון GPS משפיעים על חיי הסוללה של / iPad שלי iPhone / iPod touch?

  מקלטי GPS הם התקנים תאבי כוח, ואת הפעלת יישומים מבוססי מיקום הסוללה עלולה להתרוקן באופן רציף במהירות. הדבר נכון הן של שבבי GPS הפנימי iPhone / iPad ושל מוצרי Bad שדון GPS חיצוניים. למרבה המזל, את סוללת iPad היא עצומה בהשוואה, כך ניקוז סוללה הוא לא באותה מידה של בעיה. מניסיוננו, מגע iPod טעון במלואה יכול להפעיל את ה- GPS שדון הרע במשך ארבע שעות או יותר. עבור iPad, זה 10 שעות או יותר. מעניין, בהירות מסך בדרך כלל יש השפעה גדולה יותר על חיי סוללה מאשר GPS שדון הרע.

 • יש לי GPS שדון Bad 30 פינים. איך אני יכול להשתמש בו עם / iPad החדש שלי iPhone / iPod עם מחבר הברק?

  כן! אתה יכול לקרוא הכל על באמצעות GPS שדון הרע לרע שדון GPS Pro עם מחבר הברק כאן. שים לב: הלקוחות אינספור ניסו המתאמים הלא אפל, והם פשוט לא עובדים עם אבזרים כמו GPS שדון הרע. הקפד לרכוש מתאם Apple. אתה יכול ללמוד עוד על הרע שדון GPS שנעשה במיוחד עבור מחבר ברק כאן.

 • כיצד אוכל לדעת אם היישום שלי הוא באמצעות GPS Bad שדון מול GPS מובנה במכשיר האפל שלי?

  כאשר אתה מתחבר כל מוצר GPS שדון הרע, זה מייד מתחיל האכלת נתוני מיקום / iPhone שלך ​​מגע iPad / iPod. כל באפליקציה שצריכה מידע מיקום תוזן באופן אוטומטי את הנתונים למיקום מדויקים יותר, ברוב המקרים, את נתוני המיקום שמספקים ה- GPS שדון הרע. אם אתה תחוש לכפות את האפליקציה שלך לשימוש רק את נתוני מיקום GPS שדון הרע, אתה יכול להפעיל "מצב טיסה כדי להשבית את שבב GPS פנימי. אבל יש לזכור שזה מיותר לחלוטין. באופן כללי, אתה צריך רק להתחבר GPS שדון הרע וכל השאר הוא אוטומטי.

 • האם יש כבל מאריך אני יכול להשתמש עבור התוספת שלי Bad שדון GPS?

  בעלי שדון Bad רבים גילו את הכבלים CableJive לעבוד היטב, הם עושים הן מחבר 30 פינים וגרסאות ברק.

 • האם אתה הספינה לארץ מולדתי?
 • כמה עולה משלוח עלות?

  כמובן, זה משתנה לפי משקל יעד. ספינות שדון Bad באמצעות דואר ארה"ב, UPS, FedEx או בדרך כלל מהמחסן הראשי שלנו בגרנד רפידס, מישיגן. הדרך הקלה ביותר לקבל הצעת מחיר משלוח מדויקת היא פשוט להתחיל רכישה ולהתחיל לבדוק. תוכל לראות את עלויות המשלוח לפני כניסה לכל פרטי כרטיס אשראי.

 • מה לגבי מסי יבוא ודמי מכס?
 • האם אתה יכול להגיד לי איזה חנויות בקרבתי למכור מוצרים שדון רע?

  מאז אנחנו מוכרים בעיקר באמצעות מפיצים, אנחנו לא מספקים רשימה של קמעונאים פרטיים.

 • מה האפליקציה שדון הרעה משמשת?

  פוסטים קשורים

  • כיצד לאפס הגדרות iPad חיים לא יכולים להיות תכונת איפוס, אבל iPads לעשות. אם, מסיבה כלשהי, אתה רוצה לחזור iPad שלך להגדרות ברירת המחדל שלו, שתוכל לשחזר אותן. הפריט האחרון תחת ...

  • שלב ערוך 1 מכלול תצוגה ערוך שלב 1 מכלול תצוגה אם זכוכית התצוגה שלך סדוקה, לשמור כלול שביר נוסף ולמנוע פגיעה גופנית במהלך התיקון שלך על ידי קשה על הזכוכית. ההוא...

  • התשובה הטובה ביותר: בעיקרון אתה שואל איך הפך לאגדה. ובכן כדי לעשות זאת, תצטרך להיות באמת ייחודי ומטורף מוכשר. אם אתה מוזיקאי, תצטרך להיות מחזמר ...

  • הפוך Ghostbuster עם ציד Ghost אפליקציות הטבעי 8 אלה הוא התופעה הגדולה הבאה, עד לנקודה שבה זה נהיה אפילו יותר פופולרי מאשר זומבים. הרבה אוהדים טבעיים הם ...

  • מבוא העתקה והדבקה מאת סם קוסטלו. מומחה iPhone / iPod סם קוסטלו היתה כותבת על הטכנולוגיה מאז 2000. הוא פרסם מאמרים עם CNN, PC World, InfoWorld, ו ...


  Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/מאיפה-elf-עצמך-לשמור-על-ipad.php on line 179

  Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/מאיפה-elf-עצמך-לשמור-על-ipad.php on line 179