טלפון נפל במים מה לעשות

הנה הדרך הנכונה כדי להציל Smartphone רטוב

הרקטה נפלה בשירותים. המלצרית המגושמת דפק כוס מים על גבי זה. שכחת שהיה בכיס כשאתה קפץ לתוך הבריכה. זה רק כמה מאות דרכים הטלפון שלך יכול לבוא במגע סכנת חיים עם נוזל. כאשר זה קורה לך (וזה מה שיקרה), ברגע שסיימת מתחרפן, אתה בטח להתחיל הקשה בטירוף את כל הכפתורים, נושף עליו, או פיצוץ אותו בעזרת מייבש שיער להיפטר במהירות של כל זה מַיִם.

בעוד אלה הם כל בעלי כוונות טובות פעולות, נחשו מה? לחלוטין את הגישה הלא נכונה. הנה מה שאתה צריך לעשות.

ראשית, להחזיר אותו כמה שיותר מהר. אם הטלפון שלך הוא עדיין בתחתית בג'קוזי או בשירותים, להוציא את זה בהקדם האפשרי. ככל שהוא הנוזל, כך גדל הנזק הסבירות יהיה.

לאחר שהמכשיר כבר לא שקוע, אם אתה יכול, לקחת סוללה החוצה. אפילו לא טורח להפעלה אותו, לא ללחוץ על כל כפתורים אחרים, פשוט לפתוח את הטלפון ולשלוף את הסוללה. אם אתה לא יכול לעשות את זה אם כי - אם אתה בעלים של iPhone או מכשיר אחר, כי אי אפשר לחטט בנפרד במהירות - תצטרך להסתפק רק בזהירות כיבוי המכשיר. אתה רוצה לחתוך כבוי, המכשיר מהר ככל האפשר כדי למנוע את האפשרות לקצר.

עכשיו - אין לייבש אותו או לתקוע אותו בתנור. החום עלול לגרום נזק האלקטרוניקה עדין בפנים. מה שאתה צריך לעשות זה לתת לו מהיר לנגב עם מגבת נקיה, מוודא לא יחדרו אליו בטעות בסופו מתנקז לתוך נמליה או פתחים אחרים. אם יש עקבות של מים הלכודים בתוך סדקים או חריצים במקרה, לנסות בזהירות שמרנית באמצעות אוויר דחוס כדי לפוצץ אותו. רק להיזהר לא לתקוע את המים הרחק בתוך הטלפון.

הבא יש לנו כמה אפשרויות שונות. אנשים רבים נשבעו על ידי מלית הטלפון בתוך שקית של אורז יבש, ולתת לו לשבת במשך 24 עד 36 שעות או יותר. זה זול, קל, והוא יכול להיעשות בעת צרה. אבל שיטה זו יכולה לקבל קצת שלילית: אם האורז סופג את המים היטב, אתה עלול להישאר עם בלגן אורז רגשני תקוע הקמטים שלה יציאות קלט / פלט. אלה עם עור במשחק (כפי שתראה להלן) גם אומרים כי העמילן מפני השטח של האורז יכול לקבל בתוך הטלפון שלך יהרוס אותו, אבל אני לא הצלחתי למצוא ראיות אמפיריות מוצקות של זה. כדי להיות בטוח, לעטוף את הטלפון רופף במגבת נייר והשליך באורז.

האפשרות החכמה היא לשמור desiccants הסינטטי על-יד. הם הרבה פחות מבולגנים, והם עובדים בצורה מהירה ויעילה יותר מאשר אורז.

20 $ Bheestie התיק הוא אפשרות אחת אתה יכול להזמין ולשמור על המדף בבית. אתם יכולים להוריד את הטלפון בכיס פלסטיק אטום מעת לעת (כמו לאחר ג'ינס שלך להירטב, בגשם סוחף) כדי לוודא שאין לחות מתמשכת מתחיל לעשות נזק בתוך המכשיר שלך, או פשוט להשתמש בו אם הטלפון שלך פוגש מלא על LIQUI-מקרה חירום .

יבש-כל הוא עוד מוצר אתה יכול לקנות ולשמור איתך למקרה. עסקה זהה תיק Bheestie: אתה פשוט לאטום את הטלפון בתוך כיס, אשר מלא עם יבוש, ולאחר מכן לחכות את פרק הזמן המצוין (24 עד 48 שעות) כדי לאפשר לטלפון להתייבש. אתה יכול לתפוס שקיק עבור זול כמו 6 $ באמזון.

Drybox אפשרות נוספת. אתה יכול להשתמש באתר שלו כדי למצוא קמעונאים בעירך שיש להם Drybox אתה יכול להשתמש באתר. לאחר כבוי שלאחר לצלול הטלפון שלך, אתה רק הראש באחד המיקומים Drybox אלה ותוך דקות, הגאדג'ט שלך צריך להיות יבש לשחזר העצם. בעוד סן פרנסיסקו הייתה רבה לבחירה, בערים אחרות כמו יוסטון, טקסס, וסנטתי ברברה, קליפורניה לא היו Dryboxes סמוכים, אז לעשות את המחקר שלך.

טלפון נפל במים מה לעשות

כמובן, הדבר הכי חכם שאתה יכול לעשות הוא להתחיל לאגור מנות יבוש אתה כבר מקבל בחינם. התחל עכשיו: בכל פעם שאתה רואה חפיסה תבוש רופפת בתוך קופסא עם זוג נעליים חדש, כונן קשיח, משלוח של תבלינים, או מה שלא יהיה, לשלוף אותו ולשמור אותו. Dump את כולם לתוך מיכל פלסטיק או זכוכית שאתה בטוח יש חותם אוויר חזק. לאחר שאספת חבורה של אותם, יש לך תרמיל חירום טלפון-הצלה מוכן ללכת. פשוט לזרוק את הטלפון טבל לתוך המיכל, לאטום אותו, ותקבל את אותן תוצאות כמו כל אלה אפשרויות מסחריות אחרות.

הטריק לכל אחת מהשיטות הללו הוא שעבור יבושו לעשות את הקסם שלה, היא צריכה להיות במכל אטום, כך שהוא יכול לספוג מים רק מטלפון, ולא מהאוויר בחוץ. כמו כן, אתה צריך להיות מספיק של ההווה יבוש לקלוט את כל המים.

הטיפים הבאים, יש סיכוי טוב הטלפון שלך יוכל לשרוד לשפוך בטרם עת שלה. אבל אם זה לוקח לצלול גדול במיוחד, אתה יכול להיות SOL. במקרה כזה, זה הזמן לקנות מכשיר חדש.

עֶזרָה! קפצתי הטלפון שלי במים!

זה הרגע "אה שטויות!" האולטימטיבי: אתה מוריד את מכנסך להשתמש בשירותים ולשמוע סנסציה כפי כי טיפות טלפון נייד יקרות מהכיס שלך לתוך המים.

לדברי לתקן חברות הטלפון הסלולרי, תיקון מכשירי iPhone וטלפונים חכמים אחרים עם חשבונות נזקי מים עבור חלק ניכר של העסק שלהם.

מחקר שנערך על ידי סוכנות שיווק 11mark נמצא כי 75 אחוזים מהאמריקנים עם טלפונים ניידים הודו בשימוש הטלפון שלהם בחדר האמבטיה, אשר מוסיפה עד הרבה טלפונים סלולריים בצורה מסוכנת קרובה למים.

"אנחנו מקבלים "צנחתי [הטלפון שלי] באסלה" פעם או פעמיים ביום ", אומר רוג'ר כביר, הבעלים של Phonez ד"ר החברה לתקן הטלפון הנייד בסן אנטוניו, שם תיקונים נזקי מים מתחילים ב 80 $ ו לעלות בהתאם אם אילו רכיבים צריכים להחליף. ד"ר Phonez משתמשת במערכת קניינית, "Drybox," לדובב לחות לפני ניקוי חלקים פנימיים עם אמבטיה אלכוהול קולי.

כשהביא חכם או iPhone שלך ​​במים בדרך כלל תביא לביטול האחריות - רוב הטלפונים יש אינדיקטורים שישנו צבע כאשר הם נרטבים - לתקן חברות טלפון סלולארי להציע שירותי חנות או במשלוח דואר עבור כל דבר, החל מסכים סדוק ניזקי מים.

ירד הטלפון בשירותים? זה קורה

אם שהפלת הטלפון בשירותים, אתם לא לבד.

זה קרה לחבר הרשימה של אנג'י פאם מרפים של Waxhaw, צפון קרוליינה, כאשר הטלפון החכם מוטורולה Droid שלה לקח לצלול בברכת הפורצלן.

"הדבר הראשון הלכתי היה, 'ewww,'", היא נזכרת. "אבל שמעתי את הפתיחה ולאחר מכן פשוט לא חושב. הגעתי ב. "

התגובה המהירה שלה - הסרת הסוללה בטלפון הנייד במהירות, ומתייבש המים במגבת, נגב אותו האלכוהול לחיטוי ולתת אוויר היבש החכמה - עוזר להחיות ולתקן את הטלפון פגום-מים. זה עבד, אבל הרפתקת טלפון-דיג המרפים עזבה אותה לוטשי העיניים שלה בטלפון סלולארי מים עמידים חדש.

אבל עבור oopsies עם טלפון סלולרי שאינו עמיד למים, יש עדיין תקווה.

מעבר אורז: כיצד לשמור טלפון סלולארי רטוב

טלפון נייד מומחים לתיקון לומר כדי למנוע נזק מים, להתחיל על ידי הסרת הטלפון הסלולרי שלך מן המים מיד.

• הסר את סוללת הטלפון, אם הדבר אפשרי. טלפונים חכמים מסוימים, כגון ה- iPhone, אינם מאפשרים את הסוללה כדי להסירו, כך לפחות להפוך כוח הטלפון הסלולרי שלך כבוי.

• הימנע הפעלתו מחדש או חיבור אותו פנימה, אשר יכול להרוס רכיבים פנימיים ולהרוס את הטלפון.

• למרות הפופולריות שלו כתרופה רטוב-התקן, צבת הטלפון הנייד שלך בתוך שקית של אורז מבושל עלולה להתייבש זה אבל לא תמיד יהיה מספיק כדי לתקן את הטלפון מאז מינרלים בתוך המים יכולים לייבש ואפשרות להגיב עם חומרים בתוך טלפון.

• קח את המכשיר לחנות לתיקון טלפון בתוך יום או ימים, כדי שתוכל לקחת את זה לבד, הכל יבש בפנים, לנקות מינרלים שעלולות לגרום קורוזיה ולהחליף את כל חלקים שכבר לא עובדים.

טלפון נייד תיקון חברות סוד: אלכוהול

גם אם הטלפון הסלולרי פגוע המים מופיע יבש, מינרלים שהיו בתוך המים יכולים לאכל רכיבי מתכת עדינים לאורך זמן, על פי נד Hosic, מייסד תיקון iPhone בוסטון.

"זה יכול לעבוד בסדר מייד, ולאט לאט מתחיל לאבד תפקיד אחד, ואז עוד אחד, עד שזה מת לגמרי," אומר Hosic, הוספה אי אפשר לחזות מה להציל מבלי לפתוח את מקרה הטלפון.

פוסטים קשורים

  • 350 пользователей сейчас אנא קראו את הפוסט הדביק, לבדוק הודעות חדשות. ולחפש לפני הגשת פוסט. רוצה סוג המכשיר ו- iOS בגרסה ליד שם המשתמש שלך? הקצאת המכשיר ו ...

  • קבלו צילומים התת-מימי מדהימים עם האייפון! יש iPhone שלך ​​חלומות. חלומות של חקר קומות האוקיינוס ​​של שקע מריאנה כמו ג'יימס קמרון של השכבה החכמה. יש רק ...

  • Samsung Galaxy S6 ירד לתוך מים - העזרה הראשונה טיפי סמסונג גלקסי S6 לא כמו קודמו העמיד למים, כלומר שאפילו כמות קטנה של מגע מים עלולה להוביל טכני ...

  • תתכונן להצטרף ביצתי, אליי, ועצבני על ההרפתקה המרגשת הבאה שלהם! ההמשך של חידת פיסיקה המבוססת הממכרת ביותר מדיסני סוף סוף הגיע. איפה המים שלי? 2 ...

  • איך BlackBerry שלי שרד לשחות באסלה BlackBerry שלי, לאחר שהחלים לשחות של יום רביעי. Ina פריד / CNET זה הסיוט של המאהב גאדג 'ט, ביום רביעי, הוא הפך שלי ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/טלפון-נפל-במים-מה-לעשות.php on line 137

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/טלפון-נפל-במים-מה-לעשות.php on line 137