מהו בשלט רחוק אנדרואיד

כיצד צפה מרחוק וניהול טלפון אנדרואיד שלך

על ידי ג'ייסון פיצפטריק ב -2 בפברואר 2011

אם אי פעם רוצה אתה יכול לראות את המסך של טלפון אנדרואיד שלך על שולחן העבודה שלך או שליטה מרחוק אותו באמצעות העכבר והמקלדת אנחנו נראה לך איך במדריך זה פשוט לקבל גישה מרחוק למכשיר אנדרואיד שלך.

מהו בשלט רחוק אנדרואיד

למה היית רוצה לקבל גישה? כשתסיים עם מדריך זה תוכל להציג את מסך הטלפון על צג המחשב שלך וזה נהדר עבור: לשים הודעות של Android תקין לצד תיבות הודעה אחרות בצג שלך, להשתמש בו כמו המתקשר על צג ID , ולוקח צילומי מסך screencasts. גם אם הטלפון שלך מושרש (ואת זה צריך להיות! השתרשות פותחת כל כך הרבה תכונות נהדרות) תוכל להרוויח את היכולת להשתמש במקלדת ובעכבר של המחשב כדי לשלוט בטלפון אנדרואיד שלך. מקלדת השליטה / עכבר מרחוק היא נהדרת עבור מזיני נתונים על המסך הזעיר ללא צורך לנקר את המקלדת שעל-גבי מסך.

מְשׁוּכנָע? גדול! בואו נתחיל.

מה שאתה צריך

על הטריק הזה תצטרך כמה דברים, כולם בחינם (sans מכשיר אנדרואיד לא-ה"חינם ב-בירה שלך). אסוף את הפריטים הבאים:

  • מכשיר ה- Android שלך
  • כבל סנכרון USB שלך
  • הורד את ה- SDK אנדרואיד עבור מערכת ההפעלה שלך כאן (משתמשי Windows לדלג על המתקין לתפוס את ZIP).
  • הורד AndroidScreencast המבוסס Java כאן.
  • אופציונלי: אם אין לך Java מותקן במערכת שלך, להוריד אותו כאן.

הגדרת SDK אנדרואיד

עבור הדרכה זו נשתמש מכונית Windows 7 אך מאז קיימת חבילת SDK עבור Windows, Mac OS X ו- Linux, ואת הרוטב הסודי של המורה שלנו הוא יישום Java, צריך להיות לך שום בעיה הבאה יחד ללא קשר מערכת ההפעלה שלך.

הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא להגדיר את SDK אנדרואיד. יש מתקין Windows, אנו ממליצים לוותר עליה. אין צורך להתקין את חבילת SDK וכל הדברים המיותרים שהוא רוצה ממך להתקין אלא אם כן אתה מתכנן לעשות פיתוח אנדרואיד (ואם אתה, אתה כנראה כבר לאחר התקנת אותה בכל מקרה).

הורד את הארכיון ולחלץ את חלונות android-sdk תיקייה. פתח את התיקייה. הקלק על ה SDK Manager.exe. אנחנו צריכים לעשות עדכון קטן כמו הגירסות החדשות של חבילת SDK לא מגיעות עם כמה מהיישומים עזרו שאנחנו צריכים. כאשר אתה מפעיל את מנהל SDK כמה חלונות יפתחו במהירות להיראות כך:

קחו רגע כדי בטל הכל אבל את הערך העליון, פלטפורמה-Tools SDK אנדרואיד. אנחנו צריכים את הכלים אבל אנחנו לא צריכים אף אחד חבילות פיתוח SDK אחרות (שלא בטל אותם אומר שאתה צריך לשבת דרך שטח דיסק להורדה ופסולת ממושך עם תמונות פיתוח לא תצטרך). לאחר השלמת ההורדה אתה יכול לסגור את מנהל SDK.

בדיקת חיבור בין המחשב להתקן Android

בשלב זה אתה רוצה לחבר את המכשיר אנדרואיד שלך באמצעות כבל סנכרון USB. בדוק שלך חלונות android-sdk בספרייה ולוודא ותראה תיקייה שכותרתו כלי פלטפורמה (אם אתה לא, הפעל את מנהל SDK שוב ולוודא כי כלים Platform SDK אנדרואיד להוריד כמו שצריך).

פתח את ספר הטלפונים, בתוך צריך להיות יישום בשם adb.exe. פתח את שורת הפקודה ו גרור ושחרר adb.exe על גבי זה. סוּג התקנים כמתג פקוד לאחר adb.exe. כפי שניתן לראות בצילום המסך למטה:

אחד משני הדברים הבאים יקרה: אחד, אתה תקבל רשימה של ההתקנים המחוברים (כפי שראינו לעיל) או שניים, ADB יחפש ולהתחבר כל מכשירי אנדרואיד שהוא מוצא. 99% של שגיאות תיתקל כאשר מקשרים את המכשיר למחשב שלך ניתן לפתור פשוט על ידי הפעלת התקני adb.exe כאשר המכשיר מחובר כראוי.

מהו בשלט רחוק אנדרואיד

לחבר את ההתקן למחשב ו- Android שלך באמצעות AndroidScreencast

תפוס את העותק של androidscreencast.jnlp ששמרת קודם לכן ולהעתיק אותו שלך חלונות android-sdk תיקייה. זה לא חייב להיות באותה הספרייה, אבל באותה מידה אתה יכול גם על סדר וניקיון. לחץ לחיצה כפולה על הקובץ ולאחר מכן תראה מסך הטעינה Java כמו אחד בצילום המסך למעלה. הריצה הראשונה בדרך כלל לוקח יותר זמן מהרגיל כדי להיות סבלני, גם אם אתה נתקל שגיאות לחזור ולבדוק שוב שכל התקני adb.exe למעשה מראה מכשיר אנדרואיד שלך ברשימה המכשיר. ברגע שזה נעשה טעינה אתה אמור לראות המסך של אנדרואיד שלך:

בשלב זה טלפונים שאינם מושרשים יכולים לראות את המסך, לצלם צילום מסך באמצעות כלי צד שלישי (יש, למרבה הצער, לא בנוי בכלי צילום מסך) או יכול להקליט וידאו של המסך באמצעות כלים מובנים screencasting. אם יש לך מכשיר מושרש לא רק אתה יכול לראות את המסך, אבל אתה גם יכול לקיים אינטראקציה עם זה הוא על ידי לחיצה ישירות על המסך על ידי לחיצה על כפתורי הפונקציה לאורך החלק התחתון של הצופה (בית, תפריט, גב, וכן הלאה) . שניהם מושרשי משתמשים שאינם מושרשים יכולים להשתמש בדפדפן הקובץ הבסיסי אך לרוב מטרות הוא מוגבל למדי ואינו מוסיף כל ערך משימת נוף / שלט הרחוק כולו.

כל פעם שאתה רוצה להציג מרחוק או לשלוט במכשיר שלך בעתיד, פשוט לקשור אותו עם כבל USB וברח androidscreencast.jnlp .

יש לך גרזן Android לשתף? בואו לשמוע על זה תגובות. רוצים לדעת איך לעשות משהו בטלפון אנדרואיד שלך? אנחנו רוצים לשמוע על זה יותר מדי.

פוסטים קשורים

  • EReader ביותר עבור אלקטרונים קריאים אנדרואיד על אנדרואיד היה אמור להיות רק בסדר. עכשיו זה מדהים. אמנם יש שפע של יישומים מתוקים עבור קריאת ספרים על הטלפון או הטאבלט, לשחק יש ספרים ...

  • וידאו: Hands-on עם ניו Instagram וידאו על לא אנדרואיד שזה היה ממש הפתעה אחרי כמה דיווחים שברה את החדשות בימים שקדמו לאירוע הפייסבוק של היום, אבל כן, הם ...

  • עכשיו דפדפן הוא דפדפן קל משקל עבור אנדרואיד עם Flash תמיכת Android: אם אתה עדיין צריך תמיכה פלאש בדרכים, עכשיו דפדפן הוא דפדפן אינטרנט מהיר עבור אנדרואיד, אשר מציע את זה. זה...

  • 4 תשובות Pics 1 Word בגידות 4 Pics 1 תשובות Word, בגידות, רמזים ייראו לכם איך לנצח בכל הרמות ומכתבים של המשחק עבור iPhone, iPod, iPad, ו- Android. לנחש את המילה כי ...

  • Minecraft: מהדורת כיס (עבור Android) כרייה מוצקה וניסיון crafting. נראה ומשחק נהדר. מרובה פשוט מלח. פיתוח מתמשך. לא עמוק כמו גרסת ה- PC. חלק מגע ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מהו-בשלט-רחוק-אנדרואיד.php on line 131

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מהו-בשלט-רחוק-אנדרואיד.php on line 131