מהו הטלפון הטוב ביותר עבור Verizon עכשיו

8 Phablets הכי טוב שאתה יכול לקנות ב -2016

קפוץ אל:

מה פאבלט הטוב ביותר בשוק ב -2016? ישנם הרבה מודלים נהדרים לבחירה עכשיו, שלכל אחד מהם יש את נקודות חוזק המפתח שלהם. קיבצנו-במעלה phablets הטוב ביותר כרגע.

פאבלט האחרון התווסף לרשימה זו היה נקסוס 6P ואנחנו לא יכולים לראות את זה שהוכה בזמן קרוב, אבל MWC 2016 יכול להוכיח שאנו בטוחים.

מהו הטלפון הטוב ביותר עבור Verizon עכשיו

נערך מדי שנה בחודש פברואר, זה המקום עבור רבים של השקות טלפון הגדולות של השנה. למשל, אנחנו בטוחים לראות את Samsung Galaxy S7 החדש השנה, שלא לדבר על טלפונים חדשים מבית HTC ו- LG.

טלפון אחד אנחנו כבר יודעים על, לעומת זאת, הוא Mate Huawei 8. זהו עוד טלפון גדול מ Huawei ולמרות זאת יש רק מסך 1080p, סוללת 4,000mAh הענקיות שלה יכלה לגרום חיי סוללה ארוכים במיוחד - אחת הסיבות הרבות שיש לקחת בחשבון פאבלט.

בכל זאת, אם זה פאבלט אתם באמת רוצים אז אף אחד מן השמות ברשימה זו יגרום לך מאוד שמח. וגם, אם כסף הוא לא אובייקט, 6P לא להיות מובס בזמן קרוב.

צפו מדריך הקונים החכמים שלנו

Phablets ביותר - מדוע כדאי לקנות אחד?

למה phablets הפך כל כך פופולרי? רבים חושבים שזה בגלל שאנשים לא רוצים לקנות טלפון ולוח, אבל יש מספר יתרונות ברורים נוספים בעלות על אחד.

איכות מסך

אין זה סוד כי מוביילים הולך וגדל מדי שנה. Phablets, אשר נחשב בדרך כלל לכל סמארטפון מדידה בבית ב 5.5 אינץ 'ומעלה, הם ענקיים עכשיו. העובדה אפלה, שבעבר התנגד אז לטלפוני מסך גדול, הצטרפה תרועת פאבלט באה להמחיש עד כמה דרישה הם.

היתרונות הבולטים ביותר של בעלות על טלפון כל כך גדול לבוא עם המסך. Phablets בדרך כלל התברכה מציג מדהים כי נהדרים עבור צפייה בסרטים, משחקים וקריאה. הם מאוד פופולריים בקרב הנוסעים מסיבות אלה ממש.

בעוד LG וסמסונג מהר לאמץ לוחות QHD סופר חדים, HD מלא על מסך גדול עדיין מספק חוויית צפייה מעולה.

חי ביצועים וסוללה

מהו הטלפון הטוב ביותר עבור Verizon עכשיו

מאז phablets הוא גם נוטה יותר לשמש למטרות משחקים מאשר טלפונים חכמים קטנים, הם נוטים לרוץ על חומרה יותר חזקה. כמעט כל מוביילים ב-אפ בסיבוב הזה יכול להתמודד עם כותרות 3D מורכבים בלי בעיה, מה שהופך אותם בחירות אידיאלי עבור גיימרים חת.

טלפונים Big נוטים לבוא עם סוללות מוגדל, phablets הם מאוד היטב ניחן במחלקה זו. תשכחו לדאוג אם הנייד שלך תימשך היום; רוב phablets יכול ללכת על סביב ימים בין טעינות, וחלקם עלול להימשך אף יותר.

אחר דברים לשקול

עיצוב וארגונומיה הם תמיד תחומים חשובים שיש להביא בחשבון בעת ​​רכישת טלפון חכם, אבל הם חשובים במיוחד עם phablets בשל גודלן.

רוב היצרנים לשים כל מאמץ אל תוך ביצוע הטלפונים החכמים עם המסך הגדול שלהם כפי ידידותי למשתמש ככל האפשר, בין אם זה דרך מסגרת רזה, חרט ייעודי, מרכזי ממוקם מקשה ניתן לתכנות או מצב פעולה ביד אחת. עם זאת, אנו עדיין ממליצים לנסות אחד בחנות הראשונה, במיוחד אם יש לך ידיים קטנות. ודא שיוכלו להתאים בכיס שלך מדי.

תכונות נוספות כמו סורקי טביעות אצבע, NFC חריצים לכרטיסי microSD יכולות גם להיות השפעה עצומה על חוויית המשתמש הכולל.

פוסטים קשורים

  • הנה מה מצביע ניו המפשייר האם רוב מפחד ניו המפשייר, קפואים של והרמונט, תאומים סיאמיים תעשייתיים, מוטל החובה להקצות העצמית מהאירוח העיקרי הראשון במדינה. המדינה...

  • מה הטלפון הסלולרי היפוך הטוב שירות Directory? 10 טיפים חיפוש מספר מדויק טלפון ו Side-by-Side השוואת טלפון סלולרי מדריכים באינטרנט חפש מדורג ראשון פורסם. העבר חדשות ...

  • איך אני יכול לפתוח את הטלפון הסלולרי ורייזון, כך שהוא יכול לשמש עם ספקים אחרים? האם כל אחד יודע איך אני יכול לפתוח את הטלפון הסלולרי ורייזון, כך שהוא יכול לשמש עם ספקים אחרים? ידידים עם T-Mobile ...

  • כמו נתונים? אם כן, ספרינט עשוי להיות המוביל בשבילך עמוד 1 מתוך 2: בעוד ספקים אחרים להתפלפל על תוכניות נתונים - ללא הגבלה, מוגבלות, חנק, לא-חנק - ספרינט מציעה לחלק את רוב ...

  • אם טלפון Verizon שלי נשבר זה לא אשמתי, אני יכול קבל טלפון חינם אם אני לא צריך ביטוח? למרות שרוב הטלפונים חכמים היקרים עכשיו לבוא עם מכסה עמיד להגנה מפני ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מהו-הטלפון-הטוב-ביותר-עבור-verizon-עכשיו.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מהו-הטלפון-הטוב-ביותר-עבור-verizon-עכשיו.php on line 124