מהו יישום עריכת וידאו חינם הטוב ביותר עבור טלפון אנדרואיד

5 עורכי וידאו הטובים ביותר עבור אנדרואיד

רוב חדש smartphones בימים אלה מגיעים עם היכולת להקליט וידאו ב -1080 p, כלומר רבים מאיתנו מסתובבים עם מצלמות וידאו די הגונים בכיסים שלנו. אבל יש עוד מה לעשות וידאו טוב מסתם לכיד הרגע. לעתים קרובות, אתה צריך עורך וידאו ללכת פנימה לנקות את הדברים.

מהו יישום עריכת וידאו חינם הטוב ביותר עבור טלפון אנדרואיד

למרבה המזל אתה לא צריך ללכת להתלקח מחשב. להלן חמישה עורכי וידאו אתה יכול להשתמש ישירות מהטלפון או מחשב לוח אנדרואיד שלך.

1) PowerDirector

אלה מכם שהשתמשו עורך וידאו במחשב לפני יודעים שהם נוטים לבוא עם מראה מסוים. יש ציר זמן בתחתית. קליפים זמינים בפינה השמאלית העליונה, וכן תצוגה מקדימה יושבת בפינה הימנית העליונה. PowerDirector של CyberLink ייתן לך כי הממשק המוכר במכשיר אנדרואיד.

יישום זה הוא אחד אפשרויות מתקדמות יותר בחוץ. אתה יכול לגרור ולשחרר קלעים לפי צורך, להוסיף רצועות שמע, להוסיף טקסט כותרת, לבחור מתוך מספר השפעות מעברות, להחיל מסננים לסרטונים שלך, ולייצא קבצים עד 1080p (לאחר 5 $ רכישה בתוך האפליקציה, אחרת אתה מוגבל ל -720 p). ניתן גם לשלוח אותם ישר אל פייסבוק או YouTube כשתסיים.

יישומים מסוימים צריכים קצת עבודה כדי לעבור בנוחות משולחן העבודה ניידת, אבל זה לא אחד מאותם זמנים. גרסת חלונות נשארת האופציה חזקה יותר, אבל ההסתגלות הניידת של אנדרואיד היא בקושי כמו dumbed למטה כמו שנדמה לך.

הורדה: PowerDirector עבור אנדרואיד (חינם עם רכישות בתוך האפליקציה)

2) AndroVid

AndroVid נוקט גישה הפוכה. כאן אתה לא דחסת חווית עריכת סרט מסורתית על גבי תצוגה קטנה. במקום זאת, האפשרויות שלך מופיעים סמלים גדולים כמו או תמונות ממוזערות כי לגלול על פני המסך.

השינוי והתחושה לא אומר שאתה לא יכול להספיק הרבה. אתה עדיין יכול קליפ וידאו, להוסיף שמע, ולהחיל אפקטים, אבל סביר להניח שאתה לא רוצה לנסות משהו מדי מתקדם. הייתי מחשיב אידיאלי באפשרות זו עבור קטעי וידאו שאינם דורשים עריכה הרבה יותר. מחק ההיא מביך ששהית מגשש בהתחלה, להחיל אפקט המעבר או שניים, להוסיף קצת מוסיקת רקע, ואת לכי.

אני מוצא את הממשק מושך ואת המודעות מעצבנות, אבל אתה לא צריך להתמודד עם תכונות חבויות מאחורי רכישות בתוך היישום. וגם הפרסומות להיעלם אם אתה מקבל את הגרסה הפרה עבור 2 $.

3) KineMaster

אם אתה רוצה משהו יותר קל לשימוש מאשר PowerDirector אבל שנרתעים חוסר של AndroVid של פולנית, לנסות KineMaster. האפליקציה מגיעה עם ממשק עריכת וידאו מסורתי, אבל זה גם הופך התאמות כדי להתאים את מסך המגע ומשתמש עם פחות ניסיון. זה לא אומר שאתה מוותר תכונות. KineMaster הוא על שלב כמו עריכת וידאו אנדרואיד מקבלת.

עדיין יש לך את ציר זמן, תצוגה מקדימה, והיכולת ליישם שכבות של טקסט, רעש רקע אילם, וצובט כגון אחרים - דברים פשוט מאורגנים בצורה שונה. KineMaster יכול גם להחזיק לך את היד דרך הוספת כותרת, כמה אפקטים, מוסיקת רקע אם זה כל מה שאתה מחפש לעשות.

הנה הדבר: KineMaster הולך לעלות לך. הגרסה החינמית פלסטרים סימן מים על כל מה שאתה עושה. הסרתו וביטול נעילת תכונות מתקדמות דורשת מנוי שהולך עבור 5 $ לחודש או 40 $ בשנה. לחלופין, אתה יכול לשלם 6 $ רק פעם אחת כדי להשתמש בתכונות פרמיה במשך שלושים יום. זה יכול להיות כל הזמן שאתה צריך כדי לעבור את הפרויקט שלך.

הורדה: KineMaster עבור אנדרואיד (חינם עם מנויים)

4) WeVideo

מעבדים ניידים פשוט לא מציעים את אותה כמות של כוח, כי אנחנו יכולים למצוא על שולחנות עבודה, כך שכאשר אתה עושה עריכות וקבצי יצוא, הכל הולך לקחת זמן רב יותר מאשר זה היה במחשב.

מהו יישום עריכת וידאו חינם הטוב ביותר עבור טלפון אנדרואיד

WeVideo אומר דרך אחת לעקוף זאת היא עושה עריכת הווידאו שלך בענן. בואו המחשבים המרוחקים שלה חלים שינויים במהירות רבות יותר מאשר החומרה המקומית הצליח.

החסרון של גישה זו הוא כי אתה צריך לחכות קטעי וידאו להעלות לפני שתוכל להתחיל, ואתה צריך לסמוך הקבצים שלך למישהו השרתים של אחר. אז אתה צריך redownload הכל כשתסיים. אם אינך מוצא את זה מרתיע, אז אתה תטופל ממשק מודרני שונה עורכי וידאו מסורתיים ויפה וקל לניווט על מסך מגע, אפילו עם חוסר מוחלט של ניסיון לעריכת וידאו.

הורדה: WeVideo עבור אנדרואיד (חינם עם רכישות בתוך האפליקציה)

5) Magisto

עריכת וידאו הוא מסובך, ולא לכולם יש את הזמן או הסבלנות לשבת ולפתח את המיומנות. Magisto הוא בשביל אנשים כאלה. האפליקציה לוקחת את וידאו קליפ, מעלה זאת, לאיזה מקום מרוחק, חלה כמה עריכות בזמן, מוסיפה מוסיקה חזותית נוסף, ואז מייצרת קובץ תוכל לשתף ברשתות החברתיות.

Magisto היא לא אפליקציה תוכל לפנות לקבלת עבודה מקצועית, אבל זה יכול לקחת כמה הקלטות מביכות ותצלומים מנותקים הסיום של האחיינית שלך ולהפוך אותם למשהו מדהים. שתף את זה במשך כמה צחקוקים ללא מקדיש יותר מדי זמן.

הורדה: Magisto עבור אנדרואיד (חינם עם רכישות בתוך האפליקציה)

אורות, Tablet, פעולה!

אם הטלפון או הטאבלט שלך לא הגיע עם אחד, הקפד להוריד אחד השחקנים וידאו רבים זמינים עבור אנדרואיד. בדרך זו תוכל ליהנות ממה שאתה לייצר מבלי ראשון לשלוח מעל את הקובץ למכשיר אחר.

בין אם אתה בהפקת קטעי וידאו מזדמנים עבור המשפחה או ביצוע לגעת קופצים לסרטון שאתה הולך לזרוק באינטרנט לעבודה, יש אפליקציה לאנדרואיד שיכולה לעשות את העבודה. פשוט להיות סבלני, כמו דברים עלולים לקחת קצת יותר זמן ממה שהם היו על גדולים, מחשבים חזקים יותר. ובכל זאת, עריכת וידאו יש כברת דרך ארוכה מאז השנים קודם לכן של אנדרואיד.

איזה סוג של עריכת וידאו אתה מחפש לעשות בטלפון או טאבלט? אולי יש לך טונה של הקלטות מסך זרוקות כי אתה מסתכל על מנת לנקות. האם כבר יש לך ללכת אל אפליקציה שאינה ברשימה לעיל? שתף את ההמלצות והניסיון שלך עם אחרים על דבריו!

פוסטים קשורים

  • Top 5 חינם מוסיקה פונה יישומים עבור מכשיר אנדרואיד עם יותר ויותר אנשים באמצעות טלפון חכם אנדרואיד, מגוון של היישומים פתחו שוחרר להציע למשתמשי אנדרואיד טובים יותר ...

  • כיצד לקבל צלצולים בטלפון אנדרואיד שלך - צעד אחר צעד מדריך עם תמונות רק וידאו הרים את מוטורולה Android מופעל דרואיד בשבוע שעבר. היו הרבה אנשים לבקש יותר לעומק ...

  • האפליקציה הטובה ביותר להוריד סרטים בחינם על אנדרואיד הנה הדרכים הטובות ביותר עבור הורדות סרטים בחינם לנייד אנדרואיד, היא כוללת כמה ברשימת יישומי סרטים בחינם אנדרואיד להוריד הוליווד בוליווד ...

  • האפליקציות המרגלות ביותר 2012 לבלות קצת זמן לבדוק את התכונות של מגוון רחב של דגמים. "הן מתיחות, וכל אחד. תמיד יש השלכות מסוג כלשהו. אין לאכול אבל חיות וגברים ...

  • מה הטלפון הסלולרי היפוך הטוב שירות Directory? 10 טיפים חיפוש מספר מדויק טלפון ו Side-by-Side השוואת טלפון סלולרי מדריכים באינטרנט חפש מדורג ראשון פורסם. העבר חדשות ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מהו-יישום-עריכת-וידאו-חינם-הטוב-ביותר-עבור-טלפון.php on line 133

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מהו-יישום-עריכת-וידאו-חינם-הטוב-ביותר-עבור-טלפון.php on line 133