טלפון אוכמן נפל במים מה לעשות

איך BlackBerry שלי שרד לשחות באסלה

BlackBerry שלי, לאחר שהחלים לשחות של יום רביעי. Ina פריד / CNET

זה הסיוט של המאהב גאדג 'ט, ביום רביעי, זה הפך למציאות שלי.

BlackBerry שלי ירד סיור אי פעם כל כך קצר של מתקני הצנרת של CNET. אני לא בטוח איך זה נגמר בדיוק במקום שבו הוא עשה, אבל די אם נאמר, שהוא עשה. כמו כן, כדי לענות על השאלה לפני שאתה שואל, זה היה בקערה נקייה.

טלפון אוכמן נפל במים מה לעשות

שלפתי אותו בתוך השני של הדיון כי חשש סנסציה. ניערתי אותו, ייבשו אותו, ופנה אל השולחן שלי עם מבט מבויש על הפנים שלי.

כבר במבט חטוף כדי לוודא שאף אחד לא מסתכל, אני בגוגל "מה לעשות אם הטלפון הסלולרי נרטב."

כפי שאתה ודאי יודע או לא, טלפונים סלולריים רבים את מותם על ידי ברכות מבקר, אמבטיות, מאגרים נוספים של צורות ותכנים שונים. יש כל כך הרבה מקרים כאלה, טלפונים סלולריים עכשיו יש אינדיקטורים המראים אם הם התבגרו רטובים, ולכן אינכם זכאים להחלפת אחריות.

התקשרתי Verizon Wireless כדי לראות באיזו תדירות זה קורה. למרות דובר ג'פרי נלסון לא היו מספרים מוצקים, אמר, "אני חושב שזה קורה כמות נכבדה יותר אנשים מבינים."

נלסון אמר דודניתו ירד BlackBerry שלו בבית השימוש פעמיים וידיד פייסבוק ירד הטלפון שלו כוס קפה הבוקר. (החבר'ה Verizon גם מתוך רצון לעזור הצביעו לי הטלפון הזה. אני צריך באמת רוצה טלפון שיכול להתמודד עם המים.)

למרבה המזל, אפילו חלק מן המכשירים לא עמידים במים לשרוד מבחנים המימיים שלהם ויש שפע של ייעוץ באינטרנט על איך למקסם את הסיכויים של אחד.

משוך את הסוללה. לבדוק. לוודא שהכל יבש ככל האפשר. יש הטוענים מגבות נייר או אלה חבילות ג'ל סיליקה לספוג לחות, בעוד שאחרים ממליצים קערה של אורז מבושל.

היצירה הבאה של העצה היא להשאיר אותו להיות למשך יום או יומיים. אין לבדוק את זה. רק תן לזה להתייבש.

זה היה החלק הקשה. זה פשוט נוגד את הטבע האנושי - או לפחות הטבע שלי - רק תן לו לשבת שם.

אני חייב להודות, אני לא לבדוק את זה כמה פעמים אתמול.

טלפון אוכמן נפל במים מה לעשות

ראיתי סימני חיים, אבל זה היה ברור לא עובד כמו שצריך. לפעמים נורית ההפעלה תימשך עוד ועוד שום דבר אחר. פעמים אחרות זה יראה את שעון החול מסתובב, אבל המסך לא תאורה אחורית.

השעה בלי הבלקברי שלי הביכה אותי. כדי להיות הרחק מהמחשב זה דבר אחד, אבל לא לבדוק את הדואר האלקטרוני שלי כל כמה דקות לא היו טבעיות.

בדרך הביתה באוטובוס, העסקתי את עצמי Yahtzee הרפתקאות ב- iPod Touch שלי. ברגע שהגעתי הביתה, אני מחובר במהירות לתוך של Outlook Web Access כדי לראות מה הודעות חיוניות החמצתי על בית נסיעות 30 דקות זה.

ניסיתי להעמיד פנים שזה לא עניין גדול. בישלתי ארוחת ערב התיישבתי לצפות פינאלה "אמריקן איידול". במובנים מסוימים, זה היה טוב. לא היתה לי הזדמנות לבדוק טוויטר, אשר בהכרח הובילו אותי כמה ספוילר מתוך נזיפה בחוף המזרחי.

אבל, הייתי בבירור שלא כתמול שלשום. השותף שלי כל הזמן שאלה אותי אם משהו לא בסדר.

ניסיתי כמיטב יכולתי לערער על גזר הדין.

"אתה פשוט נראה כבוי," AJ אמר.

"אני בסדר," התעקשתי.

איך אתם אומרים, "זה לא אתה דבש. אני רק מתגעגע BlackBerry שלי?"

הלכתי לישון בתקווה בלהט להתעורר יום בהיר - ומסך.

כשהנחתי את הסוללה הבוקר, לבי lept כמו המסך שלי התעורר לחיים. שעון החול סובב במשך פרק זמן שנראה כמו נצח. בסופו של דבר, אם כי, מסך הבית המוכר שלי צץ, מגלה את כל הודעות הדואר האלקטרוני, הודעות טקסט, עדכוני פייסבוק שזרמו ב בזמן הטלפון שלי התייבש.

השמחה שלי שככה קצת כשניסיתי להגיב להודעת הדואר האלקטרונית של עורך. ניסיתי להגיד לו, "יש לי את זה" בתגובת רעיון לסיפור, אך המסך הראה שילוב ביזארי של ים "ח" ו- "L" ים.

ובכל זאת, היה זה צעד בכיוון הנכון. עשיתי חזרה מהעבודה שלי למשרד ביום חמישי מסוגל לפחות לקרוא את הדואר האלקטרוני שלי, אם לא עונה.

כשהגעתי למשרד, אבל כל כמה מפתחות עבדו כמו שצריך. לאחר בייגל הבוקר שלי, המקלדת מתפרצת מתפקד במלואה. ניסיתי הודעת בדיקה. זה עבד.

מתרגש, שברחתי להראות שיתוף עובד.

היא הביטה דואר אלקטרוני הקצרה. מה הביג דיל, היא אמרה.

ובכן, אתה רואה, הטלפון שלי היה קצת תקרית מים מצערת.

"אתה לא תעזוב את זה בשירותים, נכון?"

פוסטים קשורים

  • 350 пользователей сейчас אנא קראו את הפוסט הדביק, לבדוק הודעות חדשות. ולחפש לפני הגשת פוסט. רוצה סוג המכשיר ו- iOS בגרסה ליד שם המשתמש שלך? הקצאת המכשיר ו ...

  • Samsung Galaxy S6 ירד לתוך מים - העזרה הראשונה טיפי סמסונג גלקסי S6 לא כמו קודמו העמיד למים, כלומר שאפילו כמות קטנה של מגע מים עלולה להוביל טכני ...

  • ברוכים הבאים חינם Blackberry שלי! שלום וברוכים הבאים לאתר החדש של FreeMyBlackBerry! Freemyblackberry הוא שירות בפתיחת Blackberry חינם המפורסם בעולם שיכול לפתוח כל GSM / HSPA / AWS ...

  • קבלו צילומים התת-מימי מדהימים עם האייפון! יש iPhone שלך ​​חלומות. חלומות של חקר קומות האוקיינוס ​​של שקע מריאנה כמו ג'יימס קמרון של השכבה החכמה. יש רק ...

  • Minecraft טלפון על חינם אנדרואיד axwell דעתי 4 טלפון התנ"ך Wiz שלי הטלפון q19i pinoy תוכן 2go חינם על 2go מחשב נייד חינם על המטפל 2go טלפון BlackBerry 8520 עבור q19i טלפון java שלי ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/טלפון-אוכמן-נפל-במים-מה-לעשות.php on line 135

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/טלפון-אוכמן-נפל-במים-מה-לעשות.php on line 135