משחק App שבו שתבצע כמו מילים רבות ככל שתוכל

מדוע אפליקציה לנייד שלך מבאס לא תמכור

27 באוגוסט, 2013

הצטרף אלינו בעיר הקרובה אליך יזם של אץ סדרת אירועי העסק שלך בבעיטת ערים צפו 23. פבואר תאריכים »

בואו נודה על האמת, אתה לא רק בבניית אפליקציות בשביל הכיף. בניית אפליקציות היא עסק ואתה צריך להרוויח כסף כדי להמשיך. אבל, עם מספר האפשרויות הזמינות עבור מונטיזציה, מה טקטיקה כדאי לסגל עבור האפליקציה שלך?

להיות ברור לגבי מודל מונטיזציה מהיום הראשון יעזור להוכיח שהלקוחות שלך מוכנים לשלם כדי לפתור את הבעיה שזיהית - חלק חיוני של אימות רעיון האפליקציה.

יש בעיקר שלושה מודלים של תמחור ויביאו את כל ההכנסות. על פי דו"ח של Distimo, בתוך אפליקצית הכנסות מיישומים בחינם הביאו את מרבית הרווחים ב 71 אחוז עם הכנסות שלמו באות 24 אחוזים בתוך אפליקצית הכנסות מיישומים שלמו ב 5 אחוזים.

אם להפעיל את היישום שלך באמצעות אחד מודלים מונטיזציה אלה, יש לך סיכוי גדול יותר בקבלת הכנסות נוספות מאשר כל מודל אחר.

הנה מה שאתם צריכים לדעת על כל אחד מהם:

1. Freemium עבור אפליקציות ומשחקים.

זה לא רק את אפשרות מונטיזציה הפופולרית ביותר עבור משחקים ויישומים, אלא גם את ההכנסות הגבוהות ביותר שהניבו אחד, עם רכישות בתוך האפליקציה וגרף 76 אחוזים מכלל ההכנסות ב- App Store של אפל בארה"ב ולמעלה מ -90 אחוזי אסיה שווקים, על פי הדו"ח של Distimo.

אפליקציית freemium או המשחק מוצע בחינם של תשלום עבור המשתמש עם תכונות מוגבלות, תוכן או סחורה וירטואלית. משתמשים יכולים לגשת גרסה משופרת או תכנים נוספים וכוללים באמצעות רכישה בתוך האפליקציה. תוואי זה שימש גם עבור מנוי עבור עדכוני תוכן החודשי. האפליקציה או המשחק בחינם עם רכישה בתוך אפליקציה מסירה את נקודת המחיר כמחסום לאנשים להוריד אפליקציה ונותנת היזם את ההזדמנות להוכיח את הערך של המוצר שלהם.

אפשר להציע פרמיה או בתכנים נוספים או להציע תכונות בסיסיות בחינם הדורשים את המשתמש לשלם כדי להשתמש בפונקציונליות מלאות של היישום. דוגמה טובה לכך היא אפליקציית המתכונים של ג'יימי אוליבר השף הבריטי רדיו פנדורה אשר שניהם מציעים תכנים נוספים, מתעדכן כל חודש עבור דמי מנוי.

משחק App שבו שתבצע כמו מילים רבות ככל שתוכל

להציע גרסה בסיסית חינם של האפליקציה שלך לצרכנים לקבל דמי כניסה מהירים עם התנגדות לפחות ולתת להם לקנות תכונות נוספות במחיר קבוע או מנוי חודשי ברגע שהם מכורים למצוא ערך זה.

2. אפליקציות בתשלום חד פעמי.

משתמשים משלמים רק פעם אחת כדי להוריד את האפליקציה. עדכונים ותוספות תכונה צפויים להיות חופשיים.

אם אתה רוצה להשיק אפליקציה בתשלום, זה צריך להיות משכנע מספיק למשתמשים לשלם כדי להוריד אפילו בלי הדגמת את זה קודם. כמו כן, אין הכנסות חוזר מהלקוחות הקיימים שלך. עבור זרם הכנסות מתמשך, אתה צריך לחפש לקוחות חדשים בכל פעם.

אז איך אתה לקבוע אם היישום שלך צריך להיות אחד שלם? רוב האפליקציות בתשלום להציע ערך הליבה ב ההורדה הראשונה, ואחריו תוספות קטנות או עיצוב שיפורי שמישה. רוב אפליקציות השירות נופלות בקטגוריה הזו. קח למשל, לבנות את ההערכה העצמית שלך על ידי בהיפנוזה סלבריטי ומחבר רב-המכר גלן Harrold או פריון העבודה האפליקציה נקה.

3. יישומים בתשלום עם תכונות שילם הוסיף.

זהו מודל מונטיזציה היברידי כי צבר תאוצה לא מזמן, אבל לא עם הנתח של ביקורת ההוגן שלה. רבים מרגישים שזה לא הוגן לשלם כדי להוריד אפליקציה ולאחר מכן לשלם שוב כדי הועיל יותר תכונות. זה מסובך בשבילך לבנות על זה, אבל נעשה בחוכמה עם הצעת ערך, זה בהחלט יכול לעבוד, ומאז, הולך לפי המספרים.

משחק App שבו שתבצע כמו מילים רבות ככל שתוכל

דוגמא אפליקציה עם אסטרטגיה זו היא אפליקציית מעקב טיסות ב -100 אפליקציות המובילות, פרו מכ"ם הטיסה.

4. יישומים חינם עם פרסומות.

למרות האמור לעיל הם כל האופציות אשר מחייבים את המשתמש לשלם על השימוש, אחד הדגמים מונטיזציה כי Distimo מנע מן המחקר שלה הוא יישום חינם עם פרסומות.

יישומים רבים משתמשים במודל זה של מונטיזציה. קחו למשל את Sleep בקלות מדיטציות על ידי בשרון. שעולה אין כסף כדי להוריד מציג באתר פרסומות שאינן פולשניות כל עוד את היישום נמצא בשימוש. האפליקציה הזו מקבלת מעל 330 הורדות כל יום והיא מפעילה יותר מ -20 דקות בכל פעם נעשה בו שימוש.

אתה רק להרוויח כסף כאשר מספר גדול של משתמשים להוריד ולהשתמש היישום שלך על בסיס מאוד תכוף. אז לבחור את המודל הזה עבור מונטיזציה רק ​​אם האפליקציה שלך קוראת שימוש ממושך לעתים קרובות, כמו זו לעיל.

אמנם יש אפשרויות רבות לייצר רווח, הדרך להשיג כל סוג של צמיחה בהכנסות לאורך השנים היא באמצעות עסקות חוזרות ונשנות מצד לקוחות קיימים ככל דרך חדש. את ערך החיים של הלקוחות שלך יהיה לקבוע אם היישום הוא תחביב או עסק.

פוסטים קשורים

  • מכללת Application המסה למה זה חשוב ואיך אתה יכול לעזור מסת הסטודנטים שלך הוא ההזדמנות שלהם לחשוף האיכויות הטובות ביותר שלהם כדי להראות לועדת קבלה מה שעושה ...

  • מסה מנחה עבור 2014-2015 יישום נפוץ 13 בפברואר מסת 2014 מנחה לשנת 2014 -2015 יישום נפוץ רק הודיע ​​בפברואר שנת 2014: 2014-2015 לפי ההנחיות במאמר תישארנה ...

  • הכתיבה באת עבודת מחקר פורמט MLA, גבר בעל גוף גדול עומד שם "173; היא צביעת Flockart 173;" חי על המשחקים של Nemea. מבחינתו הוא בא כתיבת מחקר פורמט MLA ...

  • 5 אפליקציות Mobile המשחק הטוב ביותר Word מלבד Scrabble 5 ניידים Apps המשחק הטוב ביותר Word מלבד Scrabble כאשר אתה לא צריך מישהו לשחק איתו בבשר, שום דבר לא יכה סבב תחרותי ...

  • -מסה המכללה-דגימות פרופסור איימי Kind, תלמידים מוצאים ניירות הפילוסופיה קשה לכתוב מאז הציפיות שונות מאוד מאלה בדיסציפלינות אחרות, אפילו מאלה ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/משחק-app-שבו-שתבצע-כמו-מילים-רבות-ככל-שתוכל.php on line 128

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/איפה/משחק-app-שבו-שתבצע-כמו-מילים-רבות-ככל-שתוכל.php on line 128