מה אם אני לפצח מסך לאייפון 4 שלי

החלפת מסך iPhone סדוק עצמך הוא זול—אך מאתגר

אז אתה מפוצץ מסך האייפון שלך. חיפוש מהיר באינטרנט יכול להופיע שורה של עשה זאת בעצמך ערכות להחליף אותו, במחיר הכי הרבה יותר נמוך ממה תיקון חנויות לחייב. אולם, רבים יעדיפו לעזוב את העבודה כדי המקצוענים, שמצאנו מבחן פורמלי.

אתה באמת יכול להחליף iPhone להתגונן? כן, מבוסס על הבדיקה שלנו; החלפנו מסכים עם דוגמאות רבות של ערכה קנינו אמזון עבור 30 אשר $ הם על הצד הנמוך עבור ערכות כאלה, שמצאנו. אבל האם אתה באמת רוצה? אולי לא, בהתבסס על החוויות של עובדי מידע הצרכני ברמות geekiness החל קיצוני עד אפסי, אשר התמודדו עם התפקיד על ערימה עגומה של ים iPhone 4 פגום 4S es.

הבדיקה שלנו הייתה לא ממצה מכוונת רק כדי לקבל תחושה של מה חווית התיקון דומה. הזמנו שבעה של הערכות ונתנו לכל כדי סגל, יחד עם הכלים הדרושים כדי להשתמש בם. אלה כללו וידאו הדרכה של 30 דקות נסיעת iCracked, אחת מני רב תמצאו באינטרנט שמנחה אותך בתהליך ההחלפה. מהנדס לצרכן דוחות ברני Deitrick נשאר בצד לעזור בבהלה שהתמקדו.

כפי שאפשר לצפות, זה נקט מספר צעדים כדי להסיר ולהחליף את המסך, והרבה חלקים קטנים ושבריריים היו מעורבים. ואפילו מתנדב-savviest טק נדרש כשעה וחצי להחליף מסך סדוק. טכנית תיגר עמל משם עוד הרבה זמן (ראה וידאו שלנו לעיל), ורוב או כל צורך אחיזת ידיים תכופה ברני.

בסופו של דבר, הצוות לתיקון חמישה מכשירי iPhone באמצעות שבעה מסכי תחליף. במסך אחד מהם היה פגום, ואחד נשבר במהלך תהליך התיקון.

שורה תחתונה: החלפת iPhone המסך עצמך יכול לחסוך לך קצת כסף, אבל החיסכון עשוי להיות קטן כמו 50 $ או משהו כזה. והתהליך הבררן וממושך אינו מתאים לכל אחד.

אתה יכול למנוע דילמות תיקון לחלוטין על ידי רכישת האחריות המורחבת של אפל, בשם Apple טיפול +, הכולל החלפת מסכים שנפגעו בתאונות. אבל בהתחשב עלותו (99 $ עבור התכנית, בתוספת 49 $ בכל פעם סדקי מסך הטלפון מוחלף), אנחנו לא חושבים Apple טיפול + מציע ערך רב עבור אנשים רבים. הוא, לעומת זאת, יותר טוב לקנות עבור iPhone 5 מ לאייפונים ישנים, מאז החלפת מקצועי של מסך האייפון 5 יכול בקלות לעלות $ 250 כמה פעמים יותר ממה שאתה משלם כדי לקבל פרו להחליף מסך לאייפון 4 או 4S שלך .

מה אם אני לפצח מסך לאייפון 4 שלי

אם לפצח את המסך בטלפון אנדרואיד שלך, כמה ערכות DIY זמינות עבור דגמים פופולריים. הם הרבה פחות רבים מאלה עבור מכשירי iPhone, אם כי, ואתה תמצא פחות הדרכה סרטוני וידאו.

מה לעשות כאשר אתה לפצח חזרה של האייפון 4 שלך

לפני כמה ימים פצחתי בטעות האחורית של האייפון שלי 4. חתיכת טק כי אני סומך על ולהשתמש מספר פעמים ביום, זה לא כיף להשתמש בעוד רסיסי חדה של זכוכית מבצבץ מתוך זה. הנה כמה טיפים על מה אתה יכול לעשות אם החלק האחורי של הפסקות iPhone 4 שלך.

%% Img src = "g-cdn.apartmenttherapy / 1876004 / 101510_vk_iphoneback_rect540.jpg>

הדבר הראשון שיש לעשות ברגע iPhone שלך ​​בחזרה ההפסקות הוא להקליט את הראיון הזה למטה. חתיכה ברורה של סרט אריזה תעבוד בסדר גמורה. אם אין לך קלטת לך אבל במקרה יש מגן מסך ב- iPhone שלך, אתה יכול לקחת את זה ממני ולתקוע אותו על גבו. תמיד יכול לקנות צלחת בחזרה חדשה, אבל מקליט את הדלת האחורית הוא פתרון מהיר וקל כשאתה בחוץ ועל-הדבר האחרון שאתה רוצה זה לראות רסיסי הזכוכית בכיס שלך. מכאן יש לך שלוש אפשרויות:

1. קח את זה לחנות אפל. אפל לא לפרסם את זה, אבל אם זה הפעם הראשונה שלך שבירת הכוס בחזרה, הם יחליפו את זה בחינם בזמן שאתה ממתין. התוצאות שלך עשויות להשתנות תלויות בחנות האפלה, אך הקפידו לקבוע פגישה מקוונת ראשון אז אתה לא צריך לחכות יותר מדי זמן.

מה אם אני לפצח מסך לאייפון 4 שלי

2. החלף את זה בעצמך. למזלי, גב הזכוכית שנשבר היה למעשה תחליף בחזרה ואני החלפתי את עם המקור. ראיתי יותר מכמה אנשים לפצח iPhones שלהם, אז לקחתי כמה צעדי מניעה על ידי החלפה המקורית בחזרה מזמן (וזה היה דבר טוב שעשיתי). אתה יכול למצוא תחליף מקורי בחזרה או לנצל את ההזדמנות כדי לחפש משהו אחר כמו בחזרה מתכת או אחד שקוף. אתה יכול לבדוק הדרכה של iFixit עבור כיצד להתקין את הפאנל האחורי.

3. שמור את זה כמו שהוא. אם אתה לא חיית על ידי אפל סטור או לא רוצה לעבור את הטרחה של ההחלפה בחזרה הצלחת עצמך, אתה תמיד יכול לנהל בסדר גמור על ידי כיסוי אותו. כל שעליך לעשות הוא לקנות סרט מגן מסך עבור הגב או לשים אותו מקרה מחוון.

מה לעשות כאשר אתה לפצח חזרה של האייפון 4 שלך

לפני כמה ימים פצחתי בטעות האחורית של האייפון שלי 4. חתיכת טק כי אני סומך על ולהשתמש מספר פעמים ביום, זה לא כיף להשתמש בעוד רסיסי חדה של זכוכית מבצבץ מתוך זה. הנה כמה טיפים על מה אתה יכול לעשות אם החלק האחורי של הפסקות iPhone 4 שלך.

%% Img src = "g-cdn.apartmenttherapy / 1876004 / 101510_vk_iphoneback_rect540.jpg>

הדבר הראשון שצריך לעשות בהקדם iPhone שלך ​​בחזרה ההפסקות הוא קלט אותו. חתיכה ברורה של סרט אריזה תעבוד בסדר גמורה. אם אין לך קלטת לך אבל במקרה יש מגן מסך ב- iPhone שלך, אתה יכול לקחת את זה ממני ולתקוע אותו על גבו. אתה תמיד יכול לקנות צלחת בחזרה חדשה, אבל מקליט את הדלת האחורית הוא פתרון מהיר וקל כשאתה בחוץ ועל-הדבר האחרון שאתה רוצה זה לראות רסיסי הזכוכית בכיס שלך. מכאן יש שלוש אפשרויות:

1. קח את זה לחנות אפל. אפל לא לפרסם את זה, אבל אם זה הפעם הראשונה שלך שבירת הכוס בחזרה, הם יחליפו אותו בחינם בזמן שאתה ממתין. התוצאות שלך עשויות להשתנות תלויות בחנות האפלה, אך הקפידו לקבוע פגישה מקוונת ראשון אז אתה לא צריך לחכות יותר מדי זמן.

2. החלף את זה בעצמך. למזלי, גב הזכוכית שנשבר היה למעשה תחליף בחזרה ואני החלפתי את עם המקור. ראיתי יותר מכמה אנשים לפצח iPhones שלהם, אז לקחתי כמה צעדי מניעה על ידי החלפה המקורית בחזרה מזמן (וזה היה דבר טוב שעשיתי). ניתן למצוא החלפה מקורית בחזרה או לנצל את ההזדמנות כדי לחפש משהו אחר כמו בחזרה מתכת או אחד שקוף. אתה יכול לבדוק הדרכה של iFixit עבור כיצד להתקין את הפאנל האחורי.

3. שמור את זה כמו שהוא. אם אתה לא חיית על ידי אפל סטור או לא רוצה לעבור את הטרחה של ההחלפה בחזרה הצלחת עצמך, אתה תמיד יכול לנהל בסדר גמור על ידי כיסוי אותו. כל שעליך לעשות הוא לקנות סרט מגן מסך עבור האחורי או לשים אותו מקרה מחוון.

פוסטים קשורים

  • מסך iPhone Shattered: מה היית עושה? לפני כמה ימים הייתי בעבודה ופתאום קיבלתי הטקסט מאשתי כי iPhone שלה "סדוק". אשתי כבר ידועה אומרת לאנשים ...

  • לקבל הצעת מחיר תיקון בתוך דקות להזין את המיקום שלך בוחר גיליון Device Talk To iTech המקומי שלך כל ההתקנים. כל הבעיות. אנשים אוהבים אותנו! הלחץ אחרון כולל אהבה מעולם פיטר ...

  • כיצד להחליף מסך שבור בלוח הקדמי iPhone קראק שלך ב- iPhone שלך ​​ויש לך שלוש אפשרויות: לחיות עם זה, לקנות אחד חדש, או לקבל את זה קבוע. אם יש Apple טיפול + או אחר ...

  • מפוצץ האייפד החדש שלי! מה אני עושה? Tracilynnribble אמר: שלום! אני חדש בעולם האלקטרוני ויש לי iPad 3. פצחתי iPad שלי שלה לא התנפץ אבל עשיתי להשאיר סדק גדול. אני צריך ל...

  • מה לעשות כאשר אתה לשבור הטלפון שלך ביום שלישי, 19 במרץ, 2013. כל קייטלין קורסטי במהלך סוף השבוע, שברתי את הטלפון שלי. ועל ידי שברה את הטלפון שלי אני אומר שאני התנפצתי זה כמעט בלתי-קיום אל ...


Warning: include_once(/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אם-אני-לפצח-מסך-לאייפון-4-שלי.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/israeli.mobilesbuzz.com/public_html/מה/מה-אם-אני-לפצח-מסך-לאייפון-4-שלי.php on line 125